Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
4. srp 2009

no, feb, a co kdybys taky přivezla ukázat Danečka? když to tam znáš..

sluninka
4. srp 2009

Péťo 😀 😀 😀 a nikoho to netrklo, že se asi ptají blbě,co? 😀
já taky mluvim v množným čísle 😝 😀

petruna26
4. srp 2009

Sluni, asi trklo - ale až po té. Já ne, možná se mi to někdy stane, ale u všech jsem to nesnášela (myslím kamarádky s dětma) a nemám potřebu to užívat. Já říkám v množném jen děkujeme, ale to jsem říkala ještě když jsem neměla Adélu. Občas to zní dost blbě, jsem sama v krámě a říkám Děkujeme 😝 No stejně mimozní jako když v krámě řeknu Na slyšenou 😝 😝 😝 😝

jajinka27
4. srp 2009

😀 😀 😀

petruna26
4. srp 2009

A ty se směješ čemu, jájule..? Já myslela, že už tu nejsi 😀

jajinka27
4. srp 2009

petru...se ještě ptej 😀

petruna26
4. srp 2009

když mě teď napadaj 2 věci 😀 😀 😀

tonica
4. srp 2009

Ahoj. Tak nevim, jestli si na mne jeste nekdo vzpomene, jsem tu nebyla peeeekne dlouho. Doma mame opet zavirovany PC, tak ted datlim do sluzebniho od manzi.
Takze opet nevim, co je tu noveho. Neco zasadniho? Vsichni v poradku? Co Ilonka? Doufam, ze vse OK. Hledam ted nejakou jidelni zidlicku pro malou. Zacina byt pekne divoka, vykopava mi sklenicky, lzicky... 😠
Jinak usinani stale des, uz jsem musela pristoupit k metode "urvat k spanku". Patricka se vylozene vzteka, kope nozickama, tak takhle na mamku teda neeee.... 😠 😉

jajinka27
4. srp 2009

tak jedna z nich to určo bude 😀 😀

jinak tu ještě jsem, koukám co tu tropíte 😀

sluninka
4. srp 2009

Petru 😀 si dokážu představit živě jak bereš zpátky drobný a říkáš děkujeme naslyšenou😀 Ty tam sama a prodavačka nechápe co se děje 😀 😀 😀

bože 😝 😝 😝 😝

jajinka27
4. srp 2009

tonic...jejda až tak? teda to si furt užíváš s tím usínáním co 😖

petruna26
4. srp 2009

Sluni, no, tak nějak to vypadá... Asi jako když někam volám a mluvím jak stroj, jako v práci s klientama... prostě musím každému přesně říct kdo jsem, proč volám, zrekapitulovat to, popřát pěkný den a říct na slyšenou 😝 jsem úchyl.. a nesnáším volání 😝 jakýkoliv, teda kromě lidí, který dobře znám, typu maminka ap. 😀

jáji, jo? a která :o)

petruna26
4. srp 2009

jo, ahoj Danu, na minulé stránce tě hledala maminka Pátinýho ženicha 😀

sluninka
4. srp 2009

Petru...mě ses teda nepředstavila a neřekla naslyšenou a to nejsem Tvoje mamina 😀

petruna26
4. srp 2009

Sluni, my jsme si někdy volaly? 🙂

sluninka
4. srp 2009

Veru..hele jestli teda čteš z mobilu - dneska už jsme na noc daly Extra..Hajaja už díkybohu došla, tak jsem zvědavá jestli se Naty bude budit i po tom,co nám předtím fungovalo😕

sluninka
4. srp 2009

Petru..jo, když jsem jela za Tebou 😝

petruna26
4. srp 2009

Sluni, fakt jo? Myslela jsem si, že to asi bylo tehdy, ale nepamatuju si to.. nemluvila jsi náhodou s Adélou? Ona taky obstojně telefonuje - ale jen s mojí mamkou 🙂 , no třeba se spletla... 😀

sluninka
4. srp 2009

Hele na kolikátou to teda zítra vidíte???

petruna26
4. srp 2009

Já na jednu - no, dřív asi nestíháme.. (jako já a Adéla 😀 )

tonica
4. srp 2009

Ahojky...
Jaji - jo jo, to usinani je maso. Uz pet dni jedu v systemu "vybreceni". Nikdy bych driv k tomu nepristoupila, kdybych si nebyla jista, ze to je vazne vztekani. Tak se mala vzteka v postylce, ja ji zpivam a cela ta scenka trva tak hodinu. Ted se hodne budi i pres noc, tak 3-4x ☹
Petru - jezis, tak to se musim koknout, jestli jsme uz nedostali od Patricka kopacky... 😀
Co jinak vy, zensky? Koukam, ze stale srazikujete.... to mate fajn.

petruna26
4. srp 2009

dneska mě ten fotbal drtí 😝 😝 😝

petruna26
4. srp 2009

Danu, já myslím, že ne. Peťka si nevěstu stále hlídá 🙂

sluninka
4. srp 2009

né, mluvila jsem s Tebou,ještě si na mě mávala a držela telefon u ucha😀
a jako že tam v jednu někde budete (jako Ty a Áďa) 😝 😀

tonica
4. srp 2009

Petru - u nas to jede taky, proto mam k dispozici manzuv notebook. 😉

sluninka
4. srp 2009

toni..teda to je hrozný, já zkoušela nechat vybrečet malou jednou a už to neudělám, ona řvala víc a víc až pak kuckala jak jí tekly slzičky ☹ ale Patrička se to asi nějak naučit musí...a v noci Ti taky takhle hysterčí,nebo se jen budí? a to ji i krmíš,nebo jen se snažíš zase uspat?

jajinka27
4. srp 2009

toni..ufff tak to je síla, no jo ale kdyz je to vzteky tak bych asi taky nechala vyrvat 😖

petkakrutik
4. srp 2009

Dani, čáááááááááu 🤐 🤐 🤐

To víš, že jo, kopačky, by se vám líbily, ne, Tůdle nůdle 😀

tonica
4. srp 2009

Holky, nejak jsem otravena z tech prikrmu. Patula basti jen Hipp a to jen 3 druhy (mrkev, mrkev brambory a jemna zelenina s ryzi). Vse ostatni, nemluve o jinych znackach, pravidelne leti do kose. 😠 No jo, ale ja ji stejne miluju... 😀

petkakrutik
4. srp 2009

Jo a Dani, Páťa tayk furt řve, al jaksi nemám ty enrvy ho enchat vyřvat do usnutí, páč on řve fakt strašně a já mám starch, aby nerupla nějaká cévka. Talže vždycky jdu, dám sosonout a az chvilku spinká 🙂