Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
1. čer 2009

Verus tak u nas je to podobny.ja jsem taky rada kdyz muzu Eli neco koupit a na sebe moc nekoukam.zrovna dneska jsem ji koupila ke dni deti zupanek a piskaci hracku s myskou z krtecka a dalsi "velky cecka" 😀
bohuzel to mame taky tak ze tak nejak poplatime hypo,najem,poplatky,uvery a jsem rada ze ji muzeme pak neco jeste doprat 🙂

sluninka
1. čer 2009

jNeratovice klíďo příští týden, jen aby bylo teplo 😵

týýjo, manža tady chrní na sedačce, jsem ho nachytala 😕 😀

tonica
1. čer 2009

Marti - ale my budeme v JC od 22-26.7. ale do 22 jsem normalne domky. 😉 Mame jen prodlouzeny vikend.

Sluni - prosim, napis mi jeste, jaka presne lahvicka od MAMky to je. Je vic typu. Diky moc.

jajinka27
1. čer 2009

klidně příští týden, akorát pondělí mám plno

petkakrutik
1. čer 2009

Toni, děkujeme. Však my taky víme, v kterých vodách lovit 😀 Mňo, chtěla jsem dát dnešní fotky, ale jsou jakési velké a musím prve stáhnout zmenšovací program.

petkakrutik
1. čer 2009

Šišmár, teď s ekoukám, mně z pravého valí mlíko. Si říkám, co mě to studí 😀

sluninka
1. čer 2009

Zuzi...taky jsem ji koupila pár blbostí a ty velký céčka jsem taky dnes dokupovala v Globu 😀

toni..máme dvě, růžový (vy asi koupíte modrý) jednu na pití,tam mám pořád dudlík č.1,aby jí to moc neteklo a tu druhou na mlíko, tam mám dudlík č.2, ale udělala jsem jí ještě dírky, aby to teklo už líp,páč se mi nechtělo dávat další peníze za novou savičku 😀
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/mam-detska-la...

ma12
1. čer 2009

Danco: tak to se domluvime, ja myslela, ze cely vikend.
Ja v pondeli taky nemuzu. A ve stredu nebo ctvrtek musim do prace.
Verko: jeste jsi tam zapomnela dodat -cekani na Martinu a Zuzku-

sluninka
1. čer 2009

Marti 😀 jo máš recht, důležitej dodatek 😀 😀

petkakrutik
1. čer 2009

Stejně holky, ty ceny jsou příšerné. já tady v Orlové platím 1750,- za 16 lekcí a jště se krutím, že dávat toto co 2 měsíce...za chvíli Mm řekne dost. 😖

Danielko, už jsme je tam naházela, můžeš kuknout 🙂

ma12
1. čer 2009

ale my za to tenkrat vazne nemohly. Ze je nejaka vyluka. Kdo to moh tusit 😀

ma12
1. čer 2009

Petko: tak to muzeme jen tise zavidet. Praha je sice zlata lod,ale pekelne draha.

tonica
1. čer 2009

Sluni - diky moc, fakt. A taky pujdeme do ruzovy, uz v tom stejne litame. 😀

Marti - ne ne, jedeme jen ST-NE. Tak se budu tesit!!! 😉

Petka - fakt, jo? To ja mam vecer vydundano. Ale k ranu trpim, pokud se bobek nevzbudi v noci. Prso je jak sutr a strika vylozene na povel. 😀

jajinka27
1. čer 2009

jdu jukat na telku, paaaaaaaaaaaa

sluninka
1. čer 2009

Marti..nooo jasnýýý 😀

holky jdu říct manžovi ať vstává, že jdeme spát 😎

tak dobrou noc všem

ma12
1. čer 2009

ja se jdu vykoupat. Pa. To jsem toho zase nazehlila, to bude kecu 😕

petkakrutik
1. čer 2009

Mně se to už taky dlouho nestalo. Na to, jak jsem se dneska nervla s tou prací, tak mám celý den nějak moc mlíka 🙂 pchá, ráno by bylo ještě více, kdyby Patrik v noci co hodinu až dvě nesosal. Už ani podprdu na noc nenosím. 😒

sluninka
1. čer 2009

toni..já to tušila, že ta růžová je mor 😀

tonica
1. čer 2009

Ty jo, taky jsem si rikala, ze 5,5tis je poradna darda. Ja to teda u nas jeste nezjistovala, ale tohle je fakt soda.

Petka - no jo, Patricek v zelvicce je k sezrani. Si asi udelame vylet do Orlove.... 😀 😀 😀

Tak padam na kute. Zitra mam taky baby meeting s 5 kocaristkama.

petkakrutik
1. čer 2009

náhodou, mně s erůžová líbí. teda když nemá holka růžové komplet všechno. Což jsem už taky viděla. moje nevl. sestra v dojčlandu holce jinou neoblíkla. to už bylo nudné.

Dani, jste kdykoliv vítány 😀 A to myslím vážně!

tonica
1. čer 2009

Petka - to si ti Patricek jeste takhle budi? O jo joj.... 😒 U nas boj s tim uspavanim, ale kdyz pak zalomi cca 21h, tak pad vydrzi nekdy i do 5h rano.

tonica
1. čer 2009

Peti - diky moc. Clovek nikdy nevi. I vy jste vitani tady na severu!!! 😉

petkakrutik
1. čer 2009

Já už taky frčím. MM už stejně doarzil z práce, za chvíli mě vyhodí, že chce na ty svoje kmeny. Pápá zítra 🙂

Dani, že? V té želvě ho taky baštím. 😀

petkakrutik
1. čer 2009

MY budeme zase v červenci u té sestřenky ve Dvoře. to k vám není daleko, ne? Že bychom s emohly pak domluvit.

petkakrutik
1. čer 2009

Jo, budí, a to dostane večer Um, po kterém normální děcka krásně spí! 😒

tonica
1. čer 2009

Petka - tak neco vymyslime, to by bylo fajn. 😉

Tak dobrouuuuu....

petkakrutik
1. čer 2009

Dobrouuu 🙂

petkakrutik
1. čer 2009

Z Patrika bude títra dýně. Vám sem pak hodím fotku, hehe 😀

sluninka
2. čer 2009

dobré ráno...dneska jsem první? 😕

sluninka
2. čer 2009

jáji..nevim jak v Pze, ale tady prší 😒