Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
2. čer 2009

už mám ale jakš takš představu, jak bude kuchyň vypadat - hlavně teda barvy. A do toho jsem se stačila v obchodě s nábytek lehce opít 😀 už jsem tam známá firma, s jednou už si tykám a dneska jsem tam byla 3 hodiny a popíjely jsme u toho slivovici 😀 😀 😀

ma12
2. čer 2009

URbi: jen si uzivej veci, kterys nemohla kdyz jsi kojila. Ale jsou to prijemny starosti, vid 😅 , jak velkej byt budete mit?

sluninka
2. čer 2009

Marti...jééžiš, tak pozor, to Ti nezávidim, čajíky peřinu a hurá do boje 😀

Míšo..si tam děláš pěknej obrázek 😀 ale co kamarádi musí bejt 😀

urbi
autor
2. čer 2009

Marti, 90 m - 4kk
no příjemný starosti to jo, ale chtěla jsem si to zařizování užít - bohužel ty podlahy a obklady a tak josu věci, které tam budou na dlouho a prostě jsem to chtěla mít vyšperkovaný a nebudu... bude to udělané jen dle mého, bez nějakého nápadu někoho, kdo tomu rozumí... ale takhle to prostě je, nezměním to... už v tom anšem bytě totiž budou ty obklady dělat - no a taky je to furt počítání peněz no.. samozřejmě měním standardy... jsem hrozná

jajinka27
2. čer 2009

marti...ty jo na mě zapomenout 😲 😝 😀

jinak se snažím odstříkat , když jsem kojila naposled v 10, jako jde to ale je to skoro jako voda, se nedivim ze ma hlad 😅

urbi
autor
2. čer 2009

Jaji, já po dvou dnech odstříkala rovných 10 ml z obou prsou - takže proto už piju tu slivovici 😀

urbi
autor
2. čer 2009

jo holky, chtěla jsem si objednat tu clonu na kočárek a na mimibazaru od té Pípalky tu Lilinku to píše, že už si to někdo koupil.... to i přes to si to mám objednat nebo jak?

urbi
autor
2. čer 2009

no tak já přijdu na hlasité vyvolávání Jájinky a tu nikdo... Jarmilko, dneska máš skorosvátek co? 😀

tak já zas jdu, pac a pusu 😵

jajinka27
2. čer 2009

jo jo klidně objednej 🙂))

jajinka27
2. čer 2009

haaa Míša je po té slivce vtipálek cooo 😀

cline
2. čer 2009

jóta tuhle sránku už poznávám, tady jsou mí lidé 😉

ma12
2. čer 2009

Ja uz tu clonu mam doma, ale nejak jsem neprisla na to, jak se to jako na ten kocarek nasazuje. Jsem asi jeliman.
Miso: tak to je hezky velkej byt. My to dozarizovavali az do 5 let po svatbe a Anicin pokoj, kde jsou zatim kompy a starej nabytek nas ceka predelat tak za 3 mesice.

jajinka27
2. čer 2009

cline... 😉 😀

marti...ti to zítra ukážu, cééééééš??

anaconda
2. čer 2009

Cline 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marti,
taky jsem s clonou nejdřív zápasila, ale nakonec jsem jí umístila. Pak mi ale zase spadla a byla jsem opět v pytli 😅 😅 Jinak už se v ní vzhlédly mé dvě kamarádky a už si jí taky objednaly. V naší mělé vísce to zas bude keců, že máme vše stejné, ale mě je to fuk 😉

Prý má být ještě horší počasí, než dnes. To zas bude hnus. Zítra jsem chtěla výletit vlakem. Pojedeme na kyčle, tak jsem zvědavá, jak pochodíme. 🙂

ma12
2. čer 2009

Jaji: to ciiiiii. Jen mi napovezte jakou stranou se to jako nasazuje na tu korbu, tou volnou nebo zpevnenou?
Dneska bylo hezky, teda tady

anaconda
2. čer 2009

Jaji,
taky jsem dnes chtěla dát prvně tu mrkev. Usadík Kubíka do lehátka, nešněruju ho do bryndáku, jdu pro mrkev a došlo mi, že NEMÁM DĚTSKOU PLASTOVOU LŽIČKU!!!! Chápete to? Já, připravená na několik dětí naráz a tento škandál!!! Tak jsem ho nakojila a bylo. 😉

Dnes jsem ho kojila 6x a celkem to teklo. Sunarem chce dorazit jak kdy, ale teď večer vycůcnul obě kozenky a ještě 150ml sunaru. 🙂

jajinka27
2. čer 2009

holky jeden tip

NÁŠ TIP

Chcete vyzkoušet BEBA 2 Premium??
Kontaktujte nás na infolince 800 135 135,
rádi Vám vzorek zašleme!

anaconda
2. čer 2009

Marti,
Ty jsi pako! Ta pevná strana je kšilt a ta s gumou se navléká na okraj boudičky. Těmi klipsy to přiděláš ke stranám boudičky. Jaji Ti to zítra názorně předvede. Boha jeho........ 😀 😀 😀 😀

jajinka27
2. čer 2009

anac...to jsi mě pobavila, ty a nemáš lžičku 😀 já už skoro nekojím, mlíko by teklo ale je to spíš voda ☹

anaconda
2. čer 2009

Ó, Jaji,
já Tě milujuuuuuu. Zadarmo, to já tuze rád 😉 😀 😀 😀 😀

petruna26
2. čer 2009

teda, jsem se tady málem ztratila...
Neliii, vrať se... Ale já myslím, že jen nestíháš, tys na nás určitě nezanevřela, že ne? 😕

Míšo, tak hezky vybírej, ať bydlí náš ženich v hezkém 😀

jinak vítám nově příchozí, jméno jsem už úspěšně zapomněla, a prosíme foto, ať víme na čem jsme 😝 😀 😝

holkýý, vy jdete zítra ven? my chceme taky, ale asi nestíháme.. ☹

anaconda
2. čer 2009

Jaji,
mlíko mám taky hodně průhledný, ale třeba má takový být, ne? 😅

petruna26
2. čer 2009

Joo, a řekněte mi, proč musej mít děti plastový lžičky, aby nekousaly do kovu.. Ale teď ještě nemaj zuby 😝 😨 😕

petruna26
2. čer 2009

nějak mi vypadl otazník za slovem lžičky.. ale vy jistě chápete.. jsem jaksi přepracovaná 😝

jajinka27
2. čer 2009

anac...hihi, zítra tam brknu 😀

ma12
2. čer 2009

Anac: ja jsem sice inzenyr, ale tohle je na me nejak moc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , to mi pripomina, kdyz jsem mela poprvy slozit kocar do auta, neslozila jsem ho.
A ty nemas lzicku? ja myslela ze mas aspon 7, na kazdy den jednu 😀

Muj drahy se diva na lod enterprise, coz ja jako laik opravdu neocenim

cline
2. čer 2009

manža ještě není doma a dítko stále spí - to zase bude noc ☹

kacatko03
2. čer 2009

anac: já mám asi 12 lžiček plastových to je pošlu jooooo 😀

jinak s tím pruhledným mlékem nechci strašit ale podle mě slábne

anaconda
2. čer 2009

Petru,
kovový by je bolely do dásniček, kdyby zkously, ne? Jééééžiši, to je dneska materiál! 😅

Marti,
to se mi snad zdá! Inženýr a takový dřevák! 😀 😀 😀 😀 😀

Jaji,
taky zítra brnku, to si nemyšli! 😉

cline
2. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 už to tady poznávm, takhle se mi to líbí, jelimaní ráj 😀 😀 😀