Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
5. čer 2009

ja bych brala radsi krem kvuli tomu ze jak se Ela mrska abych ji to nestrikla treba do oka nebo tak.ale jestli je to mlicko se strikatkem tak by to melo byt v pohode.

petruna26
5. čer 2009

beru - mlíčko se stříkátkem - bože, já mám zas njakou bujnou fantazii 😀 😝 ..
jinak se to asi nejvíc stříká na nohy (teda u dospělejch, u dětí asi i výš...)

sluninka
5. čer 2009

tak my vyrážíme nakupit...
papa odpo

petruna26
5. čer 2009

beru, tenhle máme my
http://www.lekarna.cz/off-delicate-rozprasovac-...
jdu kouknout ještě po tom krému..

berunka
5. čer 2009

teda Peto na co ta tvoje fantazie hned neprijde 😀 😀 a pak ze tu krafeme jen o detech 😀 😀 😀 😀 😀

petruna26
5. čer 2009

Jj, beru, sjem nějaká nevybouřená asi 😀
http://www.lekarna.cz/off-delicate-krem-100ml/ - tady máš i krém, ale nic k němu nepíšou (ale jsou na něm děti stejně jako na tom spreji, takže je to pro děti - tý voe, já jsem tak chytrá 😀 😝 😀 😝 )

anaconda
5. čer 2009

No jo, samý srandičky, na to Vás užije! 😀 😀 😀 Cline, a Tvůj manža to má u mě spočítaný!

Kdo chce, ať mi písne své číslo icq do IP, yes?? 😉

U nás vylezlo sluníčko, tak ůezem taky ven. Zatím papa 🙂

petruna26
5. čer 2009

Anac, neměl to být sluninky manža? 😕
no, jdu ti poslat to číslo.. :o) kdyžtak mi taky někdo písněte ICQ, když byste toužili po kontaktu se mnou 🙂

cline
5. čer 2009

hele hele Anac to byl Sluninky manžel 🤐 takže mýho jako vynech 😀 😀 😀 😀

sonisek
5. čer 2009

Feb,gratulko ke kontrole.
Manza vcera dotahl taky Huggies z Hyperky,my uz pomalu prechazime na 4,obcas mu uz nakou dam.

kacatko03
5. čer 2009

Ahoj holky, ty jo koukám že jdete na svatbu tak se vyfotte at mám na 10.7. inspiraci co na sebe 😉 😀

jinak všechny moooc zdravím

a mám vtipnej pas.....se mrknetě T 6m a F 6l 😀 😀

ma12
5. čer 2009

Soni: vy prechazite na 4 🙂, my na trojky, he he he.
1.svatba byla hezka, mam foto satu, ale musim je sem dat, az nebude vedle me drepet mm, protoze je na ty fotce taky. A on to nema rad.
ICQ mam, ale zapomnela jsem heslo ☹, ted jedu na skype

petruna26
5. čer 2009

Marti, tak ho ořízni 😀 , taky manžu dávám z fotek pryč.. 🙂

cline
5. čer 2009

prej, ho ořízni, kdyby nás ti naši hoši někdy četli 😀 😀 😀 😀

anaconda
5. čer 2009

Jé, Cline, pardón, jsem myslela sluninkuuuuu 😅

Kubíkovi jsem včera koupila v DM opalovací spray 30, tak snad to bude ok. 😉 Jestli ovšem bude třeba, když je furt tak hnusně! 😠

urbi
autor
5. čer 2009

ženy, tady je veselo 😀
jako mám problém - nevím, kam jít volit 😀 máme novou trvalou adresu a já zaboha nemůžu najít, kam že to mám jít hodit ten hlas 😀

cline
5. čer 2009

míšo, to víš vekoměsto 😀 😀 😀

urbi
autor
5. čer 2009

nesměj se jako, to je vážný!!!!!!!!! fakt nevim, kam jít...

koalice
5. čer 2009

Zdravím....

Nějak jsem nepochopila tu konfrontaci Feb-beru, ale příjde mi to naprosto zbytečný a malicherný....
Feb, dobře, že USG dopadl dobře, nic jiného jsem neočekávala.
Petru, pokud bude zítra pršet a manžel nebude moct sekat zahradu, zkouším ho nalomit na akci Dresden. Jaký ten typ Teuntonky chceš ?
Momentálně jsem se vrátila z města, musela jsem do DM pro prsní vložky a potkala tam kamarádku- šikovnou pediatričku. tak milé dámy, možná bude všechno úplně jinak. Byla na pediatrickém kongresu a právě dobíhá veliká studie výživy kojenců v USA, Izraeli, VB a srovnání procenta alergií ... jde o to, že západní děti mají mezi 4.-7. měsícem tzv. orální okno, jsou ochráněni před určitými potravinami jako lepek apod a paradoxně dochází kl většímu procentu alergií. Taky srovnávali poměr alergií na burské oříšky ( což je neuvěřitelně rozšířeno třeba ve VB) oproti např. Izraeli, kde to je neporovnatelně menší a zjistili, že v Izraeli dostávají malé děti burákové máslo a alergie se pak nerozvíjí. Snad je to srozumitelné.Takže asi nechám malého v létě ocucávat dětské piškoty 😉

koalice
5. čer 2009

oprava Teutonky, pochopitelně. Kouknu se na cenu, pokud ho tam budou mít

urbi
autor
5. čer 2009

Koal, takže naopak teď zakazovaný lepek by se měl dávat, bo si s tím umějí teď lépe poradit, než když se s tím setkají až déle? to zní zajímavě

urbi
autor
5. čer 2009

jsem tu sobě i manželovi připravila jeden volební lístek a zbytek vyhodila - tak snad nechtěl volit nic jiného než já 😀

koalice
5. čer 2009

Urbi, no asi tak. Já si myslím, že pokud v rodině vyloženě ani z Tvé či manželovo strany nejsou alergie, astma, senná rýma, tak bych se toho lepku až tak nebála. Já malého neplánuju tím přímo živit, ale ocucávat piškoty bude moct.asi tak.
Ad volební lísty. Ráno jsme s manželem obálky otevřeli, já se hned u posledného lístku naštvala a rozcupovala ho 😠 ( ještě mají tu drzost kandidovat). Tyhle volby jsou sice jen o korýtkách, ale dvěma nejmenovaným lidičkácm bych je za zásluhy přála, tak jsem si je předzaškrtla. manžel si nechává ještě dva lístky na rozmyšlenou, nejsme jednotní.. Odpoledne to vemem do školky okolo vol. urny

kacatko03
5. čer 2009

hmmm tak nám vol lístky taky přišly ale nevim kde jsou ted, takže my volit nejdem

cline
5. čer 2009

Mě naštvalo, že v těch kandidátkách nění ani jeden člověk z našeho okresu, takže já nevolím a hlavně ani nemám lístky, ty jsou u tchánovců.

koalice
5. čer 2009

Cline, já vybrala akademika z Karlovky a filoložku, spisovatelku. Taky nejsou z okresu, ale oni by Ti stejně nic prospěšného nepřinesli, dle mého je to jen o korytech, tak ať je mají aspoň slušný a vzdělaný lidi 😉

berunka
5. čer 2009

Koal ona by zadna konfrontace nevznikla kdyby si Feb nemyslela ze vse co se rekne je hned rypani 😒 jen jsem si dovolila rict ze jsme meli na dovce na Sumave,kterou jsme stravili na kolech osklive a prselo nam.no a vysledek uz sis mohla precist sama ☹ kdyz jsem ten prispevek psala tak jsem si fakt nemyslela ze se to takhle otoci proti me ale to je jedno.

sluninka
5. čer 2009

beru...hoď to za hlavu, stejně to nikam nevede 😉 aspoň si nebude mít feb špatnou náladu, udělá si víc času a nebude ho ztrácet s námi 😉

febris
5. čer 2009

koal to zni celkem zajimae... ale precejenom, ja bych to brala s rezervou, precejenom srovnavat usa a izrael se stredni evropou... snad jen ta VB je nam blizko. Si myslim ze se nic nema prehanet, tak ani tak, v kazde zemi maji jine potravinove zvyklosti, v usa vse polejvaj javorovym sirupem a vsude patlaj burakovy maslo, u nas se s necim takovym nesetka ani dospelak... nebo totez s ovocem, v nasich zemepisnych podminkach maj lidi vicproblem s tim exotickym nez tim "nasim". Celkem verim tomu ze za tu dlouhou dobu je nase populace zvykla na urcite potraviny a tak mi prijde studie z uplne jinejch pomeru vztazena na nas s malou vypovedni hodnotou. Pockame co ukaze cas ;) nepochyuju ze minimalne za 5 let bude zas uplne jinydoporuceni dle vyzivy, stejne jako my jako mimina jsme spali zasadne na brise a ted se to povazuje za riziko SID ...

febris
5. čer 2009

sluni ty me mas hodne rada vid :-P