Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
11. čer 2009

Jejdamankote, to slovo nenaštvite se jednak mělo být dohromady a asi spíš nenaštvěte se, že??? 😀

koalice
11. čer 2009

Proč bychom se naštvaly ? Já rádá vidím, že to někde jinde jde... Nelinko, zatím bych jí nic nedávala, když Ti při kojení vydrží spát 8 hodin v kuse. Náš malej v noci vstává v průměru po 3 hodinách a dnes v noci byla novinka ten brekot, normálně se jen nakojí a usne. Po kaši může bolet bříško, zvlášť, pokud dosud měl jen mateřské mléko. Ale u nás už se asi opravdu čas přiblížil,navíc mu je 5,5 měsíce, takže čekám po pár lžičkách noční čočomoro....

urbi
autor
11. čer 2009

dočítám... Soni, bože, kde řádila ta černá ruka? ji zabim - musim to tam jít nahlásit, ať si nemyslí, že jsem magor

urbi
autor
11. čer 2009

už jsem to našla, jinam radši nekouám, to je trapas, se musim odhlašovat, tohle už je moc 😀

urbi
autor
11. čer 2009

Sluni, provokuješ 😀 😀 😀

sluninka
11. čer 2009

urbi...se ptám 😀

urbi
autor
11. čer 2009

Neli, jestli spí min. 8 hodin, tak bych jí taky nic nedávala... u nás dneska jako u všech - hlad hlad a hlad 😀 i když spíš myslim, že chtěl pít, bo ho možná škrábalo v krku či co.. ale přes den je zlatíčko, teď usnul v postýlce a tak jdu sušit prádlo a balit..

luca30
11. čer 2009

Holky kolik by dítě mělo sníst toho zel. příkrmu v poledne?? jaká je max dávka??

sluninka
11. čer 2009

luca..my sníme buď celou tu malou skleničku a nebo když k tomu dávám brambor,tak ji dělám půlku...
ale dávkování netušim

anaconda
11. čer 2009

Tak jsme doma z poradny. Nakonec jsme vyrazili, ale čistě jen tam, né s procházkou po parku, jak jsem včera plánovala. Kubík váží přesně 6,5 kilo. Doktorce jsem řekla o dokojení, příkrmech, kaši na noc, při čemž ona hrabal v šuplíku a když jsem domluvila, ona řekla, že by mi měla dát nějaké čtení o příkrmech, ale vidí, že to u mě nemá cenu, že jsem si poradila. 😉

Jenže to jsou kecy, prdy, beďary, nemít Vás, milé dámy koníkářky, vím prdlačku! 😵 😵 😵 😵 😵

Takže ještě jednou děkuju, že Vás mám 🙂

lenka456
11. čer 2009

Ahoj holky,
obča k Vám nakukuju, ale dočítat ani reagovat moc nestíhám... Jdu na radu. Jak jste zavedly příkrmy? Radily jste se s pediatrem nebo jste zkusily samy od sebe? Došla nám teď Beba 1, tak jsem dala 2 a pak jsem si na krabici přečetla, že by se měla dávat 3x denně po 210 ml... 😖 Asi už počítají s příkrmem, tak teda nevím, jestli jsem neudělala blbost... Nemáte s tím někdo zkušenost? (myslím s přechodem z 1 na 2 🙂)
Děkuju za rady 🙂

jajinka27
11. čer 2009

ty jo já zatím nepřešla z 1 na 2, ještě je čas si myslím, ale 210 mi najednou nevypije ani omylem, takze bych mu to proste rozdelila do vic dávek, tzn max 630ml za den

anaconda
11. čer 2009

já mám za to, že je beba2 až od 6. měsíců, ne? 😕

sonisek
11. čer 2009

Tak my jsme taky zpět od dr. 6820g a 66cm, tak je pěknej 🙂 Dostal druhou hexu, tak jsem zvědavá jak jí zvládnem, očekávám k večeru zvýšenou teplotu.

jajinka27
11. čer 2009

hihi prej na Šumavě jestli sněží se picnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
11. čer 2009

anac...jo je 🙂)

koalice
11. čer 2009

Soni, žádná teplota se konat nemusí.... Honzík ani po jednom očkování neměl žádnou reakci. Ovšem abych to nezakřikla, zítra nás čeká hexa třetí

sonisek
11. čer 2009

koal, Tomík měl po té první večer a celý druhý den zvýšenou teplotu, tak uvidíme, co bude dneska...

koalice
11. čer 2009

aha, tak to jo. Ale stejně to nemusí být jako poprvé, uvidíte...

lenka456
11. čer 2009

Jj, je to tam napsaný, ale dr. mi řekla, že už ji můžu dávat od 4. měsíce... tak nevím Měla jsem ještě 1, tak jsem ji dodělala a teď jsme najeli na tu 2. Akorát jsem teda asi měla začít i s příkrmem. Vy co máte ještě 1 tak už přikrmujete?

jajinka27
11. čer 2009

já mám 1 a začla jsem s příkrmama 😉

urbi
autor
11. čer 2009

já mám Nutrilon Comfort 1 a dávám v poledne zeleninu, odpoledne ovoce -dle toho, kolik toho sní, dostává ještě mléko, večer kaši a mléko - zbytek dne vždy mléko - tzn. že hlavní je pořád ten Comfort 1, 2 asi až za měsíc

lenka456
11. čer 2009

A příkrm jste začaly dávat samy od sebe nebo na doporučení dr.?

urbi
autor
11. čer 2009

Leni, já sama od sebe... přesahoval denní dávku mléka....

jajinka27
11. čer 2009

já dávám pouze k obědu příkrm ale dávám i mléko protože si ještě nevezme tolik, jinak furt jen UM

začla jsem sama

berunka
11. čer 2009

holky me doktorka v pondeli rikala ze Nutros 1 ktery ted mame se muze davat az do roka,ze je nejvic kompatibilni s materskym mlekem.tak nevim teda co ne ja tom pravdy.nicmene my jsme dneska zkusily Nutrilon AR proti blinkani protoze posledni tyden to byl fakt mazec,to u Eli neznam a uplna parada.takze u nej asi zustaneme. 😉

co se tyka snehu na Sumave bych se tomu nedivila.my byli predloni v Rokytnici nad Jizerou a tam v kvetnu bylo na nule a pri ture na hrebenech jsme zapadli po kolena do snehu 😒

sluninka
11. čer 2009

já mám 1 a taky máme příkrmy...na 2 půjdem až někdy bůh ví kdy.... 😀

jáji 😉

jajinka27
11. čer 2009

sluni...ty jsi éro prostě 😀

já koupila dva balíky beba 1 a bude může dlabat o 106 😀

lenka456
11. čer 2009

Ach jo, tak snad jsem neudělala blbost... Doufám, že mu to nějak neublíží.

lenka456
11. čer 2009

Myslíte, že je dobrý se vrátit zpátky k 1, když už jsem dala 2? Měl zatím 3 dávky, 1. vypil 150 ml, pak 60 ml a poslední 100 ml.