Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
18. čer 2009

joo a ještě bych dodala, že tedy tímto žádám Soňu aby napsala co si myslí, páč od té doby co sem hodila do placu že bysme něco nerozdýchaly, mě to sere víc a víc!!!

takže se laskavě neboj a ven s tím!!!!!!!!!

berunka
18. čer 2009

Peto myslim,ze lip nez ty by jsme to ani vystihnout nedovedly.Ja uz jsem se takovych komentaru zdrzovala,protoze mi stacilo jak se tu rozjely dohady s Feb kdyz jsem si dovolila neco rict.Uprimne receno,ktera ze "starych" lednacek by takhle reagovala.Zadna.Jsem s tebou za jedno s tim,ze se mi pred "cizimi" nechce tolik sverovat o detailech z nasi domacnosti atd. Vas,ktere znam uz od tehu, beru jako kamaradky a tak s vami i mluvim a chovam se k vam. Ostatni tu sice jsou,ale nic moc mi to nerika. A kdyz mam mluvit za sebe tak si myslim,ze to je i duvod,proc jsem radsi na ICQ.tam me nikdo nebude kamenovat a nemusim pul hodiny premyslet jestli moje slova nekoho nastvou.

koalice
18. čer 2009

Ahoj ledňačky,

Beru, máme stejný program, teď jsem uspala mládě, peru, žehlím a balím...

Cline, ty chlapi by někdy potřebovali " nakopat", jak kdysi prohlásila Anac. Druhá míza je snad infekční nemoc a v řadách 40-50 letých chlapů vyvolává epidemie. Ale že by jako i vyhodil z domu své dítě, Tvou sestru, to už je moc silné kafe. čestný chlap, když už mu rupne v kouli, tak by si měl zbalit kufr a se vztyčenou hlavou odkráčet.. Snad to maminka nějak ve zdraví přežije

Petru, jsi neuvěřitelná. Jako jediná tady pracuješ na plný úvazek, v noci vstáváš na kojení á 2 hoidny a dobrovolně ještě vstaneš po čtvrté, abys sis nadělala a mohla pak vyrazit ? Klobou dolů

Anac, já zas postrádám Bejanu, Bilou paní, Editu hlb, Forensicu....K nově příchozím mám vzah indiferentní...

monique_2006
18. čer 2009

btw. dneska na srazik taky nedorazim (on se vlastne ani zadnej nekona, co?) - uz od utery jsem docela nachcipana, tak pujdu jenom na kratkou prochajdu tady.

ALE - navrhuju sraz na pristi tyden, co vy na to? pro me je nejlepsi pondeli, v utery mozna pojedu ke kamaradce na chalupu...
a misto? co treba na pul cesty nebo hamr ?? ale je fakt, ze to nejsou nejaky obr parky jako stromovka...

cline
18. čer 2009

Tak hlásím nové zprávy z kauzy "mozekv kalhotách" - panáček už si vybírá dům a snad mu bude stačit auto a garáž a nechá mamce a séře dům!!!! Ale vzhledem k jeho neustále se měnícím názorům nechceme nic zakřiknout. A jestli jo, tak to zapiju (asi Rychýma špuntama 😅). Tak nám dneska držte palce večer se to bude opět řešit. Za mamkou stojí i babička (jeho matka) takže když už teda všechno hodil za hlavu včetně rodiny a přátel, tak bude aspoň grant a nechá jim ten dům. Jo a prý se chce co nejrychleji orzvést, to asi ta jeho hodně tlačí na pilu, ještě aby ne ona toho svého přítele už vyhodila (pracoval v Praze a živil je). Jo a místo jedné dcery 14 let která je absolutně bezproblémová a mne která na něm už nejsem závislá ani jsem nikdy moc nebyla mu přibydou 12-tiletá dvojčata holky 😀 😀 😀 To mu přeju, a aby byly pořádně romazlené, a problémy ve škole a tak. To my jsem nikdy se ségrou neměly.

ma12
18. čer 2009

karol: tak aspon ze tak. Drzim mamce palce, at to ustoji s hlavnou vstycenou. Hele nebude on potreti tatou?

Moni: v pondeli nemuzu, mame vitani obcanku a plavco

monique_2006
18. čer 2009

cline - to je fakt sila. takze to vypada na uplnej konec? ono se casto ti chlapi umoudri...ach jo, jestli mi tohle jarda udela, tak mu dam pres drzku!!!

btw. moji kamaradku ted opustil manzel. maji triletou holcicku a desetimesicni (!!!!) dvojcata. fakt sileny, porad na ni musim myslet... ☹

jajinka27
18. čer 2009

já v pondělí taky nemůžu :(( jdu s kámoškou a už jsem to slíbila ale zbytek týdne mám volno 😉

koalice
18. čer 2009

no a ještě by si měl uplést mimino a zkáza dokonána jest, hodně rychle se oddělá...

cline
18. čer 2009

ma: no nevím, ono to moc dlouho netrvá, on si to původně představoval, že bude pořád bydlet s mamkou a ségrou, ale to teda mamka řekla, že nai náhodou a teď najednou hr hr barák. ALe on je vlastně otec jen jednou, mě sice vychoval odmala ale můj pravý otec mamku opustil když mi byly asi 4 kvůli, jak jinak, jiné ženské. To je fakt pech. Ti chlapi... nejhorší je, že mu mamka už dopustila za ty roky tolik věcí, úlety, problémy s alkoholem a agresivitou, no prostě kvůli ségře se vždycky na všechno zapomnělo. A on se jí teď takhle odvděčí.

monique_2006
18. čer 2009

aha, to je skoda s tim pondelkem. tak ja dam vedet az budu domluvena s tou kamaradkou (neni to jisty)

cline
18. čer 2009

Ale musím věřit, že se to dnes vyřeší a pak mamce navrhnu novou kuchyň po které tak touží a necháme si obě zmenšit prsa (já až dokojím), no prostě začne si užívat života...

cline
18. čer 2009

ještě, že jsem jim nekoupila k těm 20 letům ten zájezd jak jsem plánovala 😨

koalice
18. čer 2009

cline, tak ho kup mamce se sestrou, přijdou na jiné myšlenky 😉

cline
18. čer 2009

no a to mají ještě koupený zájezd do Egypta v červenci společně. A mamka řekla, že ségra tam chce a tak jsem zvědavá jak to dopadne protože se domluvili, že tam pojedou. Je fakt, že když už to zaplatili, tak co stejně vždycky taťka někam zmizel a nebylo o něm celý den vědět.

berunka
18. čer 2009

Koal ja se ted taky snazim uspat Eli abych mohla jit dobalit.Rano mi ji vzbudil ten nas blboun chlupatej 😒 no a ted si povida v postylce tak aspon pripravuju tasky 😀

monique_2006
18. čer 2009

cline - chces si nechat zmensit prsa??? ted az dokojis? neni to brzo (pokud byste chteli jeste jedno ditko)?

tonica
18. čer 2009

Ahoooj. Tak koukam, ze se tu rozjelo tema "Nic nez pravda". Doufam, ze ja svymi chabymi prispevky moc lidi neirituji.

Predne jsem se snazila tak nejak docist a koukam, ze mame Taitu a Urbi na dovce. Takze kocky, hezky si to uzijte a nacerpejte energii.

Cline - s tim tatou me to mrzi. Jsou to stresy. Moc preji mamce a segre, aby jim baracek zustal, kdyz uz prichazeji o tatu a manzela.

Beru - a kam se chystas ty? Me to nejak uniklo...

Opet mam stejny nazor s Koal. Chybi mi tu zpravy o Forensice a Editahlb. Doufam, ze i Beji a Ilonka se maji fajn. Me tu teda nic nevadi, co nechci nectu... 😉

berunka
18. čer 2009

Tonic jedeme tady v CR kousicek od Nachpda do takovy rodinnyho penzionku.zitra odjizdime do Brna kde jdem vecer na koncert Lanny Kravitze tim zacnem dovcu 😀
no a asi nedobalim nebot Ela sebou porad mrska na brisko a tim padem blindi presnidavku 😒 tak ji mam ted na ruce 😀








l

koalice
18. čer 2009

Beru, už nespííííí. Mám zatím zabaleno jen pro Aničku...

Tonic, s tou iritací jsme na tom stejně 😀 😀 Ale nikoho přece nenutíme, aby to po nás četl, že ?

berunka
18. čer 2009

holky myslim ze vas muzu uklidnit vas na mysli Anac asi nemela 😉

tonica
18. čer 2009

Beru - tak to budete mit paradni. Ja jedu na matersky vikend k Nacodu v pulce cervence.

KoaL - 😀 A kam balis ty? Jsem koukam nejak mimo obraz.

koalice
18. čer 2009

já balím na Šumavu 😉 Má bejt nádherně deštivo, tak si to budeme s Beru užívat, viď ? Přibaluju pexeso, notebook s pohádkama, knížky, Člověče , nezlob se....

petruna26
18. čer 2009

Teda holky.. 🙂

Pexesama jsem se taky právě prohrabala, mám jich hooodně (asi 200, no, musím je spočítat).. Hledala jsem pro kamarádky syna nějaké s Pokémony (myslela jsem, že už dávno zapadli v zapomnění a ono ne 😕 ) a jedno mám 2x, tak aspoň tak...

Dovolenou vám závidím, my jedeme až v září, na týden, tak snad to bude taky fajn.. I když mě děsí, že už budu přikrmovat..

tonica
18. čer 2009

Koal - bude hezky, to cuju v kostech... 😉 😀
Holky, tak vam obema krasnou dovcu!

Jsem ted vytirala podlahy, tak jsem si pri tom premyslela.... Nahodou, za sebe rikam, ze me tahle diskuze uz nekolikrat pomohla. Hlavne nase "dvorni MUDra " Koal, Nelinka svym optimismem,Marta svymi radami ohledne ebaye...

petruna26
18. čer 2009

Toni, jj., souhlasím - Koal je poklad, bez ní bych byla někdy úplně v háji... Ostatní mi pomáhaj už jen tím, že jsou a poslouchaj moje stížnosti a předávají své zkušenosti a poznatky (třeba po porodu bych bez vás byla fakt totálně ztracená...)

takže tímto veřejně všem zúčastněným děkuju 🙂

tonica
18. čer 2009

Petru - moje rec! Ja mam tuhle starou diskuzi proste rada... 😉 No jo, holt jsem stara sentimentalni baba... 😀 😔

berunka
18. čer 2009

Koal 😀 presne tak si uzijem destikovou dovcu.ja jsem ze zacatku byla nadsena jaka je uzasna predpoved a oni mi ji uz trikrat zmenili tak uz na to ani nekoukam a proste se uvidi.taky bereme s sebou notebook s filmama,krizovky, skladaci vez a dobrou naladu kterou nam nezkazi ani dest 😀

kacatko03
18. čer 2009

ahoj holky

tak sem vyděšená psala Zuzce že sem zaspala srazík...a on prej žádnej není 😀 😀 😀 tak to je mazec 😀

berunka
18. čer 2009

Peto,Tonic - ja se taky pridavam k tomu,ze diskuse je uz pro me zavislost a rady tu hledam dost casto taky zejmena u Koal a ostatni mi svym optimismem a porozumenim dodavaji zase energii do dalsich dni.Proto chapu Anac jak svuj prispevek myslela.Protoze ted rozhodne ta diskuse neni to co byvala ☹