Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

koalice
18. čer 2009

holky, určitě mě to těší, ale nepřehánějte 😉
S hrůzou při balení zjišťuju, že moje sportovní Alpinpro ohoz v M vypadá přes ty moje giganty opravdu směšně, já snad budu muset ještě na otočku do Sportissima !!!!! fůůůj

kacatko03
18. čer 2009

Tak jsem dočetla 😀

Anac 🤐 (pusa)

Koal/ Zuzi: mooc si užijte dovču

jinak já přístí týden nemužu vubec, mám to před dovčou nasekaný

Marti: 😀 😀 a v kolik jdeš na Václavák? my tam budeme počítám tak 5-6 😀 😀 😀 a jdem s prckem rovnou se projdeme, ale na ten masakr sem taky zvědavá 😀

monique_2006
18. čer 2009

prosim vas, co je na tom vaclavaku??? 🙂 ja nejdu, nebojte, ale jsem zvedaf 😉

kacatko03
18. čer 2009

moni: obchod (nike, adidas, roxy, Alpine pro atd) 🙂

monique_2006
18. čer 2009

a davaj tam vse zadaco nebo jak? 🙂

kacatko03
18. čer 2009

neee je to nějaký letní výprodej a je to na pozvánky 🙂

petruna26
18. čer 2009

Moni, min. s 50% slevou 🙂

monique_2006
18. čer 2009

tyjo, tak to je super!! tak pak napiste jaky mate ulovky! 😉 a nepoperte se tam!!! 😎

anaconda
18. čer 2009

čus bus.

Tak jsem ráda, že je vše ve starých kolejích! 😉

Včera jsme měli vítání občánků. Nejen, že nás tam bylo jak Hujerů, ale tchýně dělala jak totální rapl. Cpala furt Kubíkovi foťák s bleskem do obličeje, až jsem jí pak řekla - dost! a bylo vymalováno. Stěžovala si tam, že vnoučka vůůůbec nevídá......foto pak přidám.

Musím zase uspávat, tak papa. 🙂

anaconda
18. čer 2009

KDE ŽE JE VÝPRODEJ?????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ma12
18. čer 2009

Verco: me se tam s Anickou moc nechce, bude tam habakuk lidi a zkouset si tam neco, davat pozor na kocarek, na sebe to radsi neee.

petkakrutik
18. čer 2009

ahoooj 😉

Peti (anac), je mi to jasné, přicházíme o zážitky s tchýní. Jeden nikdy neví, kdo ji zná, viď...

Co jsem to chtěla napsat... No snad is ještě vzpomenu.

Toni, zapomněla jsi napsat, že díky této diskuzi nezůstane tvoje Patrička na ocet, hehe 😀 😀 😀
Náhodou směrem sem k nám se nechystáte? A nejen Danielka, co vy ostatní?

Chtěli jsem koncem července zase zajet do Čech, ale na 27.7. nám doky naplánoval 3. očkování a půlroční poradnu, tak nevím, jak to ještě všechno bude. NA dovču jinak letos nejedeme nikam, chata to jistí 😉

Jo a včera po té kaši teda prďola nespal o nic líp než obvykle, dokonce byl vzhůru po 2 hodinách ☹

No já si prostě nevzpomenu, na co jsem chtěla reagovat...zkusím ještě 1x dočíst.

petkakrutik
18. čer 2009

ÁÁÁÁÁ, už vím, ohledně těch tchýní. už nevím, kdo tu psal, že by tchýně vnuka neviděla 3 týdny. TAk to u nás je normální (vzhledem k tomu, že bydlí od nás cca 15 km). V pondělí jsme u ní byli, ona se nudí, ale prohlásila, že do Orlové se jí jezdit nechce. Takže tímto jsem jednou provždy skončila se zvaním ji k nám (což bylo stejně jen ze slušnosti) a s lehkým srdcem tuto frázi ze svého slovníku vypouštím. uff, to je úleva 😀

monique_2006
18. čer 2009

mam dotaz - pretaci se nekomu mimco z briska na zada? ja by to melo vypadat? asi ne tak, ze prepadne z paseni koniku...nebo jo?

hanka128
18. čer 2009

anac tak promiň že tady píšu.....

diskuze o nosítkách,čtení a zpívání a štramplíkách nevím co je na ní špatného 😕 ..hankaživočich má psaní opravdu živočišné....a já reaguju na vše,tak jsem jí odpověděla-asi opět špatně.....
a nebaví mě, že mi to tady přijde jako držet hubu a krok...jsem asi špatná že ještě kojím,dítě mi spí, nebrečí.....mě taky nebaví číst kolik UM kdo vypil, že měl teplotu 37,1...a mlčím.....taky bohužel nikoho osobně neznám a znát nebudu, takže číst o ICQ mi taky není příjemné...
pokusila jsem se přidat pozdě a raději mizím bo tohle mě fakt nebaví..

koal,neli,sonisku jste fajn ženské-mějte se pěkně a ať vám dětičky pěkně rostou a dělají radosti a sem tam i ty pidi starosti-bez toho to není ono 🙂

anaconda
18. čer 2009

Tak jsem ho konečně uspala. Jiran byl dnes v Praze u soudu, tož jsem ho mohla poslat na sraz s Vámi, co? 😀

Souhla s Petikruti,
zopákla bych megasraz, který byl stejně jen pidi, ale potěšilo mě, že se i část Moravy účastnila. 😉

Jak se asi má Urbísek v Chorvatsku?? 😕

Včera mě navštívila ta kámoška, co se v sobotu vdává. Tak nakonec budu "jen" prosávat nevěstu ženichovi. By mě čert vzal, protože je to hned z kraje, tedy se budu hooodně stydět 😅 😅 😅

Až Vám dodám foto v těch mých vypůjčených šatech, to budute čučet na drát! Večer jdu na nehty a Jiran už má vosypky z toho, že tu bude s Kubíčkem sám. V poledne se vrátil z té Prahy a od té doby leží venku na dece a chytá bronz. Má to někdo život..... 😠

Jo a vedle Vlašimi se natáčí válečný film a byl vyhlášen kompars na vojáky. Tak jsem tam hned volala a poslala foto Jirana, mého bratra a ještě Jirkova kamaráda. Prý jsou to pěkní chlapi, povídala mi paní do telefonu, jen mooooc nařachaný a nevešli by se jim do Německých uniforem půjčených z Polska.....No věřily by jste tomu?? 😀 😀 😀

monique_2006
18. čer 2009

ja teda nejsem ta spravna aktivni prispevatelka do tyhle diskuze, tak evim, jestli muzu napsat nazor,

ale zrovna jsem chtela do placu napsat, ze zrovna ty (hani128) ses pridala pozde a podle me jsi uplne v poho. snad to neni jenom o tom, kdo tady byl od zacatku, ne? napr. jaji (nic ve zlym, fakt ze ne 😉) se pridala nekdy v prosinci, nebo ne? a jak uz je tady doma....🙂

ja to vcelku taky neresim, ctu vse, neco se mi libi, neco ne, nekdo je mi sympatickej, z nekoho dost rostu, ale to ne prece normal, ne? aspon je to tady pestrejsi (tim nemyslim pani zivocichovou, ta je fakt trochu zvlastni 😉)

anaconda
18. čer 2009

...prodávat nevěstu.......boha jeho.... 😅

ma12
18. čer 2009

Moni: me se nepretaci vubec 😢 , povedlo se ji to asi 3x, ale od ty doby nic.
PEtkakrutik: hmmm, zavidim, to ja souslovi "a nechces prijit k nam" musim povinne pouzivat, na muj vkus az moc casto.
Anac: ty a stydet se, hmm, to je jako ja a stydet se 😀 😀 😀

monique_2006
18. čer 2009

marti - jonas se pretocil na brisko presne ve 4 mesicich, na den. pak si dal minimalne 14 dni pauzu a ted uz se toci furt, takze vydrz 🙂

ale obracene me to zajima, podle me na to maj mit jinej grif nez jen prepadnout na zada z paseni. no nevim.

ma12
18. čer 2009

Moni: drzim drzim. A uz se tesim. On je to najednou skok - dlouho dlouho nic a pak najednou sup.

Jo a musim taky trochu porochnit ego Koal - diky ze jsi tady, protoze nam strasne pomahas, ze nemusime s kazdou kravinou letet k Mudre. A i ostatnim, diky tomu ze se Ani narodila posledni, tak jste to vy vsechny mely vychytany a ja se drzela a drzim osvedcenyho. A jak jste me podporily s tim mym kojenim/nekojenim,to bylo super.

anaconda
18. čer 2009

Moni,
Ty jelimane! 😉 Přeci vůbec nejde o témata nebo kdo sem kdy přišel. Zde o něco jiného, jen to neumím nazvat. Že by fluidum?? 😀 😀 😀 😀 😀

Kubajs se točí na břicho jen na levou stranu. Zpátky ani ťuk 😒

Koal,
taky jsem ráda, že tu jsi. Jednou jsem Tě tedy taky nasrala, krz ty "sráče" doktory (si to furt pamatuju, neboj), ale to už jsme si vysvětlily, že? Jinak jsi zas poižila docela zajímavý slovo ohledně naší diskuze krátce po tom mém otevřeném příspěvku. Co že to znamená?? 😅 😀 😀 😀 😀 😀

febris
18. čer 2009

moni, danysek zacal minuly tyden, jeste ne moc casto, ale preci 🙂 pri paseni si polozi hlavicku, pak ji jakoby vytoci do vrtule , jednu nozku prizvedne, dostane se na bok a pak zas otoci hlavu a je na zadech. proste se u toho krouti jak zizala. Predtim sem tam taky prepadl, kdyz uz ho to nebavilo.

holky, jen bych chtela rict, ze cokoliv napisete/napiseme kamkoliv na konika, nesdilite jen s temi lidmi v diskuzi, ale s celym svetem 😀 😝 neb si to prece muze precist kdokoliv...
kamos mudr takhle vyspehoval v diskuzi "porodnice motol" ze jsem tam o nem neco napsala ;)
trochu jsem mela i strach psat castejc o tchyni, bych se nedivila kdyby to nak vystopovala 😉 😅

berunka
18. čer 2009

holky jen co se tyka ICQ myslim ze jsme hned ze zacatku tady psaly,ze kdo hce at posle do IP na sebe cislo.to ze jste spousta z vas nechtely za to preci my nemuzeme 😉

Monique: me se Ela pretaci zatim jen na brisko,zpatky ji to taky nejde.parkrat udelala to co pises ty ze z paseni spadla zpatky na zada.ale ono to mozna ze zacatkutak ma byt nez si ten pohyb uvedomi.
jinak myslimze diskuse taky neni o tematech ale o tom ze nekdo je schopny tu trpet dvoustrankovou samomluvou takze starousedlici uz ani nemaji chut to cist.

kacatko03
18. čer 2009

moni u nás se válej sudy.... 😀

hanka128
18. čer 2009

beru tak teď jsem se fakt zasmála 😀 😀 😀 protože od tebe to opravdu sedí 😀 já tady nepsala několik měsiců monology na téma v kolik kojení,kolikrát plakání,kolkrát blinkání,kolik jsme toho vypily.............¨ale což nechám to koňovi 😀

berunka
18. čer 2009

Hani jsem rada ze ses zasmala akorat trochu mimo misu.docela rada bych vydela ty dve stranky mych reci.a navic me holky na ty prispevky reagovaly.z cehoz logicky vyvozuju ze to neni monolog 😀 😀 to byla normalni diskuse s tema,ktery mely stejny problemy 😉

monique_2006
18. čer 2009

feb - tak presne takhle si myslim, ze by to melo vypadat. jonas to dneska taky udelal, ale urcite nahodou 🙂

btw. vcera jsem koupila na budejarne troje super puncochace, tak mam zasobu 🙂 a objednam ty design socks a bude! byla jsem s jonasem v centru a pak na nakupech, byl v ergu skoro 3 hodiny a byl uzasnej, koukal, byl jako pena, tvaril se jako profesor, pak na 20 minut usnul a po probuzeni naprosto v klidu, proste ergo vede! 🙂 v kocare by silel po hodine...:-/

veru - tyjo, sudy, husty. to uz ho nemuzes nechat nikde jen tak lezet...

marti - presne tak, dlouho nic a pak docela mazec. jonas se treba behem poslednich dnu zacal docela slusne plazit 🙂 do ty doby nic moc...

berunka
18. čer 2009

Monique uz se plazite?na to se docela tesim,ted Ela pod sebe jenom cpe nozicky ale zatim nevi co s rukama 😀 😀

febris
18. čer 2009

monco ja verim v psychologicky aspekt noseni deti, ze jsou proste klidnejsi, citi se bezpecneji a nejsou pak tak uplakane. Oni ty indiani, africani a nase babicky vedi/vedeli co delaj ;) jsem dycky rikala ze bych chtela byt domorodec nekde 😀 😀 to berte s rezervou 😵