Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
18. čer 2009

jaji a sluni: neee abyste to řešili spolu přes ICQ jo? 😀 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

ma12
18. čer 2009

Taky tusim odkud vitr vane.
Verco: to je jedno, to se spatne vysvetluje. A bundy jarni/podzimni maj? A ty slevy stojej za to?

kacatko03
18. čer 2009

Tak si založimé svoje téma 😀

marti: mají 50% slevy...Tom si koupil nike z 2700 za 1300. atd.

ma12
18. čer 2009

Jaji: nas to ale zajima, vzdyt se na to i ptame ne?

petruna26
18. čer 2009

ty voe, nechovejte se jak malý... mám pocit, že jste všechny zbytečně ukřivděné.. Já tu taky nebyla úplně od začátku, bála jsem se, že sem nezapadnu a.. jsem tu - je to moje diskuze, stejně jako vaše, tak se necho´vejte, jak kdyby vám někdo vzal bábovičku...

Jájo, já jsem naopak ráda, že jsi u nás, vzhledem k tomu, že tvůj porod prožíval celý koník, myslím, že a´t by sis v tý době vybrala jakoukoli diskuzi, tak by tě tam vzali - ale ty sis vybrala nác (a my jsme rády - teda aspoň já určitě)... já fakt nemám čas vás přesvědčovat, že vás mám ráda (a holky určitě taky), buď to víte nebo ne... Asi nejsme nějaký mega kamarádky, na to se zatím moc neznáme, ale vždycky vás ráda vidím a myslím, že máme společné problémy i radosti - a nikdo nás nemůže pochopit tak, jako jiná mamina, která má ještě ke všemu stejně starý dítě...

tak jsem se rozepsala a končím, páč musím dělat něco pro svoji peněženku...
tak pls. nepruďte, nevztahujte si nic na sebe a piště a čtěte, co chcete... 🙂

jajinka27
18. čer 2009

petru...jsem se začervenala 😵 😵 🤐 🤐 pusinkovací

bila.pani
18. čer 2009

Teda holky,člověk tu tři týdny není a co se to tu děje??Nehádejte se.. 😔 Vždyt to tu bývalo tak bezva,proč si to kazit..?

ma12
18. čer 2009

Ilco je videt, ze si tu dlouho nebyla 😕

berunka
18. čer 2009

Jajiku ty nas smudliku 😉 😉 koukej napsat jak ti Tomik dneska spinkal,kolik spapal a jak kakal 😀 😀 😀

monique_2006
18. čer 2009

naprostej souhlas s petrou, kliiiiid 🙂

jaji, se tady rozjizdim a ty sem hazis takovyhle ukrivdeny smajliky?!?! no toto!!! 😉

marti - jojo, navleky objednam, vypadaj fakt dobre podle popisu. a za dobrou cenu. s tim prekrizenim manducy - je to nutny? ja mam teda ergo, mam popruhy normalne na zadech, spojeny tim hrudnim paskem a drzi to v poho....

bila.pani
18. čer 2009

MArti - jak to myslíš..? 😉 🙂

monique_2006
18. čer 2009

jo, a mne, stejne jako koalici (btw. proc mas tenhle nick? to me uz nekolikrat napadlo....😉) mi hanka123 pripada fajn, tak taky nevidim duvod, proc by mela z diskuze odejit. jakyho partaka latkovaka by tady mela nelinka?!? 🙂

petruna26
18. čer 2009

Marti, proč křížíš manducu? Já jsem prcek (myslím jako úzká), a když ji stáhnu, tak mi to drží i bez kříže... Mmj., minule jsem Adélu na chvíli hodila i na záda (jen než jsem pověsila prádlo) - koukala jak vyvoraná.. 🙂

petkakrutik
18. čer 2009

Moni, hej, na mě se poslední dobou furt nějak zapomíná. taky totiž látkuju, a to ještě dýl než neli 😢 😢 😢

kacatko03
18. čer 2009

jeee ilča.....

já nemluvím a bolí v krku ha...a dovolená se blíží...klasika

ma12
18. čer 2009

Petru, moni: me prve Manduca poradne nedrzi kdyz mam popruhy narovno, necitim se v tom dobre a hlavne si to nezapnu tu presku. Pri tom krizeni je to v poho.
BP: no tak vidis ne? Trosku jak baby na pivu 😅

febris
18. čer 2009

holky co latkujete, muzu se zeptat kolikrat vase deti kadej? Jsem sice puvodne o latkovkach uvazovala (ne uplne od malyho mimi ale treba od 2m), Danysek ale kadi 2-3x denne, takze mi to prijde ze by s tim bylo moc prace a casto bych musela prat, takze by to v nasem pripade zas tak ekonomicky nebylo

ma12
18. čer 2009

No nic a ja jdu sledovat Kriminalku New york, by me zajimalo jestli bude nebo nebude HIV pozitivni.
Mno a vysvetlete mi nekdo, co se stalo Mirce v OVZ?

petkakrutik
18. čer 2009

Verčo, nesmíš se na ni moc těšit. to je pak člověk dycky nemocný 😒 😒 My letos nikam nejedeme a jsme zdravá jako řípa, haha 😀

febris
18. čer 2009

ma zkus si tu presku posunout trochu vejs. Ja to tak udelala a super, puvodne jsem ji sice zapla, ale nezapinalo se mi to pohodlne

petkakrutik
18. čer 2009

feb, Patrik kadí jak kdy. Minulý týden na chatě smolil 5x denně, po očkování měl průjem. Ale už jsme měla průpravu z šestinedělí, to kadil taky furt. Dá se to. Moc vody na praní zase člověk nespotřebuje. já tedas vyperu hovínka a hodím plenky do kýble s mýdlem. než se se dostanou do pračky, jsou bílé. S kátkovkama zase tolik práce není, jak se každý bojí. Po přebalení mi to zabere tak 5 minut při pokakaání, u počůraných plínek 30 vteřin 😉 😉

petkakrutik
18. čer 2009

Marti, snad spadla někam do vody nebo co, snad sjížděli řeku? tak nějak, myslím.

petruna26
18. čer 2009

feb, to jde, jo? 😀 to budu muset zkouknout, já ji zapnu, ale jsem přitom jak orangután...

monique_2006
18. čer 2009

peto, marti - presne jak pise feb - posunte tu prezku nahoru 🙂

monique_2006
18. čer 2009

petikrutik - pardon, vim, ze taky latkujes, ale nikdy jsi tady nepsala, ze si taky ulitavas na tech vlnackach a ostatnich vecech 🙂

petruna26
19. čer 2009

moni, ty to taky víš? páni, já jsem trubka...

Krásný pátek všem ledňáčkům (a ledňačkám, ať nikoho nešidím 🙂 )

cline
19. čer 2009

Nazdárek, my máme přesku taky posunutou 😉 jinak by byla hrozně vysoko.

cline
19. čer 2009

Jo a ne že se tu budete hádat a urážet, jinak na vás pošlu moji tchýni, dneska se objednala na vožení 😎

bila.pani
19. čer 2009

Dobré ráno..

U nás,co se týče spaní žádná změna za ty tři týdny..Stále vstáváme minim.5x..Přes den usne dvakrát na dvacet minut a dost,ale jinak je hodňoučká,jen se od ní nesmím hnout 😅

Jak bojujete s přírmama?Dáváte už i ovocné přesnídávky? Betynka je otesánek,spapá ceý příkrm a na to ještě mlíčko 🙂

Na zítra mám od MM slíbené kino..Půjdeme na film Jménem krále.Viděla jste to některá..?

koalice
19. čer 2009

Dobré ráno,
Monique- nick je má přezdívka ze studií
B.p., u nás se nepříkrmuje, my stále jen plně kojíme, vstávačka 3-5x za noc
Jinak dámy, dnes máme 10 leté výročí sňatku, manžel mi hned ráno popřál upřímnou soustrast a já za chvilku vyrážím pro nějaké dobré šampíčko. Symbolicky si s ním musím při´tuknout, to jinak nejde. Vždycky jsem chodili na večeře, dokonce i jednou jsme si zajeli do brazilské restaurace do Drážďan, ale teď se dvěma dětma to telefonická objednávky pizzy večer jistí 😀 😀 Přeju hezký nekonfliktní !!! den