Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
23. čer 2009

feb,
nic ve zlým, ale těm číslům, co jsi napsala vůbec nerozumím 😅 😅 😅 😅 😅

Marti,
tak to je tedy dilema, co? Mě by zajímalo, proč od toho ten původní majitel vlastně prchá??? 😕

urbi
autor
23. čer 2009

Petru, božííííííí, to jsou bomba fotky!

dneska jsem poprvé pustila morče k Filípkovi a oba z toho byli hin 😀 malej se řehtal na celé kolo a otáčel se na břiše podle toho, kam ona běžela a nakonec se za ní asi o 20 cm posunul - no byla to dřina, co vám budu povídat 😀

Feb, míry má krásné, ale teda trochu mě zklamal, čekala jsem od něj víc 😀 takhle se obávám, že ho předežene i náš špunt 😀 tak ať se Danýsek snaží jo?

jo a holky, potřebuju radu - asi od Koal nejspíš - malej se nám začal po večerní kaši - dávám obilno-mléčenou od Nutrilonu (bezlepkovou) trochu "osypávat" - pár minut po tom, co to dojí, má tam, kam mu kaše kápla, červené fleky, které za pár minut zmizí... co by to mohlo být? vždyť je to bez příchutě, tam ani není žádný alergen ne? jinak už mu dávám i ovoce a tak a v pohodě... mám to přestat dáváat? moc se mi nechce, bo mu chutná a je mu po ní fajn, na rozdíl od rýžové, ze které měl bolení...

Marti, těžké to rozhodnutí, zatím u mě vede varianta 2 ale zároveň ještě nevím ta procenta, kolik by po vás chtěl.... to by asi bylo rozhodující

sonisek
23. čer 2009

Veru, není Toba větší než Fíla?? 😀 😀

Sluni, dobrý žirafy 😉

Ana, ségra se teda má, takhle si cestovat a na mimi nemá 🤐

ma12
23. čer 2009

anac: ma malo casu, ten obchod je totiz mega, ma strasne moc polozek

diky za nazory.

petruna26
23. čer 2009

jsem musela vykoumat ty žirafy 😀 jsem nějak nechápala.. Soni, vy je máte taky, ne?

Sluni, posílám tý "mojí" kočičce pusu... už se nám stýská 😢 😢 😢

febris
23. čer 2009

urbi 😀 😀 😀
ty flekY... jen tam kde ji mel na kuzi?jinde ne to je zvlastni teda, to jsem jeste neslysela, tak uvidime co na to rekne zkusena koal 🙂

an mrkni tady jestli chces. Ty grafy jsou k posuzovani rustu ditete az do dospelosti, kazdej pediatr si do grafu zapisuje jak decko roste, kazde dite je jine, rozmezi co je normal je velke, sleduje se hlavne aby dite rostlo rovnomerne, any nahle hodne nezrychlilo nebo nezpomalilo
http://www.rustovyhormon.cz/percentilove-rustov...

sonisek
23. čer 2009

petru, jj, malej je taky obloženej žirafama 😀 😀

urbi, radši se zeptej koal do IP, je na dovce....

febris
23. čer 2009

holky nemate nekktera doma naky detsky pisnicky? myslim klasiku- pec nam spadla, prsi prsi, holka modrooka... proste lidovky.. nebo odkaz na naky album ze bysme to zpiratili ;)

pismenko
23. čer 2009

Ahoj kočkýýýý 🙂 🙂 Tak koukám, že se všechno vrací do starých zaběhnutých kolejí, což je supéééér 🙂 🙂

Ilon, koukala jsem na hačací betynku a to je teda bomba.Je to šikulka 😵 😵 Ostatně jako všechny lednové děti 🙂

Anac, sama dobře víš, že příbuzný si nevybereš(viz.tchýně)...

Petru, no Áďa je suprový letadýlko, to my ještě teda nezvládáme 🙂 🙂

Ma asi bych šla taky do novýho, nechtěla bych se taky s nikým dělit, takže souhlas a Peťkou 😉

sonisek
23. čer 2009

Magdi, já mám Já, písnička 😉

bila.pani
23. čer 2009

Písmenko - děkujíííí 🙂

Feb - My máme dětské písničky a říkadla,je jich tam 70

urbi
autor
23. čer 2009

jé Soni, aha, Koal je vlastně pryč.. Feb, jj přesně tam, kam mu to kápne - takže i třeba na břiše a tak

Písmen, čussss!

přihazuju fotky - jsem ostuda, nedala jsem sem už nic pěknou dobu

petruna26
23. čer 2009

Magdi, my máme všechny Svěráky, pak dětské album od Klíče, pak nějaký od Gotta.. Ale Adéla miluje ty od Klíče 🙂

petruna26
23. čer 2009

aha, tys psala klasiku, no, to asi taky máme..

bila.pani
23. čer 2009

Míšo,nemáš foto toho sporťáku..? A ted dál vozíš Filípka v hluboké korbičce?

sonisek
23. čer 2009

urbi, ještě by to chtělo fotky z dovči 😉 😵

pismenko
23. čer 2009

Urbííku čuussssss 😉 😉

sluninka
23. čer 2009

Péťo...a to jsme ještě neodjely 😉 ale neboj, za měsíc jsme tu zpátky 😨

soni...díky, malá je před spaním snad počítá 😉

febris
23. čer 2009

tak mame druhy zub!!! 😀

petruna26
23. čer 2009

měsíc ? 😢 😔 no jo, my to snad přežijeme, ale až se vrátíte, holkám už bude půl roku 😕

urbi
autor
23. čer 2009

Feb, gratulka!
Soni, právě na nich makám 😉

Ilonko, měla jsem půjčený ségry xlander... teď mám doma už udělanej z Janéčka sporťák, ale asi ho zkusím ještě narvat do té hluboké korby, ale nelíbí se mu tam, se mu nedivim, je tam chudák na úhlopříčku a nemůže se ani protáhnout

febris
23. čer 2009

diky za tipy, neco z toho vyberu 🙂 ja tu furt malymu poustim naky kytarovy koncerty tak aby z nej nebyl moc intoš 😀

urbi
autor
23. čer 2009
bila.pani
23. čer 2009

Já se taky pořád rozhuduju,jestli už vytáhnout koru na sporťák,nebo ne.. 😖
Holky,kdo z vás už jezdí se sporťákem???

ma12
23. čer 2009

Ja dala Anicku do sportaku, vubec se ji v korbe uz nelibi, nevidi ven. Mati mi vynadala, ze ji tam bude zima a ze na ANicku kaslu. Ach jo.

bila.pani
23. čer 2009

Míšo.. 😀 😀 😀 Bomba foto!! A ten Kozel tam 😀 😀 😀

ma12
23. čer 2009

Miso: super a cekame na dalsi 🙂

bila.pani
23. čer 2009

Marti - zima?Když je chladněji,tak ji přece můžeš přikrýt dekou a na léto je sporťák fajn,ne..? 😒

sluninka
23. čer 2009

urbi...ježiš ten je božíííí😀 reklama na opalováky 😀

Péťo...vrátíme se až po bráchovo svatbě, ale nebooooj, pak budem v HM pečený, vařený..se tam těšim, mám to tam ráda, no jo Honza tam má fotbal, pak jsme se tam brali, a pak jste tam vy s Áďou. je to prostě ♥♥♥ srdeční záležitost ♥♥♥ 😉

Ilon...my ho ještě nemáme, modlim se aby vydržela, hlavně na dovču berem jen hlubokej, tak snad to bude ok, i když při nejhorším se to dá zvednout tak aby seděla...ale učit jí to nebudu, aby pak chtěla ležet 😅 😀