Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
23. čer 2009

jo jo to znám, už je podruhé těhotná, má tady album a bude co nevidět rodit

petruna26
23. čer 2009

jojo, jáji, inneska ☹ , už budou mít svého broučka za chvíli u sebe..
ma, jenže na hotelu asi nebudu mít v pokiji mikrovlnku nebo hrnce ☹ a kupovat kvůli tomu ohřívačku do zásuvky se mi nechce 😒

ma12
23. čer 2009

Petu: tak si ji jedine pujcit, jak budes ohrivat jidlo pro Adelku doma? Ve vode?

sonisek
23. čer 2009

Ilon, článek jsem si uložila a přečtu si ho až dýl, nebo večer...

A gratulko k pěti měsícům 🙂 My si je náramně užíváme...řve jak tur a nechce být sám...ale teď obědvám, tak má smůlu, chvilka řevu mu neuškodí...a pak půjdem na prochajdu, konečně neprší

bila.pani
23. čer 2009

Soni,tak veliká gratulka 😵
My oslavujeme taky řevem..Je pěkně protivná,vstávala už v pět,a ještě se mi ji nepodařilo uspat.. 😠

petkakrutik
23. čer 2009

Hojky,

Taky jsme byli ráno u dokyho, vzal Patričkovi krev. No to byl nervák, v ručkách nenašel ani jednu doborou žilku, zkoušel to v obou, nakonec mu teda odebral krev z cévy na hlavičce. Skoro mu to nekapalo, takže ani nevzal na všechno, co chtěl. Patrik u toho bobek plakal. Po obědě budou výsledky, jestli je tam nějaká závažnější ibfekce a event. nasadí léky. Teploty už má o něco menší než včera, ale asi jen o 0,5 stupně.

teď zase od 10:30 spinká.

Zatím pa, jdu se najíst.

jajinka27
23. čer 2009

petko...uf uf chudík, to bylo hrozný co?? Tomovi brali krev v těch 2 měsících z prstíku ale neteklo to moc, tak to mačkala a on plakal tak že já mále, začla taky jak mi ho bylo líto

snad to bude jen lehká viroza a Páťa bude brzo fit 😉 držíme s jeho dvojčetem palečky všechny co máme

petruna26
23. čer 2009

ma, asi v mikrovlnce 🙂
soni, to je jak u nás - Adéla právě vytuhla, uřvala se do spaní, tak jdu skládat židličku..

Peti, tak hlavně, ať to "nic" není a Páťa je zase fit.. 🙂

petruna26
23. čer 2009

už je vzhůru, jsem ji fotila, jak usnula na břiše a vzbudila jsem ji... Ale židli mám složenou, jdu ji tam zkusit dát.. a pak mažem ven, tak pa

sonisek
23. čer 2009

tak tady zase začlo lejt, tak jsem ho teď uspala doma a koukám na Sama doma...

Petikruti, teda chudák Patriček. Snad už bude brzy fit.

bila.pani
23. čer 2009

Petikruti - chudátko.. 😔 Snad už bude líp

Soni - já už byla oblečená dvakrát,že půjdeme ven a jen co otevřu dveře,tak prší.. 😠 Štve mě to počasí.Strašně Se z malý doma zblázním 😖

jajinka27
23. čer 2009

no my to ani nezkoušíme, tady prší co chvilku, nějak ale nevím jak ho celej den zabavit 😅

bila.pani
23. čer 2009

jaji,tak až na něco přijdeš,tak sem s tím 😅 😉

petkakrutik
23. čer 2009

TAk jsem vás v rychlosti dočetla. Uff, bylo toho dneska hafo.

amrti, ráda bych poradila, ale neznám všechna + a -. Zkus si vypsat sloupce a porovnat, co tě vyjde líp.

Moc děkujeme za držení pěstiček. Doky s výsledky zatím nevolal, čekám tu jak na trní, ale říkal okolo 13-14. hodiny, tak má ještě čas. Z hlavičky mu musel krev taky vymačkávat, nehctělo to téci. Na sedimku už nenabral vůbec.

Míšo )urbi), teda, takže dovča moc nepomohla... ☹ Ale on se Filípek spinkat naučí. Patriček taky furt spí stejně, kaše nekaše. I teď v té nemoci spí celkem stejně, včera teda neusnul v postýlce akvůli teplotám jsme ho nehctěla nechat plakat. Nakonec jsem usnula s ním.

Ad teplota - našla jsem, že odečítat ze zadečku 0,5 stupně se má, pokud je teploměr hlouběji jak 1,5 cm. Dneska jsme vzali teploměr s sebou k dokymu, protože ten jeho včera ukázal o hodně méně, skoro normální teplotu a dneska taky. Náš digitál naměřil 38,8 (a doky nemluvil nic o odečtu) a jeho jen něco přes 37. Evidnetně byl horký, to řekl i doky, že podle doteku teplotu má a nechápe teda, proč ty teploměry ukazují každý úplně jinak. Takže jsme objednali ušní, který má být nejpřesnější a ty dgitály necháme jako rezervu (mmch jsme včera koupili další, kdyby ten doma měřil blbě - měří oba stejně).

petkakrutik
23. čer 2009

Peti (anac), fakt dovolená, na kterou jezdí jedině socky (Thajsko, Mauritius).

Nekoukáte na Sama doma? tak se mi zdá, že ten kočár, co tam měli, je ten samý brio, co má Kubelková. Úplně náhodou ho vezmou zrovna do Sama doma. Mě to znechutilo, že přestala poslouchat, o čem mluví.

Ad počasí. Už nevím, kam se před tím slunkem schovat 😖

koalice
23. čer 2009

Ahoj, je tu opet nezazivna reportaz.Dest nas vyhnal z Modravy do Nemecka do aquaparku.Parkuje nas tu vic s kocarama az u bazenu!Maly se rochni na lehatku, mala s tatkou na toboganu a ja se chystam do celoprosklene sauny. Proti tem Nemcum jsme fakt zabari...

petkakrutik
23. čer 2009

Pcha, nám s erochní celý bazenek (oba) v komoře. Hlavně že jsem tak svištěla s jejich objednáním. Mě švihne 😒

Marti, hlavně pohni s tím eshopem, Patriček má slíbenou hračku po uzdravení. Tak ať mi tu kvůli tvému kšeftu nestoná do Vánoc, ju? 😀

bila.pani
23. čer 2009

Petikruti - já se rozhoduji zda neobjednat tento - http://www.chuvicky.cz/nips.cgi?action=SHOWSHOP...
Známé s dět.odd.si ho nemůžou vynachválit.. 😒

Koal - bazén,sauna..závidím.. 😵 😉

petkakrutik
23. čer 2009

Ilon, my jsme objednali tento:

http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-25656...

Na netu se pohybuje ve velmi širokém cenovém spektru, tento byl za nejvýhodnější cenu v poměru cena za produkt/poštovné. Četla jsem na něj dobré recenze. ušní je prý lepší než čelní, tak envím...

bila.pani
23. čer 2009

Peti,díky,já právě k tomu čelnímu nemám taky moc velkou důvěru..Ukážu tvůj návrh MM a asi do něho půjdeme taky.. 🙂

sonisek
23. čer 2009

nám v porodce i naše dr. řikala, že mám odečítat půl stupně, když měřím v zadečku...
Tchýně nám pak koupila dudlík teploměr, ale malej ho nechce mít vůbec v puse, se mu ten tvar asi nelíbí...

febris
23. čer 2009

juu, koal kde je tam aquapark? 🙂 to je dobry vedet 🙂

febris
23. čer 2009

koal zrovna jsem nedavno premyslela jestli se muze do sauny pri kojeni 🙂 takze asi jo 🙂 ja saunu miluju

jajinka27
23. čer 2009

ilon...tak já ho frkla do postýlky a čekám co se bude dít, při jídle usínal tak si snad dá říct 😅

jajinka27
23. čer 2009

petko...my máme taky ušní ale nepoužívám ho u mě se neosvědčil 😒 já používám do zadečku a je fakt že mu ho tam strčím určo 1,5cm 😀

bila.pani
23. čer 2009

Jaji,tobě Tomísek usne přes den v postýlce?Ty jo..To se máš 😵 Janinka usne jedině udrndaná v sedačce,nebo mě na rukách.V postýlce usne jenom večer po koupání 😒

petkakrutik
23. čer 2009

Přišli naši, zatím pa

jajinka27
23. čer 2009

ilon...noo jako hoooodně vyjímečně, usne spíš se mnou v posteli a nebo v kočárku venku ale v postýlce málokdy, páč najednou dostane hysterák ale takovej že ho musím vyndat jinak by se mu snad něco stalo 😖

večer po jídle a koupání v pohodě, nechápu 😒

jajinka27
23. čer 2009

ááá už začíná natahovat, ale jak tam přijdu tak se směje, takže to je jeho vyčůranost 🙄

bila.pani
23. čer 2009

jaji - 😀 No jo,už ví jak na nás,darebáci..Malá to zkouší taky.Ječí,jak kdyby ji někdo vraždil a když k ní přijdu,tak se směje od ucha k uchu,kope nožičkama,mává ručkama,no strašná sranda.. 😀