Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kalian
25. čer 2009

Teda ženy, vy dneska perlíte 😀 😀 😀 Já čekám, až se mi zchládne lák na okurky.

Jo, teď jsem si vzpomněla, prosím prosím, kdo se vyznáte v dovolených? Kamarádka má TP 1.12. 09 a ještě má 24 dovolené z tohodle roku, je na neschopence. Co jí všechno mzdovka proplatí?
MM je taky v tahu 🙄 Jsem chtěla vysát páč jak zapnu vysavač, Dorča má psotník. Zase nic. Už je to tu na pováženou.

Feb, my máme kombinaci plovoučku s kobercema, taky dobrý 😝. Nevím, kde je víc bordelu. Už se též nemohu dočkat, až bude dítko lozit 😖

Jáji a Peti, my máme v suterénu baráku ,,super" music club s otevíračkou od 16:00 do 4:00, tudíž nám ječí idioti pod oknama i v únoru, nejen v době prázdnin 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Jdu zalít ty okurky, ještě snad skáknu, pokud se nevrátí má drahá půle.

ma12
25. čer 2009

Jo a jinak my se dneska s katou (kalian) videly a sice zmokly a sly do cukrarny, ale dobry. A Dorotka je naaadherna stejne jako jeji maminka. 😅

febris
25. čer 2009

kali- bordelu je vsude stejne, ale na koberci to neni videt ;)

tonica
25. čer 2009

Zensky, jdu do hajan, tak se tu chovejte slusne... 😀

Luci - u nas ve vchode mela jedna rodinka 2 holky. Moc si prali kluka a tak si rekli, ze to prubnou dotretice. A prd... dotretice dvojcata dve holky.

Petka - my si dame vedet na ten srazicek. 😉

petruna26
25. čer 2009

teda Marti, vy se máte, takhle randíte 🙂

Toni, otáčkoměr fakt dobrý... Já takhle zase na střední musela slíbit naší prof. na AJ, že se nikdy nebudu zabývat angličtinou . - no, má to ode mě písemně... a nechala mě být, nemusela jsem celej čtvťák nic dělat 😀

Feb., když já vždycky chtěla to jednovaječný dvojče, když jsem byla malá, tak jsem všem vyprávěla, že jsem měla dvojče, Pavlínku a že umřela, já jsem byla tragéd už odmala 😝

sonisek
25. čer 2009

tak my máme koberec v obýváku, v ložnici a v pokoji, a radši vysávám než vytírám 😅 Stejně vysaju vždycky celej byt a je to 😀

sonisek
25. čer 2009

Petru, takhle si vymejšlet 😀

sluninka
25. čer 2009

na měsíc mizim..tak papa a pěkný "prázdniny" 😉

petruna26
25. čer 2009

Sluni, neeeeeeeeeeeee ☹ 😢

tonica
25. čer 2009

Marti - a co kdybych vysypala nejakou historku z mych pruvodcovskych a delegatskych let... 😀 No, ucastnici zajezdu hadr... 😀

ma12
25. čer 2009

jůůů tak na to se tesim, sup sem s ni

Verko: mej se krasne a hezky odpocivej

tonica
25. čer 2009

Marti - tak z historky nic momentalne nebude, dite se po..... Ale tes se na zitrek!!! 😀
Dobrou.

anaconda
25. čer 2009

Anac musela zase ustoupit střílení Němců. Bych se z něj fakt po..... 😕

Zítra volám kámošovi pro ten monibok a bude to!

Jsem se teda taky pobavila při dočítání. My jsme tedy sestavička!

Petru,
vymyšlený dvojče? Tak to je fakt pro Chocholouška.... 😅

anaconda
25. čer 2009

....monibok měl být mininotebok......někam mi utekly písmenka a to jsem dnes fakt nic nepila!

Si představte, že alkohol z té sobotní svatby ze mě vyšel až v úterý!!!! Fakt jsem to v sobě furt cítila a to jsem pomalu nic nevypila 😕

petruna26
25. čer 2009

Anac - no, já vím... Mohla bych vyprávět víc věcí, ale to ne tady 🙂
Tak pa, zítra.. A díky za hezký večer 😀

Dobrou noc 🤐 😵

anaconda
25. čer 2009

jo a o jakém fotorámečku to mluvíte? Mě hami žádný neposlal 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

anaconda
25. čer 2009

Těším se na sobotní večer na ten film Mezi námi zvířaty. Já na těchto kreslených fakt ujíždím. Parádní relax, že? 😉

Tak papa, stejně už jste všechny prchly ☹

bila.pani
25. čer 2009

Tak mm dorazil v devět nalitej jak Dán,do ted byla hádka,ale naštěstí už spí.Byla to hrůza..Co mi všechno řekl a vyčetl..Zamindrákovaná blbá k...a je to nejslušnější,jak mě nazval.Já jen plakala,nevěděla jsem,co na to říct..Ted balím věci a jak se děti probudí,tak odcházím.Ještě vůbec nevím kam,ale zůstat nemůžu.Strašně mi ublížil.

kalian
25. čer 2009

To je kretén, ten tvůj chlap!!!! Ilonko, drž se ☹

kalian
25. čer 2009

A nechceš zavolat na nějkou tu linku, jak tu nechávala odkazy Anac? Třeba by ti poradili, kam byste mohli v okolí jít.

nelinkav
25. čer 2009

Hoj, dočetla jsem, nad veselýma historkama se pobavila a Ilči jsem chtěla napsat, že jsem na tom podobně - můj chlap sic nemá problém pomoct doma apod., ale nedokáže pochopit, že nechci být jen parťákem na dny plný všedních starostí, že chci společně s ním trávit i ty hezký dny...
No, nicméně, Ilčo, jestli nemáš nic proti dlouhým cestám, tak skočte zítra do vlaku a vyražte do Valašskýho Meziříčí, my se tu o vás postaráme 😉 Už jsem popřemýšlela, kde si půjčít sedačku na Lucaska, abysme ho dovezli z nádraží do těch našich končin, v děcáku máme manželskou postel a v obýváku navíc jednu dětskou postýlku, tak nevidím problém. Jestli máš zájem, napiš IP, domluvíme se konkrétně. Já když se nasrala na mm, páč si jel na víkend chlastat s klukama a jela jsem k našim, tak mu to bylo fuk. Byly jsme pryč týden a nijak ho to nepostihlo, o to víc si užíval. Ale ten tvůj by aspoň moh dostat bobany, když ví, že k rodičům nejedeš...

nelinkav
25. čer 2009

Jinak neříkám, že bych ti s tím dokázala poradit, to asi těžko, když sama se v tom plácám, ale aspoň by sis na nějakou dobu provětrala hlavu.

bila.pani
25. čer 2009

Kalian - děkuju..Za zavolání nic nedám..

Neli - jsi strašně hodná,tvé nabídky si moc vážím..Ale bylo by mi to hloupý..Jsem pro tebe cizí,navíc s dvěma dětma,a strostí máš dost svých..TM by tě jistě pochválil,kdybys nás dovedla.. A navíc mi mm vzal kreditku,takže bych ani neměla za co dojet.Zítra zkusím zavolat babičce,sice jí je chuděře přes sedmdesát a pravdu jí říct nemůžu - nepřežila by to,ale snad nás u sebe nějaký čas nechá

nelinkav
25. čer 2009

Jak ti vzal kreditku??????????? To je fakt dement 😠 Hlavně že on si prochlastá co chce a víkendy tráví mimo domov - za levno, zajisté 😠
Jinak stresy z toho, jestli by to bylo blbý, neřeš. Už jsem se ptala mm a vadit mu nebudeš, ani s dvěma dětma 😉 Kdyby tu nebylo místo, tak neřeknu, ale je, tak není nad čím koumat. Jo, a dneska nám kolega dotáhl dvě koťátka, tak je může Lucasek něco naučit 🙂 Prostě pokecáme, vypustíme páru a tm popřemýšlí, jestli se opravdu chce dennodenně vracet do prázdnýho bytu... Neříkám, že by to bylo na dobu neurčitou, ale aspoň trocha oraz. Na příští víkend možná pojedem k našim, děda bude slavit, tak bysme vás rovnou stáhli zpátky na jih. Jen musím vyšpekulovat, do jakýho auta narvem dva kočárky a 5 lidí... Ale já na to přijdu 😉 🙂

Jinak Stelliš po hexe zatím "dobrý", horečka minimální (37,8 před odečtem -kolik cm jsem jí tam strčila fakt netuším), ale byla celej večer jak zaražený prdy, celá taková opožděná... MM si to sice chválil, že je klidná, ale já jsem neklidná z toho, že to není to moje neposedný šídlo.

kocka5
25. čer 2009

Ahoj,

Bila. pani - mám takový pocit, že si tvůj manžel snaží dokázat, že je ještě mladík a je volný a všichni kolem něj budou držet hubu a krok. Já bych si začala pomalu budovat vlastní domov. Koukla bych se kolik stojí nájem 1+1 ....zkrátka prozkoumala různé možnosti.

Nic jiného ti poradit nemůžu, já sama problémy ve vztazích řešit moc neumím.... řešila jsem to vždy tak.....že jsem si s dotyčným promluvila na dané téma.....a když on řekl, tak já se budu snažit.....nebo něco takového,,,,tak já na to nemusíš..... odcházím.
Teprve teď se snažím s MM na sobě pracovat a neřešit vše radikálně. Zase mám výhodu, že nemovitost je moje. Takže by odešel on a jsem finančně nezávislá. Každopádně kreditku by mi vzal jen jednou. 😠

Každopádně ty sama zvládáš dvě děti a vždy tomu tak bude s ním i bez něj. Tak se neboj se k tomu postavit čelem.

😉

petruna26
26. čer 2009

Ahojky, Ilonko, to mě moc mrzí, nicméně se potvrdilo, že je to s ním fakt špatný.
Normálně se mi z toho chce brečet, kdybych ho měla po ruce, tak mu vrazím pár facek. Předpokládám, že on si většinu toho nebude ani pamatovat, případně se bude tvářit, že si nic nepamatuje. 😠
A vzal ti kreditku? No, to bych ho nakopala do zadku, chlapečka 😠

Il, oť budeš kdekoliv, dej nám vědět, že jsi OK, nemusíš psát kde jste, třeba aby to tm nečetl, kdybys nechtěla aby věděl, kde jste, ale abysme věděli, že jsi OK. Držím palce, neboj, bude líp 🙂 Kdybysme mohly nějak pomoct, dej vědět..

petruna26
26. čer 2009

🙂 jinak zdravím všechny ostatní a doufám, že jste měli aspoň ucházející noc (hlavně Miška)..

petruna26
26. čer 2009

Jo, Ilonko, ještě že jsem chtěla říct, že si myslím, že by ses babičce mohla svěřit, teda myslím. Já tu svojí babi taky podceňovala, když jsem měla problémy s ex a rozpadalo se mi manželství. Hrozně jsem se bála, jak na to bude reagovat. Ale překvapila mě, nejdřív byla vykulená, ale pak to vzala a pochopila.. Nevím, neznám tvojí babičku, nicméně většina babiček svoje vnoučátka miluje a chápe - a ty by ses měla vypovídat někomu tobě blízkému, bylo by ti líp, kdybys věděla, že máš nějakého "spojence".. 😉

urbi
autor
26. čer 2009

holky, zdravím, jen v rychlosti ještě pro Ilonku - já nerada něco označuju, "diagnostikuju", pokud člověka nevidím osobně, ale tady už mi přijde, že je to opravdu jasné a psychické týrání jak vyšité

Ilon, tady je odkaz:

http://www.donalinka.cz/redaction.php?action=sh...

tady kvalitu opravdu můžu zaručit stejně tak jako v Bílém kruhu bezpečí - zkus na to mrknout, někam se ozvat a řešit, co dál - jsou tam odkazy nejen na azyl. domy apod. ale i adresář intervenčních center, což jsou centra, kam by ses mohla taky obrátit. najdi si to nejbližší a jeď tam, společně vymyslíte, co dělat... nebo zkusit to krizové centrum, jak jsme mluvily včera.... držím palce kočičko! a děkuju takhle Neli za konkrétní nabídku pro tebe, jsi fakt zlatíčko!!!! a Ilonko, jestli Neli nabízí, tak asi ne jen z povinnosti, tak jestli ti aspoň něco zbylo nebo je třeba nějaký soused, který by byl ochotný tě tam zavézt, tak šup tam! ráda ti na cestu přispěju!

anaconda
26. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Já spala jen 3 hoďky, bohužel. Kubajs od 3 hodin zkrátka nespí, a to už 2 noc. Má pěkný prdy a já nevím z čeho tak najednou. Do 4:30 jsem se ho snažila uspat v naší posteli, ale ani Túk, tak jsem ho odnesla do obýváku do ohrádky. Tam chvíli brečel, ale pak si po tmě hrál, tak jsem si tam přenesla peřiny a když na chvíli zabral, stejně jsem nespala, protože jsem myslela na Ilonku.

Ilčo,
jak psaly holky, je třeba udělat rázný krok. Je asi pravda v tom, že manžu štve, že jsi na něm moc upnutá a dáváš mu to najevo. Jiran je stejný, takže pokud chci dosáhnout jeho pozornosti, musím dělat pravý opak - kašlat na něj. Je to sice na hlavu postavený, ale je to tak. Pamatuj, že v lásce vyhrává ten, kdo má rád míň, jak zpívá Smolík.

Tvé babičce bych vše svěřila, ale až se dáš trochu do kupy. Jako nejlepší řešení bych viděla nabídku Nelinkovic. Je to holka hodná, jistě Vám ubližovat nebude. Já Ti pošlu 1000kč, protože je to to nejmenší, co pro Tebe můžu udělat, jen nevím kam, když Ti ten sráč sebral kreditku. Pošlu Ti to k Neli na účet a Ty fakt neváhej odjet. Je to sice mopooc těžký, ale s odstupem času uvidíš, že to bylo správné řešení. U Nelinky se za pár dní zotavíš, získáš potřebný nadhled a vše se Ti rozjasní (soudím z vlastních zkušeností).

Protože jsi mi velice blízká, evidentně jsi opravdu moc hodná a chytrá holka, stojí mi za to za každou cenu Ti pomoci, ačkoliv bych za to cokoli chtěla. Neber to ale jako charitu, jsi moje kamarádka, která potřebuje pomoci a já jí pomoci chci. Kdybych potřebovala pomoci já, jistě mi vše oplatíš. 🙂