Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
26. čer 2009

kojím 😀 ale kojo nejdříve bude v 1.30 tak mám času hodně 😀 jinak na ceník juknu teprve zítra bo drahý zase přeinstalovával noťas a nejde mi to otevřít.

anac a nedala si kubíkovi dneska něco nového nebo včera? a kakal dneska?třeba je zacpaný a proto není ve své kůži.

jajinka27
26. čer 2009

petru,,,dočkáš se neboooj 🙂)) teda s tím pitím ne s tím posláním kamsi 😅

ma12
26. čer 2009

hani: kliiid az bude cas tak se mrkni.
Petu: hmm, to znam, jak to tady nekdo psal, myslim Jaji, ze kdyz jsem pripita, reknu vsechno a hlavne pravdive.
Teda holky tady na severu Prahy cernocerna tma a leje a burina jako k...a

ma12
26. čer 2009

Hani: aha, ale ja myslela, ze to v mlice zustava. teda aspon, kdyz jsem si mela brat jeden dryak prasek, tak jsem nesmela 24 hod po tom kojit.

hanka128
26. čer 2009

hmm tak si dám možná ještě jednu lahvičku 😅 snad se brouček vzbudí až ve 3.30...já mám chutě děsné skoro až těhotenské 😀
já připitá su taky pravdivá 😔

hanka128
26. čer 2009

ne ne nemělo by normálně to vyčůráš,vypotíš a tak....alkohol se průběžně rozkládá

jajinka27
26. čer 2009

marti,,,přesně, s alkoholem ztratíš zábrany a řekneš prostě vše po pravdě, někdy bohužel 😖

hanka128
26. čer 2009

u léků je to jiné-buď se váží na tuky nebo na bílkoviny a proto se pak můžou i později uvolnit,alkohol se neváže na nic naštěstí 😀
a já tu nechci monologovat 😅

jajinka27
26. čer 2009

hani.,,ale jen monologuj, já tě čtu 😀

jajinka27
26. čer 2009

stalo se vám někdy že byste v břiše cítily jakoby pohyby? si připadám jak těhule 😀

jajinka27
26. čer 2009

ha už monologujem dvě 😀

ma12
26. čer 2009

Hani: aha, tak to jsem nevedela, tak to budu pri pristim prckovi chytrejsi
Jaji: kolikrat jsem se probudila spis s moralni kocovinou nez s normalni 😕
A pohyby citim taky!!!!!

ma12
26. čer 2009

tri...

jajinka27
26. čer 2009

že bysme měly v břiše vetřelce?? 😕 😀

hanka128
26. čer 2009

😀
jo a pohyby se mi taky někdy zád že mám 😀 nejhorší to bylo po císaři já furt čekala kdy mě mimi zase začne bušit a nic ☹

anaconda
26. čer 2009

Já mám taky potíže s pravdomluvností při opici. Jiranovi taky pokaždý hodně sprostě nadávám. Mám velice oblíbené slovo, které on naprosto nesnáší a ví, že mám opici, když mu tak nadávám. Je to píčus 😀 😀 😀 😀

Hani,
Kubajs kadí 2 x denně. Ráno a navečeru, zacpaný tedy není. 😕

Jinak moc děkuji za starostlivost a přání klidné noci. Jste mooooc hodné 😉

jajinka27
26. čer 2009

anac... 😀 😀

už mám skoro druhou malou sklenku hihi, chlastam, smrkam, prskam no to je večer 😀

anaconda
26. čer 2009

cožeeeeeee, při kojení se mohlo chlastat?? Ježíš, škoda, že jsem to nevěděla, to bych drahou tchýni poslala do háje okamžitě. Co do háje, poslala bych ji do prd.le! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jajinka27
26. čer 2009

anac...ty voe ty mě faaaakt bavíš 😀 😀 😀

anaconda
26. čer 2009

Jaji,
prej pohyby......se z toho fakt picnu! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jsem si až krůpla! Si zapomněla, že máš v břiše střeva, ne? 😅

jajinka27
26. čer 2009

anac...se z tebe po.... , dej pokoj nebo se budu chlámat jako debil 😀 😀

anaconda
26. čer 2009

pohyby prej.....................to je materiál!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
26. čer 2009

mno cooo noooooo 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ma12
26. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja si jdu otevrit pivko

anaconda
26. čer 2009

no Jaji, nezlob se na mě, ale to se nedá nekomentovat! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanka128
26. čer 2009

no správně by se po 2,3h po vypití mělo odstříkat.....ale jedno pivo neublíží že 😀

anac tak třeba neměl jen svůj den..

pišta je teď zase horzně přecitlivělý co se týká marušky..takže stačí když se u ní objeví nový zvuk-děěěěěsnééé pištění a ptá se mě esli to není záchvat....mu asi zakážu číst net a ty maminkovské časopisy-bo pak příjde a je chytrý jak rádio 🙄

urbi
autor
26. čer 2009

čus jako!
muž mi jel do krámu pro víno, bo tu mám kupu žehlení a odmítám žehlit bez vína... a na to si dám novalgin a budu chrupkat jak nemluvně... tím pádem už máme asi mluvně..

co Ilon?

Anac, chuďátko malej, copak se mu děje? snad už bude líp

a jsem se pobavila, jsem už kolikrát přemýšlela, že vám napíšu, že cítím pohyby a pak jsem si říkala, že tím se už jasně přehoupnu na stranu našich bezpapírových občanů a hle, Jaji to vyřešila za mě! jako já tak jednou týdně, ale fakt hustě!!! jasné pohyby a kopance

Anac, p.čus 😀 😀 😀

jajinka27
26. čer 2009

se nezlobím, se bavím 😀 😀 😀 😀 střeva mám a vetřelce k tomu 😀

anaconda
26. čer 2009

Dnes mě má drahá sestra peskovala za to, že Kubíkovi podávám skleničkovou stravu místo toho, abych mu vařila. Taky mě tepala za to, že mu pouštím Tři sestry, protože ona si právě přečetla, že se rock ani pop nemá v těhotenství pouštět. Tak jsem jí poslala taky do prd.le. Můžou se tam s drahou paní tchýní hledat 😉

jajinka27
26. čer 2009

ty vogo další do krámu, se chlámu jako idiot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀