Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
30. čer 2009

ja mazu ke kadernivic v sobotu a uz ted se nemuzu dockat.vlasy uz pro potrebuji jak prase drbani a jasi zase podrbu s kamoskou 😀

jajinka27
30. čer 2009

Zuzi moje vlasy to potřebují taky tak nějak, se těším jak mě ošmiká a nabarví, hlavně ošmiká, tak 10cm min pryč

berunka
30. čer 2009

ja jdu taky na kratsi sestirh,takovy jakoby mikado.ted teprve se mi valsy trochu daly dohromady ve smyslu toho ze nepadaji tolik takze jsem se rozhodla jim jeste ulevit a ostrihat 😎

jajinka27
30. čer 2009

tak jsem dožehlila a ještě stihla kávičku než se mi vrátí dítko, uffff

jajinka27
30. čer 2009

tak já nevím , řekla jsem do 16:30 doma a nikde nikdo, čemu na tom nerozumí???? sakra!!! mě pak nevyjde jídlo na večer 😠

hancazivocich
30. čer 2009

febris - já vím, kolik měříš 😉 já jen, že holky jsou čím dál větší a chlapi čím dál menší... Když se dřív podíval člověk na vojáky nebo na policajty - to byli aspoň chlapi!!! A teď (až na výjimky) aby je za tím volantem člověk hledal s lupou 😝
na mě se dycky - krom jmenované skupiny (ženáči, úchyláci, důchodci, tamani, ...) lepili i prckové - ale takový ti 160 a míň.... 😠

hancazivocich
30. čer 2009

utekly jsme bouřce, dítko sebou pláclo do postýlky a chrní - klasika... 😖 Odepínací boudičku? Hm, tak tu mojí bych asi odepnula jen 1x 😉

hancazivocich
30. čer 2009

jinak já půjdu na ,,ježuru" - než se zas dostanu k holiči, takhle to aspoň chvíli vydrží 😀

luca30
30. čer 2009

Ahojky,

tak se hlásím po kontrole v 6ti měsících máme 7910 g a 70 cm, ob. hlavy 45 cm

Malý je zdráv a snad už se začne každým dnesm přetáčet, dr. mi ukázala jak ho máme stimulovat, tak to právě s tatínkem dělá..

Doufám že se všichni máte ok, u nás to taky není díky MM práci nejrůžovější, ale snad to nějak přežijeme..

ilonky držím pěstičky, ať už se rozhodneš jakkoliv je to těžké rozhodování... 😔 😔 😔

febris
30. čer 2009

luco vitam kubicka mezi velkohlavce 😵 danysek mel 45,5 😵

ted se tady prehnala priserna bourka, po ulici tece reka 😖

monique_2006
30. čer 2009

marti - tu slunecni clonu lamaze asi nemas, ze?

luca30
30. čer 2009

Feb: díky, taky na to občas lidi koukají že má velkou hlavu...taky každou chvilku měníme čepičku ted jsem mu koupila novou v HM s tygrem na 6-12 měsíců ale nevím na jak dlouho ji bude mít... 😀 😀

palenda
30. čer 2009

Ahoj ledňačky, já vůbec nestíhám!!! Tak sem jenom tak nakukuju.

S přetáčením to u nás taky vypadalo pořád tak, že nic, nic a najednou šup na břicho a teď už Víteček vesele válí sudy 😉

Neli - čípky určitě zaberou! Já dávám taky už týden kaši (nemléčnou rýžovou) a naštěstí v pohodě, tak pomalu začneme i se zeleninkou v poledne

urbi
autor
30. čer 2009

ahoj holky...
je mi smutno z těch povodní.... ☹

nebudu tady mlít své pocity, o mě nejde... jen mě napadlo, jestli bychom neměly společně trošku (jak bude v našich silách) pomoct - Neli, ty jsi z toho zasaženého kraje - nenapadá tě něco? poslat peníze? nebo něco jiného....? ráda bych nějakou konkrétní pomoc... kdyby tě něco napadlo, dej vědět 😉

bila.pani
30. čer 2009

Petru - děkuji za pochvalu Jaňouška 😵
Neli - tak ať je Stellince po čípkách líp 😔
Jaji - tak peču buchtu,na kterou jsi tu echávala odkaz a chválu,dělám ji s rybízem,tak uvidíme,jak to dopadne 😉
Míšo - taky ráda pomůžu..U nás už sbírka probíhá..Vybírají se jak penízky,tak oblečení a hlavně hyg.potřeby a čistící a dezinf.prostředky

ma12
30. čer 2009

Moni: i clonu mame

Jo a jinak ja mam manzela prcka, ja mam 172 cm a mm je tak o 3-5 cm nizsi, ale nejak jsme to nepocitali a hlavne nam to ani nijak neprijde.

BP: foto mam, jeste ji musim pretahnout z fotaku do kompu, ale dneska to udelam

Neli: jen napis co a jak, chtela jsem prispet Adre....

bila.pani
30. čer 2009

Marti - už se těším 😉

jajinka27
30. čer 2009

jsem doma od kadernice, hihi padlo určo 10cm vlasů 😀 cítím se o dost lehčí 😀

ilon..dej vědět jak dopadla, já pekla včera Pařížské kostky 😀 ještě větší mňaaamka 😉

bila.pani
30. čer 2009

Jaji - tak hod foto,jaká je z tebo koča 🙂
Buchta je výýýýborná 😵 Pařížské kostky?Co to je?

monique_2006
30. čer 2009

marti - ja ji tam prave nenasla v tom ceniku.....

hele, a nebudete prodavat sassy? to ja mam desne rada 🙂

jajinka27
30. čer 2009

http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNF...

tak to jsem ráda že chutná 😵

foto dodám ale dneska už neee, snad mě vyfotí manža s prckem

kalian
30. čer 2009

Jééé..Ilon nebo Jáji, hodíte sem pls recept na tu buchtu? Nějak to nemůžu najít. Díky 🙂

ma12
30. čer 2009

Moni: nemame, ale na prani dodame 😀 , rpo Vas cokoliv
Sassy mit budeme, snad jestli to klapne.

hanta
30. čer 2009

Přeju Anac k zítřejším narozeninám hodně zdraví, štěstí, lásky a splnění všech přání. 🤐 🤐 🤐

petkakrutik
30. čer 2009

MArti, jak je to s tím lamazem, kdy teda mám poslat korunky?

sonisek
30. čer 2009

Ahojky, tak po pár dnech zdravím. O víkendu jsme slavili tu diamantovou svatbu a do dneška jsme byli ještě u našich a vrátili se až dneska.
Absolutně nestíhám dočítat, kecáte a kecáte. Je něco zásadního?
Zatím máme stále dva zuby a malýho vozím ve sporťáku, máme tam úplný leh a vložná taška už tam stejně byla k ničemu.
A foto krokodýla: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ma12
30. čer 2009

Petko: az bude eshop, jeste s tim nespechej. neboj, dam vcas vedet, zitra jedu zaridit firemni ucet.
Petru: jak je to se skladanim hotovosti na mbank ucet?

petkakrutik
30. čer 2009

Tak a u nás je tichý večer. MM se naštval, když jsme mu vytkla, že mi nechal v ledničce 1 vejce, když jsem zítra chtěla dělat buchtu. On se urazil, že jak to mohl vědět. Nedávno jsme mu vyčítala, že furt žere vajca a když tam zůstanou poslední 2, ať mi je nechá. Samozřejmě o ničem neví 😠 Tak šel spát před 21. hodinou, ani dobrou noc jsme si nepopřáli. No a co, aspoň je klid.

petkakrutik
30. čer 2009

Jen se ptám, abych pak nebyla za dlužníka 😀