Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
3. črc 2009

Dobré polodne, pinďouři (speciál pro Nelinkovic, že jsem ještě v poledne opojena. Ovšem né klepáním, mám stále ještě včerejší alkohol v krvi) 😒

Páťě také vše nej, jsem zapomněla, pardón.

Jinak dnes čekám Jaji, tak pak poreferuji. Jdu vařit, tak papa 🙂

jajinka27
3. črc 2009

beru...nehroť to tak, já dnes dala ovoce dopoledne, páč odpoledne budeme venku 😀

berunka
3. črc 2009

Ilco Eli je taky schopna po tom co zdlabne sklenicku zeleniny za cca pul az hodku vyzahnout jeste 180 mlika 😲 nekdy si ho da i rovnou po zelenine hladovecek malej 😀
Jaji taky si rikam ze uz nebudu nikam koukat na "chytry" rady protoze z toho mam akorat kulas v kebuli 😀

ma12
3. črc 2009

Ilon: at to zvladnete

Ja porad mudruju jestli se nezabali a nejet k nasim na barak.

bila.pani
3. črc 2009

Tak to jsou ty naše holky stejný 😀

jajinka27
3. črc 2009

kurna toho svyho chlapa nemam furt doma 😠 snad nebude odpolko lejt

ma12
3. črc 2009

Beru: ja to s tema prikrmama taky nejak nehrotim, zatim dostava jen pres obed a nejakyho 14.7. chci zavist i presnidavky...

cline
3. črc 2009

Nazdárek, včera jsem narychlo zmizla, takže opožděněn přeji Pátě k svátku. K umyvadlu - je super, jen k němu musíš opravdu mít všechno ve stejném designu a hlavně za pár let se asi okouká.
Ilon to je mi líto, myslíme na vás.
K příkrmům - y stále kojíme a doufám, že ještě dlouho budeme, když vidím jak je to složité, my Jtsíkovi zkoušeli dát brokol i mrkev, sice to do ní padá jak do popelnice, ale z ní to bohužel tak hezky nepadá, takže pak je chudík nešťastná, takže pokračujeme na mléčné bázi. Jinak já mám šíleně oteklá víčka a vůbec nevím z čeho, myslela jsme, že se mi vrátil eksém, protože mi úplně popraskaly ale teď ještě otekly tak to spíš vypadá na nějakou alergii, jenže u kojení ty prášky co jsem brávala dřív nemůžu, tak doufám, že to přejde samo.

berunka
3. črc 2009

Cline uprimne rikam,ze kdybych mohla kojim do ted a tyhle srandy v podobe prikrmu bych si taky nechala az na pozdeji 😀 😀 sice je super videt jak prcek "skace" po lzicce a dlabe ale presne potom ji chudinku videt jak tlaci kdyz kandi.zlaty kojeni 🙂

jajinka27
3. črc 2009

hmm nenabíjí mi notebook, takže se loučím 😠

snad nebude odpoledne pršet až pojedem za Péťou a Kubíkem

nelinkav
3. črc 2009

Ahojte,
Ilčo, ty si to teda taky vyžíráš pořád a ve všem, ne? Budem držet pěsti, ať to na Jaňulku neskočí v plné palbě...

Beru, s těma "chytrýma" radama je to těžký - některý jsou dobrý, některý jsou dobrý, ale pro jinej případ... Náš pediatr je holt obrovskej fanda do příkrmů a podle toho, co říkal, by na UM nejradši strčil už dítka v porodce, takže když vidím, že moje mlíčko Stelle stačí, musíme se proti němu bránit 😉 Ale už to asi nebude na dlouho, protože začíná závistivě koukat, když něco jíme my 😀

My už asi třetí den vedem boje, co podniknem o víkendu, nějak se nemůžem rozhoupat. Holky pražský, jak je to s vodou v Pze? MM tam chce na kanál, ale si říkám, aby ho to nespláchlo...

Jinak víte, co je horší než hloupej pes? Dvě koťata. Ten keřík, co mi Cyr ožral a který jsem teda koupila a zasadila nový, mi kočičky lehce ocupovaly, předevčírem spaly v květináči s fuchsií, takže si tam vyhrabaly místečko a dneska pro změnu ve dvou truhlících s afrikánama, takže některý zlomily, některý ukousaly a ještě odhrabaly dost hlíny. MM to okomentoval slovy, že si budu muset vybrat, jestli fauna, nebo flora 😝 😀

nelinkav
3. črc 2009

Jo, Tonic, super, že je Paťa bez reakce! 😵

Jdu vařit. Už podruhé budem mít ražničí, které si mm ve středu večer komplet přichystal 😀 😎

monique_2006
3. črc 2009

ahoj,

tak my dneska jedem ke tchanovcum a v pondeli rovnou na chalupu na 14 dni. internet tam mame zavedenej, ale nevim kdy ho manzel zprovozni. takze se zatim loucim, mejte se krasne 🙂

nelinkav
3. črc 2009

Ahoj Mončo, hezky si to užijte 😉

monique_2006
3. črc 2009

diky 🙂 pak nas ceka stehovani, tak budu nabirat sily 😉

petruna26
3. črc 2009

moni, chalupu závidím... a stěhování sice moc ne, ale to byldení pak zase jo... No, tak naber síly a pak rychle stěhovat, ať můžem venčit spolu.. (teda pokud budeš chtít 🙂 )

urbi
autor
3. črc 2009

ahoj holky, jdu jen v rychlosti popřát prima den - přišli jsme z venku, dáme si oběd a jdeme na vojtovku a pak podepsat hypotéku...
jsem taková rozněžnělá, kamarádce se včera narodil Kubíček a já si tak prohlížím to naše miminko, který už neni miminko a nějak mě vše dojímá - jak je hodnej, krásnej a tak 😵

ma12
3. črc 2009

Neli: predevcirem jsem jela okolo kanalu a voda je dost vysoko teda. Na nabrezi chybelo par centaku, aby se to vylilo ven na chodnik co je u Vltavy.
Ale kdybys prijela s tm, pujdem na prochajdu!!!! Mam to co by kamenem dohodil.

bila.pani
3. črc 2009

Holky,jste všechny moc hodné,že na nás myslíte 😵

Petru - moc ti to sluší 😵 😵 Máš krásně hustý vlasy 🙂

petruna26
3. črc 2009

Ilon díky, ale to jen tak vypadá 🙂 Takhle vypadám jen jednou za rok, nevím, proč k tý kadeřnici nechodím častějš, když mám tak ráda, když se mi někdo "hrabe" ve vlasech 🙂

cline
3. črc 2009

peti máš to moc hezký, já bych taky mohla pořád, aby se mi někdo prpheraboval vlasama, nebo mi je myl a česal................

petruna26
3. črc 2009

cline, jojo, musíme si vychovat ty naše holky🙂 , mě vždycky česaly děti na táboře, to jsem milovala 🙂

urbi
autor
3. črc 2009

tak oba jsme s plnýma žaludkama, jen teda to naše mládě má furt průjem.... a blije víc než obyvkle... zkusím koupit smectu - tu už může ne?

Peti, super fotečka! prima vlásky
Kája to má moc hezky vystříhaný, já mít rovné vlasy, tak do toho jdu taky 😉

Ilonko, koukám, pročpak mám držet palečky a čtu, že dětičky jsou nemocné.... teda ty máš fakt smůlu holka naše.. držím palce!

petruna26
3. črc 2009

Míšo, taky jsem vždycky toužila po rovných vlasech, takových těch hřebíkách, ale to ty moje fakt nejsou, v pubertě jsem byla jak beran - hrůza 😝

urbi
autor
3. črc 2009

tak holky, uznávám, že Fíla romantik nebude - mu tady procítěně zpívám Má lásko voníš deštěm, očekávám dojatý výraz plný lásky a on z toho dostal záchvat smíchu 😠 😀 😀 😀

nelinkav
3. črc 2009

Je, já si nových fotek Petruny nevšimla a teď valím oči...Pane jo, to bych taky chtěla mít na hlavě. Ale já jsem spíš jak Děd Vševěd - tři chlupy a dost 😝

Urbi, to už jsme si ráčily všimnout dávno, že Filípek zpočátku to zaujetí uměním jen předstíral 😀 Jinak tfuj tfuj, ať máš pevnou ruku při podpisu 😉

Moni, tak to jo, to odpočívej, plánuj posloupnost prací... 🙂 A pak si zařiď další dovču na zotavení 😉

Marti, od předevčerejška se to mohlo změnit, ale použiju to jak o zbraň na mm, páč mě se moc nechce, zvlášť, jestli má bouřit, tak se dva dny schovávat před deštěm i s prckem - nic moc. Kdyby aspoň měl muž volno i v pondělí, abychom to nemuseli brát tak na otočku 😒 Každopádně jestli pojedem, určitě se ozvu, ráda bych tě (i jiný lednovky) poznala!

Jdem krmit, mládě má žížu daleko častěji.

berunka
3. črc 2009

Peto takze jsi asi vypadala jako ja kdyz si to ted necham uschnout 😀 ja si duverne rikam kvetak 😀
Misul teda takovou krasnou pisnicku mu zpivas a nic jo?Eli teda takhle na muj zpet reaguje taky,zacne se uculovat a brebentit takze uspavani pisnickou u nas fakt nehrozi 😀

hancazivocich
3. črc 2009

ahojte,
urbi - malá takhle reaguje na Máchův Máj - se i téměř při něm smíchy převalí - a přitom mi to tak krásně jde 😅 😅 😅 😕

Jinak holky - vím, že jste to už tady probíraly, ale nevím, jak to dopadlo? Co povodně? myslím pomoc? Jestli jsou ve městech i nějaký kontaktní místa, kde se vybírá - např. voda, plínky, toaleťák, těstoviny, kojenecká voda, sava, jary, aj...
Já, rodiče i pár známých by chtělo přispět.... Nebo i jestli víte o nějakých místech (městech), který byly zasažený, ale nejsou medializovaný .... Takže ....

berunka
3. črc 2009

Hanko myslim ze Neli tu odkazovala na nejakou diskusi primo na konikovi,kde se toho nejaka holcina ujala a zacala pomoc nejak organizovat tak se bud mrkni zpatky nebo zkus to hodit do vyhledavace 😉

petruna26
3. črc 2009

hani, je tu na tohle téma diskuze.. najdu ti ji... 🙂

Beru, tak jo, já ti budu říkat důvěrně Květáčku 😀 🤐 😀