Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
9. črc 2009

ahoj holky, tak za chvilku pojedeme k doktorce - teď má 38,5 před odečtem - ale zase vysmáto, pohoda - v noci to šlo, v polospánku jsem do něj dostala 150 ml mlíka a po lžičkách čaj, tak to jsem byla ráda - jinak vlastně celou noc prospal, já ho furt kontrolovala - jenom občas hlavně k ránu kňoural ze spaní.... teď trochu pokňourává, ale když se jsem s ním, tak výtlem, paci paci a pohoda
ale jedu s ním, tak snad to nic není, fakt jen ty zuby
jste zlatíčka, jak na nás myslíte

bila.pani
9. črc 2009

Anac - Kubíkovi všechno nej nej k půl ročku 😵 😵 😵 😲 (pusinka)

Míšo,držíme pěstičky

hanka128
9. črc 2009

kubíkovi nej nej nej k půlročninám 😵 !
a na filípka myslíme ať jsou to zubáci a ne žádní bubáci 🙂

já vstala levou zadní 😒 -schválně jsem se s maru zavřela v pokojíku ať nás mm nevzbudí....no samozřejmě otevřel a maru probudil ☹ takže jsem se do něj pustila...no pak se omluvila bo jsem blbá,když ho takhle péruju za nic..je to moje chyba mám se naučit jít spát dříve a pak bych byla v 6 vyspaná.....
teď prďolka konečně usla a na bříšku-to je tak sladké jak teď spí na břichu nebo na boku 😵 a já jdu kuchtit něco zdravého 😀

petruna26
9. črc 2009

Kubíkovi taky přejeme všechno nej k půlročním narozkám.. Je to děsný, jak to letí, co? ☹

nelinkav
9. črc 2009

Hezké ráno všem a Filípkovi dobré pořízení u dr.!
A Kubíkovi gratulka 😉

Naše mládě má nějakej akční den, zatímco jsem snídala a byla v postýlce, tak se jí podařilo spadnout z paseni hlavičkou dozadu a tak blbě, že se jí hlava trošku šprajcla mezi šprušle. Tak jsem ji dala na puzzle a tam se pro změnu točí jak na vrtuli, je na bříšku a už se otočila o 360st. Šikulka. Teď vypadá, že číhá na mouchu, tak ten souboj si nesmím nechat ujít 🙂

Jo,a včera mi přišlo ze vsetínské sociálky vyplněný formulář Potvrzení o nároku na dávky, aneb to, co jsem měla dodat k žádosti o rodičák tady v Mezu. Ještě jsem se k tomu nedostala, tak mi to poslali sami. Jsou zlatí, co? 😵

bila.pani
9. črc 2009

Holky,když už se všechny blížíme k tomu půl ročku,bylo by hezké udělat nové albíčko lednáčků,co vy na to..?

bila.pani
9. črc 2009

Já bych klidně nové albíčko vytvořila.. 😉 A ráda

berunka
9. črc 2009

Ilon to je super napad 😉 🤐 🤐 (pusinky) dat tam ke kazdemu lednackovi aktualni miry k pul roku a nejakou fotku 🙂

bila.pani
9. črc 2009

Zuzi,jj,to by bylo fajn 🙂 Kdo má ted na starost leden..? A musí se v tom pokračovat,nebo se může vytvořit úplně nový nick pro lednáčky..?

jajinka27
9. črc 2009

ahojky,

Kubíkovi vše nej 😵 nás to čeká za chvilku 😀

jinak noc byla výživná, bléééééé, usnula jsem kolem 00:20 a dítko se vzbudilo ve 2:30 a jako že nebude spát, otáčel se na břicho a furt se tam mlel, tak jsem šla udělat pití a on vypil 50UM a do 10min usnul, což bylo ve 3:10 uffff, no a pak v 5 ráno brekot šílenej, dostal dudel a spal do 7 do rána

no a ráno co na mě nečekalo, mrcha se dostavila fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, kdo se jí jako prosil????

Míšo, doufám že Filípkovi nic není, hele ale to naše dítko při vyšších horečkách taky vypadalo v pohodě, divný co 😒 Držíme palečky 😉

berunka
9. črc 2009

Jaji me mrcha taky dorazila 😠 uz v pul paty jsem si brala prasek jak me bolelo bricho aby se to moc nerozjelo a i pres to je to teda sila 😒

jajinka27
9. črc 2009

rok a 4 měsíce klidu a zase nanovo, fuuuuj a jako břicho mě teda bolí ne že ne

hancazivocich
9. črc 2009

ahojky,
tak jsem volala na oční - a tam asi taky dov... Naštěstí po mé péči vypadá očičko o dost líp... Ani hnis tam skoro není... Ale ta noc....Stvořeníčko se vrtělo, kňouralo, dudlík ,,bere" naštorc - místo kousátka... Když se chci kouknout, tak mě nechá, ale strčí si tam jazyk a má z toho děsnou prdelku... Jinak budas o.30, 4.50 se vstávalo definitivně...
Jen se chci zeptat - taky ty vaše caparty lovíte po celý postýlce? Nejoblíbenější hračka - vlastní noha (overálek i ponožky se průběžně prodlužují, takže rostou s námi 😉 ) Nožičky i ručičky furt trčí skrz mříže...Včera jsem ji našla až pomalu na druhý straně postýlky.. A to se moc nepřetáčí....

urbi - tak ať to nic není a je prckovi brzy dobře!!

hancazivocich
9. črc 2009

tady se jako i společně menstuuje ? 😀 😀 😀 😅
Já myslela, že je jen společný termín dětí 😀 😀 😀 Jinak já včera skončila 😉
Ale protože nekojím, tak jsem mrchu dostala už v 6nedělí.... Jatka - slabý slovo

hancazivocich
9. črc 2009

mělo to být menstruuje 😅
Taky si na to oční musím hupsnout 😅

berunka
9. črc 2009

Hani ja jsem sice kojila ale mrcha hned po sestinedeli 😠 a taky Elu lovim po cely postylce,vcera byla na storca jeste na brise a pusu pomalu zaborenou v perince 😲

bila.pani
9. črc 2009

Tak já vytvořila nový nick pro lednáčky,pokud tedy máte zájem,pošlete mi na email - manzelecechovi@seznam.cz fotku plus míry a váhu svého drobečka a já udělám albíčko našich půlročních mimísků 🙂

hancazivocich
9. črc 2009

nám je půl roku v neděli, poradna příští čtvrtek, tak pak pošlu - můžu - jo?

bila.pani
9. črc 2009

hanca - jasně 🙂

hancazivocich
9. črc 2009

no, ta naše se sice přetočí - jednou, max. 2x denně - snahu má, o přetáčeníi ví snad celý barák - heká, funí a když jí chybí kousíček, tak začne válčit s nožičkou, nebo cupuje v ,,zubech" žábu... Skousne jí pláštěnku a ručičkama a nožičkama jí rve od sebe. Uf, eště, že máme dvě.. Asi budu muset říct bráchovi, ať pomalu skákne do Ikey pro novou 😉

beru - tak to je síla.. Si člověk ani moc ,,nevydechne" - co?

hancazivocich
9. črc 2009

no, já jen, když se jako vyskytuju sporadicky a většinou jsem mimo mísu... Tak abysme vám moc nezvýšily váhový průměr a délkový 😝

hancazivocich
9. črc 2009

vyflusnutý smailík 😀

berunka
9. črc 2009

Hanko no sem si rikala ze kdyz kojim ze budu usetrena a ono prdlajs 😠 😀

hancazivocich
9. črc 2009

nějaký silný hormony - co? 😀

ma12
9. črc 2009

Dobre ranko, teda spis poledne.
Tak reakce temer zadna - v noci 38,2 pred odectem, rano zcela bez teploty.

Venku prsi a prsi, takze Jaji co ta nase prochajda?

petruna26
9. črc 2009

tak to já zatím bez mrchy 🙂
ty jo, Beru, Eli už bude mít 7 měsíců, to je hrůza, vždyť je to chvilka co se narodila....

berunka
9. črc 2009

Petul je to sileny,zitra slavime 7 mesicu 😀 zrovna vcera jsem mazala album tady na konikovi kde byly fotky z porodnice a z prvnich mesicu.tak jsem si zavzpominala,ukapla slzicku no je to hrozny,uz to neni to moje mrnavoucky miminko.ale ja jsem rada,v zacatcich jsem byla ze vseho vyplasena,bala se o ni.ne ze bych se ted nebala ale uz to neni ten drobisek hubenouckej 😀
Hani jj ja mam snad hormony i za ostatni nebo co 😀 😀 😀

ma12
9. črc 2009

Beru: leti to strasne. My teda budem slavit teprve pul roku, a to jeste za 3 tydny 😉
Ja jsem taky rada, ze uz je to "kus zensky" a ne to stvoreni bez zadecku a bez michelinek
Jo a vybrala si neco na ebay?

berunka
9. črc 2009

vcera jsem na ebay sedela az do vecera ale u me je problem ze jsem hrozne vybirava takze jsem nevedela co 😀 ale nejaky horky favority tam mam tak asi neco vyberu,myslis ze bych te mohla pak poprosit vzit to pres tebe?

ma12
9. črc 2009

Beru: urcite neni problem, hele neco jsem nasla, poslu do IP