Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
13. črc 2009

i když ono to vlastně moc ftipný není, co? 😒 , no, tak já už se nesměju, promiň 😕 ☹

jajinka27
13. črc 2009

petru...ty voe to není k smíchu ☹ 😢

marti...zítra je Tom koupí 😖

petruna26
13. črc 2009

jáji, vždyť to píšu, sorry...

berunka
13. črc 2009

Jajiku co to tady ctu 😲 😲 😲 😲 teda holka drzim pesti aby to bylo negativni 😉 tentokrat verim ze by z toho radost nebyla vid?

berunka
13. črc 2009

Martinko vis tak od oka kdy bych se mohla prijet podivat na ty vecicky? 😉 a kde vlastne bydli tvoji rodice?my to nejak uniklo 😲

petruna26
13. črc 2009

holky, jsem našla odkaz na porod ve vodě, ty voe, tohle bych já na net nedala... 😕
http://www.nandu.hu/english/childbirth/csenge10...

jajinka27
13. črc 2009

no tak to je hustýýýýýýýýýýýýýý

beru...ani mi nemluv ☹

taita
13. črc 2009

Peto to je sila. Si zive predstavuji bazen u nas v obyvaku. 🙂

sonisek
13. črc 2009

jaji, držím palce, ať tam // nejsou...

A na tom odkazu je jako fakt porod? Se to bojim otevřít 😀 😀

My jedem zítra k našim a budu tam s malým na týden, tak taky budu užívat bazének 🙂 Tak u netu moc nebudu..

petruna26
13. črc 2009

soni, jen fotky.... 🙂

jajinka27
13. črc 2009

soni...otevři já se taky bála a jinak díky 😉

sonisek
13. črc 2009

no hustýýý...tak do toho bych nešla....

petruna26
13. črc 2009

Dobrou holky.... 🤐 😵 🤐 😵 🤐

berunka
13. črc 2009

Petul dobrou 🤐 🤐 🤐 posilame pusinku Adelce 😉

petkakrutik
13. črc 2009

Hezký večer, dámy 🙂

Atk ten prood je teda něco! Jako zážitek úžasné, ale osobně bych do toho nešla. 😉

petkakrutik
13. črc 2009

Dobrou, Petí. já jsem jen nakoukla a taky mizím chrnět. Pápá 🙂 🤐

jajinka27
13. črc 2009

petko...ted sem si dočetla popis těhu a porodu, máš to hezky napsaný 😀

nelinkav
13. črc 2009

Ahoj holky,
zdravím po náročném ale super víkendu, kdy u nás byla kámoška ze základky a z daleka, i se svým přítelem. To bylo tak fajne, pokecat se spřízněnou duší live 😵 Taky se Stellinka poprvé po týdnu sama od sebe pořádně vykadila. Stalo se tak poté, co jsme dorazili do skanzenu. Kámoška se zohla k ní do kočárku, že udělá ťuťuňuňu a hlavu vytahovala s pořádným vydechnutím a slovy "ježišmarjáááá" 🙂

Zato dnešek byl den D-ebil. Ráno nepřiběhl jeden (ten odvážnější) z našich kocourků - v poledne jsem ho našla, v noci ho zakousl pes 😔 Tak jsem ho obrečela, ale na to naše psisko se úplně zlobit nemůžu, páč to vypadá, že šlo spíš o nehodu. Jak je velkej a nemotornej, tak ho asi při hraní víc zmáčknul... Chjo. Ten druhej, Plašan, kterej se do dneška nenechal pohladit, tak nám teď furt leze pod nohama a chce se drbat, je mu holt smutno.
Jo, a Stella mi poblila klávesnici mobilu, tak doufám, že se tam něco nepokazí. A že nebude zatouchat. 😝

Jaji, kdyby byl můj tchán jak ten tvůj, tak už se ze mě posere, páč já jsem ještě před 10 roky měla míň o celých 31kg. Před třemi to bylo o 21kg, před rokem o 10... Nějak se mi ty intervaly přibírání zkracují 😝 Jo, ale pořád se některým chlapům líbím a k mm se stačí přiblížit a... 😎 😀 Jestli má ten tvůj tchán nějakej problém, tak jen sám se sebou, páč normální, vyrovnanej člověk se nestará o cizí postavu, a už vůbec nehodnotí maminu půl roku po porodu.

Soni, účes super, ofina tě dělá zajímavější.
Cline, tvůj účes jsem nestihla - představit si ho dokážu, anžto jsem ho ještě loni na jaře měla taky, ale zajímalo by mě, jak vypadá na tobě, tak doufám, že tě uvidím třeba na FB 😉

Ilčo, zahoď chmury, pokud se ve slušným čase zítra napakujem, tak jedem s broukem k našim, asi do pátku, tak bychom se mohly vidět. Tak ve středu nebo čtvrtek, dej vědět, jestli chceš a kdy by se ti to víc hodilo, přece jen je vás víc, tak my se S. se přizpůsobíme.

nelinkav
13. črc 2009

Tak jsem zkoukla odkaz na porod.... Nooo, já bych svoji holou řiť na net teda nedala, ale bylo zajímavý/hezký vidět to mimčo, jak ještě pod vodou otevřelo oči 😵 Jinak nechápu, jak se to provádí technicky. Jednak ta voda v bazénu musí během akce vychladnout a druhak mi vrtá hlavou, jak to pak vypouští??? Jestli to vykýblují? Snad nad tím nebudu špekulovat v noci 😀

Dobrou noc, holky i půlročátka.

bila.pani
14. črc 2009

Dobré ráno..

Tak jsem taky zkoukla fotky porodu ve vodě.I když jsem k PC usedala ještě ospalá,ted mám očiska jak tenisáky..Byll to hezké i strašidelné zárověň 😀 Jen podle mého názoru neidím důvod dávat takové fotky na net,je lepší si je nechat jen pro sebe..nebo ne..? 😕 Jo,a taky jako Nelinka jsem špekulovala nad tím,že ta voda musí během porodu vychladnout.. 😒

Máte moc hezké fotečky ze srazíku 🙂

Neli - moc ráda se s tebou a se Stellinkou uvidím..Který den - to je mi v celku fuk,já žádný program na tento týden nemám.. Pokud by ses chtěla sejít v Ivančicích,vyhovovala by mi středa,protože musím na pojišťovu,ale podřídím se 😉

bila.pani
14. črc 2009

***** všechno nej nej Vítečkovi k půl ročku ****** 😵 😵

sonisek
14. črc 2009

Dobre ranko,
taky preji vse nej k pulrockum.

My dnes mame 2 roky od svatby a ja MM odjedu k nasim.Ale o vikendu si zajdem na obidek do restaurace,kde jsme meli hostinu.A pred dvema lety bylo jasno a vedro k padnuti,a tady to zatim vypada na pravy opak.

bila.pani
14. črc 2009

Soni,tak všechno nej nej k výročí,hlavně hoooodně lásky 😵 🤐 (pusina)

jajinka27
14. črc 2009

brý ránko,

taky přejem nše nej k půl ročku 😉

musím být ve střehu, dítko se teď naučilo slejzat z lehátka, tak aby se nepřizabil 😅

neli...nevím co má tchán za problém ale nasral mě teda dostatečně, hlavně i kdybych měla 150kg tak jemu to může být putna 😠

no holky ale to má dohru, ví to jen holky ze srazu, Tomáš mu volal a řekl že to teda přehnal že to nemusel říkat takhle a tchán se urazil a nemluví se mnou vůbec, jako kdybych já mu něco provedla, no fajn, mě je to putna

bila.pani
14. črc 2009

Jaji,vybodni se na to 😉 Jo a co testík..? Opravdu si ho budeš dělat..?? 😕

jajinka27
14. črc 2009

ilon...hmm radši jo, docela mě vyděsilo to jednodenní , nebo spíš jednorázové zakrvácení 😒 a občas mě zabolí břicho a tak, nerada bych to prodlužovala kdyby náhodou něco

bila.pani
14. črc 2009

mno,tak at ti to dopadne dobře.. 😉 A kdyby byl přece jen náhodou mimísek na cestě,nechala by sis ho,viď..?

jajinka27
14. črc 2009

ilon..nenechala ☹ jsem po císaři a nerada bych to riskovala, rok nesmím otěhotnět

bila.pani
14. črc 2009

Jaji - já zapomněla,že jsi po císaři..Tak na to bude jen nějaká porucha MS..

jajinka27
14. črc 2009

ilon...doufáááám 😖