Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
30. črc 2009

Peto 😀 😀 ja jsem zvedava co tu bude delat Petr az budem s malou a mamkou na dovce,to se tchyne pos.. a hned tam bude muset jit na kafe.kdyz ja jsem takova hrozna mrcha a nechci tam chodit 😠

petruna26
30. črc 2009

Sluni, super, já nevím, co bych dělala, kdybych ji neměla hned za prde.í. 😝
Beru, u nás je to stejný.. Ona si ani nevšimla, že má Adéla místo hlubokýho sporťák, ona vidí jen tu Adélu, asi proto mit to tak vadí. Prostě je na ni příliš upnutá 😝 😝 😝 (veleblicí)

sluninka
30. črc 2009

když jsme u toho,co si berete zítra na sebe ? a co dáte dětem? 😀

petruna26
30. črc 2009

Beru, to, že ej to stejný, myslím tí, že kdybych vytahla paty z domu, hned je u nás... Ale kdybych měla s sebou Adélu, tak to asi ne, to by max. řekla Tomovi, ať se k nim jde najíst.

jajinka27
30. črc 2009

Tom jde v lehkých kalhotách, body a mikča lehčí 😀

petruna26
30. črc 2009

Tak Sluni, já si určo beru podprdu a spoďáry.. Zbytek se uvidí dle okolností. Adéla má jistou plínu a ponožky 😀

jajinka27
30. črc 2009

petru... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

hele my byli v neděli u tchána a levý tchýně a ona měla na ruce Naty, se mě na něco zeptala a já ji začala odpovídat a ona mě nevnímala..tak nahlas říkám No si to tu můžu povídat pro sebe,ani to neslyšela 😖 manža se chechtal a já si v duchu říkala,už jdem domů? 😀

sluninka
30. črc 2009

Péťo..jo a Áďa ponožky s Kittynou..už vidim Tvýho drahýho jak se tváří když ji oblíkáš 😀 😀

petruna26
30. črc 2009

Sluni, jo, tohle dělá i pár lidí např. z práce. S těma jsem se postupně pak nebavila, protože já nemám zapotřebí se někomu vnucovat. Úplně to nesnáším, když oni něco vyprávěj, všichni musej poslouchat, ale když vyprávíš ty, nevnímaj 🙄 🙄

petruna26
30. črc 2009

Naštěstí tu zítra u toho nebude 😉 🤐 Ale tenkrát mě fakt naprdnul, takový 2 krásný body s krátkým rukávem (s Kittynkou) a on remcá - a to stály dohromady "jen" 249,-.. 😀 No, srdce mi to trhalo, když jsem je věšela zpátky do regálu..

sluninka
30. črc 2009

moje řeč...proto prostě nikomu nic neříkám 😀 vám to tady napíšu a už nevim jestli to čtete 😀

petruna26
30. črc 2009

to se nedá nečíst, by mi uteklo takový srandy 😀

jajinka27
30. črc 2009

koukám na romantickej film, jeeee to je tak hezký 😵

sluninka
30. črc 2009

jen 249,- pohoda 😀
já koupila teď 4body (1body za 30Kč) 😀

petruna26
30. črc 2009

Na ten Medailon? Jsem jen koukla do programu... Já koukám jen do PC, TV máme vedle.. Tady si TV můžu taky zapnout, ale bohužel pak zas nemám PC. Takže smolík ☹

sluninka
30. črc 2009

jáji...Policejní akademie? 😀

berunka
30. črc 2009

teda holky je vam jasny ze jsem si k tomu zehleni nestoupla jo 😀 😀 😀 tak aspon az se Petr naji musim vytrit.

petruna26
30. črc 2009

Policejní akademie a romantika? Já jsem teda televizní analfabet, ale tohle mi nějak nesedí 😀
sluni, ale ty určo nebyly s Kittynkou 🙂

petruna26
30. črc 2009

Beru, to jako, že mu to padá na zem? Jako v těch reklamách? A ty teď vezmeš Mr. propera a bude všude čistě čisto.. ? 😀

jajinka27
30. črc 2009

jděte do háje, jmenuje se to Až tak moc tě nežere 😀 Fakt film o chlapech a ženskejch, jako když chlap něco říká jak to fakt myslí a tak, super

petruna26
30. črc 2009

a to dávaj v telce, nebo to máte na DVD?

sluninka
30. črc 2009

Péťo..teda za to já znám snad všechny český filmy nazpaměť..nikdo se mnou nechce koukat,protože mluvim s těma hercema 😀 hroozně mě to baví 😅

beru...tak ať vyžehlí Petr,stejně nemá co dělat 😉

jajinka27
30. črc 2009

petru...máme to stažený 😉

sluninka
30. črc 2009

jáji..boha jeho,to radši nevědět co so chlapi myslí😀

berunka
30. črc 2009

Peto se ted MM nastval jako ze je pry takovy prase tak to musim uvest na pravou miru - samozrejme kvuli tomu aby mi tady v tom pak nehamtal 😀 😀 😀 😀

petruna26
30. črc 2009

Beru, tak Peťu pozdravuj, že jsem si jen dělala srandu 🙂 To je jasný, že není čuně 🙂

jajinka27
30. črc 2009

sluni,,,ty vogo ale jako fakt to sedí 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

😀 😀 😀 chlapi jsou všichni stejný..jen ten můj jí tak že je všude čisto, za to na mých trikách na doma jde vidět co jsem jedla,jsem hroznej dobytek 😀 😀 😕