Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
4. srp 2009

hanka: no tak si ji kup ne?

kacatko03
4. srp 2009

marti já bych tě vzala...ale mám doma ještě Fidela takže plné auto :( aco se sejít zítra v praze? a bolina jindy? co Míšo anac???

hanka128
4. srp 2009

veru my bychom rádi...ale rehabka nám to ještě zakázala.......pořád má slabé bříško a zadek..

grrr takže maru musíme vzít na obřad,aby byla na fotce 😝 😝 😝 no ale aspoň že se ukecalo, že ji vememe až na obřad a pak hned domů, bo nevím jak by to snášela být vzhůru od rána až do obřadu..
no takže se jdu podívat jaké bude počasí a musím jít koupit šatičky...

petruna26
4. srp 2009

Prahu berem 🙂 Do Boliny autem nejedu, bych se saam bála ☹ A jak vzít Marťu, aby jela taky, nevím - musela by se dostat k nám se sedačkou ☹

sluninka
4. srp 2009

my máme zítra čas už od rána rannýho😉 a pojízdný jsme taky, takže můžem kamkoliv...
jinak já mám malý autí, takže bych vzala jen Marťu,ale Anička s kočárkem už nevim kam 😒

ma12
4. srp 2009

Holky jste moc hodny, ze vymejslite jak me tam dostat, ale asi to nechame, az budu mit auto. To muzu vzit jednu z vas i s prckem (prckama) 😉 Jdem jeste na kycle na 10,30, tak co pak nejakej srazik tady?

petruna26
4. srp 2009

my můžem cca po poledni - takže než se někam dostaneme, tak někde můžem být klasicky v 1..

petruna26
4. srp 2009

jinak, cline stejně psala, že nemůže.. takže bych Bolinu dala, až budou moct ony - třeba by ukecaly i L78, bych ráda poznala další tváře 🙂

sluninka
4. srp 2009

Marti..tady?? a kam jdeš na kyčle?
Péťa může zase kolem jedný ?

ma12
4. srp 2009

Petru: jsem pro Bolinu dat az budou moc "ty z Jihu", se snad nekdy domluvime. hele a kdybys jela za mnou, tak bys to taky autem nedala?

jajinka27
4. srp 2009

počkejte na mě s Bolinooooooou, síííííííííííííííííííííííííím 😅

jinak jsem po cvičení, žehlím, musím balit, vykoupat se, no děs 😅

veru...mno to je fakt, manža mi tvrdil že popolez po čtyřech, se z něj picnu, to už ho neuhlídám 😖

nelinkav
4. srp 2009

Chjo, Stellinka je asi nemocná, spí už od půl osmé (zatímco normálně chodila v 9, o půl 10) a hlavička furt hřeje ☹ A jinak jí "voní" počůraná plena, myslíte, že máme zítra naběhnout k dr.?

Cline, tak to jo, zkusím ti sesmolit nějakou ip 😉

ma12
4. srp 2009

Věrko: já myslela v Praze jako tady 😉
Na kyčle jdu na Bulovku.

petruna26
4. srp 2009

Marti, ale jo, já byla u Vlašimi nedávno a sama s Adélou... ale já prostě strašně nerada řídím, prostě mám strach, aby to do nás někdo nenakouřil, zvlášť na tý blbý D1...
Ad zítřek, nechcete jít jinam než do Stromovky? Nevím kam, ale prostě jinam..

petruna26
4. srp 2009

Neli, asi jo... A měřilas jí teplotu?

petruna26
4. srp 2009

Soni, a nemůžou to být zoubky? Ty dokážou pěkně potrápit.. ☹

febris
4. srp 2009

hani ale danysek je prece chlaaaap a ty jsou tak o kilco tezsi nez holcicky 😵
dneska na ty navsteve -haha-danysek proti frantiskovi drobinecek, stehynka polovicni 😀

kacatko03
4. srp 2009

a ro rýgrovy (ha nevím jak se píšou) 😕 😅 sady?

ma12
4. srp 2009

PEtru: spolu to zvladnem 😉
Riegráče? Proč ne...je tam hospa?

kacatko03
4. srp 2009

marti myslím že několik...ale dlouho jsem tam nebyla 🙂

hanka128
4. srp 2009

neli a kolik má teplotu? do 38 se nic neděje,nemusíš dávat žádný čípek. a ta plenka voní jak?
a my jsme dneska zase dole čebrený-jako nevím co jsme komu udělali 😢 😢 😢

petruna26
4. srp 2009

V rRegráčích jsou min 3 hospody... Jiřkoo, kde jsi :o) Jen nevím, kudyma tam půjdem - to by chtělo sraz někde na Pavláku nebo tak, já tam sama netrefím..

sluninka
4. srp 2009

Marti 😀 dobrá otázka 😀 😀

my riegráče berem 😉

sluninka
4. srp 2009

...u těch tenis.kurtů 100% hospa je a pak tam je kavárna..víc nevim 😕

kacatko03
4. srp 2009

hele ale tam nezaparkujem, takže já nechávám auto na Depu na hlídaném parkovišti a dojedem metrem.

sluninka
4. srp 2009

Veru na Depu? kterým? znám jen Depo Hostivař 😅
a metrem kam? na Jiřího z Poděbrad?

ma12
4. srp 2009

Sluni: to víš 😉 , at si mame kde sednout ze 😀
Ja si taky nejsem jista jak se tam jede, takze sraz na Pavlaku nebo na Muzeu beru.
Mam s sebou vzit vecicky?

sluninka
4. srp 2009

já asi tam zajedu k tomu, v nějaký uličce místo bude,ne?

Marti..věcičky bééééééééééééééééééér 😀 😵 😵 já minule nebyla,tak nic nemám 😀

ma12
4. srp 2009

Sluni: jsou tam zony, takze musis najit tam, kde jsou placeny automaty. Vim, ze je u Jiriho z Podebrad a pak nekde u zizkovskyho vysilace
Tak je vezmu 😵

sluninka
4. srp 2009

kurňajs a to jsou ty zóny a v těch pidi uličkách? asi jo,co v takový části Phy 😒