Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
6. srp 2009

Tak jsme dogrilovali a jsem zase pěkně nacpaná.

Vy jelimani, kdo Vás má dočítat, kurňa!!! Snad to zmáknu ráno.

Jinak děkuji za pochvalu Kubíka, co jsem tak letem světem přečetla. Alespoň vidíte, jak mám doma veselo. Jistě si dovedete představit, jeké trauma z něj má extra líný Max 😀 😀 😀

Tak papa a v příštím týdnu se doufám uvidíme naživo, jasný?? 😉

ma12
6. srp 2009

Peru: no jasny, ze se uvidime, ja tedy za tebou prijedu urco.
pa a ja jdu do hajan

berunka
7. srp 2009

ahooojky kocky,jak je po ranu?u nas noc vesela, o pulnoci dlabanec ani cajem jsem ji neosidila ba naopak spis rozcilila a ve 4 se vzbudila s procuranou plinkou - takze i Pampersky uz zdolala ☹ a vzapeti co jsem ji prevlikla a prebalila a dala do postylky se posrandila.no nejspis se nam klube horni zoubek takze zase pojedeme v prujmu a ted je i vic uknourana.tak jsem zvedava kdy vyleze.

anaconda
7. srp 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Tak kdepak jste dnes po ránu?? 😕 😕 To zas bude pařák, co? Včera navečeru jsem vyrazila s kámoškou na brusle a to teda byla sranda! Ještě, že jsme měly kočár s brzdou, jinak nevím, nevím...... 😅

petruna26
7. srp 2009

ahojky... nevím, co napsat, pže moje nálada je pod bodem mrazu, asdi se brzo na tu práci vykašlu.. Dneska mě rozhodili už v půl 7 ráno (asi si všechno moc beru).. Kdybych věděla, jak to udělat, abysme vyšli s penězma, kašlu na to hned. Jenže to nevím 😢 No nic, přestanu mlít o práci, tak pa, prdelky, já se zjevím, až budu mít lepší náladu

ma12
7. srp 2009

Dobre ranko,
PEtru: a co si najit neco jinyho? Z tohohle budes akorat vic a vic otravenejsi. Cimpak te rozhodili? Ja si taky vsechno beru a v tom je moje nevyhoda?
Parak bude, my odpolko jedem k nasim pres noc. tatik ma zitra narozky a ja jeste nemam darek 😕 , mam 3 moznosti, potrebuju se spojit s mym drahym bratrem, ktery ovsem nezveda telefon
Anac: a jakym kocarem ted jezdis? 😀 😀 😀

Dneska SNAD bude hotovo auto, drzte palce

anaconda
7. srp 2009

Já si taky všechno moc beru, nejste v tom sami, je to asi úděl ženských 😝 (blicí)

Marti,
budeš se divit, ale u nás po vsi jezdíme furt v tom našem prvním bebecaru 😉

ma12
7. srp 2009

Anac: ja se nedivim, bebecar jde sprotak do lehu. Ja jsem s nim vcelku spokojena, jen kdyz vidim Teutonku, tak slintam 😢

berunka
7. srp 2009

ahojky Marti,s autem to dopadlo dobre,jeli pozdeji a bylo to v pohode.jinak uz mame na prodejne na Melniku Fabulu takze ji asi v pondeli pojedeme vyzvednout,za krasnych 1770kc 😀

ma12
7. srp 2009

Zuzi: 😀 tak si ji uzivejte stejne jako my. Jen k tomu dodavaj dle slov mm debilni navod.

bila.pani
7. srp 2009

Dobré ráno..

Malá dnes vstávala až v 7:30!!!!! Zázrak,velebnosti!!!!!!

Přidána Terezka - https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

ma12
7. srp 2009

Ilco: zavidim, my opet 5,45, ale zase spi celou noc, ze. Co doma?

bila.pani
7. srp 2009

Doma je vše při starém..Jen mi včera večer MM volal,že má ode dneška týden volno,a projevil přání být s dětmi,tak si asi budeme hrát na šťastnou rodinku 😒

ma12
7. srp 2009

Ilco: tak mu je pujc na odpolko a udelej si hezky den, zajdi ke kadernici, na masaz, na kosmetiku....
je mi to lito, co se u vas deje, a myslim na tebe jak to zvladas

sluninka
7. srp 2009

ahojte holky

tak my od 4:15 vzhůru..pohoda usnula v půl šestý do sedmi... 😅

Péťo...nenech se jima rozhodit, ono to tak funguje ve většině prací, já tu mojí doma radši nedělám,protože vim,že bych byla akorát na nervy, ale znám to,peníze jsou peníze 😨 ono to kolikrát ani jinak nejde...

Ilon...kdyby se tak chtěl chovat pořád jako správnej táta a manžel 😒 tak třeba to volno bude fakt dobrý, jen si to nekaž hned dopředu, to Ty jsi ta která vyhrála 😉 máš přece Lucase a Janičku..a co má on? nic 😉

sluninka
7. srp 2009

mizíme ven,papa

febris
7. srp 2009

bre ranko! 🙂 danysek ma na ceste dva horni tesaaaaky! veverka 😀

bila.pani
7. srp 2009

Marti,seš hodná..Určitě toho využiju,mám v plánu jít na nehtíky a na nákupy malé pro mlíčko,plínky a tak..Jen mateřská někde vázne 😠 Snad do odpoledne ještě dorazí.. S MM to pořád ještě hodně bolí ( třeba když mu přede mnou volá nějaké číslo,on to raději típne a vypne zvuk,tak si taky jistě domyslíš,kdo mu asi tak volá),ale už nechci být tak naivní a věřit tomu,že všechno bude zase jako dřív.

urbi
autor
7. srp 2009

dobré ránko!
jdu popřát hezký den

Ilonko, jsi statečná! moc, jsem ráda, že už víc nahlížíš na to, jakej je to sviňák a že to už zkrátka nebude jako dřív - musí to bolet, pekelně moc, asi ani nemůžu vědět jak... ale ty jsi bojovník, křehký, milý bojovník.... drž se jo? 😵

petruna26
7. srp 2009

sluni, ono to moc nejde se nenechat rozhodit, ještě, že tu byl ráno Tom, tím, že tu práci zná, stál za mnou - že mám pravdu, rpotože na mě zase hodili něco, co nebyla moje vina, já tu jen seděla a řvala. Má dneska půl den volno, tak se těším, že budeme spolu.. 🙂

Ilon, držím palce, ať už je všechno jen lepší.. 🙂

Ma, Fabula má blbej návod, ale když jsem to zvládla postavit já sama, zvládne to každý 😝

urbi
autor
7. srp 2009

Petru, teda ta tvoje práce, to je taky děs co....

no já asi budu zakládat obč. sdružení... ale sakra, to je práce s tím a bez peněz že..... no.. vůbec nevím, odkud začít ...

ma12
7. srp 2009

Petru: ach jo, to je potiz teda. Nejhorsi je, ze tam nejsi a nemuzes se branit. A pomluvy jsou strasna vec.
Ilon: spravne, udelej si moc hezky odpoledne, ktery si uzijes. Hele a co mu rict priste, az bude zase volat "neznamy" cislo: jen to klidne vem. A pak si vychutnat jeho rozpaky 😕
Miso: aspon se nebudes nudit 🙂, kdybys potrebovala s necim pomoc, dej vedet, jako zivnostnak, ucto... ceho se to bude tykat?

kacatko03
7. srp 2009

míšo: tak co mlíko....ještě nebylil? jsem na trní....

dneska dovezou novou TV tak mi tu dnes vyhrává rádio, nato nejsem zvyklá 😀

Ilčo: 😉
PetruL: kliiid a bud nad věcí 😉

petruna26
7. srp 2009

Holky, když já neumím být nad věcí - od mala jsem ubulená a hrozně tím některým lidem nahrávám, protože vědí, že mě všechno rozbrečí a mám pocit, že to dělaj schválně... Marti, nejde o pomluvy, ale vyloženě o práci a já opravdu dělám všechno tak, aby nikdo nemohl říct, že je něco špatně - samozřemě, ne vždy ej to na 100%, někdy se chybka vloudí, a to sklopím uši a chybu přiznám. Ale když mě někdo viní z něčeho za co nemůžu, tak jsem v prdeli 😔

nelinkav
7. srp 2009

Dobré ránko, holky.
Koukám, že je všude veselo 😅

Ilčo, přeje pevný nervy a vydrž! A jestli si chce hrát na hodnýho tatínka, tak mu dej obě děti a udělej si den pro sebe. Na nákupy přesnídávek teda není ten správnej oraz pro mladou krásnou holku!

Petru, to nasere, když se člověk snaží a ostatní hledaj mouchy, příp. závidí, to je jasný 😝 No, tak se drž...

Já jsem si dneska asi nadosmrti poštvala proti sobě tchyni, anžto jsem jí řekla, že v práci nic nedělá. Samozřejmě jsem jí to neřekla takhle ani jsem to tak úplně nemyslela,ale jak ji znám, bude to takhle prezentovat. Vtip je v tom, že pokaždé když mě vidí (tj.každý den) mi říká, jak toho má v práci moc, jak se bude muset někdo přibrat... je to narážka na mě, páč jsem s ní dělala a ona si myslela, že budu chodit makat i na mateřské. Což bych i šla, ale brání tomu dvě věci: Stellinka když je vzhůru, vyžaduje zhruba vždy krom 10min pozornost a spává tak 2x20min přes den, to si radši něco udělám doma no a hlavně milá tchyně má sice "moc práce", ale např. tenhle týden v úterý měla všechno hotový ve 12, ve středu strávila den na masáži, manikuře a pedikuře (v prac.době), včera taky končila brzo a dneska měla jet s manželem na výlet...Plus se každej den víc než hodinu trcká s květenou kolem firmy... Kdyby nestíhala, tak si dělám násilí a snažím se jí nějak pomoct, ale takhle mi to přijde zbytečný, aby mě doma stála práce, dítě jsem ošulila a ona měla čas na kosmetiku 😝 Nicméně jsem si nešplhla a nadobro asi budu ve škatulce s nějakým hodně hanlivým označením...

nelinkav
7. srp 2009

Ještě abych to uvedla na pravou míru (ono to asi nikoho nezajímá, ale se potřebuju vykecat 😅 ) - já jsem s ní dělala, ale měla jsem svoji práci. Tu teď částečně přebrali jiní a nějaký věci nedělá nikdo. Její práci jsem dělala když se dovolenkovala (když jsem byla v 9.měs) a teď najednou nestíhá svoje úkoly. Takže já bych měla pomáhat jí a ještě bonusově jednou za čas dodělat resty z mýho dřívějšího okruhu 😒

bila.pani
7. srp 2009

Nelinko - hoď bobek na tchýni Stellinka Tě potřebuje víc,a to je důležitější.Měla by to pochopit

A přidána Stellinka https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

febris
7. srp 2009

neli, nooo to je pekny... a vidite se kazdej den jo? tak to mas muj obdiv 🙂
ja jsem taky od minulyho vikendu v nemilosti 😝

nelinkav
7. srp 2009

Ilon, 66cm!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Jsem se včera upsala, tak jsem to v ip opravovala 😉 😀 😀 😀 😀 Už tak je chudina nějaká krátká 😎

Feb, no páč bydlíme hned u firmy (správcujem areál), tak holt je to tak. Já si na ni vcelku nemůžu stěžovat, ale dneska už jsem se neudržela... Už je mi jasný, že jsem měla držet papulku, mm to přechází s úsměvem, ale zrovna já si to musím vyslechnout dnes a denně 😝

bila.pani
7. srp 2009

Neli jééé,aha 😀 Hned to opravím