Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
25. kvě 2009

Koal,
a co je na tom pravdy s tím 8. měsícem?? Budování vztahů, ukládání do mozku, atd. Víš?? 😕

cline
25. kvě 2009

petru já četla, že naopak 8-10 měsíc je důležitý pro uvědomování si kdo je cizí a kde je doma a tak.

cline
25. kvě 2009

že by se v té době nemělo dítě moc pohybovat mezi hodně lidma a střídat prostředí

petruna26
25. kvě 2009

já vím, že jsou ty děti v tom období dost fixovaný na mámy a začínaj se stydět a tak - teda, co si pamatuju od bráchy.. 🙂

Cline, chápu - tady je to zas tak, ež Tom je jedináček a oni by mu snesli modrý z nebe, kdyby na to měli... 🙂, jenže já mám prostě vypěstovanou averzi, o které ale tchýně ani neví... Ono se to zase srovná, jen co získám pocit, že mi Adélu nechtěj ukrást 😝

bila.pani
25. kvě 2009

Dobré ráno..

Tak tady se hned po ránu řeší tchýně,jo? 😀
No,já jsem v sobotu byla ráda,že tchýni mám,a že jsem mohla vyrazit na ten festival..Sice jsem musela v tom nejlepším domů ( byla jsem doma už v deset),ale jsem ráda aspon za to..Hlavně jsem viděla svojí oblíbenou kapelu Doga,vyfotila jsem se s Izzym a od dvou ,,mániček" jsem byla pozvaná na panáka ( samozřejmě jsem nešla..) ale nějak mě to zahřálo u srdíčka,že jako dvojnásobná matka ještě nepatřím do starého železa 😀 😀

koalice
25. kvě 2009

Anac, nejsem dětský psycholog, ale myslím, že se pouze začínají utvářet sociální vazby. Dítě pozná, kdo patří do jeho "smečky" apod. Ale že by úderem 8. měsíce přestal vnímat a přijímat podněty je pěkná blbost...

cline
25. kvě 2009

petru, já mám taky hroznou averzi, stačí aby na Justíka dělal ťuťuňuňu a já byhc jí nejradši poslal na měsíc, a hlavně když mi ji vezme to úplně teču. Žárlím na ni úplně neskutečně. A asi se to nesrovná.

petruna26
25. kvě 2009

Karol, já právě doufám, že jo... Ale jsem ráda, že nejsem trhlá jen já 😀 u mně je totiž problém hlavně v té žárlivosti, ona se na ni prostě hrozně upíná... Pořád, jak je to její jediná radost ap. 😠, kdo to má poslouchat..

Jo, ale nejedou s námi na dovolenou - huráááá... Musej zůstat doma kvůli babičce, z čehož radost nemám, že je nemocná 😢

berunka
25. kvě 2009

holky tak koukam ze tchyne asi jedou podle stejny prirucky nebo co.u nas je to to samy reci typu no musis byt taky vzhuru a koukat na nas jinak si na nas nezvyknes a jak se na nas ma smat kdyz ji vidime tak malo 😠 ale to ze neni schopna zvednout zadek a prijit to uz neresi. 😠 porad mame litat my k nim a to jsem teda razantne zatrhla.kdyz vsichni ostatni muzou prijit k nam aby malou videli tak nevim proc ona by mela mit vyjimku.zvlast kdyz bydli deset minut od nas 😒

petruna26
25. kvě 2009

holky, to moje dítě zkouší, jaký má hlasivky, asi mi praskne hlava 😀 😝 😀 😝 😀 😝

koalice
25. kvě 2009

tak jsem vyrazila na otočku do Lidlu a mají tam dneska miminkovskou akci, za 299 ohřívačku koj. lahví, za 222 spací pytel, za baku bodýčka, kabátky, soupravy, ponožky a v celkem slušné kvalitě, vyražte

jajinka27
25. kvě 2009

v Lidlu joo?? 😀

jsem si dáchla, teda jen na 30min ale dobrý, musím dospávat ty noci 😀 dneska máme srazík s holkama tak se těším jupíííí

jajinka27
25. kvě 2009

Zuzance bych chtěla popřát vše nej k dnešním narozkám, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky 😉 hezky si dnešek užij 😉

petruna26
25. kvě 2009

Jáji, vy máte srazík? a já nic nevím 🙂
Zuzi, taky přejeme vše nej... 🙂

jajinka27
25. kvě 2009

petru...ale jinej, jdu s holkama co rodily v Krči 😉

kacatko03
25. kvě 2009

koal no jdu volat na sociálku jestli to mužu podat dřív, evidentbě se do toho učetnímu nechce. no já sem měla vyčerpanou dovolenou celou za minulej rok, a letos mám 10dní bo jsme měli ročně nárok na 20dní...tak co půl rok to 10 dní. 😠

jajinka27
25. kvě 2009

veru...fakt? já mám nárok na celejch 25 dní za tenhle rok 😕 to je divný

luca30
25. kvě 2009

Ahojky holky..

vidím, že opět řešíte dovolené a r. příspěvek...

Veru: pokud jsi byla na mateřské do konce března 2009 což jsi byla tak máš nárok na celou letošní dovolenou, já to zjištovala u 3 účetních a opravdu je to tak...tak jdi na ně.... 😠

luca30
25. kvě 2009

Jinak jsem koukala na fotky ze srazíku, tiše Vám závidím, bylo Vás tam hafo a počasí taky vyšlo..

U nás byla pouť přes celý víkend..v pátek jsme byli s mm na čochu do čtyř do ráno, tak to bylo náročné ale Kubík spal jako hodné miminko až do osmi do rána a pak ještě do desíti...

Včera byla jeho první pouť, na kolotoče nešel, tak mu babička aspoň koupila nový klobouček s kšiltem na léto a mamka vyhrála v kole štěstí meruňkovici, tak je aspoň co pít.

Jinak ten kočárek nám nevyšel..ta paní před námi si pro to janéčko přijela sice pozdě ale přijela, tak mi to bylo líto, ale dala jsem si na MMB inzerát že ho koupítm buď ten a nebo xlander...až pojedu do Brna, tak si je oba naživo zkusím abych věděla do kterého sporťáku teda jít..

kacatko03
25. kvě 2009

luca kde to na jdu na netu at mám něco v ruce.

bila.pani
25. kvě 2009

Přidávám se ke gratulantům Zuzce k narozkám 😵 😵

luca30
25. kvě 2009

Veru to nevím, já se na to ptala účetní a navíc to stejné měla moje kolegyně loni nastupovala na mateřškou o rok a dva měsíce přede mnou a měla ty stejné podmínky...nikdo na mě něco takovéh nezkoušel a ptala jsem se i sestřenice od kolegyně z práce, dělá pro velkou firmu, že na to mám opravdu nárok...musela bych se jí poptat...

Sociálku tvoje čerpání dovolené nezajímá, takže nevím kam ti poradit, aby sis zavolala a měla něco na účetní...

kacatko03
25. kvě 2009

luca díky já už zkoušela volat učetní jiné...ty vole ten muj učetnímě sere!!!!

luca30
25. kvě 2009

Veru: a co ti řekl, je to tak??

pismenko
25. kvě 2009

Ahojky holky, máte krásný fotky ze srazíku..moc to tam prckům i maminkám sluší 😉 😉

Kačatko, opravdu máš nárok na dovolenou za celý letošní rok v plné výši.Tu si můžeš vybrat až Ti dojede MD a myslím, že to jde i až ti dojede RD(ale to si nejsem jistá).každopádně nárok máš 😉

jajinka27
25. kvě 2009

hele holky, jak je to vedro tak mám prcka furt u prsu, máte to taky tak?? nebo zase mám malo mlíka 😖

kacatko03
25. kvě 2009

ty jo tak já sem z toho jelen 3 učetní a každej říká neco jinehé...ale o plné výši nic ☹

jinak holky díky za info.

Luca nemužeš zavolat té tvé známé učetní a říct ji tu mojí situaci? a jestli by mi poradila jak se mám ohánět??? 😅

kacatko03
25. kvě 2009

jaji: tak u nás zase naopak, mléko přes den nechce vubec, ale za to sní 2 přesnídávky najednou 🙂

luca30
25. kvě 2009

Veru já se ti na to poptám ale nevím kdy mi odpoví, mě se taky zdá, že každá účetní si dělá věci tak jak jí vyhovují...vždycky jsme si museli najít vše v zákoníku práce aby nám to uznali....

jajinka27
25. kvě 2009

veru...aha, no tak snad to zas nejní krize, by mě šlak trefil 😀

ty jo zítra má být až 31 , no to se po... to ven teda asi nepujdu