Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
29. kvě 2009

jojo, už to vidím...
ale tyhle děsný židle jinde nemaj... už jsem došla z obřadní síně ven a jsem doma 🙂

febris
29. kvě 2009

holky, naky slavisticky bodycko nebo oblecek nemate? nebo nevite kde sehnat? dostal by ho manzel k svatku pro prcka 😀

berunka
29. kvě 2009

Luci Eli se doslova zacala pretacet ne ze dne na den ale z pul dne-rano jsem ji jeste pomahala rukou a vecer uz se otocila sama.a mela 5 mesicu a tyden 😉

berunka
29. kvě 2009

tak to u nas Eli asi bude chodit v mini tanecnich satech.MM zavodne 9 let tancoval a spolu jsme zacali delat salsu tak to asi bude mala tanecnice 😀

sluninka
29. kvě 2009

Zuzi...tak Naty chrnní, ji ta bouřka uspala, poslouchala jak to tříská a spí 🙂

Péťo...jojo tam na úřadě a pak akci na ErZetu😉

luca30
29. kvě 2009

sluni ty šatky na malou to jsi chtěla ty, za chvilku tam jedu, tak jestli se v tom bazárku mám stavit nebo ne??

berunka
29. kvě 2009

Luci satky na leto?ty bych taky brala sim sim sim 😵

febris
29. kvě 2009

diky petru 🙂
vsecko je to tak desne drahy, hruza. Zkusim se pozeptat kamarada... jestli by neco nesehnal 😅

febris
29. kvě 2009

jeee, beru to se mas! ja chtela s manzelem na salsu taky chodit, ale kdepaaak, on nechce. tancovat ho bavi ale prej ne tak jak mu nakej teplous bude diktovat 😀 😝

cline
29. kvě 2009

holky tak jsem se po přečtení tohohle článku rozhodla, jít do registru dárců kostní dřeně, nejste tam už některá z vás?
http://www.babyweb.cz/Clanky/a3090-Chci-se-dock...

koalice
29. kvě 2009

Hanko, těch pratelných prsních vložek mám 8 a stejně to nestačím točit, takže musím i kupovat jednorázovky ☹

Cline, v registru jsem já, manžel, obě setry, moje matka...trošku jsem zapracovala, no ?

sluninka
29. kvě 2009

luca...tak prosím,prosím, kdybys byla tak hodná a zkusila je aspoň vyfotit 🙂

berunka
29. kvě 2009

Feb nastesti jsem natrefila na chlapa ktery tanec miluje takze jsem rada.uz jsme byli na soustredeni na Machaci s kubanskym lektorem.teda rouhodne to neni teplous 😀 😀 😀

jajinka27
29. kvě 2009

kuk, měla jsem tu kámošku s prckem o rok starším než Tom, to je uragán bože 😅

slávie, ježiš to k nám nesmí přes práh 😀

jinak my máme bebu tak dlouho díky tomu, že jsem jí dávala jen večer a na noc ale teď nevim nevim

febris
29. kvě 2009

beru ja vim ze kazdej tanecnik neni teplous, le manzovi se to neda vysvetlit... on jinak tancuje tak rad- je to desnej soumen, naposled co predvadel za kreace na svatbe, to moje rodina cumela koho si to beru 😀 😀 😀 v obleku vypada tak seriozne 🙂)))

jajinka27
29. kvě 2009

kámoška mi řekla že si myslí že mi Tom do půl roku určitě poleze po 4 , no díky 😅

kacatko03
29. kvě 2009

Ahojda...tak jsme zase tu, Fíla už doma, dostal dárečky a Tom odjel do kopru 😠 jinak k nemocnýmu T, přibil ještě F, přivezl si suchej štěkací kašel a menší rýmu...se picnu...

koal, Fer: mužu dávat na suchej kašel Fílovi na hrudník mucoplant??? nebo je to jen na odkašlávací.???

febris
29. kvě 2009

kacatko no mucoplant je na podporu vykaslavani hlenu, takze u suchyho kasle asi na prd.
Jak jste vlastne vcera dopadli v nemocici? co vam rekli?

petruna26
29. kvě 2009

sluní, Natý je kočka 😀

petruna26
29. kvě 2009

Karol, můj ex dokonce dělal pro Nadaci pro transplantaci kostní dřeně, ale já ostuda stále přihlášená nejsem 😖 , musím s tím něco udělat 🙂

anaconda
29. kvě 2009

Tak tu za mnou byl velitel s tím, že nemám řádně nahlášené dítě dle předpisů 😝 😝 😝 Náš služební zákon nám ukládá, že musí být každé narozené dítě ohlášeno speciálním formulářem, a to do 7 dnů od jeho narození. Přivezl mi i ten formulář a jeho zažloutlá podoba jen podtrhovala tuto policejní zhovadilost...... 😠

Mimochodem, ten formulář byl z roku 1976 😀 😀 😀 😀

petruna26
29. kvě 2009

Karol - Těhotné ženy jsou na dva roky vyřazeny z registru dárců krvetvorných buněk.

petruna26
29. kvě 2009

an 😀 ac - co to je zase za zhovadilost? 😕

koalice
29. kvě 2009

Kačátko, mukolytka jen u vlhkého kašle , podpoříš tím vykašlávání. U suchého děti spíš jen tlumíš, zejména na noc, aby se vyspaly . Pokud to není dobré, zajeďte na pohotovost, poslechem plic Ti určí, co bude vhodné.

Anac, to je neuvěřitelné. To si jako budou lustrovat malou policejní drobotinu?

kacatko03
29. kvě 2009

feb: no naštěstí nás poslali domu že má zánět průdušek v pokročilém stavu, dali mu dýchnout a spiropent sirup.

ty vole...tak Filip má 38,7. kašel tahá až v paty, hlavně aby neměl angýnu. do školky už do konce nepujde 😠 navíc sem nasr...bo přijeli venku zima a déšť a filip měl sandále???!!! to jako nevim co tam ty učitelky dělali 😠

koalice
29. kvě 2009

kačátko, no abyste nakonec neskončili na ATB, zvláš´t pokud máš nemocného i Tobíka...
Jo , školka a učitelky, to je taky kategorie. Já zas byla vytočená v po a út při těch 30 st. pařácích. Děti běhaly po zahradě v gumákách ( !!??) , Anička samozřejmě bez kšiltovky, v hodobóžových kraťasech, ve kterých přišla, nikoliv ve školkových a nenamazaná. A to sem do školky věnovala velké balení krému proti UV...

urbi
autor
29. kvě 2009

holky, jen v rychlosti potřebuju helfnout - dokáže si samy zapnout u manducy ten spojovaíc pás od ramenních popruhů, já bohužel ne a sere mě to, bo tím pádem, dkyzž jsem sama, tak je pro mě manduca nepoužitelná... tak dík za tipy, jak na to 😉

febris
29. kvě 2009

urbi tak si ho posoupni vjes, ja s tim taky mela nejdriv problem, byl moc nizko a to jsem ohevna hodne a klidne si v lete mazu zada kremem bez problemu...

febris
29. kvě 2009

kacatko a teplotu mel?