Kterou barvu auta byste vybraly?

recarka
3. říj 2017

Vím, že to tu uplně neptří ale i tak prosím o radu, kterou barvu by jste si vybraly a proč? Mmoc děkuji za každou odpověd'.

blahova_andrea
3. říj 2017

Bilou.pusobi luxusneji.

radulka57
3. říj 2017

Bílá je takto hezčí ale pro praktičnost je lepší ta běžová nebo co to je za barvu.. Bílá bude furt jak prase 😀 At už vyjedete z myčky tak stačí jedna kaluž a je to hned vidět.

ivuse20
3. říj 2017

Bílá 😀

monilineek
3. říj 2017

Čauky, já čekám na svůj Kodiaq a měla jsem objednanou bílou ale na konec jsem si to rozmyslela a vzala černou. Nelibí se mi, že nejčastěji potkávám bílou, skoro většina předvaděček je bílá a fakt, že je základní bílá bez příplatku a bude jich na silnici už tak hafo. A poslední rozhodnutí přišlo když jsem ho viděla na živo a přišel mi takový více agresivní, dominantní prostě jsem ho nepoznala na první pohled ale otáčela jsem se za ním. Moc se mi líbí i v té hnědé. Ale kdyby jsem si měla vybrat bílá- béžová, tak bílá ta béžová mi nepřijde vyrazná vůbec. Kdy svůj vůz čekáš? Já mám objednáno v červenci a čekám v prosinci 😉.

smardik
3. říj 2017

béžová nebo jaká to je, bílých je dost ale běžových zas tak ne

berenika39
3. říj 2017

bílá. je nejbezpečnější.

recarka
autor
3. říj 2017

@monilineek Tohle ja Karoq. Rozhodovala jsem se mezi Karoqem a Kodiaqem a když jsem se byli podívat na Karoqa byl jasná volba. S Kodiaqem se mi parkuje jako s autobusem. Mě právě přijde, že oběma nesluší tmavé barvy, že ty křivky jsou vyraznější v těch světlých barvách. Já mám objednanou bílá moon metalíza ta je za příplatek do těch klasických bílých bych určitě nešla, vypadají strašně lacině. Ale ta bežová mi nepřišla taky vůbec špatná hlavně z toho důvodu, že bílá je častá. A měl by přijít také v prosinci 🙂

@smardik
@radulka57
@blahova_andrea
@ivuse20 Holky děkuji za názor. 🙂

monilineek
3. říj 2017

@recarka To je jasný, udělej tak jak to cítíš. Vím, že tvůj model je Karoq ale linie jsou téměř stejné, jen je menší a já potřebuji 7 místné, tak u nás také jasná volba 😂😂. Teď mám Lexus IS a můj chlap nový Lexus GS a kdyby se má rodina tak rychle nerozrostla 3deti z toho dvě plné autosedačky tak se prostě nikam nevejdem a ze 7 místných je Kodiaq 🔝 jinak bych nikdy neměnila.Do teď by Škodovka pro naši rodinu neměla co nabídnout ale musím uznat, že výbava je za ty peníze super a vypadá to i dost luxusně. IS-ko jsem měla šedé a je to barva na nic už bych jinou než černou nebo bílou nebrala. Pro mě jsou to top barvy. Jen jsem zvědavá na jízdní vlastnosti abych nebyla zklamaná. Jo a s tím autobusem to máš naprostou pravdu kor když já mám teď sporťáka ale tak říkám si, že si snad zvyku a mam příslibeno až děti odrostou dostanu zase rychlý auto.

blahova_andrea
3. říj 2017

@recarka my mame doma v te bezovo zlate metalize dodavku.jako je fajn.ale nejak se nam zacala libit bila auta😀

margaritta1987
3. říj 2017

My mame auto v barve white sand, takze takova podobna jako ta druha varianta. Kdyz pulroku nejdes na mycku,tak to nejde poznat. Jsem strašně ráda,ze jsme vzali tuhle

soleilll
3. říj 2017

Bílá mi vždycky evokuje firemní auto - stačí dolepit logo na dveře, takže radši tu druhou (metalízu). 🙂

alcar
3. říj 2017

Asi bych brala taky tu druhou variantu. 🙂

palomitacheca
3. říj 2017

@recarka já bych brala tu druhou 🙂
Když jsme vybírali naše Orlando, tak jsme měli jasno, že chceme světlou barvu kvůli sluníčku a že nechceme bílou, protože bílých aut je všude spousta. Rozhodovali jsme se mezi béžovou a světle modrou, kterou jsme do té doby naživo neviděli. Zvítězila světle modrá i díky tomu, že zrovna jedno ideální autíčko bylo na centrálním skladu, a za měsíc mělo být u nás. Byla to láska na 1. pohled a za 5 let, co ho máme, jsme stejnou barvu potkali jen asi 2x. Vzhledem k tomu, že ji asi o necelý rok později přestali nabízet a Chevrolet se z evropského trhu stáhl, tak je mizivá šance, že ještě někdy stejné auto potkáme 😎 za to bílé brášky potkáváme často 😂

gepe
3. říj 2017

Sedobezova capucino pokud se nepletu u te druhe presny odstin 🙂 Bilou urcite ne, byt metalizu.

misaarisa
3. říj 2017

Tu druhou. Bílé auto (jakékoliv) bych nechtěla ani zadarmo.

starbucks
3. říj 2017

@misaarisa tak to Jan bych si klidně bílé auto zadarmo vzala :D

Ale k tématu... Raději tu druhou, bílá mi přijde taky jako firemní, praktičnost na podzim, v zime, na jare (75% času ) nulová. Mít většinu roku zababrane auto a jezdit co druhý den na myčku není ideální. Navíc bílých kóďů nebo karoqů potkavam dost.. a ještě potkávat budem, když je to základní bezpriplatkova barva

lmartinkova85
4. říj 2017

Tak jsem pro tu bezovou, bílých je milion 😂

odula
4. říj 2017

Bezovou. Bilych je million, presne jak pise
@lmartinkova85 .
Jinak videla jsem kodiaq v have hnedy a slusela mu moc. Ale is mam obecne na autech radsi tmavsi barvy. 😉

chiarapietra
4. říj 2017

Bílá - vždy zůstane elegantní. A ač se to nezdá, viditelnost bílého auta za šera je lepší než u té béžové

gepe
4. říj 2017

@chiarapietra a v zimě u bílýho za sněhu skoro nulová ;) ony ty auta dnes jsou dobře osvetleny, bixenony aj. věci. Skoro nikdo nejezdí bez potkávacích, natož bez světel když je nečas nebo slota venku.
A bílý jsou opravdu ponejvíc jako firemní auta, to asi tazatelka nechce 🙂
@recarka i hnědá je pěkná 🙂

andiienka
4. říj 2017

Konkrétně na tohle auto se mi taky víc líbí ta bílá 🙂

ginnyweasley
4. říj 2017

Bílé SUV, které navíc řídí žena, je ne právě pozitivně vnímané klišé. :D
Brala bych béžovou, je elegantnější a nevypadá jak firemní auto.

lotosek
4. říj 2017

U nás taky platí bílá = služební auto. Hlavně si nedávejte šedou metalízu, to je pak to auto skoro neviditelné.
Jinak můj táta (prodejce aut) vždycky říká, že barva je důležitá akorát tak těch prvních 14 dní, aby to auto člověk našel na parkovišti, pak už je to úplně jedno. 😉

lucie_91
4. říj 2017

v rámci bezpečnosti na silnici bílou, v rámci praktičnosti tu tmavší (fleky apod)

normalnimatka
4. říj 2017

to druhý. bílou prostě nemám ráda...ale není to takovej rozdíl... to druhý vypadá elegantnějc

jaja01k
4. říj 2017

Bílá je pro mě úplně poslední barva, kterou bych si na auto vybrala. Takže já bych byla pro tu druhou 🙂

sahrazad1
4. říj 2017

Nějakou, která je dobře vidět na silnicích v zimě (bílý sníh ) i v létě, kvůli bezpečnosti...takže z těchto dvou ani jednu 🙂

mr_falko
4. říj 2017

tu bezovou

kika266
4. říj 2017

@recarka Bilou, prijde mi elegantnejsi a takova cista 🙂 sice po desti to bude vypadat jinak, ale to i ta bezova 🙂 Ale je pravda, ze pokud s chces jezdit do hor, kde bude snih, asi nebudes moc videt, ale kazda barva ma sve pro a proti, to by muselo byt to auto snad duhove, aby vyhovovalo.

moodie
4. říj 2017

Pokud by šlo čistě o barvu tak bílou, ne tu spící zmiji. Jinak bych si asi vybrala jiné auto, Karoq neee😖