Kuřačky mezi snažilkama a těhulkama. Chcete přestat?

luciv
26. zář 2007

Holky kouříte v těhotenství a nebo snažilky snažíte se s tím seknou když plánujete mimiška? 😎

sisstin
26. zář 2007

luciv: já řachla s kouřením v den pozitivního testu..ale problémy mi to nedělalo..byla jsem slabý kuřák..ale pokud někdo kouří hodně, tak se v těhu nedoporučuje vysadit hned a radikálně..může to mít taky blbý účinky.. 😒 je to pro tělo šok 😉

terezita
26. zář 2007

seknout. a cim driv, tim lip.. a nemyslim to kvuli tobe jako matce, ale kvuli mimisovi!

luciv
autor
26. zář 2007

no ja kouřím denně tak cca 15ks a nejraději bych s tím sekla hned ale mám slabou vuli ☹

sisstin
26. zář 2007

luciv: no pokud by ses měla očistit..tak to je prej stejně tak nejmín na tři roky 😉 abys byla úplně čistá...záleží na tobě..mně to šlo hned..ale byla jsem fakt slabý kuřák...kamarádka kouří i v těhu..páč prostě přestat nejde..a i Dr. jí řekla, že přestat úplně by bylo ještě horší 😉

terezita
26. zář 2007

tak to zkus zatim redukovat.. ja teda prestala ze dne na den (ale bylo to jeste pred snazilkovanim), vedela jsem ze chci skoncit, bo jsem chtela byt pro mimise 'cista' 🙂

sisstin
26. zář 2007

čímž nepíšu, že je to dobrý..aby se zas na mě někdo nenaštval 😔 😅

terezita
26. zář 2007

sistin, kdyby tri roky.. je to sedm..

luciv
autor
26. zář 2007

ja právě slyšela že hodně holkám to ani v těhu. nechutnalo nechci přestat kvuli sebe ale kdyby se nahodou zadařilo. Teploty si měřím a snad graf ukazuje správně to co si myslím a zatím je to snad ok.

luucia
26. zář 2007

luciv - já taky před těhu kouřila a nedokázala přestat ikdyž sem chtěla, ale jakmile sem zjistila těhu, tak sem toho nechala! Na štětsí sem na to neměla chuť, tak to šlo v pohodě! 😉 Ale teď už se někdy těším až si ke kafíčku cigárko dám!! Mám dny kdy mi to hrozně smrdí a dny kdy mám děsnou chuť, ale když v sobě cítím toho malýho človíčka jak se hejbe, taky bych si nedala!

sisstin
26. zář 2007

luciv: je pravda, že mi to v těhu smrdělo..a neměla jsem vůbec chuť...teď bych si občas dala..ale není to tak akutní..a doufá, že kouřit zas nezačnu, až porodím 😉

selu
26. zář 2007

jak pise sisstin, ja taky prestala v den, kdy jsem mela dve carky na testu 😉 a nemam s tim sebemensi problem, vubec nemam potrebu kourit.

luciv
autor
26. zář 2007

tak to pokud se mi to zadaří tak to tak udělám taky. Bude to takový darek za darek. Ale co bych pro mimi neudělala. Rozumíte někdo grafum na měření BT?

lenkabu
26. zář 2007

Já byla před těhu hodně slabý kuřák (cca krabka na měsíc nebo dva) a sekla jsem s tím hned. Teď mi to hrozně smrdí, s malým děckem se k tomu určitě nevrátím,ale až budu v práci nebo sem tam na pařbě,tak asi občas cigárko dám.

luciv
autor
26. zář 2007

sistin: ty už to máš za chviličku jak se tak dívam co?

terezita
26. zář 2007

holky, tak vam drzim palec, at vam nekoureni vydrzi i az budou cipiskove na svete!!
luci, co bys potrebovala? jinak na BT je tu nekolik diskuzi..

luciv
autor
26. zář 2007

Jo ja vím ale tam je samé vkládání grafu a ja mám graf udělaný sama v excelu takže ho mužu max.vkladat do mailu at se někdo kukne a ne na stranky proto tam nepíšu 😒

lenkazdenek
26. zář 2007

Holky musím se přiznat,že jsem byla silný kuřák,ale jakmile jsem se dověděla,že jsem těhotná tak jsem to omezila maximálně na 3 denně no a dneska mi cigarety smrdí,nechutnaj a už bych ji asi nevzala

selu
26. zář 2007

luciv: neboj, ono ti to fakt docvakne, ikdyz treba az v den pozitivniho testu, coz je vlastne uz 4 tydenni tehotenstvi, ale je to lepsi, nez bys neprestala vubec 😉
lenkabu: taky mi to ted smrdi, ale urcite si tak za rok, az nebudu kojit dam 😀 😝

luciv
autor
26. zář 2007

ja vám tak holky zavidim to nekouření 😉

sisstin
26. zář 2007

luciv: ale třeba vína s colou jsem se nevzdala..sice slabé ..a občas..ale dám si 😎

terezita
26. zář 2007

luci, to pak pujde!! kouri i tvuj chlap?

luciv
autor
26. zář 2007

pravě že kouří a furt říka at přestu tak mu opakuju až on tak i ja ale on má silnou vuli a vím že by přestal

terezita
26. zář 2007

tak to mas ale dobry, bo v nem budes mit podporu!!

selu
26. zář 2007

presne tak, muj chlap si se mnou zapalil tak jednou - dvakrat do tydne a pak jak jsme zacali mluvit o mimi tak uz si nedaval vubec a ja prestala ze dne na den. Podpora je dulezita a neboj se toho, pak ti prijde divne, proc jsi tu bilou vec vuebc strkala do pusy, uvidis 😀

ilonap
26. zář 2007

luciv já jsem byla před těhu taky silná kuřačka, tak 15-20 denně. Kouření mi bohužel chutnalo, ikdyž jsem byla těhu. Přestala jsem v den pozitivního testu, ale tak jednoduché to nebylo, doopravdy mě z toho dostaly až nikotinové náplasti. 😉

luciv
autor
26. zář 2007

je tak to vam pak napíšu jak jsem dopadla už několikrát jsem chtěla přestat jeětě před snažením ale marně ☹ připadam si kolikrát jak nemám doma koupené cigara jak byhc nejedla týden ale jak je mam tak jsem v klidu, jak je kosa venku nevykouřim moc a v praci nekouřím takže aspon tak

balsiger
26. zář 2007

ahoj holky...ja jsem taky byla kuracka, ze by mne za to moli platit, otehotnela jsem a bylo i z cigaret tak zle...ze jsem to proste samovolne vzdala...a snad mi to vydrzi...tem,co chteji prestat drzim palce!

luciv
autor
26. zář 2007

díky tak vidím že tu jsou i silné kuřačky a přestali

luciv
autor
26. zář 2007

holky měli jste hned příznaky na zač.těhotenství?jako špatně, bolest prsou atd ajestli jo tak asi od kterého týdne díyk

ilonap
26. zář 2007

já jsem měla jen bolesti v podbříšku jako před MS a bolesti v prsou. Jinak nic. 😲