Kuřačky mezi snažilkama a těhulkama. Chcete přestat?

luciv
26. zář 2007

Holky kouříte v těhotenství a nebo snažilky snažíte se s tím seknou když plánujete mimiška? 😎

luciv
autor
26. zář 2007

jo tak to mi právě začína taky, pobolívají mě prsa tak se děsím aby MS nepřišla

ilonap
26. zář 2007

ten podbřišek mě pobolíval pomalu do 10.tt Držím pěsti, ať to nepříjde. 😉

smoulinda
26. zář 2007

Ahojík,
tak já jsem před těhotenstvím kouřila docela dost, tak 10-15 cigaret denně, když se šlo na pařbu tak krabička s přehledem padla. S kouřením jsem přestávala postupně. Prostě to hned nešlo. Bylo to přibližně do druhého měsíce. Pak už mi to začalo smrdět... Vydržela jsem to i po dobu kojení, ale to už jsem teda měla chutě. A když už jsem přestala kojit, tak jsem začala kouřit. Tak 5 cigaret denně. Samozřejmě, že ne před malou. Nejsem magor 😝

ilonap
26. zář 2007

Já už mívám taky občas tiky.Taky už nekojím.Ale zatím se držím 😝

luciv
autor
26. zář 2007

a mala je zdrava že jo! lepší važne v tehot. prestavat pomaleji nez ze dne na den

markytkaaa
26. zář 2007

Já kouřívala docela hodně ... cca 7-10 denně. Sekla jsem s tím v den pozitivního testu. Pak jsem si ještě práskla, ale zvedl se mi z toho žaludek, takže .... a kupodivu mi to zatím ani nechybí 🙂)

Čeho jsem se ale nevzdala je Coca cola a Kofola ... ten cukřík v nápoji mě dostává do naprosté euforie 😎

smoulinda
26. zář 2007

jj, Katrinka je zdravá jako řípa. Ťuk, ťuk 😉
Luciv já jsem právě těhotenství nebo teda spíš moje kamarádka, poznala právě podle toho, že mě hrozně bolela prsa 😉

smoulinda
26. zář 2007

Markytko já jsem měla Coca colu snad ještě v den nástupu do porodnice. Jsem se bála, aby se Katy nenarodila černá jak bota 😀 😀

luciv
autor
26. zář 2007

jak tu píšeše o te coca cole tak nidky jsem to tak nějak nepila a ted jak jdu do obchodu tak se po ní divam a kupuju a moooc mi najednou chutná. Jo prsa mě bolí ty boční žlázy ale ne bradavky tak jak se píše že bolí v těhot. A boční žlázy na prsou mě bolely vždy před MS ☹

ilonap
26. zář 2007

holky a já pila kafe celé těhu. Toho jsem se vzdát neuměla. ☹

sisstin
26. zář 2007

ježiš..a co..já též piju kafe, colu s vínem..a tak.. 😎

luciv
autor
26. zář 2007

fakt tak to ostantním známým právě nechutnalo

smoulinda
26. zář 2007

ilonap, to si můžem podat ruce. Minimálně jedno denně 😀

luciv
autor
26. zář 2007

tak to ja vypiju tak 4denně tak apson vím že mi to neublíží 🙂

sisstin
26. zář 2007

dám si slabý kafe s hodně mlíkem...asi 3cm vína na půl litru coly..a výčitky teda nemám 😎

ilonap
26. zář 2007

smouli a pořádného smrťáka! 🙂

luciv
autor
26. zář 2007

🙂

luciv
autor
26. zář 2007

holky letím do postylky ještě 4 dny teplota vysoko a vypada to slibně držte prosím palečky dobrou a pěkné sny 😉

ilonap
26. zář 2007

dobrou... 😉

smoulinda
26. zář 2007

ilonap, tak to teda nee 😀 Alkohol jsem nepila. Ale ledničku jsem měla vyskládanou Pitama až k mrazáku 😀

ilonap
26. zář 2007

já nemyslela alkohol, ale to kafe smrťáka 😀

smoulinda
26. zář 2007

Aha, no ale máš pravdu. Pila jsem presso i turečka a jako nešetřila jsem teda 😀

koni.klec
26. zář 2007

A co ten chlast? Je teda mozny si dat obcas decku vina? Vsichni tvrdi, ze v prvnim trimestru nikdy, ze se vyviji organy. Ale ja jsem docela pijan a nechci, aby na me tehulovani vsichni v prvnim trimestru poznali. ☹

luciv
autor
27. zář 2007

Ja si myslím že občas si dat deci vína nikomu neublíží ale určo ne každý den

luciv
autor
27. zář 2007

tak tu jsou asi vážně samé nekuřačky, ale to je dobře 😀

mijunek
1. říj 2007

Tak holky, doufám,že budu jako většina tady, že až se zadaří, tak se mi zvedne od cigaret žaludek 😕 jsem silná kuřačka, ale jak se snažíme tak se snažím i přestávat a doufám, že teda přestanu, ale teď jsem mluvila s jednou sestřičkou od nás z nemocnice a ta mi tvrdila, že ikdyž přestanu v den, kdy zjistím, že jsem těhotná, tak už je to jedno, že to chce minimálně rok předem "abstinovat" a to jsem slabák, to teda nedokážu 😠

gabcus
1. říj 2007

Ahoj holky, tak to je super téma. Já jsem si už říkala, že jsem snad jediná kuračka na koníkovi. 🙂 Snažím se to alespoň omezovat, ale moc mi to nejde. Myslím, že se mi taky podaří přestat až po pozitivním testu, jestli teda vůbec někdy bude ☹

luciv
autor
1. říj 2007

ahojky hoolky tak jsem 17DPO a testík je pozitnví a druhá čárečka síli před 2 dny měla přijít MS na to že jsem vykouřila denně i 20cigaret tak v ptáek padlo tak 10ks a čím dal více přestávám mít chut, když dlouho nekouřím těším se na ni ale jak si zapalím tak mi moc nechutná doufám že ta nechut příjde ještě větší

ilonap
1. říj 2007

luciv, tak to ti moc gratuluju!!! Teď ještě, ať se vše dobře vyvíjí. Taky držím pěsti, ať ten boj s cigaretami má rychlý spád, ať ti to začne pekelně nechutnat!! 😀 Ať nedopadneš jako já, musela jsem začít lepit náplasti, protože mi to šmakovalo furt. 😝

hulda
1. říj 2007

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Snažíme se o mimi už 3. rok a bohužel jsem začala kouřit přibližně v té době. Na stará kolena, měla jsem nějaký rodinný problémy, takže stres, a teď mám kvůli tomu na sebe děsný vztek ☹ Myslim, že to, že se nám to nedaří, souvisí v mém případě právě s tím kouřením. Prý se špatně prokrvuje sliznice atd. Jinak jsme totiž oba zdraví. Luciv, gratuluju k pozitivnímu TT 🙂