Kuřačky mezi snažilkama a těhulkama. Chcete přestat?

luciv
26. zář 2007

Holky kouříte v těhotenství a nebo snažilky snažíte se s tím seknou když plánujete mimiška? 😎

luciv
autor
9. říj 2007

vlna1 díky moc to je to že od všech tady štu že kouřivali jen 10cig.denně ale ja krabičku a jsem blbá povaha nemám žádnou vuli přestat po pár hodinách bez cigarety začnu an to myslet a už jsem nervák a potřebuju si zapálit.

nikitazak
9. říj 2007

ahoj, ja kourila krabicku ( i vic) denne. Kdyz jsem se dozvedela, ze jsem tehotna jeste jsem si jednu dala a tipla ji jako svoji posledni. Velkym obstrasujicim prikladem pro me byla svagrova, ktera kourila cele tehotenstvi a narodila se ji nemocna holcicka (hodne nemocna). Prestal i muj zlaty manzel-aby mi pomohl- takze v tom jsem to mela jednodussi.A ver mi, ze mi strach nedovoli si zapalit- ani jednu🙂) 😉 A ze se mi obcas i zasteskne!!

vlnka1
9. říj 2007

luciv, já celou krabičku v hospodě taky zvládla 😀 , 10 cigaret jsem dávala ke konci, když už jsem věděla, že budu přestávat 😉 . Záleží na tom, jakou má člověk hlavně tu vnitřní motivaci. Vnější já neměla žádnou, manžel kouří pořád a většina mých kamarádů taky 😒 Ale myslím, že to mimčo za to opravdu stojí!
Mám dvě kamarádky, které si i v těhotenství zapálí, ale nechci je odsuzovat. U mě to šlo celkem snadno, i když jsem se toho hrozně bála. Holt je to v tom člověku samotném, v tom ti nikdo nepomůže, jen ty sama rozhoduješ o sobě a tom malinkém 😉

luciv
autor
9. říj 2007

To máš napostou pravdu a davam si přecevzetí a musím prostě zítra si nezapalím ani jednu a rano vstanu a bude po všem dnes se na to připravím a zítra bude ten den s velkým D a manžel mi ted říkal že taky přestane tak musíme, jenže si myslím že má slabší vuli jak já a to není moc dobré ale to zvladneme věřím tomu 🙂

misicka455
14. říj 2007

Holky kurňa kdo vymyslet ty cigarety to byl , ale blb 😀

U nás kouříme taky oba tak doufám, že až se rozhodnu přestat, že to aspoň omezí a nebude předemnou kouřit. Znám holky, který otěhotněli a zapálili si a cigo jim přestalo chutnat, bylo jim z toho zle tak přestali, kéž by se mi něco podobného stalo. Měla jsem jednou možnost přestat měsíc jsem nekouřila, byla jsem v nemocnici, ale co myslíte, že bylo první když jsem vylezla a bohužel chutnala mrcha jedna.

misicka455
19. říj 2007

Luciv tak jak se ti to povedlo? Přestala jsi?

misicka455
24. říj 2007

Holky tak jak pokračuje přestavaní kouřit.