Kurz na vázání šátku, byli jste?

88nela88
21. čer 2014

Ahojky maminky, mam mesicniho synka a chtela bych ho nosit v satku. Myslim si ze se to nenaucim spravne vazat z videi na internetu... Byli jste na kurzech vazani? Popr. kde v Praze jste byli spokojeni a jak dlouho trva nez se to naucim? Diky za rady a zkusenosti 🙂

sonik05
21. čer 2014

Vazani je uplne jednoduche,nic sloziteho. Take jsem se to ucila z internetu. Mam satek sleepy wrap a je super,ze je pruzny. Na netu je hodne videi. Vetsinou tam jsou mimca ve svisle poloze,ale jde do stejneho uvazu dat i do klubicka (jakoby lezici). Misto jedne nohy se zasune do satku zadecek a misto druhe hlavicka a zase se to pretahne tim poslednim "dilem". Az to uvidis,tak ti to bude jasne.

jancip
21. čer 2014

@88nela88 Já jsem byla na kurzu (cca 2 hod.) v Brně. Líbilo se mi to. Člověk se to naučí určitě i sám, ale tam nabude tak nějak větší jistotu, že to dělá správně. Nebylo to ani nic drahého.

terezas4
27. črc 2014

@88nela88 v Praze doporučuji Dítě v šátku, jinak perfektní videa má na you tube vonzino1 😉

duvera
28. srp 2014

Ja byla na kurzu i s manzelem. Nikdo mi ale nerekl, ze neni vhodny odev z manzestru, takze se to vubec nedalo utahovat a citila jsem se jako kopyto☹. V podprsence jsem tam nechtela byt...
Instruktorka - zkusena matka tri deti a "nosicka" nam ale doporucila ceske nositko Kibi a to si zamiloval hlavně manžel a ted ji v tom nosi skoro každý den aspon chvili. Ostatni ucastnice kurzu byly spokojene - naucily se vazat co potrebovaly.