Léčebné kódy. Výměna informací, diskuze o pokrocích

ria80
19. dub 2013

Právě dočítám knihu Léčebný kód a opravdu hodně mě zaujala. Asi to není tady moc známé, našla jsem na internetu jen pár příspěvků k programu léčebných kódů a i když byly všechny pozitivní, je toho málo. Ráda bych tady vytvořila skupinu lidí, kteří mají s léčebnými kódy zkušenosti, pro výměnu informací, diskutování o pokrocích a změnách nebo o neúspěších a radách, jak na to. Sama bych to ráda s někým probrala, než se do toho pustím. Najde se tady někdo?

jarroslava
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarroslava
27. dub 2016

ahoj, rio. Měla jsem stejný nápad asi před 2 lety, ale nenašla jsem na internetu, s kým bych si mohla vyměnit zkušenosti. Mně moc pomohla. Léčí všechno a najednou. Takže když začneš, bolí-li tě hlava, zjistíš, že nejenom že přestala bolet hlava, ale vyhladilo se ti znaménko krásy, které jsi měla od dětství. A postupně během asi 10 - 12-ti cvičení i vybledlo. Současně jsem zaznamenala, že také dokáže léčit mé pocity, když se mi vrací myšlenky, které se mi nelíbí. Kdo z nás nechce být zdravý? A tak bych si přála tuto metodu rozšířit a zpopularizovat u nás. Cvičím ji teď už nepravidelně, protože nevím, které potíže bych na sobě měla odstranit. 🙂

malawka
3. bře 2017

@aleha54 mam velice podobnou zkušenost, intenzivní a velice pozitivní a rada si o tom popovídám, jsem z Prahy a mam 3 male deti. Knížku doporučuji!!!

malawka
3. bře 2017

@jarroslava Taky mam silnou potebu poslat to dál a daří se mi to tím, že o tom mluvím, lidi kolem to většinou zajímá a také jsem už darovala několik knížek a další dárky chystám 😊

malawka
3. bře 2017

@ukigo já to chápu tak a taky to u mne funguje, ze staci ten univerzální kód. Říct si modlitbu do které vložíš co největší detaily vzpomínky, která ti není příjemná, jaké si tehdy mela pocity, co všechno si vybavíš. ideálně ta nejrannější z dětství. Soustředíš se na to a potom když děláš kódy, za mne to je 100x lepší s hudbou a timerem z youtube tak myslíš na pekne veci, v manuálu jsou pravdivá tvrzení, které můžeš použít, myslíš např na odpuštění,...

hlavinka
3. bře 2017

@aleha54 Ahoj, prosim Te, na jakych strankach jsi si stahla ten navod? je to uz dlouho, ale treba bys vedela...Dekuju moc.

aleha54
11. bře 2017

Ahoj hlavinko, nezlob se, ale návod jsem půjčila a bohužel se mi nevrátil. Nevadilo mě to, doufám, že pomohl, ale zkusím si vzpomenout komu jsem ho věnovala a zjistit adresu, měj se hezky

aleha54
12. bře 2017

Ahoj hlavinko, návod s obrázky je např. na novoucestou.cz, ale je tam daleko víc odkazů, chce to projít. Já to našla na stránkách, kde ten návod už není. I kniha je moc dobrá. Přeji ti,aby ti tato metoda pomohla. Jak tady píší,někdy jde o to, co na nás působí a hledat.

hlavinka
16. bře 2017

@aleha54 dekuju 🙂

malawka
Autor odpověď smazal
Zobraz
hlavinka
5. kvě 2017

@malawka moc dekuju, ale nevim, zda bych to v AJ dala :-/

didymos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
didymos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
didymos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malawka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarroslava
18. únor 2018

@hlavinka Milá hlavinko, Poslala mi jej nedávno paní Hrubá z časopisu Phoenixcasopis.cz, protože ví, že se jím zabývám:
krátký úryvek možný: a třeba poví vše a třeba napoví. Vždyť nemoc je jen slovo. Člověk je krásným slovem.
Čtyři léčivá centra, čtyři fyzické systémy:
Kořen nosu – hypofýza, velmi často označována jako hlavní žláza, protože řídí základní endokrinní procesy v těle a epifýzu.
Spánky – vyšší funkce levé a pravé hemisféry mozku a hypotalamus.
Čelisti – reaktivní emocionální mozek včetně amygdaly a hipokampu a dále páteř a centrální nervový systém.
Adamovo jablko neboli ohryzek – páteř a centrální nervový systém a štítná žláza.
Léčivá centra se aktivují pomocí vlastních prstů. Léčebný kód se aktivuje tak, že se namíří všech pět prstů obou rukou postupně na všechny čtyři léčivá centra. Moje kniha je na webu bezvydavatele.cz i se 4 mi obrázky a 2 obrázky navíc, kdy během těch 6-ti minut cvičení ruce odpočívají. Říkej si ano, říkej každému a všemu ano, vždyť kde bychom byli jeden bez druhého. Nesoudím, protože jsem nebyla /nebyl ve tvé kůži. Už jsi dokonalá a konáš zázraky, jen to zatím asi nevíš. Jsme milováni. Jsme podporováni a jsme oceňováni. A co více. Máme tu čest mít vždycky pravdu.

jarroslava
18. únor 2018

@janicepalice Hezká slova jsou naším tělem. Hezká slova jsou léčivá. A nová slova a navíc krásná ještě léčivější. Vše.

jarroslava
18. únor 2018

Od doby této milosti plné a milosrdné technologie, zázračně fungující, autorů pana MUDr. Alexandra Loyda a MuDr. Bena Johnsona, uběhlo mnoho let. Dnes už víme, že záměr, slovo a čin jsou těmi hodnotami, co vytvářejí naše zdraví. Cítit radost, udělat si ji, a ponechat radost v každém s kým se setkávám. Dovolit si prožívat okamžiky štěstí a dát svobodu ostatním. I oni mají o svém štěstí své vlastní představy. Jsem svobodná a šťastná jen tehdy, pokud ponechám svobodné a šťastné také ostatní bytosti.

jarroslava
18. únor 2018

@hlavinka Zdroj: phoenixcasopis.cz, autor: Marie Hrubá
Prečítajte si celú knihu Liečebný kód – Loyd Alexander, Johnson Ben
Ďalšiehe knihy s liečebnými metódami z oblasi alternatívnej medicíny

jarroslava
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malawka
18. únor 2018

@jarroslava Moc děkuji Jarroslava, já s tím už rok pracuji a také jsem se rozhodla absolvovat certifikaci na průvodce u certifikovaného praktika Miry Liškové, která mi pomohla osvojit si metodu přesně tak, jak ji učí Loyd. Jsem Loydovi a metodě vděčná za moc, a tak chci respektovat jeho duševní vlastnictví, autorská práva. Teď můžu dělat semináře pro lidičky a pomoct jim osvojit si ji taky. Dělá mi to radost. Metoda je úžasně jednoduchá a tak magicky účinná, no bohužel to někteří z té knížky anebo návodů tak nevnímají. Mějte se krásně a hodně radosti a lásky přeji. M.

majabrno
1. čer 2019

Zdravím, knihu jsem přečetla v rychlosti. Byla půjčená.
Chápu modlitbu a pozice rukou. Uniká mi , ale jaké "tvrzení zaměřené na pravdu" při tom opakovat...Může někdo jednoduše poradit?
Díky...M.