Léčebné kódy. Výměna informací, diskuze o pokrocích

ria80
19. dub 2013

Právě dočítám knihu Léčebný kód a opravdu hodně mě zaujala. Asi to není tady moc známé, našla jsem na internetu jen pár příspěvků k programu léčebných kódů a i když byly všechny pozitivní, je toho málo. Ráda bych tady vytvořila skupinu lidí, kteří mají s léčebnými kódy zkušenosti, pro výměnu informací, diskutování o pokrocích a změnách nebo o neúspěších a radách, jak na to. Sama bych to ráda s někým probrala, než se do toho pustím. Najde se tady někdo?

boy79
23. kvě 2013

@ria80
ahoj rio, já jsem to dočetl právě teď. Máš už nějaké vlastní zkušenosti?

urbren
9. čer 2013

Ahojky, tak jsem objevila tuto založenou diskusi a i já jsem měla to štěstí, že jsem minulý týden dostala knihu Léčebný kód a během dvou dnů ji přečetla. Fakt je ten, že musím upřímně říci, že některé kapitoly jsem četla o něco pomaleji než jsem zvyklá a možná i 2x 🙂 Jsou věci, které jsou mi jasné, ale současně mám taky pár dotazů, jak ta cvičení provádět a také bych to raději začala dělat, až budu vědět jak jít na to správně. Docela totiž mi hlava nebere to, jak Dr. Loyd popisuje o těch prožitcích stejných pocitů. A s tím vlastně souvisí i to, že nerozumím, který z těch mých pocitů je vlastně základ mých zdravotních obtíží... Zatím jen praktikuju ten rychlý 10iminutový cvik na odbourání stresu, myslím, že tím nic nepokazím. Budu ráda také za nějaké postřehy, rady, zkušenosti od ostatních.

aleha54
25. črc 2013

O kódech jsem se dověděla od známé. Knihu byla ochotna půjčit, ale já zas měla depku a to mě nezajímá nic. Nakonec jsem se na kódy podívala na inter. Vytiskla jsem si jen návod, jak se to dělá a hodila to do šuplíku. Pak se stala událost, která mě srazila na kolena. Když jsem přemýšlela, že už bych radši nebyla, vzpoměla jsem si na kódy. Vytáhla jsem papír a začala. Když jsem skončila, brečela jsem asi hodinu a půl. Bez průpravy a bez základních znalostí. To bylo před měsícem. Okamžitě se mi ulevilo. Týden mi trvalo, než jsem tomu uvěřila, že mi to pomohlo. Zatím se cítím pořád dobře, aniž bych cvičení opakovala. CELÝ MĚSÍC. Ve středu jsem si knihu půjčila a tam jsem našla úplně stejnou reakci jakou jsem měla já u jedné klientky p.Loyda. Nemám odvahu se s tím svěřit svým blízkým a známým, protože vím, že by mi nikdo nevěřil. Řekla jsem to jen známé, která mi knihu půjčila. I na ni je vidět, jak se pomocí kódů změnila. Po roce, kdy jsem ji naposledy viděla, je to jiná ženská. Prosím, zkuste to a dejte vědět vaše zkušenosti. Díky

macin1981
11. srp 2013

Ahoj, já dostal knihu do ruky asi před měsícem, od té doby se snážím pravidelně cvičit universalní kod, ale ne vždy se to podaří. Už od prvního použití cítím pokroky, ke kterým patří pláč, uvědomění si pravdy a silné emocionální zažitky. Mám štěstí, že můžu sdílet tyto pocity s manželkou, moc mi to pomáhá v léčení. Všem doporučuji, at si udělají test hledač problému srdce zde http://www.lecebnekody.cz/lecebnekody/test Moc mi pomohl, protože mi ukázal na co se mám nejvíc soustředit a zároveň, jak nejlíp najít pravdivá tvrzení. Nyní se nacházím ve fázi, kdy citím problémy na kterých musím pracovat, ale již mi nestačí universální a proto si chci pořídit tento manuál http://www.lecebnekody.cz/eshop/manual-lecebne-... sice to není málo peněz, ale po mých dosavadních zkušenostech věřím, že mi to pomůže. Rád bych se setkával se skupinou lidí, kteří by chtěli léčebných kodech diskutovat osobně, sdílet svoje zažitky a pracovat na svém uzdravení. Jsem z Brna, tak kdyby měl někdo zájem se setkávat, tak napište. Přeji všem krásný den. M.

krisbia
28. říj 2013

Ahoj všichni, chci se s vámi podělit o zkušenosti s léčebným kodem..Knihu jsem si koupila asi před půl rokem a opravdu mě nadchla, přečetla jsem ji jedním dechem a od té doby ji nechávám kolovat mezi příbuznými a kamarády. Můj první pokus a zároveň úspěch byl náš kocour. Udělala se mu docela veliká boule na zádech...když jsem to viděla, chtěla jsem s ním jet hned k veterináři, ale byl pátek večer a přítel říkal ať neplaším, že v pondělí to stači...pak jsem si řekla, že je to dobrá příležitost zkusit léčebný kód (už si ani nevzpomenu kolikrát jsem ho prováděla) a věřte nebo ne v pondělí nebylo po bouli ani památky 🙂 Knihu jsem půjčila kamarádce, které se udělala ošklivá vyrážka na rukách a nemohla se jí nijak zbavit...kamarádka je skeptik, ale knihu přečetla a léčebný kód prováděla a vyrážka zmizela po pár dnech...Dnes jsem s ní znovu mluvila a říkala, že její maminka 3 měsíce posílala svému manželovi LK, měl velké problémy s prostatou, v noci se prý vůbec nevyspal, neustále běhal na WC. Lékař při kontrole nevěřil, ale konstatoval,že je naprosto zdravý.
Je taky pravda, že některým věcem příliš nerozumím , přijde mi, že se mi daří spíše posílat pro někoho než léčit samu sebe. Můžete prosím někdo popsat přesný postup se všemi detaily jak to provádíte na sobě, byla bych moc vděčná.. A ještě mám otázku na macin1981 proč ti již nestačí universální LK? Také bych se ráda s někým sešla, ale Brno je pro mě daleko, bydlím na Mělníku.

lenka160475
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krubla
17. led 2014
ukigo
31. led 2014

Ahoj všichni, kódy dělám od června, doporučila mi je moje sestra, nejdříve jsem si myslela své, ale trápily mě deprese tak jsem kódy vyzkoušela a po měsící jsem si vysadila léky, problémy s celoživotní zácpou zmizely a od červa jsem zhubla 10 kg. Teď začínám mít obavy jestli se neděje něco vážnějšího, raději jsem se objednala na preventivní prohlídku u obvodního lékaře, ale spíš si myslím, že se mi čistí tělo pomocí kódů a proto hubnu. Žádnou dietu nedržím, nemá náhodou někdo stejnou zkušenost? Objednala jsem si manuál léčebných kódů, došel před týdnem, jsem z toho trochu zmatená, pokud již někdo dělá podle manuálu léčebné kódy ráda budu ráda za každou informaci. Manuál jsem zatím proběhla velice zběžně. Díky Jana 🙂

kamil_petr
8. únor 2014

Známí mi doporučovali knížku o léčebných kodech - metoda mě zaujala, takže jsem si knížku přečetl, ale když o celé věci přemýšlím v souvislostech, působí to na mě celé jako jedna velká mediální bublina. Vůbec nerozporuji to, že určitá forma relaxačních technik a pozitivních myšlenek může pozitivně ovlivnit stav mysli a tím pádem i stav těla... ale celý ten způsob prezentace mi přijde velmi nevěrohodný a cítím z toho velkou manipulaci s lidmi. Určitě lidi, kteří jsou nemocní, se snaží hledat pomoc i tímto způsobem, proto mě o to víc mrzí, že skupina lidí, která tyto teorie předkládá veřejnosti, víceméně parazituje na bolestech a utrpení ostatních a nestydí se po nich chtít za zázračné uzdravení dost nehorázné částky - účtovat si 1.500 Kč za jedno sezení nebo dokonce 500 Kč za zaslání SMS zprávy - to už mi přijde opravdu dost neetické. O tom, že je to promyšlený mediální byznys jsem se přesvědčil mimo jiné i tím, když jsem do diskuze poslal příspěvek, který polemizoval s názory horlivých zastánců - a ten byl smazán.... neobsahoval nic vulgárního - pouze byl kritický a to se očividně propagandě nehodilo.... Je mi líto všech lidí, kteří jsou důvěřiví a v dobré víře podporují partu lidí, kteří si z nemoci ostatních udělali výnosný byznys. Mám s těmito lidmi osobní zkušenost a opravdu nikdo z nich vůbec netuší nic ani o kvantové fyzice, ani o biologii člověka -jejich jediným zdrojem informací je jedna kniha, kterou propagují a prodávají... lidé, kteří za tímto byznysem stojí, nejsou žádní lékaři, biologové nebo fyzici - jsou to ekonomové s praxí v PR a marketingu ...... takže pokud tato metoda někomu, kdo se k ní silou vůle upíná, pomůže - pak jedině dobře, ale pro mě je důležité i to, kdo za celou věcí stojí a jestli to náhodou není celé jeden velký reklamní trik jak prodat knížku, resp. školení ..... které vlastně vůbec ani žádnou certifikaci jako školení nemá.... a papír, kterým se léčitelé na svých stránkách prezentují, je prostě jenom cár papíru bez jakékoliv váhy....

m_kamila
8. únor 2014

Celé metoda nazvaná Léčebné kódy je založená na zklidnění psychiky pacientů. Takových metod je ale řada a praktikují se už dlouhá léta, tj. nemyslím si, že by se jednalo o nějaký "objev", který někomu Bůh seslal shůry 🙂 Kromě toho na mě metoda na mě působí nevěrohodně hlavně tím, že je vykládána jako báchorka o Božím vnuknutí... samozřejmě jsou v knížce uvedeny příběhy zázračně vyléčených lidí... aniž by ale bylo jakkoliv ověřitelné, co vlastně tomu člověku bylo a že se něco takového vůbec stalo. Opravdu mě překvapuje, že i v dnešní době je tolik důvěřivých lidí, co sednou na lep takovéhlemu mediálnímu triku. Vlastně i celý ten humbuk s certifikovanými léčiteli mi připadá jako dost podivná věc, protože na svých stránkách se tito lidé prezentují jako odborníci s mezinárodní kvalifikací - ale přitom by na takovýhle cár papíru nedostali ani živnostenský list. Mě osobně historky o tom, že v sobě někdo našel léčitelské schopnosti a dostal boží vnuknutí právě v době, kdy přišel o práci a hledal, čím se živit, připadají dost nepravděpodobné.... a zpravidla si vzpomenu na postavu z fimu o Básnících, kdy saniťák Písařík v podání P.Zedníčka točil nad nemocným virbulí... 🙂

wali09
10. únor 2014

@ukigo
Píšete, že jste si objednala léčebné kody, chtěla bych se zeptat, zda pozorujete změnu mezi univerzálním kodem a speciálním koupeným konkrétním kodem, měl by být prý rychlejší. Děkuji za odpověď

kamil_petr
11. únor 2014

bohužel vás musím zklamat - vůbec žádné zlepšení se nekonalo ani po univerzálních ani po speciálních kodech... prostě vůbec nic ☹ obávám se, že je to prostě celé podvod na důvěřivé lidi a hazard s jejich zdravím ☹((

ukigo
16. únor 2014

Nesouhlasím s Kamilem. Je možný, že mu léčebné kódy nepomahají, na každého může působit jiná technika třeba jóga, nebo taiči atd. na někoho nepůsobí nic, protože není dostatečně vytrvalý anebo tomu nevěří. Já jsem si koupila manuál léčebných kódů, protože mě to zajímalo a měla jsem možnost do manuálu nahlédnout u známého. Kódy jsou tady víc propracovaný, na každou kategorii léčebnách kódů ( neschopnost odpouštět, škodlivé činnosti, nezdravé názory, léska, radost ........) je uveden speciální kód . Doporučuje se 36 denní cyklus opakování jednotlivých kódů. S celou sestavou teprve začínám, mně kódy pomáhájí od samého začátku co jsem je začala dělat. Jsem ráda, že mám po 3/4 roce nějakou změnu v odlišné sestavě kódů, jedná se spíš o jiné řazení rukou oproti základním kódům. Základní kódy dle mé zkušenosti jsou účinné. V manuálu je též uvedena metoda, která se používá v ugentních případech, která je doporučena použít pouze v případě, že pociťujeme velmi naléhavou potřebu léčení. 😵

wali09
16. únor 2014

Děkuji "ukigo" za odpověď. Já s Kamilem také nesouhlasím. Dělám kod asi 1 měsíc na problém s dýcháním související s psychikou a zlepšení cítím. Mohla by jste mi napsat na můj mail /valeriemi@seznam.cz/, chci se zeptat na věci, které tu nechci rozepisovat. Děkuji. 🙂

macin1981
17. únor 2014

Zdravím Vás, je to jako se vším, Kody nejsou pro všechny a je to tam taky napsáno. Větší úspěch mají lidé, kteří vnímají energie a proto na kody reagují rychleji a účiněji. Já kody nepoužíval jako instrument pro zlepšení zdraví, ale pro odstranění negativní programů a to se mi daří. Po 18dnech univerzálních kodu se mi zlepšily dle testu srdeční záležitostí v průměru o 100%. Navíc za posledního půl roku jsem zažil cestu pravého muže, neurorestart právě procházím mužským výcvikem a chodím do mužských kruhů. Nejen, že jsem zdravý, ale zlepšil se mi život ve všech směrech. Stačí jen otevřít srdce a nechat se unášet proudem a ne pořád bojovat.

Pro Kamil_Petr mě stačí tvoje věta, že 1500kč za něco je moc. Beru to, ale mám jiný názor. Peníze jsou pouze energie, kterou bud přitahujeme a nebo odháníme. Každý má svoji hodnotu a pokud je někdo profík, tak 1500Kč je dle mě málo. Ale to je právě ono, pokud vidím hodnotu, tak klidně ty peníze dám. Nemám problém si říct třeba o 100tis za své služby a taky počítám s tím, že 9z10 firem mě řeknou, že jsem se zbláznil a ta poslední zaplatí, protože vidí mojí hodnotu. Hlavně to na mě působí, že řešíš kolik, co stojí. Místo toho, jestli to chceš, tak to kup, pokud ne, nekupuj, ale pak nechápu, proč tvrdíš, že je to podvod na lidi, když to ostatním pomáhá. Zásadní je změnit program, že je něco drahé a že na něco nemám, místo toho, abych se snažit přijít na to, jak to udělat, abych měl na vše, co chci.

Přeji všem hezký den
M.

776569776
18. únor 2014

ahoj , chtěla bych řict že lečebne kody dělam skoro rok a moc mě pomohly. v prvni řadě jsem citila jak mě to čisti myšlenky a přestali mě bolet zada. po tydnu pusobeni kodama jsem začala mluvit a dělat vše přirozeně a začala si uvědomovat jine hodnoty než před tim ,
doporučuji dělat kody i když nemate žadne zdravotni problemy , změnil se mi život nemam špatne nalady jsem v rovnovaze .
pěkny den všem

lecebnekody
26. bře 2014

@kamil_petr
Ráda bych se k Vašemu příspěvku vyjádřila a vysvětlila Vám některé skutečnosti, které bohužel jsou z vašeho příspěvku závádějící a osočující. Ráda bych Vám vysvětlila, že nemám žádnou praxi v PR ani v marketingu jak píšete. Nevím jak jste na to vůbec přišel. Metodu jsem vystudovala u autora knihy Léčebný kód Dr. Alexe Loyda. Na našem webu je certifikát všem k dispozici. Praktik této metody v žádném případě není lečitel , ani se za léčitele nevydává. Praktik byl vyškolen u Dr. Alexe Loyda, aby naučil a vysvětlil zájemcům o tuto metodu, jak mají správně postupovat . Nejedná se o žádný cár papíru jak píšete, ale pro mne to má opravdu velkou váhu, neboť jsem se dozvěděla spoustu informací o této metodě, které tady s vděčností mohu předávat. Znovu opakuji, nejsem léčitel, ani lékař, jsem mentor, učitel, který učí ostatní jak mají s touto metodou SAMI a NA SOBĚ pracovat a tím snižit hladinu stresu ve svém těle a umožni tak tělu, aby se samo regenerovalo. Doba, kdy se dostaví výsledky je u každého naprosto rozdílná, což je zcela zřejmé, neboť každý pracuje na jiných záležitostech, každý prožil ve svém životě rozdílné události, které take rozdílným způsobem prožíval. Nemám take vůbec nic společného s prodejem knihy Léčebný kód, kterou vydalo nakladatelství. Absolutně se ohrazuji proti Vašemu nařčení, že “jsme parta lidí, která si udělala výnosný business”. Snažím se na našich stránkách, aby se s touto metodou seznámilo co nejvíce lidí a tak k tomu celou dobu přistupujeme. Píšete, že mne znáte osobně, ale já vás vůbec neznám, ani vůbec žádné osobní konzultace neprovádím. Cena 1500 Kč včetně 21 % DPH za Skype konzultaci je adekvátní, vzhledem k tomu, co lidem přinese. Lidé se nepotřebují na mne znovu a znovu obracet, ale naučí se s metodou pracovat a tu mohou celý život používat. Navíc na stránkách nabízím v případě, že je někdo v těžké životní situaci , konzultaci má se slevou nebo zdarma. To samé se týká zasílání DETAILNÍHO POSTUPU e-mailem pro ty, kdo nemají Skype. Jedná se o částku 480 Kč včetně 21 % DPH. Vytváření postupu pro každého jednotlivě strávím také opravdu dost času. Nejedná se o nějakou SMS službu jak píšete, ale o adekvátní konzultaci psanou formou. Často samozřejmě zasílám další informace zcela zdarma.

Prosím uvědomte si, že tato metoda je o Vaší práci a o Vašem procesu, já jsme zde jako prostředník – školitel, který ostatní tuto metodu učí, ale zodpovědnost a práce je na Vás. Navíc s touto metodou lze úspěšně pracovat již po přečtení knihy Léčebný kód, tak jak to dokazuje spousta čtenářů i klientů. Velice ráda Vám, pokud nemáte zatím výsledky a v případě, že máte zájem, poradím přes Skype anebo přes e-mail. Hezký den , Mira

bebis
27. črc 2014

@lecebnekody Moc vás zdravím!:.)) Pěkně jste to jistému muži vsvětlila🙂)
Já bych Vás ale toto cestou chtěla moc poprosit o výuku, protože mě léčebný kó zaujal tak, že mě neustále přes den najednou napasdne někdo, komju bych touhle cestou mohla krásně pomoct!!🙂 Samozřejmě a teď budu znít jako sobec, ale prostě jsem vážněnemocná, vím, že se určitě uzdravím, ale hlavě jsem všeho hrozně plná, takže budu moc ráda, když mi odpovíte na mail.

simoneksimek
27. črc 2014

Dobrý den léčebné kódy 🙂 , také bych měla zájem o důkladnější vysvětlení léčebných kódů. Popřípadě se domluvit na výuku.
Knihu mám přečtenou, ale potřebovala bych stejně osvětlit nějaké informace, proto jsem raději ještě s léčebnými kódy nezačala.
Děkuji předem za odpověď Helen 🙂

petra67
19. srp 2014

@lecebnekody Dobry den pani Mira, mam zaujem o poradenstvo v provadeni lecebnich kodu. Poslite mi prosim vas Vas skype. Dakujem

petr79
30. srp 2014

@krisbia Ahoj, lečebné kody se snažím praktikovat asi 3týdny. myslím že se cítím lépe a hlavně opravdu cítím, řekněme mírné brnění když působím na energetická místa. Mám na tebe dotaz jak vysíláš kódy ostatním lidem? rad bych pomohl partnerce a nevím jaksi poradit s pozitivními slovy. má problémy které podle duchovních příčin nemocí souvisí s neodpuštěním, potlačeným hněvem a neochotě naslouchat. Měla bys radu? Nebo samozřejmě kdokoli ostatní😉 petr

alenax
13. dub 2015

Dobrý den,
potřebovala bych se s Vámi poradit ohledně mého syna epileptika,28 let,zda jde jeho nemoc vyléčit léčebnými kody,jde o druhotnou epilepsii po krvácení do mozku z cévní malformace.Léčebné kody již provádím asi měsíc nepravidelně,zlepšilo se mi spaní,knížku postupně čtu,ale nevím,zda tyto kody provádím správně.Potřebovala bych se s někým,kdo toto ovládá,poradit a dnes jsem objevila tuto diskuzi s Vámi.Prosím napište mi Váš mail,abych Vám mohla napsat na něj,děkuji moc,můj mail je:alenasmail@seznam.cz

janicepalice
5. srp 2015

Dobrý den,
chtěla bych jen k tomuto tématu, o léčebných kodech právě dočítám knihu, protože mi tuto metodu doporučila jedna mě důvěryhodná osoba, že bych se mohla dostat dál při hledání mé cestty k uzdravení. Ačkoli mi tato metoda jskož i celá kniha zpočátku příliš neseděla, beru tuto metodu jakožto jednu z mnoha možností jak se sama pokusit vlastními silami pomoci za účaati energetických procesů (samozřejmě v ruku v ruce s moji vírou v boha, existenci energet. sil a také v možnostech jedince ovlivňovat svůj osud, své zdraví a vše co mu život přinese, pokud pochopí proč se mu děje to, co se mu děje a dělá něco pro své zharmonizování ). Tato metoda je zřejmě docela silná, protože jak je vidno, mnoha lidem pomohla, at už si o tom skeptici myslí cokoli., nazývají to třeba placebo efektem, takže také hodlám vyzkoušet a uvidím,, přistupuji k tomu jako k čemukoli jinému s otevřenou ale zároveń kritickou myslí , ale tady jde hlavně o srdce, které snad napoví. Mám diagnostikováno jedno velmi těžké neurodegeneativní onemocnění a vypadalo to se mnou poslední roky velmi špatně, ale naštěstí byly vyslyšeny mé modlitby a zažila jsem doslova "zmrtvýchvstání", tedy znovu funguji, našla jsem současně lásku svého života a jsem neskutečně štastná, raduji se s každé maličkosti a pocituji nesmírnou radost a vděčnost nejvyšššímu za tento návrat do života. A nebyl za tím žádný šaman ani zázračný léčitel, jen jsem rozpustila strach a předsudky , které jsem až dosud měla vůči klasické medicíně a podstoupila hlubokou mozkovou stimulaci, vím, že nejde o uzdravení a mám stále plno potíží, alec´jsem vděčná i za to, dál už je to asi jen a jen na mně, jak se s sebou pohnu. Takže hledám dál cesty k sebeuzdravení , od léčebných kódů nečekám zázraky, ale třeba jen další střípek do mé mozaiky pravdy, možná průlom dál na té cestě a možná zjistím, že to není pro mě a půjdu dál. Nedávno jsem objjevila stránky www.zivotni-energie.cz kde můžete dikutovat s lidmi na různá duchovní i světská témata o životě, vstupuje sem poměrně hodně lidí, co mají zjevně určité duchovní zkušenosti a co tyhle energetické záežitosti jasně cítí , už jen pročítán těch diskusí mě osobně hodně přineslo..... Hezký den, Jana S.

pardal
9. zář 2015

Dobrý den,

knihu mám a začala jsem dnes praktikovat léčebné kódy. Až zde jsem se teď dočetla o manuálu. Jak mohu manuál získat?
Děkuji za odpověď.

pyli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivanaleceni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivanaleceni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pyli
25. lis 2015

Jak si mám příspěvek - odpověď či radu vyzvednout? díky pyli

jarroslava
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarroslava
Odpověď byla odstraněná
Zobraz