Mám doma motorkáře. Je tu ještě někdo?

masacek
8. srp 2008

Ahoj,je tu někdo kdo má doma zapálenáho motorkáře?

ssaara
8. srp 2008

Tak toho já mám taky,ale letos vyměnil motorku za kočárek 🙂

masacek
autor
8. srp 2008

To jsme na tom skoro stejně.jen jsem to asi lépe snášela když jsme jezdili spolu.Co máme malou tak mám nervy aby v pořádku dojel.ssara ty jezdíš taky?

ssaara
8. srp 2008

Já jsem jezdila jako spolujezdec,docela mě to bavilo,ale nejvíc mě to štvalo,když jsem otěhotněla,on si klidně jezdil a já musela sedět doma. Pak motorku prodal,že si na příští sezonu koupí novou,ale nedošlo k tomu. počkáme asi na příští rok a pak budem zase jezdit oba 🙂 Ale nervy jsem měla taky. Vždycky řekl,že se jde projet a za hoďku je doma,ale třeba se někde pozdržel a já už malovala čerty na zeď 🙂

masacek
autor
8. srp 2008

jájsem to taky blbě snáčela.kdyš swe jel projet byl pryč třeba 4hod že se zapovídal.máš dobrý že teď nic nemá.můj má novou a začal jezdit i na okruhy.

ssaara
8. srp 2008

Tak ten strach ti nezávidim,co má za motorku?

masacek
autor
8. srp 2008

Ducati 1098.Docela silná.Ale zase ty okruhy jsou bezpečnější než silnice.

murynka
8. srp 2008

ahojky také se k vám hlasím,nedávno jsem si jednoho motorkáře vzala a mám o něj i strach ☹ když vidím co se děje na silnicích,ale je pravda že i o ten kočárek stojí 😀 jezdím také mám i menší výbavu

ssaara
8. srp 2008

masacek : tak to je dost silná,my měli enduro 600 ,pak Suzuki 500 a pak Yamahu 600,takže oproti vám docela slabota 🙂 příště bude chopper 😀

murynka : já mám taky výbavu a momentálně je schovaná kdesi v koutku garáže 🙂

murynka
8. srp 2008

my máme yamahu fazera 650 😉 ale také chce silnější 😠 tu mu ale nedovolím

ssaara-proč schovanou?asi kvůli miminku vid?no já si nedávno koupila bundu,rukavice,ted chci boty 😵
no kdybych otěhotněla tak to jde také do kouta 😎

supina
8. srp 2008

Ahoj, taky mám motorkáře, veškerou výbavu a jezdila jsem ráda s ním, dokonce mě v těhotenství mrzelo, že nemůžu jet s ním, ale po porodu se ve mě něco zlomilo a už bych na to nesedla. Už bych tam neseděla sama za sebe, ale jako matka, která je zodpovědná za svý dítě. O přítele mám taky strach, ale naštěstí má sjetou gumu, tak teď nejezdí 😉 Byla bych ráda, kdyby s tím praštil, ale nemůžu a nechci mu to zakazovat. Nejlepší by bylo, kdyby na to přišel sám 😅 Jezdí na Ninje 600

ssaara
8. srp 2008

murynka : schovaná je proto,že motorku momentálně nemáme a kvůli miminku samozřejmě taky,stejně by teď nebylo moc času

supina
8. srp 2008

ssaara: ty se nebojíš?

murynka
8. srp 2008

supina-takhle přesně uvažuji také v těhotenství určitě ne,až to budu vědět že 😀 a až se miminko narodí tak už asi vůbec ne,právě že už tu budu mít toho drobka a kdyby se něco nedej bože stalo 😢
zakazovat to manželovi nebudu to ne 😉

ssaara
8. srp 2008

supina : tak to víš,že se bojim víc už jako máma než když jsem byla bezdětná,ale žádnou hazardní rychlou jízdu neprovozujeme a stejně tak se nám může něco stát při jízdě autem,prostě takhle vůbec nechci uvažovat

supina
9. srp 2008

Může se ti stát něco i v autě, ale na tý motorce je větší riziko.. Mám nebo měla jsem okolo pár kluků, který za nehodu nemohli.. ☹ Samozřejmě tě nechci odrazovat, to je každýho věc, jen píšu svůj pohled na věc 🙂

slunycko
9. srp 2008

Já mám přítele motorkáře. Má motorku Honda Nighthawk 750. V pátek spolu jedem ještě s jedním motorkářem do Chorvatska na dovolenou. Přítel už loni na motorce v Chorvatsku byl, pro mě to bude zážitek, tak se celkem těším 🙂 Dítě zatím nemáme, plánujem ho příští rok.

ssaara
10. srp 2008

slunycko : tak to bude určitě super dovolená 🙂 my byli na motorce nejdále na Slovensku,ale jelikož jsme neměli moc rychlou motorku,stačilo mi to 🙂

mysinka
10. srp 2008

Taky mám doma dvoukolového blázna 😀 Kawasaki GPZ 500. Dostali jsme ji jako svatební dar, ale já jsem těhotná jela asi 2x a teď s prckem to taky nehrozí 🙂

ssaara
10. srp 2008

mysinka : tak to byl hezkej svatební dar,ne? 🙂

mysinka
10. srp 2008

To teda, beruška je nádherná 😀 Hodím foto do alba 🙂

mysinka
10. srp 2008

http://www.pernikovi.cz/Svatba_27.7.2007/slides...
Tak fotka se mi nepodařila zkopírovat a nemůžu ji najít v počítači, tak posílám odkaz 🙂

mysinka
10. srp 2008

http://www.pernikovi.cz/Svatba_27.7.2007/slides...
a ještě jeden, den po svatbě už ji manža musel zajet 😀

ssaara
10. srp 2008

Motorka je krásná,Matýsek je mimochodem taky pěknej chlapík 🙂 zkusím přidat fotky těch našich

mysinka
10. srp 2008

ssaara, díky 😀

ssaara
10. srp 2008

Tak jsem přidala naše 3 bývalé krásky 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mysinka
10. srp 2008

ssaaro, ta Yamaha je kráááásná 😵

ssaara
10. srp 2008

to enduro jsem teda vůbec nemusela,to bylo spíš pro manžu,aby se vyřádil,ale ty další dvě jsem si docela užila 🙂

mabe
10. srp 2008

AHoj holky, tak se pridavam do diskuze. Manza chtel vzdycky motorku a ja byla proti tomu. Zmenila jsem nazor tedka v cervnu po druhem potratu. Rikala jsem si, at si udela radost. Je jak malej kluk. 😉 Nema nejakou silnou Yamaha 600 - starsi rok 1992. Takze je to jenom tak na kochani, zadny zavodeni. Nejdriv jezdil sam a ted mam aji ja helmu, takze jednou za tyden si nekam vyjedeme. Ze zacatku jsem mela strach - takovej divnej pocit a ted me to taky bavi. Ne ze bych musela jezdit porad, ale treba dneska je pekne a mame jet ke kamaradum na venkov na navstevu, tak jedem na motorce. Pojedem okrskama - abysme se trosku projeli.

mabe
10. srp 2008

Chceme stavet barak - 20km od Brna, tak manza bude mit motorku na cestu do prace a ja auto. 🙂

ssaara
10. srp 2008

Jé holky,trochu vám závisim,když se o tom tady tak bavíme,najednou mi ta motorka začíná chybět 😀