• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy motorkářky. Co na to říká okolí?

27. září 2017 
Ahoj holkyyy :slight_smile: já mám už 4 roky po ptákách :grinning: Když jsem otěhotněla prodali jsme přítele mašinu, moji jsme ještě dva roky nechali a pak šla i moje, nebyl čas a zbytečně ležela v garáži, můj drahý Monstřík..No a když jsme se už zase teď chystali na nějaký kup, zase jsem otěhotněla :slight_smile: Každopádně svoji ted minimálně pár let neplánuji, ale jednoho cesťáka chceme. Už mi to taky chybí, byl to x let smysl mého života. Na akce s bandou jezdíme autem a sem tam se k někomu vetřu, ať me sveze, ale je to peklo vzadu :grinning: Sama jezdit jsem ale nechtěla ani před otěhotněním, nějak mě to mateřství poznamenalo :slight_smile: Šťastnou cestu všem!
9. čer 2016 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrysek30 taak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne! Tiez som rodila v cervenci, 11. pred dvomi rokmi :grinning: dakujem za podporu! Veci uz mam nakupene, stihla som aj kilo pribrat, tak snad tie strasne uzke nohavice zapnem a povolia! Za dva tyzdne nas to caka. Priatel bol cez vikend s kamosmi u nas na SK, tak si to zopakuje este so mnou, ale len na par hodin za dva dni. Aj to je nieco:slight_smile:
6. črc 2016 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofolka001 urcite to pouzivanim vse zmenkne a pripadne jeden dešt pomuze :grinning: ja jen doufam ze mi splasknou ty natekl nohy.jinak neobuju boty. Do zbytku se snad nacpu casem :blush: tak preji pekny svezeni a opatrne na plechovky dost nas stale ignoruji :confused:
7. črc 2016 v 07:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj. Necetla jsem vsechny prispevky ale take se hlasim. Jezdim od 20 ti let. Nyni jsem dva roky jen oprasovala masinu v garazi. Mam osmimesicmiho synatora a jeste hooodne dlouho se na dvou kolech nesvezu. Jsem rozhodnuta motku prodat. Zustane manzelova. Ale me batozeni nebavi. Tak uvidime. Treba se jeste na dve kola vratim....
11. srp 2016 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2016 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
po 10ti mesících mě muž vyvez, cca 4 týdny po porodu, babička hlídala,tak jsme to na hodku jeli prubnout...na chvíli jsem ukojena :grinning:
18. srp 2016 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky našla jsem tuhle diskuzi. Jsme s přítelem motorkáři.a chtěli bychom to promítnout i do těhu focení. Máte nějakou inspiraci? Takhle jsme se nechali nafotit ve dvou a teď bychom chtěli něco s bříškem :slight_smile:
6. zář v 08:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bohužel s bříškem mám jen v kožené bundě ale bez motorky. My máme svatební s motorkou.....
26. zář ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec vzhledem k rizikovemu těhotenství. Jsme udělali fotkyjen doma v posteli klasika plus helma,rukavice a kožená bunda. Bude to muset stačit
27. zář v 05:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevadi, urcite budu fotky krasne! Svadobne si potom spravite v plnej parade:wink:
27. zář v 07:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek