• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Metalistky a rockerky šup sem

20. dubna 2014 
Ahojky maminky i nemaminky. Pojďme si pokecat o muzice a o všem možném. Spojuje nás společná záliba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buldok :grinning: :grinning: :grinning: koukám,že ti to nedalo a založila si :grinning: :grinning: no uvidíme..
9. únor 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja se určitě pridávám :slight_smile: Můj manžel hraje přímo v kapele a tu hudbu přímo miluju!
9. únor 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@datela v jaké kapele? A co hrají?
9. únor 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buldok On hraje metalcore.Malý to poslouchal už v bříšku a zboznuje,kdyz mu hraje :slight_smile: A co ty konkrétně poslouchas?
9. únor 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buldok zdravím :wink:
@datela jak čtu,jsou na tom ty naše dětičky stejně. :grinning: :grinning: moji to maj taky,už od bříška nic jiného je nebere.mám dvojky čtyřleté a někdy mám ten pocit,že jak nestíhám,tak jsou už chytřejší než já,co se týče novinek cd dvd :grinning:
9. únor 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@datela Já poslouchám heavy metal a pak českou scénu různorodou. Takže Arakain, Doga, Harlej, Brichta, Rimortis apod. Ze zahraničních MM, U.D.O., Doro Pesch, Iron Maiden, Ozzy a další a další a další... :grinning:
10. únor 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gammaray Mě se taky zdá,že už je chytřejší než já :slight_smile: Ale s tím se musíme smířit.Doba pokročila :slight_smile: A co posloucháš ty?
10. únor 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@datela jo jo ,kráčí to ted nějak rychleji,než my :frowning2: :frowning2: :frowning2: jinak já klasický heavy a speed melody metal.
12. únor 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hmm,koukam,ze to tady moc nezije,asi jsme ohrozeny druh:D
24. dub 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby náhodou se tu objevila mamina z Brna, která ráda metal a nemá s kým zajít na nějaký ten koncert budu ráda .-)
7. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: obě děti mám už od těhotenství navyklé na směs punku,rocku a meditační hudby....takže se k Vám přidávám:slight_smile:
20. dub 2014 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek