Metalistky a rockerky šup sem

buldok
9. únor 2013

Ahojky maminky i nemaminky. Pojďme si pokecat o muzice a o všem možném. Spojuje nás společná záliba. 😝

gammaray
9. únor 2013

@buldok 😀 😀 😀 koukám,že ti to nedalo a založila si 😀 😀 no uvidíme..

datela
9. únor 2013

Ja se určitě pridávám 🙂 Můj manžel hraje přímo v kapele a tu hudbu přímo miluju!

buldok
autor
9. únor 2013

@datela v jaké kapele? A co hrají?

datela
9. únor 2013

@buldok On hraje metalcore.Malý to poslouchal už v bříšku a zboznuje,kdyz mu hraje 🙂 A co ty konkrétně poslouchas?

gammaray
9. únor 2013

@buldok zdravím 😉
@datela jak čtu,jsou na tom ty naše dětičky stejně. 😀 😀 moji to maj taky,už od bříška nic jiného je nebere.mám dvojky čtyřleté a někdy mám ten pocit,že jak nestíhám,tak jsou už chytřejší než já,co se týče novinek cd dvd 😀

buldok
autor
10. únor 2013

@datela Já poslouchám heavy metal a pak českou scénu různorodou. Takže Arakain, Doga, Harlej, Brichta, Rimortis apod. Ze zahraničních MM, U.D.O., Doro Pesch, Iron Maiden, Ozzy a další a další a další... 😀

datela
10. únor 2013

@gammaray Mě se taky zdá,že už je chytřejší než já 🙂 Ale s tím se musíme smířit.Doba pokročila 🙂 A co posloucháš ty?

gammaray
12. únor 2013

@datela jo jo ,kráčí to ted nějak rychleji,než my ☹ ☹ ☹ jinak já klasický heavy a speed melody metal.

carpatia
24. dub 2013

Hmm,koukam,ze to tady moc nezije,asi jsme ohrozeny druh:D

29adriana29
7. dub 2014

Kdyby náhodou se tu objevila mamina z Brna, která ráda metal a nemá s kým zajít na nějaký ten koncert budu ráda .-)

congitko
20. dub 2014

ahoj holky🙂 obě děti mám už od těhotenství navyklé na směs punku,rocku a meditační hudby....takže se k Vám přidávám🙂

tamarakralova
1. zář 2023

Jé metalové maminy i tady na MK? :D Jsou tu ještě?