Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

la_cheri
18. lis 2010

Ahoj můžu se také přidat?První syn se mi narodil když mi bylo 20 a druhý před skoro 3 měsíci a je mi 23🙂

pellullinka
18. lis 2010

ahoj mamky 🙂
vítáme vás 🙂

petullek
18. lis 2010

@pellullinka dekujeme 🙂

la_cheri
18. lis 2010

Taky děkuju🙂

cvachna
18. lis 2010

ahoj můžu se taky přidat?Kačenka se nám narodila v mých 19cti letech a teď se snažíme už půl roku o druhé miminko.. 🙂

cvachna
18. lis 2010

jako lidi mě taky štvou.když jdu s malou po městě tak na mě čučí jak na blba a když mě zastaví nějaký člověk,který něco nabízí,tak říkají vy máte ale pěknou sestřičku..maminka je na vás pyšná co?a když jim řeknu,že na Kačenku jako maminka jsem pyšná moc,tak jen valí oči 😀

ale nejvíc mě dostalo dneska,když u nás zazvonila paní a zeptala se mě,jestli mám rodiče doma 😀 😅 tak jsem ji řekla,že jo,až v Mikulově,což je tak 120km a že já jsem sama rodič 😀 měli jste ji vidět,jak se omlouvala a celá byla rudá 😀

@micha.bello Míšo.tak gratuluji k miminku 🙂 nám se kačka zadařila na první pokus,na sestřiné svatbě.ona už byla v 5měsíci,tak máme holky 5měs.od sebe.nám se Kačenka narodila 5.12.2008..

pellullinka
18. lis 2010

@cvachna jojo to jsem tady psala nedávno. stalo se mi to už 2x za posledních půlroku

petullek
18. lis 2010

holky to je hrozny.. vzdyt driv, kdyz do 21nemela dite a chlapa tak byla vadna nebo odepsana.. a ted by asi vsichni chteli, aby jsme vypadaly na 35.. ci co 🙄 neskutecny
no a co prckove??? To moje dite nechce spat..tady je 21,15... sedi tady s nama a zere si rucicky, je vykoupanej, napapanej, stokrat neuspesne uspavanej... chjo...asi to budou zuby

la_cheri
19. lis 2010

Na mě v únoru kjoukali blbě v nemocnici byla jsem ve 3 měsíci se druhým a když sjem šla na příjem -akutní slepák tak ženská na mě a kolik vám je,14?Jsem jen suše řekla že 23 a ona zalejzala pod stůl kdyby tak věděla že doma na mě čekalo jedno dítě..... 😀 Tak mě ten starší zlobí chodí doškolky i kdžy ted nechodí jen marodí a doma se nudí a mimčo je hodný věčně jen spí a když ne tak se směje🙂)

cvachna
19. lis 2010

@petullek jako nechápu,no..asi je to tím,že ženy se v dnešní době snaží nejprve udělat karíéru,hodně cestují a mají víc vymožeností než ty ženy před 20ti lety.taky i teď ženské jsou dost náročné na chlapy..ten se mi nelíbí,ten nemá auto a byt,ten zas peníze,ten dědictví atd....já jsem se už vdávala v 19cti letech a na Mikuláše jsme si pak nadělili nadílku 😀

a co se týče porodnice,tak hrůza..nejnže byla úplně narvaná a maminky ležely i na gynekologickém,ale to jednání!!! jsem tam byla mezi samýma třicítkama a jednali se mnou jak s fakanem..pořád narážky jaká mladá,vy to rozkojíte,kačku nedokrmíme atd..kačka měla porodní váhu 3,42 a když jsme šli domů,tak 2,8kg..mlíko pořád nic,tak jsme dávali doma nutrilon a doktorka nechtěla věřit,že mi ji nedokrmovali... 😠

jinak už u vás taky začíná zima?dneska je u nás nanule..jsme takové malé opičí hory 😖 já z moravy z teploučka a odstěhuji se na Vysočinu..grrr

petullek
19. lis 2010

@la_cheri taky slepak 😖 me ho brali v 21tt a byl to pro me horsi zazitek nez porod 😒

@cvachna to je hrozny, obcas by se mely zamyslet.. podle me je to jasna diskriminace mladych maminek 😕
Ja teda mela docela pohodu, po porodu, moc se o me nezajimali a byla jsem za to vdecna.. a myslim, ze jsem to zvladala lip jak polovina tech tricitek tam 😅
Tady zima nezacina...jsem ve walesu a pocasi je tu co den to original 😠 prsi, sviti slunicko, fouka vitr, je zima, teplo..... 😒 no taky jsem nemocna, ze, dobrala jsem antibiotika pred tydnem a mam to zpet ☹ grrr a to jeste kojim,takze chudak malej ☹
Ale zitra hura domu, tak se tesim 😉

la_cheri
19. lis 2010

petullek:jojo já byla v 10tt zůstala mi jizva asi 10 cm zkonili to pěkně vypádá jak týden stará hezká památka:(Bolest to byla příšerná porod byl hračka ale toto teda.... 😖
na mě po porodu Oliho koukali jak na zjevení že je to moje druhé dítě ale co🙂dr si ěm zamilovala protože jsem měla mlíka hooodně moc a dodnes ho vozím na jipku novorozeneckou:D Ale z mamin jsem tma byla nejmladší a ty starší byly většinou prvorodičky jen doufám že až pojedu potřetí(alew to nejdřív za 5 let) tak na mě nebudou koukat jak na blba že už kolem 30ti a budu mít třetí🙂
cvachna:tady je mlha a prší fuj hnus...starší je nemocný takže jsme se ani ven nedostali tatulda než se přivalí z práce je večer a to ted nechodí na stavbu

pellullinka
20. lis 2010

tak u nás je vzteklounek, ale docela to ještě jde 🙂 jinak je to zlato, sám si vyhraje, usíná bez problémů a pláče sám v pokojíčku v 8hodin 🙂
u nás teda přístup všech v porodnici i na gyndě kde sem ležela super!!Nemůžu si vůbec stěžovat

petule201
21. lis 2010

@la_cheri Tak to bude asi všude stejný... Já když rodila Adélku, tak při první velké vizitě se na mě primář znechuceně podíval a doktorky, co mě rodila, se zeptal, jak kdybych tam nebyla: "A té je kolik? 16?" I když mu řekla, že 20, tak se stejně tvářil hrozně pochybovačně. Ležela na oddělení přeplněném třicítkami, i staršími, většinou prvorodičkami, bylo to takový trošku divný, ale sestřičky jinak byly hrozně fajn 😉 Každá obdivovala, jak jsem měla rychlý a bezproblémový porod (necelé tři hodiny). To jsem zvědavá, co primář bude říkat teď, když tam půjdu rodit za chviličku podruhé 😀

la_cheri
21. lis 2010

petule to bych mu něco řekla teda 😠 😠 😠 na mě spíš koukali maminy no i když jsem ležela s prvním tak na pokoji na jipce(no jo s oběma jsem tam ležela) byli se mnou mamči obě 32 mně tenkrát 20 a se divili že takhle maldý holky rodí🙂ale mně je to fuk já jsem spokojená 😀 juu no jo máš to za pár jéé jak já bych zas rodila ale to se ještě načekám 😀 první porod byl s komplikacema ted druhý byl suprovej vzpomínám na něj s úsměvem bylo to fakt krásný a rychlý.KOukám u vás se dělají holčičky jo🙂A jaký je na to recept abysme tu holčičku počali napotřetí:DTřetího kluka to by manža nerozdýchal už ted chtěl holčičku ale neumí jí no 😝

petule201
21. lis 2010

@la_cheri No, možná i dřív, než na Vánoce 😉 Elišce se ve mně moc být asi nechce, pěkně se tlačí ven. Recept na holčičky? Rodový prokletí! 😀 Obě byli počatý v domě našich, stejně jako já i mé tři sestry (táta se pokoušel o kluka). Sousedi si dělají srandu, že tu máme nějakou divnou vodu 😉 My bysme spíš potřebovali recept na kluka, aby si taky chudák děda přišel konečně na svý, ale zase na druhou stranu, já vždycky chtěla dvě holčičky, takže mám splněno 😀

la_cheri
21. lis 2010

Já chtěla dva kluky a holčičku nakonec no zatím mi to vychází tak uvidíme🙂jéé vánoční dárek Sebík měl být 22.prince a byl 29 listopadu 😀

pellullinka
22. lis 2010

ahoj holky 🙂 já chtěla vždycky prvního kloučka a ted bych si moc přála holčičku 🙂
Jasně, že nejdůležitější je aby bylo miminko zdraví, ale prostě bych ráda měla taky slečinku....kdyby byl napodruhé klučina možná bych časem šla i do třetího, ikdyž manžel se na to moc netváří 😀

la_cheri
22. lis 2010

Pelulinko manžel chtěl druhou holčičku ale já od // věděla že ej to kluk tka by zklamaný i když ted je z něj na větvi ale tu holčičku by chtěl tak do třetího jdeme kdyby byla holka na podruhé tak by asi nešel ted jen aby nakonec to holčička byla at sit aky užiju svojí růžovou co miluju a ne třetí kluk to by můj asi nerozdýchal i když nejdůležitější je zdraví

pellullinka
23. lis 2010

@la_cheri tak to u nás je to zase tak že manžel nemluví o jiné variantě než o klukovi, holčičku si nějak nepřipouští. Sem si jistá, že by jí rozmazloval víc než kluka, ale prostě mi říká, že druhé bude taky kluk, at se na to připravím 🙂

pellullinka
23. lis 2010

Ahoj mamky, mám pro vás nabídku 🙂
budu brát kubíčkovi tento župánek
http://cz.oriflame.com/products/product-detail....
ale mám ho za nákupní cenu 300kč, tak vám ho nabízím také za 300kč, potřebuju bodíky 🙂
tak kdybyste měla některá zájem, tak se ozvěte.
Budu kvůli němu vstávat abych ho stihla, takže se může stát, že se nepodaří objednat.

cvachna
24. lis 2010

ahoj maminky,
tak se po dlouhé době hlásíme..jak se všechny máte?sněží u vás?u nás moc a nechápu Kačku,protože ta by jen pořád v tom hnusu lítala venku.už jsme vytáhli kombinézku,tak je celá šťastná..už v ní totiž chtěla chot v září,když jsme ji koupili..
@petule201 můj sen je mít taky 2 holčičky.první máme a druhou chceme taky Elišku 😀

@pellullinka župánek je moc pěkný,ale škoda,my jsme už jeden koupili v akci za 130kč..se žirafkou a taková barvička meruňková..

mějte se hezky.pa

la_cheri
24. lis 2010

Zdravím holky🙂Tady od rána chumelí jak blázen tak tu máme bílo...dneska jsem měla s Oliverkem ouška a hurááá na levé slyší pravé sice nevybavili takže se musíme objednat do Prahy ale věřím že to snad tak špatné nebude kéž by ale i tak je to pro mě dobrá zpráva už jsem se pomalu začala smiřovat že nebude slyšet vůbec miláček můj.I když ta Praha mě děsí ale aspon nebude hluchý jak poleno takže mi snad nervové období skončilo.včera jsme byli na rehábku má slehlou hlavičku otáčel se jen naejdnu stranu a už je o to hodně lepší dr chválila ,jedeme podle tabulek.No měla byhc dokoupit dárky mám jen pár pro děti jenže není kdy:(Sebíka si nechávám doma má rýmu a ted zas pokašlává tkaže se nikam nedostanu super no:(

la_cheri
24. lis 2010

pelulinko.můj tvrdil že dělal holku i před tou operací říkal že běda jestli mu říznou do holky já mu tvrdila že je to kluk(stejně chutě-nechutě i pocity a vše...)on mi nevěřil a když jsem mu pak volala výsledky plodovky tka byl hooodbně zklamaný ale ted je z malého poprděnej i kdžy mu to pár dní po zjištění pohlaví trvalo blbec no hlavní je zdraví což sice u nás dokonalé není bohužel ale relativně to jde no....

f161
30. lis 2010

Zdravím všechny koničky a koníčky ze stáje🙂 Máme tady snížek maminky,tak šup nabalit ratolesti a nechat je pořádně obalit ve sněhu :D
Jak se připravujete na vánoce?

@micha.bello Vítám tě a Gratuluji k druhému miminku🙂 Hlavně buďte zdraví a všecko ať vám to vyjde na jedničku🙂

@sjussi Uvidíš že to bude v pohodě a kdyby přece se zachtělo miminku dřív ven, tak to budeš mít i s ohňostrojem 🙂 Bude to velkolepý příchod na svět🙂 Jak se jinak cítíš? 🙂 Těšíš se na dobrůtky a na salát?? 🙂)) A zrovna jsme s mojí mamkou koukali na nafukovací trampolíny, vypadá dobře bezpečně, ale je to malinký,kluk by mi v tom tak půl roku vydržel, ale vzhledem k tomu jak je velkej by trampolína brzo zaplakala :D Jo a stála skoro 1500kč, to je teda na mě docela dost...:(

j.kriv
30. lis 2010

Ahoj holky, můžu mezi vás? super že jste tady, všude okolo mám pocit, že snad ani maminky pod 25 nejsou... 😒 taky mě dokáže naštvat, když někoho slušně pozdravím, ať má malá vzor, a dotyčný odpoví ahoj...tak příště ignoruju... 😠 přesně po 2letech bez 2dní se nám teď zadařilo na druhé mimi, tak tajně doufám, že budeme mít dvě holčičky, mohly by si pěkně rozumět i jako starší když budou blízko od sebe... 🙂 ale chlapeček je samozřejmě taky vítaný 🙂 Akorát jdu malou do toho snížku nechat vyřádit 😀

sabkaaa
30. lis 2010

Ahojte maminky, tak já se přidám můžu? 🙂 dočítat se mi to moc nechce ale jen stručně: je mi 21, otěhotněla jsem ve 20, přítel má 24, postarat se o nás dokáže, já se zase dokážu postarat o miminko!!! 3.10.2010 se nám narodil krásný syn Denisek 🙂 i když jsem mladá, tak jsem neskutečně štastná, kouknu na něj, a vím že je jen můj!!! krásný pocit 🙂 je tady nekdo z Ostravy?

sjussi
1. pro 2010

@f161 tak uz sem doma a zatim je vse jakz takz ok,no do terminu nevydrzime (pryyyyy) ale pri mojem stesti jeste budu prenaset 😉

pellullinka
1. pro 2010

@sjussi tak to budeš na tom jako já 🙂
JInak vítám nové maminky 🙂

sjussi
1. pro 2010

@pellullinka a o kolik driv se maly narodil?