Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

monaberuska1
30. pro 2010

@berenika39 no to tedy ano.. snaží se pomoct že?? a ony se smějí..to je horzné... jdu se podívat na odkaz který jsi mi poslala, děkuji

berenika39
30. pro 2010

není zač, jsem ráda, když se tohle dozví třeba mamči, které sem chodí krátce, aby si zbytečně nekazily iluze....forum je fajn, ale pořád se musí myslet na to, že je to jen virtuální debata - tak opatrně 😉 😉 ... a klidný nový rok a příjemného Silvestra 😉 😉 😉

monaberuska1
30. pro 2010

proboha těch je.. ony si aji vymýšlí že jim děti zemřely?? to je katastrofa.. opravdu toto slyším poprvé....

monaberuska1
30. pro 2010

děkuji moc 🙂 taky pěkného silvestra 🙂♥♥

berenika39
30. pro 2010

@monaberuska1 no jsem ráda, že se tahle šílená informacce k vám, mladým maminkám dostala🙂)))). budete opatrnější🙂)). tak s mějte hezky a užívejte si prcky, mimochoodem - jsem stará vykopávka, nicméně první syn se mi narodil v devatenácti, tak vím, vo co go🙂))))

monaberuska1
30. pro 2010

@berenika39 a já jsme ráda že otom vím od te´d si tedy budu dávat pěkný pozor..... jejda vy už máte 21 letýho syna? to já byhc vlastně mohla být vaše dcera 😀 a neříkejte o sobě stará vykopávka🙂 a máte synka 2 a půl ročku 🙂 to je parádní a jak se stará starší?? o mladšího jestli tedy už není ženatý

mataharyy
30. pro 2010

Ahojte, můžu se přidat? První dítko se mi narodilo před jedna dvaceti a v březnu čekám druhé a taky ho stihnu do 23. let 😀 Obě plánované a moc chtěné 😵

berenika39
30. pro 2010

@monaberuska1 doufám, že mi nevykáš....bráchové jsou naprosto super....moc si to užívám , oni taky, pro staršího je to možná dobrá škola života, vidí, co to obnáší - mít mimino🙂))) a nikam se nepožene🙂. mají se moc rádi, pokud jsou oba doma, tráví čas výhradně spolu, to prostě nikdo nenahradí, láska jako trám a jsem za to ráda. navíc jako bonus máme poměrně zodpovědné příležitostné hlídání (babičky máme daleko). Jako že bych byla už babička??? Nestraš. Kluci to mají možná trochu jinak, ten můj ted sotva dokončil školu, pracuje krátce, střídá holky a tak nějak se na světě rozkoukává.
Nebudu se sem fakt moc plést, ale fandím vám, vím, jaký to je, když člověk porodí mimíse a ted kouká, co se bude dít🙂))))

monaberuska1
30. pro 2010

@berenika39 jejda to j fakt úžasný jak to píšeš( no vykání to přišlo nějak samo 😀) že se mají fakt rádi a tak, 🙂 to je pravda to hlídání je fajn že?? já mám sice babičky tady ale bohužel.. nehlídají... to je šíleně složité.. takže hold se nikam nepůjde a vše dělat s holkama ale nevadí mi to :- spíš naopak 🙂 🙂 aha tak to jo no oni ty kluci jdou na to dýl 🙂 i když o nějaký ten rok jsme starší ale není to omoc právě 😀ale je fakt super jaks e starší stará a určitě to pro něho trochu zkouška je 🙂 jen aby pak vůbec někdy ty děti měl .-D 😀 😀 😀

berenika39
30. pro 2010

@monaberuska1 nemyslím, že by ho to odradilo, jen si snad uvědomí, že to není prča🙂.
Uznávám, že to není standardní situace, ale tak nějak to přišlo, první dítě dost brzo, a druhý jen tak tak , aby nebylo pozdě, vyrobili jsme si ho ve 38, prostě z extrému do extrému, ale aspon není nuda a ani náhodou nelituju. Občas se bavím, jak na nás divně koukají, když jdu s "dětma". ....tak přeju dobrou noc a PF 2011🙂))))

monaberuska1
30. pro 2010

@berenika39 neví proč na tebe divně koukají já právě říkám když se na to žena cítít proč ne?? moje teta před 6 měsíci porodila krasnkou dcerku a je jí 40 🙂 a naopak spíš ji to omladilo 🙂 a má dceru které je 20 🙂 takže já si myslím že je to fajn že máte drobka a jak píšeš není nuda 😀 třeba já taky půjdu do třetího miminka za dlouho 😀 člověk nikdy neví 🙂 taky přeji krásného silvestra 🙂 hodně štěstíčka zdravíčka 🙂

berenika39
30. pro 2010

@monaberuska1 díkes🙂. koukají, protože syn vypadá už jako "chlap" 😀 , já jako pošuk, když si nedávám pozor 😀 😀 😀 a k tomu malý prcek...i se mi stává, že se třeba pokladní zeptá, jetli jsou to bráchové nebo co - jsou mi oba i sobě navzájem podobní, tak je to někdy komické. a souhlas - omládla jsem. druhý syn je s druhým partnerem, začala jsem nový život, kdzž už jsem házela flintu do žita - jako že co budu dělat, 40 na krku, mládí pryč, do důchodu daleko, a když jsem se o nic nesnažila, bingo. jsem spokojená - a snad se to projeví na dalším životě, nejen mým, ale i těch v mojí rodině. fakt končím vysílání, měj se a užívejte si života.

monaberuska1
30. pro 2010

@berenika39 děkuji 🙂♥♥tobě taky moc štěstíčka 🙂♥♥ 🙂

vanesska2010
1. led 2011

Ahoj Holky, já jsem taky mladá mamina..je mi 21🙂 🙂

kaatulka08
1. led 2011

čauky holky tak sem se k vám taky přidala 🙂
v prosinci mě bylo 21 🙂 a čekám svoje první miminko

renesme
3. led 2011

Ahojte muzu se k vam pridat?nemate nekde zamcenou skupinu?

monaberuska1
3. led 2011

@kaatulka08 tak to gratuluji 🙂♥♥Lukášek nebo Natálka jo?? a tedy to bude překvapení 🙂 🙂 😉

@renesme určitě :_)♥♥

jinak všem hezké ranko♥♥

kaatulka08
3. led 2011

@monaberuska1 no Natálka na 100% ale o tom klučíkovi ještě uvažujeme 🙂 možná že to tak zůstane ale uvidíme 🙂
já si to nechám říct. smad ve středu něco uvidí 🙂

renesme
3. led 2011

@monaberuska1 Dekuji a jak se inak mate .Ume se nekdo pozastavi proc mimco tak brzo ale coz ja se na to citim uz od mala sem chtea byt mlaa mamina -)

renesme
3. led 2011

@kaatulka08 a co byste radsi holku ci kluka?

kaatulka08
3. led 2011

@renesme já osobně mám takové to přání holčičku a i donedávna jsem tak přesvědčená byla ale když mi všichni začali říkat, že tohle je jasnej kluk tak už nemám vůbec žádný tip 😀 a přítelovi je to jedno 🙂

renesme
3. led 2011

J a mam predcasne narozenou holcicku Ellu sla cisarem kvuli preeklampsii

monaberuska1
3. led 2011

@kaatulka08 jé tak to nám určitě sem dáš vědět že?? 🙂 jo holčičku,??? taky to bylo moje přání všem sem to aji říkala ýe kluka nebudu mít ..i když jsem to nevěděla ale v sobě sem to cítila 😀 😀 a taky že jo a 2x se to povedlo 😀 😀 😀

@renesme jojo někdy někdo má takové hloupé řeči...ale já se nad tím jen pozasměju 😀 😀 jé taky císař?? já měla první Markétku taky CS a druhou normální porod

renesme
3. led 2011

@monaberuska1 a kolik ti je?

monaberuska1
3. led 2011

@renesme ted v únoru mi bude 24

renesme
3. led 2011

@monaberuska1 takze si mela marketku v 21🙂A jak to zvladaji spolu holky?

monaberuska1
3. led 2011

@renesme jojo :.-) jo zvládají to super, markétka je trošku citlivější ale to se podá 🙂♥♥jinak super :_) josu to zlatíčka

kaatulka08
3. led 2011

@monaberuska1 jasný 🙂 snad mi to řekne. jinak se to dozvím až půjdu na 3D UTZ.
jj koukala jsem že má krásný holčičky

monaberuska1
3. led 2011

@kaatulka08 jo kam jdeš na ten 3D 🙂 ke svojí dr nebo někam spešl♥🙂 jojo jsou to moje zlatíčka 🙂♥

kaatulka08
3. led 2011

@monaberuska1 ke svojí ne ona má orávě takovej starej takže ten poslouhuje jen na kontrolní UTZ a na šDchceme jít do Plzně dostala jsem doporučení tak uvidíme 🙂 a kolik ti ej? v kolika jsi měla první malou?