Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

monaberuska1
3. led 2011

@kaatulka08 mě bude těd v únoru 24 🙂 a první malou jsem měla v těch 21 se na rodial jako 🙂 🙂 🙂 🙂 jo aha taky jsem byla ve 13tt a pak ještě ve 20tt v brně na utz nějakým spešl 🙂

kaatulka08
3. led 2011

tak taky mladá maminka jako já🙂 už se nemůžu dočkat 🙂

monaberuska1
3. led 2011

@kaatulka08 jojo 🙂přesně 🙂♥♥♥ nedivím se ti taky sem se těšila jak alík 😀 😀 😀 😀

kaatulka08
3. led 2011

😀 to se ví 🙂 kde nakupuješ věcičky???normálně v obchodech a nebo na netu?

monaberuska1
3. led 2011

@kaatulka08 hodně nakupuji na netu, ale aji v obchodech, záleží co mi zrovna padne do oka..co přesně sháním a tak 🙂♥♥♥a ty?? máš už něco nakoupeno?? nebo ještě ne?? 🙂 🙂 😉

bacutty
3. led 2011

ahojte, taky se rada pridam, v dubnu mi bude 22 a ja uz mam doma skoro trileteho chlapecka a pulrocniho 😀 vsichni nade mnou krouti hlavou,ale me je to jedno. Studuju dalkove skolu,ale jinak se jen tocim kolem deti a jsem stastna. Vse ostatni si vynahradim az deti vyrostou.... Jo a tatinek deti zase takovy mlady neni 😀

kaatulka08
3. led 2011

@monaberuska1 já mám zatím jen 4 bodíčka a 2 ponožky co jsem nakupovala v Tescu jinak nic to vyrazím až někdy ted cv lednu 🙂

monaberuska1
3. led 2011

@kaatulka08 jojo tak to jo :_) já moc neměla šanci nakupovat jelikož mě známý a babičky zavalily hadříka,a ale ted si to vynahrazuju 😀 😀 😀 už se nemůžeš určo dočkat vidď,?? škoda že nevíš co to bude jelikož mám aji tady věcičky na prodej tak bys klidně mohla kouknout 🙂

renesme
3. led 2011

@monaberuska1 mas veci na prodej ?po holkach?

renesme
3. led 2011

@kaatulka08 vsak bude jeste casuna nakupy 🙂 tohp jeste bude 🙂

monaberuska1
3. led 2011

@renesme jojo něco už mám tady na těhlech stránkách a na MMb tady je odkaz
ta kydby se třeba něco hodio, mám tam zatím jen něco nestíhám vkládat
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=124725

sjussi
3. led 2011

po dlouhe dobe sem opet zde 🙂 nejak se uatim snazim szit s malym a nemuzu se na nej ´vynadivat jak ´je nadherny ze ani na pocitac nechodim 🙂 vy jinak valcite jak? 🙂

monaberuska1
3. led 2011

@sjussi ojo to zná tky sem se nemohla vynadívat a vůbec uvědomit to všecko... gratuluji k mr´ˇnpuskovi🙂

sjussi
3. led 2011

@monaberuska1 je to lepsi jak televize 😀 nekdy so fakt rikam ty jo ja uz sem mama 😀 dekujii 🙂

monaberuska1
3. led 2011

@sjussi jojo je to krásný pocit že??já byla pořád taková dojatá a pořád štěstím bulela 😀 😀 😀 😀

petka21
3. led 2011

Holky já fandím mladým maminkám 🙂 Co je lepší když jede mladá s kočárkem nebo straší 😀 Já když to na ulici vidím,chce se mi smát ,ale jak u které,páč některé i 30 vypadají jako babičky a to pak člověk tápe,či je matka nebo babča 😅 My se snažily přes dva roky a vyšlo to až v mých 23 no skoro už 24 a sem ráda,že budu když vše půjde ok,mladá mamina 🙂 Ségra mají dvouletého klučíka a to bude mít 23 a taky měli plánované 🙂 Ale jim to vyšlo druhý měsíc,my hold sme si museli počkat 😉 Jinak oblečky už vesměs mám dost i jiných věciček,něco od ségry jinak kupuji nové 🙂 A okolí co říká,že sme mladí na to nehledím a spíš to ani nikdo moc neřešil,jen třeba doktoři 😝

monaberuska1
3. led 2011

@petka21 tak to gratuluji, že se to povedlo, hlavně že si kvám mimís cestičku našel 🙂♥♥takže mimísek bude krásně na jaře v Květnu to je krásný 🙂♥♥na léto

petka21
3. led 2011

@monaberuska1 Děkuji 🙂 Ale pořád mi to nějak hlava nebere,že fakt tam uvnitř mě roste miminko,že po té době,se tam fakt dostalo 😵 Měla sem bloklou pánev od hormonů a rozházené MS,takže hned první narovnání od fyzioterapeutky co dělá Mojžíškovku a vyšlo to,pro mě docela i šok,ale krásnej 😎 Máš krásné princezny 🙂 My se snad ve středu dozvíme,kdo se nám tak ukrývá 🙂

monaberuska1
3. led 2011

@petka21 moc gratuluji opravdu, je to krásný pocit, že v tobě roste mimísek, kterýho za chvilku budeš mít v náručí, je to úžasný ♥♥ 🙂 😉 tak to určitě musíš dát vědět jestli holčinka nebo klouček 🙂

sjussi
4. led 2011

@monaberuska1 no ja nekdy bulim ale stestim to neni,nekdy spis brecim jak se mnou hormony cloumaji,ze sem neschopna a nic nezvladam

renesme
4. led 2011

@sjussi Neboj to se srovna jsi urite skvela mma a zvladas to na jednicku 🙂

mi mame zrovna rymu ☹

mitote
4. led 2011

ahoj holky, muzu se pridat? my teda jeste necekame, ale hodlame za trictvrte roku na tom zacit pracovat, jinak me je 22 😀

medvide1
4. led 2011

Ahoj holky prominte že vam sem lezu jen vam chci popřát a doplnit energii k tomu že jste do prcku šly tak brzy myslim věkově!Fandim vam ja take mimi chtěla už ve vašem věku ale nějak se nedařilo a pak přitel naprd apod ale pak sem potkala skvěleho chlapa a mimis byl hned měla sem ho tedy v 25 ale jak pišete a řikate je to pořád lepší dive než později!!A pak take určitě to znáte z vyšetření že se tam pak zvyšuji rizika apod!Takže směle dal a at vam mimča krásně rostou a jsou v pořádku! 😉 🙂 😵 😵

monaberuska1
4. led 2011

@sjussi to josu hormonky 🙂♥oni se brzy srovnají :_)♥♥jsem taky ubulená hihi 😀 😀 to asi ktomu patří 🙂

@medvide1 souhloasím stebou, lepší dřív než později, to mě mrzí že vám to nešlo, ale hlavně že se zadařilo♥
@mitote no určitě, vítám tě tady 🙂♥♥ a už máš vysazené prášky?? a proč až za 3/4 roku??

mitote
4. led 2011

@monaberuska1: prasky neberu, mame kondom 😉 a za 3/4 roku, abych rodia v klidu az po bakalarce 😀

monaberuska1
4. led 2011

@mitote aha :_)♥♥je tak to je paráda, tak to budu držet ěstičky aby se vám to podařilo hned 🙂 😉

renesme
4. led 2011

Ahojky holky🙂

@mitote taky drzime palce aby to vyslo .-)no aby prekvapeni neprislo drive 🙂

@monaberuska1 ve zkratce jaky mate cely den?kojis stale?

monaberuska1
4. led 2011

@renesme jojo zatím jenom kojíme 🙂♥♥no tak jestli chceš popis mýho dne tak tady je 😀
- v 7 se holky budí, nakojím Nikolku, pak hned udělám snídani markétce mlíko a nějaký pečivo
- jdu do koupelny tam udělám potřebnou svoji hygienu a jdu si udělat kafe a snídani, a holky mezitím odpočívají Nikolka po jídle a Markétka baští
- pak se všecky převlečeme a jdeme buď nakoupit a nebo když ám nic nechybí tak hned vařit♥♥
to člověk lítá od vaření k dětem chvilku za Markétkou chvilku za Nikolkou, a nebo markétka semnou vaří 🙂♥ a mezitím chodím aji smeka nakukovat 😀a do toho uklízím 🙂
pak se nabaštíme a jdeme ven, a po prochajdě máme siestu♥ kafíčko a hraní
a pak koupání atak večeře atakhle 😀
jinak kojím po dvou hodinách .-) ale spínká mi celou noc 🙂♥♥

mitote
4. led 2011

@monaberuska1 @renesme no kdyby driv tak co? vdana jsem, byt mame, auto mame, pracujeme oba, studujeme...co vic mohu chtit? 😀

monaberuska1
4. led 2011

@mitote přesně 😀 🙂 to je paráda mi máme ktomu ještě mazlíčka domácího, ale ted jsme zatím pořád v nájmu , chceme domeček 🙂