• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

9. února 2017 
@stylly jaképak jsi měla problémy?
30. črc 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaczka od 28tt stahy,...takže jsem ležela v nemocnici na kapačkách až do 34tt kdy se Andýsek narodil :wink:
30. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam byla nejmladší...ale zase jsme se po porodu prospala 5 hodin a byla jsem fit jako kdybych nerodila...ostatní tam lezli po čtyřech s vypodloženejma zadečkama...myslim že i tím že jsem byla mladá jsem ten porod nesla fyzicky moc dobře...
30. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kjajule tak tohle je o psychice,.. :unamused:
30. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já až na to šití a tím pádem sezení jsem se též cítila skvěle...bříško se mi zatáhlo tměř okamžitě
30. črc 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaczka já měla císař :confounded:
30. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly aha...no mě prskla vody a byla jsem několik hodin bez kontrakcí ale nakonec se rozjeliy samy,takže malý byl po necelých 12ti hodinách od prsknutí vody na světě
30. črc 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly jj to asi jo, po císaři jsou na tom ai všechny podobně.. :confounded:
30. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já bych se teĎ už dalšímu mimi taky nebránila, těhu jsem měla pohodový (až na začátek, to byl docela stres, ale všechno dobře dopadlo :slight_smile: ) a porod taky v pohodě (o čtvrt na dvě jsem se vzbudila s tím, že se asi něco začíná dít a malej se o čtvrt na šest (hodku a půl od příjmu) probudil), až teda na personál a na to, že jak byl malej velkej, docela mě uvnitř potrhal a museli mě nastříhávat... A celej den jsem byla teda potom vyřízená (možná i proto, že před porodem jsem spala cca hodku a půl a ztratila jsem dost krve... ), ale dalo se to :slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kjajule :angry: bohužel,..byl to mazec
@k.ate :wink: tak šup
30. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly no šup... my to zatím nijak neřešíme, po porodu mi zatím ani nepřišla zatím ms :grinning: Tak čekám, čekám :grinning:
30. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate si štastná žena já dostala MS hned po 6-ti nedělí...:-P
30. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate :astonished: :astonished: :astonished: tak to já měla tak 3m po porodu :angry:
30. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 23 este mesiac mozem sa pridat :grinning: ? mam dve deticky :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejdita Jasně,..ahojky a vítej :wink:
30. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pridavam se... mam 20 a chystame se na druhe mimi :wink: prvni jsem mela v 17ti :sweat_smile:
30. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kurník pěkně se tu rozrůstáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mohu se kvám přidat jsem maminka skoro 14ěsíční berušky jménem Krystínka a malou jsem porodila když mi bylo 19apůl
30. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela mi pčíjde,že teď docela dost rodí mladé maminy
30. črc 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,můžu se k vám taky přidat? Sice mi je už 24 ale snad to nevadí... :wink: Já mám skoro 2,5-letého klučinu Páťu... Jinak taky jsem ráda,že už teď si můžu užívat maminkování a když se chci jít jednou za čas pobavit tak naštěstí máme skvělou babi a ta vždy pohlídá... :grinning:
30. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luccib jasně,...ahojky :slight_smile:
@terdulik ahojky :slight_smile: i ty vítej
@kaczka I mě,..konečně se to vrací tam jak má,..mladé krásné svěží maminky a né staré brécy
30. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly Jj přesně můj názor..my pak buddem mít děti dospělé a budeme ještě mladé
30. črc 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak přesně. Budeme krásné a svěží babičky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď mám taky celkem velkou hlavu nad tím zda jít do druhého nebo ještě počkat... Chtěla bych ale taky jít na chvilku do práce,prostě nevim nevim nevim. :unamused:
30. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo ted to tu v CR fakt maminkam zneprijemnili aby mneli slusnou materskou tak nuti maminky mit deti od sebe o 4-5 let a kdyz se nezadari na poprve jak by rodice chteli tak je to .....

jj budeme vitalni babicky.....a budeme vnoucatum stihat :slight_smile: to se i mne libi.....
moje mamka mela brachu v 17 a mne ve 20 a MM mamka mnela taky MM v 18 takze taky hezky mladi rodice ....takze ted i babicka prababicka a dedo pradedo sou vcelku fit.....(az na cukrovku ale to uz jaksi doktrori rikaji ze je normalni :sweat_smile: :confused: ) a i klarku si vyptali na prazdniny takze je to fajn...i kdyz ja sem nejak nechtela babi zatezovat...kdyz to se tezko kdyz je klarka jejich prvni holka.....v rodine :grinning: do ted sami kluci ....tak se z ni tesi..... :grinning:
30. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly: čáááu kočko,jak se vám dařííí? :slight_smile:

Koukám, že další diskuze s mladejma maminama..tak snad to tady bude živé..ne jako v předchozích případech.. :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je mi 23 a v listopadu se nám narodila holčička Romanka. :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a u nas ze zakladky co vim tak sme 4 mamky pak ze stredni 7 a z maturitaku 5 :slight_smile: takze to se da..... :grinning:
30. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás z ročníku z gymplu jsem jediná máma..a snad skoro jediná vdaná.. :grinning:
30. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z naší třídy jediná vdaná a mám mimčo.
30. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek