Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

lucinka_jirackova
13. led 2013

ahoj holky. je mi 20 a mám doma 2,5 letého klučíka...na další miminko vážně nemyslím, za prvé ze zdravotních důvodů a za druhé chci další až půjde malej do školy...chci si ho pořádně užít!! 🙂

michaelazim
30. led 2013

Ahojda, je mi 23 a v červnu čekáme naše první miminko 🙂

janul_iii
8. únor 2013

@petiiiska @tereza_k ahoj, já sem taky ještě nepatřím, ale snažit se začneme cca v dubnu, protože v červenci budeme mít svatbu, tak abych neměla moc velké bříško 😀 Jak jste na tom vy, holky? Od listopadu nějaká změna?? 🙂

gabuli202
28. únor 2013

Ahoj holky tak mne je 21 a mam trimesicni holcicku. Jednoznacne jsem pro mlade maminky! Napr. kdyz jsem prisla na prijem do porodnice, tak me vsichni chvalili, ze jsem mlada maminka a je to super, ze by si to tak vzdycky predstavovali 😉

bubliinka
28. únor 2013

@gabuli202 : Ahoj 🙂 Taky jsem mladá maminka 🙂 Mám 24 let a dvě dětičky 🙂

gabuli202
28. únor 2013

@bubliinka ahoj, to je krásný!! 🙂 My teda druhý plánujeme až tak za pět let, ale kdoví, jak tomu doopravdy bude 🙂

liss_durman
28. únor 2013

Taky se hlásím! Na jaře mi bude 22 a dcerunce 3 🙂 O další se začneme snažit tak koncem tohoto roku, snad 😎

mataharyy
28. únor 2013

Tak já sem úplně nezapadám, ale jsem ukázka toho že zvládnout se dá cokoliv. První dítě se nám narodilo chvíli před jednadvaceti, druhé chvíli před třiadvaceti a třetí čekám teď před pětadvacátými narozeninami 😀 Takže ono ne vždy a vše je o věku a ať si kdo chce co chce tvrdí, každá volba má své pro i proti. Tak hodně zdaru a zdraví nejen pro dítka 🙂

ba0terka
28. únor 2013

@gabuli202 ahojky 🙂 taktéž zastávám názor,že mladé maminky jsou nej 😝 mě je 23 a mám 2 chlapečky... první bude mít v létě 3 roky a druhý má dva měsíce 🙂 a třetí dítko si plánuju nadělit na 30tiny 🙂

ba0terka
28. únor 2013

@mataharyy však si taky mladá maminka 🙂))) já jsem prvního syna porodila ve 20 a pak se mnou už slavil 21té narozky 🙂

ba0terka
28. únor 2013

@liss_durman ahoj 🙂

ba0terka
28. únor 2013

@bubliinka ajoj 🙂 tebe já znám 😝

leniiis
28. únor 2013

Holky já sem sice nepatřím, ale moc vám fandím 🙂 a i když se někdy najde někdo, kdo má blbý řeči a podcenuje vás, tak si to nenechte líbit...🙂

bubliinka
1. bře 2013

@ba0terka : Ahoj Kočko 🙂 Jasně , že se známe už nějaký ten pátek tady na Oři 😅 😉 🙂

bubliinka
1. bře 2013

@leniiis : Ahoj , jojo vždycky se někdo najde a ty blbé kecy jsou a budou asi všude ,,ale mě to nevadí 🙂 My se nedáme 🙂 A Děkuji 🙂

gabuli202
1. bře 2013

@ba0terka no to je nádherný!! 🙂 Já jsem ráda, že se tady najdou i takové mladé maminky!! Podle mě je to nejlepší, mladá maminka! 🙂

ba0terka
1. bře 2013

@bubliinka to jo 😀 ee rok?

ba0terka
1. bře 2013

@leniiis a kdy se přidáš? 🙂 mě jsou názory druhých u zádele 😀 mám staršího manžela,já jsem jedináček,děti miluju,tak to měli čekat,že to na sebe nenechá dlouho čekat 😀

ba0terka
1. bře 2013

@gabuli202 jj 🙂 ale mladá maminka kolem 16let mi přijde už moc 😅

bubliinka
1. bře 2013

@ba0terka : Rok už to 100% bude , možná i něco přes rok 😀 🙂 To strašně letí ten čas...

mng
1. bře 2013

Ahoj holky, chtěla bych taky přidat k vám 🙂 dneska jsem dělala tt a vyšlo mi pozitivní. Přítel by hrozně přál mít miminko ale mně je 21 a jemu je 28. Až bude uplně definitivní, že jsem těhotná, tak nevím co budu dělat. Nejvíc se právě bojím reakce lidí kolem mně. Teďka brzo končím školou a myslela jsem, že budu makat chvilku a vydělávat a přítel dřív zkoušel o dítě pár let a nepovedlo se mu to a myslel že je neplodný, tak jsem nijak zvlášť pozor nedávala. Jako když poslechnu sebe tak na jednu stranou chce se mi mít miminko, ale hrozně se bojím toho jestli mně nezavrhnou lidé kolem mně a já budu sama na to. Mám hrozný strach. Copak přítel z toho má ohromný radost a nijak neřeší moje smíšené pocity. Řekl mi jasně, že když budu chtít potrat tak že nedá ani korunu. Najde se někdo kdo by mně aspoň trošku utěšil?

ba0terka
1. bře 2013

@bubliinka to jo 😀 letí letí... loni od diskuze?

leniiis
1. bře 2013

@ba0terka co nejdřív to půjde 🙂

bubliinka
2. bře 2013

@ba0terka : jo 😀 A v tenhle čas už jsme se šnažili o druhé miminko 🙂

ba0terka
2. bře 2013

@leniiis tak držím palec 🙂

ba0terka
2. bře 2013

@bubliinka přesn před rokem mi začala poslední ms 😀

bubliinka
3. bře 2013

@ba0terka : Mě začala poslední MS 27.3 😀

ba0terka
3. bře 2013

@bubliinka to je mazec 😀 to měla narozky moje bábí 😀

agnes91
3. kvě 2013

Je mi 22 a mám 15měs.synka 🙂 A jsem moc šťastná, vdaná a do jednoho až dvou let plánujeme druhý 🙂

mmarket
9. srp 2013

Je mi 22 prvnímu synkovi budou v zari tri a v zacatku unora cekame druhe 🙂