Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

brumdinka
31. črc 2010

kaczka - já tému víc nečetla někdo mého věku tu provokoval jo 😠 jé jinak se mi líbí jaké máte jméno vybrané pro holčičku 😵 jestli to naše druhé bude holka, což zatím nevíme, je na to moc brzo, tak taky bych ráda Viktorii tak trochu po mém tatínkovi 😉

jinak se dnes s vámi rozloučím - čeká tu na mě hora prádla 😝, přeju jen to nejlepší, nenechte se znechutit řečmi okolo a mějte se krásně 😉

andy2306
31. črc 2010

jasně-když to nejde-je to hrozně smutné-přeju to každé,které mimino chce-at se podaří hned.my měli hoky n aprvní šup jak se říká 🙂 každá at si rodí kdy chce-dnes je svobodná vobla-může si akždý žít dle vlastní libosti-a proto mě dokážou vyvést z rovnováhy názory,že jě některá moc mladá,nebo některá moc stará.....koho to dneska zajímá?..no vlastně zajímá 😀 😀 😀
tady někdo psal,že je s hodonína-já též 🙂
teriska-taky si akždý myslí,že moje mamka je matka děcek-ale neni to tím,že vypadám mladě,ale tím,že vypadá mladě moje maminka 😀 😀
je jedno,jaký je věkový rozdíl u dětí-hlavní je,aby byli obě děti štastné.....a měli se rádi.já znám tak malý věkový rozdíl mezi sourozencema-a nemůžou se ani cítit.za to o deset let do sebe-a největší kamarádky.....

amorcilla
31. črc 2010

ahoj holky,
držím Vám moc palce, ať vše zvládáte a jste pořád šťastné jako teď!
taky bych chtěla být už maminkou, je mi 24 let, ale asi si budu muset ještě tak rok počkat.. ☹
a vůbec neřešte tyhle zakomplexované osoby, přečetla jsem celou vaši diskuzi a nikoho neurážíte! 😉

andy2306
31. črc 2010

každá strana mince má svoje-když jsou děti hned po sobě-tak je to pro nich fajn,ale my máme frmol,stres-a nestihneme si jich užít-je víc práce jak času na zábavu.
když je větší věkový rozdíl-tak sice sourozenci nemají k sobě zpočátku tak blízko,ale my si je vychutnáme každé zvlášt na 100%a s tihneme jim dat to,co bysme při dvou malých dětech zaráz kdyby byli,dat nestihli.takže každé má svoje.a pokud jsou vychovaní v lásce,pak se budou mit rádi v dospělém věku zcela určitě.

kaliska
31. črc 2010

@kaliska 😀 tak koukám že to je všude stejné,moje máti taky byla několikrát korunovaná na matku mé dcery 😀 no a prtože její kamarádky mají dětičky docela pozdě,tak ona chodí na písek s vnoučaty a ony se svýma dětma 😀aspoň si s nima má co říct 😉
a na mě každý kouká jak na debila,když řeknu,že čekám čtvrté...lidi mají zažitý obraz matky-zasloužilé rodičky od více dětí jakožto mírně obézní ženy ve středních letech v zástěře a s vařečkou v ruce 😀 nějak jim do tohodle modelu nepasuju 😀

hejdita
31. črc 2010

amorcila tak at ti ten rok co nejrychleji ubehne a zadari se hned z kraju 😉 🙂
andy aj ja su z hodonina 🙂

terezka87
31. črc 2010

Ona do sedmého měsíce nevidala skoro hlásku jen se potichu smála. Pak nastal zlom a kromě spámku pusu nezavře 😀

hejdita
31. črc 2010

my sme taky chodili vsechny sestrenky a bratranci (podobny vek nanejvis 3 roky od nejstarsi po nejmladsi) tak sme byly taka parta 7 decek u babicky a drandili sme po dedine 😀 to byl mazec a rada nato spominam....ja mam brachu a ten ma ted rocniho syna tak su rada ze aspon nekdo tem nasim detem bude vekove podobne...z manzelovi strany je sice nejmladsi uz zenaty ale jeste to a tamto a pak mozna....no uvidime nez se povede co maji na planu tak nasi klarce bude 6 a to uz asi moc prazdninovat nebudou...nevim ale na synovce se tesim az k nam pujde na prazky spat 😀 a i si vcelku rozumime ze svagrovou a ta je odemne staris o 4 roky a taky se ptala co ma delat a tak...sranda ja mlada az mi bylo blbe ji radit co a jak kdyz je starsi pripadala sem si strasne podivne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

@andy2306 stou diskoškou atd. jsi to napsala dobře. Holky kolem mě - některé- svobodné chodí věčně po diskotékách atd. a pak jak příjdou jen posloucháš ty jejich kecy, né že by mě to nějak vadilo, ale mám jiné, důležitější věci na starosti. A jak píšeš, užít se dá i ve 30, 40... Mamka má 43 skoro a chodí s holkama sem tam po práci na pivo se odreágovat, na bowling, šipky atd. bavit se, neznamená, že Ti je 40, tak musíš sedět doma, že jsi už na zábavu stará.
Já jsem moc ráda, že je mám. Malá ta je ted ještě takové moje miminečko, tak ju tedka pořád pusinkuju atd a je mi fajn 🙂 Jsou zlobivé, mám toho kolikrát dost, ale myslím si, že to k tomu patří a děti nemůžou být jenom hodné. 🙂

hejdita
31. črc 2010

kazde dite je jine to vidim na nasich detech klara zacala hezky mluvit ve dvou letech a jirin ten hezky mluvi od roku a stvrt 😀 😀 😀 takze ja deti neporovnavam kazde se to jednou nauci co klara nevi do ted jirka uz umi a co klara v jeho veku uz davno vedela on ne a ne nato prijit 😀 😀 😀 😀 😝

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

@kaliska obdivuji Tě, že čekáte 4 dítě a není se za co stydět, kdyby malý nebyl lumpík a malá mi taky nedala celkem zabrat, bych šla do třetího 🙂 Ale to si ted počkáme a uvidíme co bude pak , jak to budu zvládat. A na ostatní se vybodni, děti miluješ, chceš, tak jim po tom může být ho.... 😉

hejdita
31. črc 2010

no a ted si pripadam divne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to byly jenom priklady 😅 😀

andy2306
31. črc 2010

ahoj moničko 🙂
líp bych to nenapsala.děti jsou děti-a i to zlobení k tomu patří....já jsem štastná za to,jak toje.a neměnila bych.NIKDY!

andy2306
31. črc 2010

HEJDITA-taky nemám ráda,když se srovnává které dítě co kdy umí-a že to sousedovic umí líp..mě je to totálně fuk.každé děcko je originál....a každý se jednou naučí chodit,mluvit-čurat do nočníku ne?neškatulkovat-.

andy2306
31. črc 2010

a taky mám dvě holky-a každá je jiná.....i v těch nejmín podstatných věcech.

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

@andy2306 🙂 No právě a to je dobře, aspoň o nich víme. I když malý je někdy na zabití 😅 ten jak začne neví kdy přestat 😀 Ale jsou to moje zlaťíčka. Zrovna nedávno, mi bývalá sousedka zkoukla malou, jsme jí na procházce potkali a říká, taková mladica a už to má děti dvě, tak jí říkám jo no, ale jsou to moje zlatíčka, mě to vůbec nevadí, postarat se umí každá milující v každém věku a ona no jo, ale měla sis ještě užít, však je na dítě času dost, tak jsem jí právě odpověděla, že si užiju pak, jak přestanu malou kojit, tak si sem tam ven vyrazím, ale že to nevyhledávám, nechybí mi to. 😉
Ona možná narážela i na to, že by chtěla být babičkou a syny má lumpy, takže asi se vnoučat nedočká. Jednou potkala mamku a říká jí ahoj pyšná babičko a mamka, že hleděla proč jí to říká 😀

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

@andy2306 😀 až ted čučím na přezdívku 😀 No čááu!! mě to ani nenapadlo, až ted si říkám , že to jsi ty 🙂

stylly
autor
31. črc 2010

@andy2306 pokud jsi otěhotněla pod 23 tak klidně 😉 Nemyslím si že starší maminy jsou vyrovnanější,..ba naopak,..už nemají tolik trpělivosti a ač mají "načteného" mraky tak praxe není slavná,....pořád se snaží dohnat ty mladé a svěží
🙂 @brumdinka ahojky potkáváme se již v další diskusi,....je ti sice 30. ale pokud jsi měla dětátko v 23 tak vítej 😉

@simonceli 🙂

andy2306
31. črc 2010

stylly-otěhotněla jsem ve 22 letech 🙂
já si myslím,že na věku nezáleží-že vyrovnaná mamina je ta,která prostě to dítě chce-a je ji jedno jaké jsou okolnosti a věk 🙂
moni-no ty mě tak přehlídneš-no teda dík 😀 😀
no toje babizna.....proč všichni přepokládají,že když máš dítě brzy,nemůžeš byt štastná-a že jsi do toho vletěla omylem?hrozné názory na 21 století 😀 😀

stylly
autor
31. črc 2010

@andy2306 máš pravdu,...ale čím jsi mladší tím si v diskusi něbo životě více obviňovanější větami typu:Však to poznáš časem,život tě naučí,..však až získáš zkušenosti,,.... 😠

stylly
autor
31. črc 2010

já otěhotněla ve 21 😀

teriskaa
31. črc 2010

Já si teda myslím, že i starší maminky můžou bejt vyrovnané,trpělivé,energické..ono to je podle mě taky víc dané charakterem člověka a stylem života.. určitě se najdou i mladé maminky,které energické nebudou nikdy.. 🙂

stylly
autor
31. črc 2010

@teriskaa pravda,...moje mamka když jede s Andýskem tak si všichni myslí,že si pořídila 3tí dítě 😀 😀 😀

stylly
autor
31. črc 2010

moje mamka a moje sestra s mým synáčkem Andreasem 😀

hejdita
31. črc 2010

@stylly tak to jo to by clovek nepoznal ze to neni jeji syn kdyz nezna nevi 🙂 a neni se cemu divit tvoje maminka vypada moc hezky 😉 moje mamka taky vypada dobre ale jeji mamka tedy moje starenka tak ta byla uz ve 40 cela sediva co ji starecek jenom pracovat a pracovat nutil.....teda i on pracuje ale on jeste ma asi 80 procent hlavy krasne cernou a to ma 70 let 😨

k.ate
31. črc 2010

jejda, tady se toho napovídalo... taky nechápu, proč někdo říká, že provokujem? Copak diskuze pro mamči nad 40 je taky provokující? Prostě tam nejdu, když vidím, že to očividně pro mě není, ne?

Jinak já včera u mamky nadhodila, že přemýšlím nad druhým prckem a mamka to vzala docela v pohodě 😀 Hned se malýho ptala, jestli bude mít brášku a říkala, že by se nám třeba povedla holčička... Mě tehy obecně překvapilo, že to všichni vzali v pohodě a spíš tak, že "Lepší, než když se pak někdo snaží a nejde to" a u druhýho mrněte by to asi bylo podobný 😀
No my jsme s manžou s malým zkoušeli studovat, ale teĎ to asi vzdáme, mě štvalo, že jsem na prcka neměla tolik času, kolik jsem chtěla a tak. I tak byly vtipný situace, když mě někdo známej viděl u školy s kočárem, když byl malej úplně malej a nechtěl mi věřit, že "to" je fakt moje 😀

stylly
autor
31. črc 2010

tak jsem dostala IP

Fórum > Matka, otec, rodina > Mladé maminky do 23let,...kolik nás je na MK Dnes v 12:06

dvojka (Okres Cheb) pas uživatele
Registrovala se 23. března 2007 na modrykonik.cz. Přidala 6715 příspěvků, 2 alba a 8 inzerátů. ■*Anetka *12.11.2008 má 1 rok a 8 měsíců■*Kika 🙂 20.12.2004 má 5 let“Kika se dneska naučila zavazovat boty”
(Před 2 měsíci)
dvojka
Příjemci: stylly

Ahoj ....
Píšeš Kulence at nezasahuje do vaší diskuze-tak ani já nebudu zasahovat.Jedno ti ale napsat musim...U tebe asi platí pravdilo snědla jsem všechnu moudra světa,co?
Já otěhotněla taky ,,mladá."Nikdy bych nedovolila abych vyslovila nebo napsala něco co ty....Hned v několika příspěvcích se dost hrubě navážíš do ženských který si svůj osud nevybraly.
Z nedonošenců jsi na mě působila celkem rozumně,avšak ted bych vše přehodnotila....Seš opravdu drsná .
Ostatní holky se v diskuzi dokážou vyjadřovat nějak lidsky,ale ty?????

co na to říct?????? 😀

stylly
autor
31. črc 2010

@hejdita 😉

dvojka
31. črc 2010

Sttylly -to jenom potvrzuje co jsem si myslela.Kulence píšeš at vám sem nezasahuje,tak ti proto píšu do IP a co uděláš?Hodíš to sem ostatním holkám.

Co na to říct.?????
Tak šup do mně 🙂

stylly
autor
31. črc 2010

@dvojka nikdo nechce šup do tebe.....jen čím se navážím???Típ že říkám svůj názor???
😕