Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

dvojka
31. črc 2010

Tak do IP mi píšeš že to už rozebírat nebudem a tady se vyptáváš 🙂

dvojka
31. črc 2010

Já už vám sem lézt nebudu 😉 to přísáhám,ani jsem nechtěla.Jen když Kulenka zasahovat do diskuze nemohla,šla jsem rovnou do IP-byla to chyba

hejdita
31. črc 2010

jejdaaaaa 😕 co se deje..... 😕

stylly
autor
31. črc 2010

@dvojka ip nic neřeší jak jsem psala,.... 😉 ovšem nic proti tobě a tvému názoru nemám 😉

kajule
31. črc 2010

Zdravim, jestli muzu, tak se taky pridam. 🙂 Mne je 23, mame doma triletyho rostaka a dalsi k nam snad uz kazdym dnem pribude. 🙂

stylly
autor
31. črc 2010

@kajule 😉 vítáme tě 🙂

kajule
31. črc 2010

@stylly , dekuju. 🙂 Jdu si vas trochu procist, at se malicko zorientuju a seznamim. 🙂

stylly
autor
31. črc 2010

@kajule 😉

kaliska
31. črc 2010

Stylly se vyjadřiuje nad vkus některých čtenářek, moc syrově,neobaleně
Kulenka se nějakým nedopatřením ocitla na úplně odlišném tématu jejího problému a proto se jí dotklo babičkovsky řečeno ,,Lepší být mladá maminka,než stará snažilka"
trošku diplomacie na všech stranách a bude to v cajku 😉
nebudem z toh dělat hádací diskusi,takových už tu prý bylo hodně 🙄

kajule
31. črc 2010

@kaliska , sice nevim o co jde, ale mas pravdu, ze hadacich diskuzi tu bylo uz hodne. Nekdy do diskuze prisel nekdo, kdo chtel vylozene jenom provokovat, pak se ta diskuze uplne zvrtla a puvodni tema nikde. Kolikrat pak se i zavrela, coz bylo zbytecny. Ja tady jsem proto, abych si prijemne popovidala a ne se s nekym hadala. 😎

stylly
autor
31. črc 2010

@kaliska ono je to opravdu moje heslo,..a budu ho říkat dál a dál pokud budou ženy co tvrdí 😉

Navíc jsem tuhle diskusi založila s cílem říct si,..proč jsme horší a méně zkušenější než prvorodičky ve 30,.40,. 😠

stylly
autor
31. črc 2010

@kaliska Nicméně díky za rozbor mého vyjadřování,..ač si nemyslím,že to tak je,...a o hádky nestojím nebo´t nic neřeší 😒

teriskaa
31. črc 2010

tohle mě tady na té stránce fakt baví.. začnu asi sledovat,jestli se někdy založí téma,kde nevzniknou nějaké komunikační rozbroje 🙂

ale já jen čekám na někoho,kdo sem přijde napsat, jak jsme ještě děti a tohle a tamto.. 😀 jako v předchozích diskuzích

stylly
autor
31. črc 2010

@teriskaa 😀 😀 😀

kaliska
31. črc 2010

@stylly hele já to nemyslela proti tobě...ani to tvoje heslo,to je v pohodě 😉 ...ono by vyšlo na stejno,kdybys napsala,že dobrá hospodyňka pro pírko přes plot skočí a nějaká holka na vozíčku by se toho chytla a psala,že urážíš a provokuješ......jen jsem to chtěla shrnout,pro ty co neví o co jde,tak prromiň 😖 a tou diplomacií jsem myslela jen ,,prostě nereagovat na připomínky mimo mísu" 😉

kajule
31. črc 2010

@teriskaa , tak verim, ze tohle tema muze spoustu maminek zvlast tech starsich "zkusenejsich" drazdit nebo svadet k urcitym "chytrym" recem. Ale nejsou takovy zase vsechny. A vim o spouste maminek tady z MK, ktery mely miminko ve 23 i driv akorat se v takovyhlech diskuzich zrovna neukazujou.

aguaverde
31. črc 2010

Zdravím,
též sem mladá maminka 😵 a nebýt toho že sme se tak dlouho snažili tak bych byla i mladší mamina😀

jsem pyšná na své dítko, a na to že ji mám tak brzo 🙂 neměnila bych

věty typu "....sis nic neužila..."....."měla sis první užívat a pak mít dítě...." ....."proč tak mladá,.." ...."to ste to nemohli dát pryč či si dávat pozor..." už ignoruji 🤐 my se rozhodli mít mimčo tak "brzo" a je to jen naše rozhodnutí 🙂 nelitujeme toho a nidky nebudem...Chár je šikula,, je ve vývoji napřed a starat se o ni taky umíme..... 😎

stylly
autor
31. črc 2010

@kaliska 🙂 já vím,....děkuji a vážím si pochopení,....

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

Holky, přece se nebudete hádat. Jak to už bývá ve všech diskusních fórech, tak má porstě každá druhá na určitou věc jiný názor. Všichni se nemůžeme zhodnout na jedné věci stejně. Každá nejsme stejná, někdo uvažuje stejně a někdo naopak opačně. A myslím si, že tady žádná nechce nikoho urazit, jen píše tak jak si myslí 😉

hejdita
31. črc 2010

@m.o.n.i.k.a ,moje rec, piseme to so ci myslime, nas nazor na vec, tim se nikoho nechceme dotknout..... 🙂

stylly
autor
31. črc 2010

Co dneska máte v plánu a na víkend?????? 😕 😕

kajule
31. črc 2010

No my jsme si na vikend meli vzit dedu, jenze to jaksi nevyslo a pojedeme pro nej az pristi tyden. Kze to vidim tak, ze se budeme valet a jist vsechno, co jsem kvuli nemu navarila a napekla. A pak bych nejradsi zasla na nejakou vyhaneci prochazku se zastavkou na maly pivo. 😎

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

@hejdita Jasně, každá má jiný názor a od toho je tady to téma aby se to sem napsalo a je na ostatních jak to vezmou, ale vždycky se najde člověk, který se "urazí" a nedej bože Tě začne přesvědčovat o opaku a "urážet" ...
Taky některé věci nezdílím, ale nechám si to pro sebe, nechci tady rozhádat celé fórum. 😉 A navíc, jsme všechny mladé-mám pochopení a stejný názor, takže nemyslím tady zrovna toto fórum 😉
Musím jít dodělat oběd, at můžu dát staršího spát , zatím papa 🙂

teriskaa
31. črc 2010

A my za chvilku pádíme na Code mode.. originální móda a doplňky, hudba..všechno 😀

teriskaa
31. črc 2010

jéé kajule je z Trutnova? Taky jsem původně z Trutnova 😀

kajule
31. črc 2010

@teriskaa , jj sice jsem si vyzkousela i jiny mesta, ale tady se mi stejne libi nejvic, kze jsem se sem vratila. 🙂

stylly
autor
31. črc 2010

@m.o.n.i.k.a starší chodí spát???To je super 😉
@teriskaa jůůů to se máš,..no jo,...Prahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵
@kajule my taky půjdeme na prochajdu a pak k trevisovi,..taková gril hospůdka s venkovním posezením 😉

teriskaa
31. črc 2010

jooo v Trutnově je fajn 🙂

stylly
autor
31. črc 2010

@teriskaa Nokolasek už je velkej,....a jaké má super páčo,..ten bude krásnej čokoládičkovej 😵 😵

teriskaa
31. črc 2010

stylly:Kočko,děsnej obr..na sedmi měsících má asi 11 kilo ( ne li víc) a cca 77 cm 😀