• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

9. února 2017 
autor
Dobrý večer,..neděle byla super,.... :slight_smile:
1. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nápodobně :slight_smile:
1. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak u koho teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob:Třetíí joo? panejo.. jsem před nějakou dobou pozorovala tvé fotky a to bylo na cestě druhé.. to je rychlost :slight_smile:
1. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky u nás byla taky fajn neděle:slight_smile:
@majatob už třetí? ty brďo:slight_smile:
1. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri, neni na co cekat :grinning: ale na dalsi si pockame, uz by se nam nevesli do auta :grinning:
1. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo, mam zlateho muze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zasel mi koupit vsechno na co mam chut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob.. tak nějakej menší autobus,kočko :grinning:
1. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teriskaa no tak sedmimistny by stacilo....ale az casem, ted budem radi kdyz sezenem nejakou petimistnou plechovku :grinning:
1. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jestli můžu tak se taky občas přidám, sice už jsem vedle vás bréca, je mi 29, ale nejstaršímu klukovi už je 12 :slight_smile: Já jsem tedy mimi tak brzy samo neplánovala, ale stalo se a bylo. A pak aby nebyl jedináček tak po dvou letech další. Měla jsem takový energie, to jsem dělala navíc školu a stejně uplně v pohodě. ¨
Majatob: taky ráda koukám na tvý alba a koukala jsem že bude třetí to je boží. Teď možná to bude trochu na blázinec někdy(myslim to v dobrym), ale až ti bude 30 budeš vysmátá. Teď když jsem čekala třetí taky to měla být Bibi (Beátka) kdyby to byla holčička. Ale ty já neumim :grinning:
1. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám jedno dítě a někdy jsme servaná jak pilník :wink: nedovedu si představit dvě natož tři:slight_smile:
1. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob: my máme dohromady 4 děti, muž má syna z prvního manželství (já 2 kluky, on jednoho, spolu 1) tj. moje, tvoje naše :grinning: tak máme taky auto sedmimístný a když jednou za čas jedem někam všichni, tak je to sranda, když pak z toho lezeme..
1. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maroo, tak my jsme planovali vsechny :dizzy_face: a ja furt doufam ze kolem tech 30 si to jeste jednou, dvakrat zopakujem :dizzy_face: haha, to mate docela vtipny :grinning: musim jit okouknout albicko:slight_smile:
veru, je zvlastni, ze jsem s jednim mivala kolikrat pocit, ze je to mnohem narocnejsi nez pak se dvema :wink:
1. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maroo, skoda, ze tam mas jen tu jednu, kluci jsou sympataci :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri, jeee, nedavno jsem na tvoje albicka taky koukala :dizzy_face: malej je nadhernej :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob: Děkujem za pochvalu :slight_smile: taky máš drahoušky roztomilý... :wink:
1. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob tys neměla super neděli??? :astonished:

já chci druhou taky holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,..vypadá to na krásný den,..ještě nevím co podniknem,..ale určo půjdem ven :dizzy_face:
2. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
holky, dneska mi drzte palce, ceka me kontrola, tak doufam, ze uz bude aj srdicko :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marooshka Ahoooj. :slight_smile: Dlouho sem te tady nevidela... jak se vede?
2. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin ahoj :slight_smile: vede se nám dobře, jsou prázdniny tak je úplná pohodička :wink:

maja: tak držím palce u dr. :slight_smile:

u nás ráno pršelo, ale teď už svítí sluníčko a je zas teplo.
2. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob moooc na tebe budeme myslet :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....mohu se pridat?ja mela holku v 16ti:slight_smile:ted mam krasnou 2letou holcicku a planujeme druhe..dnes jsme konecne stanovily datum svatby,tak asi mimco bude muset jeste pockat:slight_smile:
2. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu :slight_smile:
takze: mimi nas minule pekne prevezlo a z naseho 4tt se najednou vyklubal 9tt s terminem porodu 10.3.2011 :grinning: coz znamena, ze jestli bude nedockavy, zase nam to brezne nevyjde :grinning:
2. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeer
2. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob: Nooo pěkné :grinning:
2. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,..malušek keásně spinkal,....celou noc do 7.20 a pak se napil mlíčka a od 7. :grinning: 30. do 10.00
3. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
majtob,jé koukám že čekáš další mimnko,gratulace veliká :dizzy_face: vy teda jedete :grinning: můžu se zeptat,bylo mimčo plánované?víš takhle brzy.je ale paráda,že si určitě moc moc vyhrajou,martínek se sám doma nudí :pensive: a začínaj se u něj projevovat nešvary jedináčkovství-sobeček a zvyklej že je střed vesmíru.a mamánek hroznej :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek