Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

stylly
autor
1. srp 2010

Dobrý večer,..neděle byla super,.... 🙂

terezka87
1. srp 2010

ahoj nápodobně 🙂

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
teriskaa
1. srp 2010

majatob:Třetíí joo? panejo.. jsem před nějakou dobou pozorovala tvé fotky a to bylo na cestě druhé.. to je rychlost 🙂

verusa22
1. srp 2010

jojo holky u nás byla taky fajn neděle🙂
@majatob už třetí? ty brďo🙂

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
teriskaa
1. srp 2010

majatob.. tak nějakej menší autobus,kočko 😀

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
marooshka
1. srp 2010

ahoj holky, jestli můžu tak se taky občas přidám, sice už jsem vedle vás bréca, je mi 29, ale nejstaršímu klukovi už je 12 🙂 Já jsem tedy mimi tak brzy samo neplánovala, ale stalo se a bylo. A pak aby nebyl jedináček tak po dvou letech další. Měla jsem takový energie, to jsem dělala navíc školu a stejně uplně v pohodě. ¨
Majatob: taky ráda koukám na tvý alba a koukala jsem že bude třetí to je boží. Teď možná to bude trochu na blázinec někdy(myslim to v dobrym), ale až ti bude 30 budeš vysmátá. Teď když jsem čekala třetí taky to měla být Bibi (Beátka) kdyby to byla holčička. Ale ty já neumim 😀

verusa22
1. srp 2010

holky já mám jedno dítě a někdy jsme servaná jak pilník 😉 nedovedu si představit dvě natož tři🙂

marooshka
1. srp 2010

majatob: my máme dohromady 4 děti, muž má syna z prvního manželství (já 2 kluky, on jednoho, spolu 1) tj. moje, tvoje naše 😀 tak máme taky auto sedmimístný a když jednou za čas jedem někam všichni, tak je to sranda, když pak z toho lezeme..

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
teriskaa
1. srp 2010

majatob: Děkujem za pochvalu 🙂 taky máš drahoušky roztomilý... 😉

stylly
autor
1. srp 2010

@majatob tys neměla super neděli??? 😲

já chci druhou taky holčičku 😵 😵 😵 😅 😅 😅

stylly
autor
2. srp 2010

Dobré ránko,..vypadá to na krásný den,..ještě nevím co podniknem,..ale určo půjdem ven 😵

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
momin
2. srp 2010

@marooshka Ahoooj. 🙂 Dlouho sem te tady nevidela... jak se vede?

marooshka
2. srp 2010

momin ahoj 🙂 vede se nám dobře, jsou prázdniny tak je úplná pohodička 😉

maja: tak držím palce u dr. 🙂

u nás ráno pršelo, ale teď už svítí sluníčko a je zas teplo.

stylly
autor
2. srp 2010

my máme zoubek 😵 😵 😵 😵

stylly
autor
2. srp 2010

@majatob moooc na tebe budeme myslet 😵

19sweetynka
2. srp 2010

ahojky....mohu se pridat?ja mela holku v 16ti🙂ted mam krasnou 2letou holcicku a planujeme druhe..dnes jsme konecne stanovily datum svatby,tak asi mimco bude muset jeste pockat🙂

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
stylly
autor
2. srp 2010

@majatob 😵 😵 😵 😵 supeeer

teriskaa
2. srp 2010

majatob: Nooo pěkné 😀

stylly
autor
3. srp 2010

Dobré ránko,..malušek keásně spinkal,....celou noc do 7.20 a pak se napil mlíčka a od 7. 😀 30. do 10.00

stylly
autor
4. srp 2010
sylvka
4. srp 2010

majtob,jé koukám že čekáš další mimnko,gratulace veliká 😵 vy teda jedete 😀 můžu se zeptat,bylo mimčo plánované?víš takhle brzy.je ale paráda,že si určitě moc moc vyhrajou,martínek se sám doma nudí 😔 a začínaj se u něj projevovat nešvary jedináčkovství-sobeček a zvyklej že je střed vesmíru.a mamánek hroznej 😅