Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

ba0terka
21. dub 2012

@natykata: jsem se dívala,kdo že nám to sem přišel a byla jsem si jistá tak na 99,9% a teď jsem si teda jistá plně 😀 ... jojojo,děkuju 🙂 my jsme teprve s druhým na začátku a vy už skoro končíte 🙂 jak se malá těší na ségru? 🙂

natykata
21. dub 2012

@ba0terka...my...no spíš já..tatínek nám před rokem a půl utekl za jinou sukní...ale brzo se našel úžasnej chlap,taková moje spřízněná dušička,hned jsme spolu začali bydlet a brzo jsem otěhotněla,hrozně se oba těšíme a vážně si to úžíváme.Natálku bere jako vlastní a tak si tak pohádkově spokojeně žijeme(ještě by mohl mít rozumnější pracovní dobu ☹ ) a malá?ta se ségry nemůže dočkat..pořád sahá na bříško a básní,jak bude pomáhat s koupáním,vozit kočárek,zpívat miminku a podobně😀

ba0terka
21. dub 2012

@natykata: cože? to je teda tatínek fakt 😖 to je mi fakt líto ☹ ... a jak to snáší Natka? vídá ho? ... ale jsem ráda,že se našla ta psřízněná dušička,to je důležité 🙂)) a ještě víc to,že vás má rád a hýčká vás 🙂 hlavně buďte spokojení 🙂))) zpívat a koupat,hezkýýý 😀 to budete mít doma veselo,dvě cácorky 🙂

hankamisa
22. dub 2012

ahoj.tak já se řadím taky mezi mladé maminky.první těhu jsem zjistila na své 19. narozeniny,syn se narodil 3 měs. před dvacetinama.

natykata
22. dub 2012

@ba0terka tak ono to bylo vzájemný,moc nám to neklapalo a pak se prostě ukázala slečna,co mu padla do oka(jen pro zajímavost maj 3měsíčního syna 😀 )...ale o Natálku se stará hezky,bere si jí tak,jak to má od soudu a občas i v týdnu nebo volá,jak se má atd.víc bojujem s penězma,protože se mu hajzlíkovi nechce platit 🙂a taky ta jeho fůrie,protože jí očividně Natálka překáží,ale Kuba jí nedá 🙂 malá tam jezdí ráda,pořád o tatínkovi mluví,takže dobrý 🙂 .......no budu to mít doma zajímaví 😀 dvě malý buchty,to bude divočina 😀 a to chlap neustále kňučí o kluka,takže předpokládám,že o třetí se časem začnem snažit,jen já chci nejdřív dodělat školu a zrekonstruovat barák...

ba0terka
22. dub 2012

@natykata: hehe,hezky 😀 takže jste se rozešli a on si našel novou a s ní má taky hned mimčo? 🙂 jejky,to je sranda 🙂))) Tak aspoň že tak no... hlavně že je malá spokojená 🙂
u nás to je naopak 😀 pokud budeme mít teďka zase kluka,tak bych ráda holčičku 🙂 takže třeba do třetice... jenže,nejdřív musíme postavit domek a pak někdy další dětičky 🙂))
ale s dvěma dětma to bude doma fakt živo,se těšim 😀

natykata
22. dub 2012

@ba0terka ...spíš jsme se hádali a žili vedle sebe jak spolubydlící,pak přestal chodit domu z práce a na Silvestra jsem si všimla,jak jim to jiskří,tři dny na to mi řekl,že mě nemiluje...do tří týdnů mě vystěhoval i s holkou k rodičům a ten den si slečnu nastěhoval do bytu...do 4měsíců byla těhotná 🙂 já se sypala,hroutila,pila-hrůza...pak jsem poznala Milana a ten mě v toho všeho vytáhnul 🙂 jelikož byt u rodičů byl provizorní,tak si mě po 3týdnech nastěhoval i s malou k sobě a do měsíce jsem otěhotněla já 😀 trošku hopem,ale těžko se něco takovýho vysvětluje,to byla prostě láska na první pohled a funguje do dnes 🙂 takže se maximálně těšíme a chystáme na miminko a do toho řešíme stěhování do baráku,protože rodiče tam zustali sami a finančně to neutáhnou,tak mi mamka dala návrh,že když barák zrekonstruujem,tak ho na mě přepíše 😉 ...........jinak,pro zajímavost,ex s tou jeho to řádně skřípe a chce se s ním rozejít,nevim,proč to řeší semnou,ale když se něco děje,tak mi píše,jenže co já jí mám poradit?že je to chlap na baterky jsem jí řikala hned na začátku,když si chtěla hrát na kamarádky 🙂 takže já se bavím...on je tam kde byl,sotva maj co do huby a já si spokojeně žiju a až na to,že mám chlapa věčně v práci je vše tak,jak má být 🙂

ba0terka
22. dub 2012

@natykata: no páni,ten teda dopadl... 😖 já nevim,ale přijde mi,že ti píše asi proto,že jsi s ním byla,ale je to zajimavé,jen co je pravda 🙂 ... chápu,že tě to podkopalo... ale podívej,jak se máš dobře 🙂
a láska na první pohled a všechno hopem,to chápu 😀 taky jsme to tak měli 😀 chození,hned nastěhovat,pak mimi,pak svatba,další mimi,pak domek a asi další mimi 😀 když to tak má být,tak to ti dva cítí a je to 🙂)) a to stačí 🙂
a chlap v práci,tý jo mi ani nemluv 😖 manžel je taky pořád v práci,ale zase se máme dobře no... přes týden v práci a o víku brigádka... ale jsme spokojení 🙂
a to je základ ne? 😎
a co na lidech? tam jsi to už zapíchla? mě se to tam pak vůbec nelíbilo,furt mi chodily oplzlé vzkazy atd... hnus 😖

natykata
22. dub 2012

@ba0terka třeba čeká,že jí s ním poradím,ale to si vybrala tu pravou teda 😀 a jj,přesně,když to člověk tak cítí....no,muj jezdí v týdnu domu na večeři,takže Natálku akorád vykoupe a dá spát a pak chodí ještě soboty na přesčas a včera se vracel po 22h :/ ale zas si na peníze nemůžem stěžovat,jen mi to prostě přijde blbý ☹ a jeho mrzí,že neuvidí děti... ........jj,nechodím tam už vůbec,začala jsem fungovat na Facebooku a v přátelých mám pár holek z lide.cz ,nějak na nic nebyl ani čas 🙂 jenže teď pořád ležím,tak jsem si udělala profil tady 🙂

ba0terka
22. dub 2012

@natykata: no právě,ho máš proklepnutýho,tak poradíš nejlíp ne 😀 😀 😀 .... to je blbý ☹ táta dojde a Erča už spí... je to občas na budku no,ale tak zase můžeme Erčovi koupit pěkné věci no... má to pro a proti 😖
na FB pro změnu nejsem já 😀 jsem ta menšina,co to nerada 😀
jsem Koníková,mi to tady vyhovuje 🙂)) jsem tu od roku 2009,ve 2010 jsem si udělala nový profil a strašim tu pomalu denně 😀

maki73
23. dub 2012

@natykata My to máme podobně, teď přes školní rok jsem měla přítele doma hodně, ale čekají nás tři měsíce, kdy bude domů jezdit asi zase jen na víkendy, kvůli práce...hold když mají lidi děti jako mladí, tak se ten chlap musí vždycky dvojnásob ohánět a pak hodně není doma, ale co nám zbývá, z něčeho se žít musí že 🙂, já to beru tak, že se na mě a na malou alespoň bude víc těšit, i když mi samozřejmě pokaždé hrozně moc chybí a taky se bojím, co když někoho potká nebo tak, ale to asi každá holka, co je sama doma s malým dítětem a chlap jezdí za prací...Nejhorší to bylo před porodem, malá je narozená na konci srpna a přítel přes prázdniny skoro není doma, hrozně jsem se bála, že prošvihne porod...nakonec si vzal týden před termínem volno, nechtěla jsem rodit sama, ale i kdyby byl v práci, stejně by to stihl, maličká je šikulka, narodila se přesně v termínu a v sobotu, takže by měl volno i tak 🙂 ale byly to nervy ty poslední měsíce sama...

natykata
23. dub 2012

@ba0terka mě to fb hrozně chytlo,jsem ten závyslák,co ho má i v mobilu 😀 tady se holt teprve rozkoukávám 😉

natykata
23. dub 2012

@maki73 toho,že prošvihne porod se bojím nejvíc...maj občas výjezdy za hranice,když se tam někomu porouchá kamion,atd...jenže tam dělá chvíli,takže dovolená nehrozí...snad se zvládne dohodnout,že když začnu rodit,že bude moct za náma a holt to v servisu odmaká kolega...

maki73
26. dub 2012

@natykata Tak to držím palce, aby to zvládl 🙂, snad jo, i když je pravda, že můj drahý většinu v porodnici prospal :D takže jsem si stejně neměla ani s kým povídat a vzbudil se, až když šlo doopravdy do tuhého :D tak hoďku dvě před tím, než se maličká narodila :D ale i tak jsem hrozně ráda, že tam byl 🙂

natykata
26. dub 2012

@maki73 já měla u Natálky porodu jejího tatínka a byla to hrůza,akorád piskoval,že se nic neděje,že pujde k rodičům na kafe atd a když jsem porodila,tak si malou jen pochoval a ani semnou nezustal ty dvě hoďky na sále a šel 😒 tohle už nikdy víc...ale tatínek Kačenky mě obskakuje i když mám nevolnosti,takže si myslím,že s ním bude porod uplně o něčem jiným ...

amii
26. dub 2012

Noo... 🙂 já jsem nedávno oslavila 24 narozeniny! 😀 Emička s emi narodila když mi bylo 21 😉 Takže nevím z jakého úhlo to bere te, ale podle moji starší sestry a mne patřím ještě mezi mladé maminy 😉 😉 😉

natykata
27. dub 2012

@amii mladá je maminka dokud se mladá cítí 😀

amii
27. dub 2012

@natykata no to je dle nálady.. jsem toitž sebekritická 😀

vievik
4. kvě 2012

No ,fakt skoro v 21 ,22 ,23 mať dieťa ,ty kokso

vievik
4. kvě 2012

neviem si to predstavit

natykata
6. kvě 2012

@vievik já ve 20ti čekám druhé a maximální spokojenost 🙂

vievik
6. kvě 2012

no ,to je podĺa môjho názoru skoro ,ja mám 20 a teda neviem si to predstaviť

pajusa
6. kvě 2012

Ahoj holky, zdravím a držím pěsti, taky jsem kdysi chodila do takové diskuze 🙂 jsem na vás asi už stará, je mi 26, ale okolí na mě stejně pořád kouká divně. mám 2 synky - 4 roky a 9 měsíců a teď jsem čerstvě těhotná se třetím 🙂

A všechno jde, však to víte samy 😉

barus88
17. kvě 2012

Ahojte holky, tak se k vám taky přidávám, je mi 23 a čekáme první miminko, TP máme v polovině října 2012...U nás to teda byla taky náhoda musím říct, ani nevíme jak emoticonemoticon ale jsme rádi a už se moc těšíme...Pracuju a zároveň studuju dálkově a musím kvůli zkouškám jezdit skoro přes celou ČR - Praha - Sev. Morava, takže akorát to mě trošku štve, že to je dost náročný a chtěla bych si to těhotenství tak nějak pohodověji užít :( - čeká mě ještě 12 zkoušek :(:( 1.6. bude velký ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli půjde něco vidět, chtěla bych emoticonemoticonemoticon Jako překvapení to nevydržím emoticon A co vy holky, není tady někdo s TP podobně, jako já? ŘÍJEN?

andulka444
28. kvě 2012

Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

ba0terka
28. kvě 2012

@andulka444: hotovo 🙂

bikulousek
5. čer 2012

@kaczka
My se s přítelem chceme pokusit o miminko. Za tři měsíce je mi 18. Někomu to přijde brzy, ale někomu ne.. My si mimčo moc přejeme a hlavně nemusím zanechat studia.. S individuálním plánem se to dá zvládnout i ve škole 🙂 😉

katerinanov
6. čer 2012

@bikulousek No bohužel jsem si to taky myslela. Zrovna jsem měla dodělávat zkoušky ale byla jsem s mimčem v nemocnici a jiný termín mi neumožnili a doporučili studium přerušit 🙂.

bikulousek
6. čer 2012

@katerinanov
Ale to jsi byla už na vysoké, ne? Já jsem právě ještě na střední.. A co jsem se dočetla, spousta STŘ škol tě nechá studovat, dokud to zdravotní stav dovoluje, a po porodu, v době kdy už jsi zase FIT tě nechají studium dokončit 🙂

smoulanda
6. čer 2012

Ahoj holky...taky se k vám přidám 🙂 Je mi 19 no v červnu bude 20 😀 a s přítelem s kterým jsem už 5 let čekáme první miminko 🙂 Vypadá to že je to na dobré cestě 😉 Termín máme 1.12.2012 🙂