Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

ba0terka
18. srp 2011

@nikoletka77: naši jsou od nás naštěstí 141km,takže jsme taky v klidu 😀 že jo... časem si zvykneš 😎
a pomluvy nechápu.. mají přeci věřit vám 🙂

ba0terka
18. srp 2011

@sjussi: svatá pravda... proto jsme se s nima přestali stýkat,přerušili kontakt a máme takový klid,který bych neměnila... vždycky když se něco dělo,tak jsme byli ve stresu,já vzteklá a pak i nervózní mimi a to mi za to nestálo... Ještě aby to odnášel Erča,který za nic nemůže,to teda ne... a bylo 😠

nikoletka77
18. srp 2011

@sjussi jj, přesně tak 🙂 mám štěstí, že jeden príma človíček bydlí hned vedle (teď čekají druhé mimi), jj, hledání kamarádů, to je obtíž :(

sjussi
18. srp 2011

@ba0terka jj nejhorsi je jak pises ze kdyz si nervozni ty tak to prenese na maleho
@nikoletka77 tak to teda mas,u nas sice kousek bydli dve holky co maji deti ale ja si s nimi nemam moc co rict,kdyz se potkame tak si sice o malych pokecame ale ze by sme sli na kafe to neee,takoveho tu nikoho nemam ☹ ☹

nikoletka77
18. srp 2011

@sjussi ouuuu... tak to musí být mizerný :( nezávidím.

ba0terka
18. srp 2011

@sjussi: právě a za to mi nic nestojí 😖

hanulik88
18. srp 2011

ahoj holky, můžu se k vám přidat? ještě se věkově vlezu 🙂
jak dlouho se už snažíte?

dilemma
18. srp 2011

@sjussi ja uz vyzkousela uplne vse:(:D borok takovy pokusy na nem delam jen aby neco vypadlo z neho:D:( a nic nezabralo dneska zajdu pro ty cipky a uvidime co se bude nebo nebude dit:(

ba0terka
18. srp 2011

@sjussi a @nikoletka77: s těma kamarádama to mám podobně... Nastěhovala jsem sem z Brna,kde děcka žijí úplně už jinak než já. Děti nemají,takže už ani s Brnem nejsem v kontaktu a tady v NJ se kamarádím s maminama,asi se 3 a to jsou manželky manželových kamarádů a že bych si našla nějakou kamošku já,to se mi bohužel nepoštěstilo zatím... Když už se někdo zjevil,tak jsme si neměli co říct a tak jsme se pak už třeba neviděly... kdo by to byl řekl,že najít kamaráda,je taková dřina 😀

nikoletka77
18. srp 2011

@ba0terka jéé, taky pocházím od Brna 🙂 (Slavkov u Brna)

nikoletka77
18. srp 2011

@dilemma kolik je prckovi?

dilemma
18. srp 2011

za 5 dnu bude mit 2🙂

ba0terka
18. srp 2011

@nikoletka77: fakt? tam je krásně 🙂)) ve Slavkově bydlí moje spolužačka a kamarádka-Míša Synková 🙂 Neznáš ji náhodou? 🙂

nikoletka77
18. srp 2011

no, něco mi to jméno říká, ale neznám, možná od vidění..ale ted si ji nevybavím :(
už 5 let bydlím mimo..

nikoletka77
18. srp 2011

@dilemma a nezkoušeli jste třeba activie? ty jsou dobrý 🙂

dilemma
18. srp 2011

@nikoletka77 to on mi nechce snist takly uz sjme mela ten napad:(

petule201
18. srp 2011

@dilemma Ahoj, se starší holčičkou mám ten samý problém. Dlooouho nenekaká a když kaká, tak jí to většinou natrhne prdelku, nebo brečí už den dopředu. Aby šla na velkou na nočník, to neexistuje, děsně se bojí. Dr. nám předepsala sirup duphalac, ale zabral asi po měsíci. Nic jiného nepomáhalo, ani čípky, ani activia. Každé kakání byl horor! Teď jsme objednaní na gastroenterologii do Brna, protože malá začala i špatně jíst. Tak jsem zvědavá, co nám tam řeknou... Budu držet palce, aby se z toho tvůj Martínek brzo dostal. Zácpa je těžká pro dospělýho, natož pro takovýho prcka. 😒

dilemma
18. srp 2011

@petule201 no ja mu dneska opet dala projimadlo po tydnu a vykadil se mi se strasnym rvanim sme z toho uplne hotova ale uz je zase tak jak ma byt uplne v pohode tak jak ho zname zitra rano jdu k doktorce a uvidime co nam poradi nebo rekne:(

mysiiickaaa
18. srp 2011

@ba0terka tak můj tchán, když jsme mu jeli říct, že se budeme brát tak ho první zajímalo jestli musíme, pak jestli to ještě nepočká a nakonec řekl manželovi, že jejich starosta má hezkou dceru a že mu tam u nich našel práci 😠 , tchýně zemřela 14 dní po tom, co jsme spolu začli chodit na selhání orgánů kvůli cukrovce a to mě mrzí, protože ta byla milá a hodná, jinak všichni se ptali proč se bereme a říkali, že jsme blbí když tak spěcháme a že si máme užívat, moje babička nám to rozmlouvala ještě týden před svatbou a teta mě pomlouvá do teď, no a když jsme spustili boj v CARu abych otěhotněla tak jsem si vyslechla ještě víc keců než před svatbou takže nejsi jediná ☹

ba0terka
18. srp 2011

@mysiiickaaa: ach jo,to mě mrzí ☹ Takže vy jste nakonec ještě bojovali s CARem jo? ☹

mysiiickaaa
18. srp 2011

@ba0terka byli jsme na 6 IUI a čárky na testu jsem našla 2.března a 22.dubna jsme měli začít se stimulací na IVF, otěhotněla jsem až jsem to vzdala, snažili jsme se skoro 3 roky, jo a jednou jsem potratila, loni 28.8. v 6. tt

ba0terka
18. srp 2011

@mysiiickaaa: oj,to je síla ☹ to mě mrzí... ale tak hlavně že se zadařilo a ještě chvilku a budete mít miminko 🙂
Nedovedu si ani představit,jaké to musí být tak dlouho čekat... tak hlavně aby vám vše dobře dopadlo 🙂
držím vám vše co mám 🙂

mysiiickaaa
18. srp 2011

@ba0terka no někdy to byl docela záhul na nervy, hlavně to IUI po kterém jsem měla testovat 28.12 ale naštěstí už je to za náma a za pár týdnů je Natálka na světě 🙂

luca50
18. srp 2011

Holky prvního jsem měla ve 22 a teď je mi 27 a mam druhého a v pohodě 😀 nemůžu si stěžovat

ba0terka
18. srp 2011

@mysiiickaaa: přesně tak 🙂

klaudiee
19. srp 2011

@kajulka001 A kdy si měla první miminko?? dá se to zvladnout v tak mladem věku?? jinak přeju hodně štěstíí

kajulka001
19. srp 2011

@klaudiee v 17mnacti urcite se to da zvladnout 😉

luca50
19. srp 2011

Když dítě maminka chce tak není problém být mámou i v 16. A zvládnout se dá vše když se chce

michaela_2
20. srp 2011

@luca50 Není problém být mámou i v 16? 😀 To bych tedy neřekla..........podle mě to může být sakra problém - jak už jsem tady napsala jednou, do 18 je každý podle zákona dítě a dívka tím pádem nemůže být zákonným zástupcem svého dítěte pokud porodí miminko - takže pokud si to malé neosvojí někdo z její rodiny, dítě jde do kojeneckého ústavu !!

luca50
21. srp 2011

NO to náš pravdu. Ale jsou světlé vijímky kde je dívka vyspělá na takové úrovni, že se může postarat o dítě a její mama stojí za ní ale to jsou opravdu vijímky