Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

klarisek29
25. čer 2015

Ahojte, také se připojím, je mi 22 let a v listopadu čekáme první dítě 🙂 Názory na mládí slýchám každou chvíli, že jsme si měli ještě užívat život apod.. 🙂 ale jak mi řekla moje paní doktorky, na tyto řeči se zcela vykašlete, máte nejlepší věk pro pořízení dítěte a má pravdu.... na miminko se moc těšíme 🙂

alicam
31. črc 2015

Ahoj, ja mám 21 a v posteli takmer 5 mesačnú dcérku. Tiež som sa napočúvala ako som si skazila život, mohla som študovať a užívať si, ale dve výšky som skúsila a ani jedna mi nesadla - matematika s jej krásnymi výmyslami alebo bifľovať sa veci dávno zastaralé. Deti som vždy chcela - že malá prišla tak skoro nebola náhoda.. a aj keď mi všetci hovoria že jedno mi bohate stačí, už sa teším až mi zase vyjdú dve čiarky na teste 🙂

karolinafox
1. srp 2015

mně je 20 a máme doma s manželem (30 let) třítýdenního syna Samuela a jsem nejšťastnější na světe! 🙂 a klasický kec, že si dítětem zkazíš život je úplná blbost...život si zkazíš leda tak tím,že budeš obrážet kluby a diskotéky,chlastat a podobně.. 🙂 moje mamka mě měla v 18 letech...mám s ní úžasný vztah...a doufám,že takový budu mít i já se synem...neumím si představit,že bych vedla dítě do první třídy a bylo mi třeba 40...jak je dnešní trend..takže SLÁVA VŠEM MLADÝM MAMINKÁM!!! 🙂

lucisek01
1. srp 2015

Ahojky take se pridavam, jeden prispevek tu jiz mam ale o mimi jsme tehda prisli. Mne je 22let a cekam sve prvni mimco ted uz sem v 10tt tak snad uz do zdarneho konce 🙂

lucie94
17. srp 2015

@karolinafox Ahojky, mně je 21 a jsem 9tt. Chci ti říct. že s tebou naprosto souhlasím, mamka mě taky měla v 18 🙂 a jsme za to obě vděčné - jaký máme super vztah. Máš nádherného chlapečka, tak vám přeju ať jste zdraví a ať vám přinese spoustu radosti 🙂

mamcasari
4. zář 2015

Tady jsem 🙂 S manzelem jsme planovali miminko a moc jsme si ho prali, oba milujeme deti a chteli jsme je brzy. Pomalicku uz taky zaciname planovat druhe, chceme mensi vekovy rozdil mezi detma. Mam 8 mesicniho chlapecka a duhe mimi bychom chteli tak, aby se narodilo zhruba za rok a neco at je mezi zlatickama tak zhruba dloulety vekovy rozdil 🙂 uz rodi konecne dikybohu i cim dal vice mladych maminek, pak uz je to prece jen vse rizikovejsi pozdeji (at uz to tehotenstvi, tak i to snazeni nemusi vyjit uz hned atd.) Jak uz.tady nekdo zminil, tak taky nemam pocit, ze by mi neco uteklo...spis naopak, muj chlapecek mi dal ten nejvetsi smysl zivota 🙂

keny123
4. zář 2015

slečny dámy paní..mě je 28 ale jen bych vám chtěla říct že vám moc fandím... kdysi před 8 lety ještě pod jinym jmenen jsem zde zakládala to samé.... připadala jsem si zde hrozně mladá... bylo mi 20let...
ted jsem se sem vrátila protože by jsme rádi již třetího prcka... holky --...závidím vám..první miminko je vždy první,první zkušenost radost ... a je to vážně nejkrásnější období moc vám to všem přeji.
když si vzpomenu když mi bylo 20 a chtěla jsem miminko...perfektni... a ted mám dva kluky a chceme třetího raracha... ♥ ♥ ♥
sami budete za pár let vzpomínat... užijte sí to...nejkrásnější období ženy... 😉

barulin16
4. zář 2015

přidávám se, je mi 21 a za měsíc a pár bych měla mít holčičku. Bohužel matka samoživitelka, ale snad to zvladneme. Všem vám fandím!! 🙂

keny123
4. zář 2015

@barulin16 zvládnete !nebojte!a najdete si tatinka co vás bude mit rad..uvidíte... 🙂

barulin16
4. zář 2015

@keny123 díky za podporu. Musíme to zvládnout i když to bude složite. Třeba jednou najdeme 🙂

kacinda
5. zář 2015

Ahoj, taky mam 23 a mam 21 mesicniho chlapecka Filipka a ted cekame druhe a jsem v 18.tt

m21elis
5. zář 2015

Ahoj, chtěla bych vás podpořit, mě mamka měla ve 34 (neměla partnera a pak to nešlo), moc sme si nerozumněly, ale teď je to obrovská výhoda, že už je v důchodu a mám nepřetržitě k dispozici babičku :Djá si teda taky připadám jako mladá maminka,rodila sem v 28, ale oproti Vám už za zenitem 😀 Držim Vám všem palce a fandím Vám

katerina_fal
9. zář 2015

Ahoj, přidávám se k Vám. Je mi 19 a jsem v 14 TT (1. těhu), s manželem jsme miminko plánovali, ani jeden nelitujeme. Moji rodiče (hlavně matka) mě velice podporují a neskutečně se na malého těší tak, jako většina mých nejbližších. Samozřejmě se našli i tací, kteří kroutí hlavou ale já bych ani za nic neměnila, moc se na roli rodičů těšíme. Držím palečky všem mladým maminkám. 🙂 🙂

iveta93
9. zář 2015

Ahojky taky se přidávám je mi 22 let a v listopadu čekáme první slečnu (tatínkovi je 19 let) takže ohlasy z okolí jsou různé. Teď už se s tím většina lidí smířila, nemluvě o tom že ten můj 19ti letej "chlap" je daleko zodpovědnější než kdejaký třicátník. 😀

kristule1
13. zář 2015

Holky, taky se pridavam.Je mi 22 a mam 7mi mesicni holcicku...To jak lidi obcas koukaji a reaguji je smutny...Tak je krasny cist, kolik nas mladych mamin je 🙂 Pred par dnama jsem dokonce slysela poznamku, ze dite ma dite...Uz jsem uplne penila 😀 Zavidim tem, ktery maji stejne stary kamaradky taky s mimcama.Ja jsem jedina a obcas je sileny nemit s kym si pokecat o tom, ze nam roste zub 🙂

jaja_v
13. zář 2015

Ahoj holky, je mi 20 a mame doma 3 měsíčního chlapaka 🙂 Reakce okolí nebyla nijak zvláštní, spis kamarádky miho veku říkali jak jsem dobra, ze ony by to urcite nezvladaly.. Jo, to jsem si myslela pred rokem taky a co bych si ted bez tech mejch chlapů počal 🙂 Kdyby se tu nasla jiná mladá maminka z Liberce, Jablonce a okolí rada se seznamim 🙂)

sabine_
14. zář 2015

Ahojky 🙂 Je mi 20 a s manželem (29) jsme měsíc po svatbě zjistili, že jsem těhotná. Teď jsem ve 29tt a na naší holčičku se oba moc těšíme. Reakce okolí byly zprvu dost nepříjemný hlavně kvůli tomu, že dálkově studuju VŠ. Já osobně ale nechápu, proč to všichni tak řešili, stejně jsem předtím při studiu pracovala. Uvítala bych, kdyby se mi ozvala nějaká mladá maminka z okolí J.Hradce 😉

blueel
19. říj 2015

Ahojte, je mi 20 a v prosinci mi bude 21. Miminko sice necekam ale moc bych chtela. Priteli je 26. Studuju sice VŠ ale to je spis z donuceni (ani mi to moc nejde), nejradeji bych sla na materkou a starala se o prcka.

sabine_
19. říj 2015

@blueel Ahoj 🙂 Já bych se taky místo studia ráda věnovala miminku, ale jednou za to budeme snad rády 🙂 Řešíte nějak s přítelem miminko?

blueel
19. říj 2015

@sabine_ No resime, on chce at udelam skolu,pak praxe a pak az dite ,jenze to budu mit 30 a to je na me moc pozde. Nechci mit tak pozde miminko.

pevnaska
19. říj 2015

Hojda, tak mně bylo v srpnu 22 a máme doma dvě krásné a šikovné děti. Dvouletého chlapečka a tříměsíční holčičku. Děti jsou obrovské požehnání 🙂 a moc se díky nim učím důležitým věcem!

sabine_
19. říj 2015

@blueel Tak jsme to taky měli původně v plánu, ale pak přišlo miminko samo. Měsíc po svatbě jsem to už nedostala a teď jsem ve 34tt. Měli jsme vyřešený bydlení a všechno ostatní. Školu jsem dělala už v té době dálkově a pracovala jsem, takže nebylo nic moc co řešit 🙂 Chápu, že tak pozdě mimčo nechceš.

zdenkaj92
19. říj 2015

Ahojky, mě v srpnu bylo 23, miminko bylo plánované, pokoušeli jsme se o něj půl roku. Termín mám 16. listopadu. Nemyslím si, že by bylo brzy 🙂

sabine_
19. říj 2015

@zdenkaj92 Tak to to máš za pár 🙂

elinkav
19. říj 2015

Ahoj, zatím sem patřím jen tím věkem. Je mi 22 a v létě jsem si vzala toho nejbáječnějšího chlapa pod sluncem (33let). Doufám, že se brzo zadaří a budeme do roka tři 🙂

vendysk
19. říj 2015

Taky slýchám jak jsem ve 22 mladá a že dítě bude mít dítě.Většinou to říkají ženský po třicítce co měli furt fůru času a teď buď nemůžou nebo nemaj chlapa.Jojo děvčata tomu říkám závist. 🙂

blueel
19. říj 2015

@sabine_ on si dava az moc velky bacha aby prislo samo. Kdyby prislo tak vim ze v nemam mam oporu a ze ho bude milovat, jen se z toho do te doby asi zblaznim. Se s vatbou to vidi nejak podobne jak s miminkem(az po skole). Jinak uz jsme spolu 5 let.

blueel
19. říj 2015

Ja mam prave strach ze to uz nepude. Mam totiz problem ze jsem extreme hubena(nejsem anorekticka, jidlo miluju), nemuzu za tadnych okolnosti pribrat. A mam strach v tom ze jak budu starsi ze to uz nepude.

vendysk
19. říj 2015

@blueel Myslím že váha v tomhle nemá extra váhu 😀 známá je malinká,doslova 40kg s postelí a ted se jí narodil krásný chlapeček 🙂

blueel
19. říj 2015

@vendysk ne? me prave jedna doktorka rekla ze muzu mit problem. Tak nevim no.