Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
sylvka
4. srp 2010

a jaký plánujete konečný počet potomků? 😀 😀 😀 né nedej na mě,mluví ze mě závist,já bych druhý brala hned,ale MM nechce 😖

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
sylvka
4. srp 2010

@majatob 😀 😀 u vás budou opravdu veselé vánoce s tolika dětmi 😀

majatob
Autor odpověď smazal
Zobraz
stylly
autor
4. srp 2010

@majatob no já si myslím že 6 vám bude vyhovovat 😀 😵

sylvka
4. srp 2010

maja a můžu se zeptat co dělá manža?já jsem asi neschopná,protože neušetřim víc jak 2000kč 😝

k.ate
4. srp 2010

ahoj holky, já nějak nestíhám, vůbec nevim, kam ten čas utíká, ale prostě není, dneska jsme se byli projít na přehradě, já si blbec pak dala kofolu a malej šíleně akčnil do devíti večer, normálně se zakousl manžovi do ramena a začal se tomu hrozně smát 😀 Jsme nechápali ani jeden, co mu je... 😀

dana3262
5. srp 2010

Ahoj! Ja sice mela maleho ve 24 (takze uz jsem pres v teto diskuzi 😉 ) ted je mi 25. Mam kolem sebe par vrstevnic s detmi, ale je to bida.. Hodne ted maji deti znami, co jim je nad 30. Nekteri se blizi 40! 😲 to je celkem sila.
Zajimalo by me, jestli maji mlade maminky zajmy, konicky a co rady delaji kdyz nemaji deti u sebe? 😉

19sweetynka
5. srp 2010

@dana3262 mam spoustu kamaradek s detmi,kterym je prez tricet,protoze moje vrstevnice maj pry na dite cas🙂.....a s tema konickama,no..pred malou jsem zavodne tancovala,a nedavno jsem se k tomu vratila,od zari budu dokonce delat trenerku+se tancem zivim(brigadka jako konicek.-)).......

dana3262
5. srp 2010

@19sweetynka no tak to je parada! A jaky druh tance delas?

19sweetynka
5. srp 2010

@dana3262 tancovala jsme od mala disko a ted budu trenovat streat dance,coz je podobny🙂akorad modernejsi...

stylly
autor
5. srp 2010

@dana3262 no já mám zájmu až až,....chodím na zumbu,běhat a na brusle a když se najde čas tak i ven do ulic 😀

simonceli
6. srp 2010

@dana3262 k malé se ještě starám o dva hafany, tak mě baví s něma vyjet někam do lesa a ťapat a nahánět se, je to příjemnej relax..... jinak teda chodím plavat a každý čtvrtky máme s holkama babinec. My jsme vůbec hodně aktivní rodinka, jezdíme hodně časo pryč, na hory, na závody, na chatu, na Slovnesko, do Rakouska, prostě furt se něco děje.

deathy
6. srp 2010

Ahoj, taky se přidávám k mladým maminám. Bude mi v říjnu 22 a dceři je teď něco přes 16 měsíců.
Když jí bylo půl roku, odmaturovala jsem. Nyní jsem ve fázi, kdy jsem asi definitivně přišla o přítele (je živý, aby to nevyznělo blbě), ale co je Týna na světě, tak nikdy nebyl ten pravý otec s velkým O a partner s velkým P. Takže jako změna moc není, ale v srdci je změna hodně šílená. Bolí to, ale tak snažíme se to zvládat.

marooshka
6. srp 2010

ahoj, nějak jsem nestíhala, slavili jsme Dominikův svátek a Daniel má zítra narozeniny, ale já ráno jedu na svatbu, tak jsme slavili dřív. Vdává se kamarádka, už se těšim až to s holkama rozjedem, ale snad nebude nějak moc pršet.
Jinak k těm koníčkům, já chodim taky cvičit, ale o prádninách na to nějak nemam sílu ani náladu, to jen žeru 😉 a jinak rádi chodíme na rockový koncerty, občas i na nějakej festival.

deathy, s přítelem to je mi líto, ale neboj, bude to dobrý. Já jsem s prvním mužem měla dítě (neplánovaně) hodně za mlada a pak ještě druhý. Ale pak to tak vyšumělo a prostě jsme spolu nemohli být, možná jako kamarádi nebo sourozenci. On vůbec nebyl pro rodinu, pořád jsem ho omlouvala že je mladej, ale on je takovej doteď a to je mu 30. Jen kamarádi a zábava...

deathy
7. srp 2010

@marooshka Ahoj, no tak nějak. Nabral nyní "druhý dech" a na tom to krachlo úplně. Ale bohužel, já s ním nedokážu být kamarádka, protože ho stále miluji a nejde to. Takže, no je to smutný.

stylly
autor
7. srp 2010

propršená sobota a manžel zánět v zubu s maluchme kterému roste další zoubek,.. ☹ 😒 😒 😠

terezka87
9. srp 2010

Ahoj děvčata dlouho jsem tady nebyla, sedla sem si na noťas tak teprve od pátku máme nový. 😒

simonceli
9. srp 2010

Ahoj, nejdýl jsem tu nebyla..... byli jasme na závodech, měli menší nehodu, atd. Dneska jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, jak dopadneme.

stylly
autor
9. srp 2010

Dneska jsme byli na kyčlích a je vše ok 😀 😵 😵

stylly
autor
13. srp 2010

kde jste??? 😕

capricorn
15. srp 2010

Ahoj, můžu se taky přidat 😵

Je mi 21 a mám 2.měsíčního chlapečka 🙂
S přítelem jsme se rozhodli, že mimčo chceme, vysadíme prášky a necháme to na přírodě 😉 (mělo to i své důvody: já se léčím se štítnou žlázou a ve 30 už bych mimčo nemusela vůbec mít, a přítelovi je 35 a doteď dítě nemá)
No a za chvilku se budeme snažit o Pepíčkovo sestřičku 😎 😵

Jsem šťastná, že jsem mladá maminka. Myslím, že do 20let jsem se docela "vyřádila", takže mi diskotéky, flirtování,atd. vůbec nechybí. Jsem ráda, že mám úžasnýho přítele, který je taky hrozně šťastnej, že jsme rodinka! 😉

dandelion
16. srp 2010

Jeee to jsem ráda že se rozjíždí tahle diskuze 🙂 mě je 21 a začli jsme se od července snažit o miminko 🙂 vdávala jsem se v 19 a po 2 letech manželství bych to udělala zas 🙂 nemyslím si že mi něco uteklo :D Jsem ráda že je tu kopa mladých maminek ;) ;) ;) inspirujete mě ;)

stylly
autor
24. srp 2010

🙂 @capricorn tak ať se to povede 😉
@dandelion vítám tě ,..taky si myslí,že mi nic neuteklo 😉 ba naopak 🙂

capricorn
24. srp 2010

@stylly děkuji 🙂 ale asi to nepůjde tak rychle, chtěla bych dále kojit a MS ještě nemám... Snad se to poštěstí 😵

stylly
autor
24. srp 2010

@capricorn rozhodně je lepší větší odstup,..2,měsíce je maluško......tak alespon 6.měsíců 😉 ale i tak super a at má Josífek sourozence 🙂

racatko
25. srp 2010

@kjajule presne tak 🙂

racatko
26. srp 2010

ahoj holky, hledam nejakou maminu z brna.. ja 22 a mimi 6 tydnu.. je na tom nekdo podobne? 😉

citroenka
26. srp 2010

Ahoj taky bych se přidala (jestli můžu) je mi 20 a mám 5měsíční dceru,zvládám všechno levou zadní. 🙂Mladé maminky jsou nej.