Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

mitote
4. led 2011

@monaberuska1: myslis mazlicka miminko nebo zvire? my mame psa, kralika a 3 zelvy 😀 😀 😀 a o domku ani nemluv, hledame uz pul roku pozemek ale brno je silene drahy a poradne tu ani nic neni :-/

monaberuska1
4. led 2011

@mitote nene děti ne 😀 myslím malýho hafánka jokšírka 😀 jejda takže doma zvěřinec pěknej 😀 to je paráda 🙂♥♥jojo tak to věřím brno je velké tady ale zas je to malé a pozemky žádné tak ale mi stejn ě ještě čekáme, počkáme si jak začnu pracovat, 🙂 take za dva roky a třičtvrtě 😀

mitote
4. led 2011

@monaberuska1: no jo sestehovali se dva nilovnici zvirat a to manzel nastesti nechal kocku a korelu u rodicu 😀 jo a v praci ma rybiku 😀 hele tady taky pozemky nejdo a kdyz jsou, tka leda na radovky, coz nechceme a pokazde je nekde nejaky hacek...zitra jedme na stavebni urad, ale uz jse predem skepticka :-/ to ja bych rada abychom pak uz rovnou detatku zarizovali v domecku pokojik, protoze stejne rok nez postavime budeme muset nekde bydlet :-/

monaberuska1
4. led 2011

@mitote jojo taky jsme chtěli prvně domeček ale to nám prostě nevyšlo, hold nevyjde vše jak je naplánované..ale škoda 😀 ale ted nám to snad už vyjde 🙂♥hihi tak to teda by jste měli doma opravdu zoo 🙂 mimáme jen rybičky a pejska 🙂♥♥ tak držím pěstičky na zítra .-)

mitote
4. led 2011

@monaberuska1: my ho prvne nechteli, ja chtela jedine byt a pak jsem potkala manzela a bylo to... do te doby jsem chlapi nechtela ani videt, deti nebo slova o domecku a dva roky na to jsem vdana, planujeme domek a deti 😀

monaberuska1
4. led 2011

@mitote jojo a tak to většinou bývá 😀 já domek prvně nechtěla taky, jelikož říkám že bych raději byt chci se naučit jakoby hospodřit a abych prostě ten baráček zvládla, a ted když už jsme vlastně 4 roky v bytečku tak bych chtěla už baráček 😀

mitote
4. led 2011

@monaberuska1 no vidis to ja jsem tu teprve dva roky a pul a manzel teprve rok a pul 🙂 a uz tahnem pryc 😀 bude to lepsi pro vsechny, deti budou mit vybeh, pes tak, kralik bude mit zraci policko travy, zelvy rybnicek v lete

monaberuska1
4. led 2011

@mitote vždyť jo, ♥♥mi kdyby jsme měli tu možnost tak by jsme taky šly. ae jsem ráda že je to zatím tak jak to je 🙂♥♥zatím se máme pořád na co těšit 😀

sjussi
4. led 2011

@renesme no snazim se 🙂
@monaberuska1 patri ale nekdy se az divim co dokazou 😀

renesme
5. led 2011

kde jste dneska?

monaberuska1
5. led 2011

@renesme tady 😀 😀 😀 😀 byli jse dneska kupovat naušničky 🙂

renesme
5. led 2011

@monaberuska1 a jake jste poridily?

mkr
5. led 2011

tak u mě se taky dost pozastavují nad tím, že mám doma už 3 letou a druhý na cestě, teď se mi to stalo na pohotovosti, dr. měl štěstí, že tam nebyl se mnou manžel

renesme
5. led 2011

@mkr a kolik i e smimli se ptat?

mkr
5. led 2011

@renesme v březnu mi bude 24

renesme
6. led 2011

@mkr a mate pro dalsi mimi jmena uz vymyslene?

Holky jeste jsem se chtela zeptat vy co mate dve ditka?jak zvladate ci jste zvladaly tehu?

monaberuska1
6. led 2011

@renesme krásné vypadají jako čtyřlístek-zlaté 🙂 včera sme se semka nemohla dostat vůbec ☹

monaberuska1
6. led 2011

@mkr ahojínky, tak gratuluji k ěhu .-)a jsi na začátku koukám 🙂

mkr
7. led 2011

@renesme ne ještě ne, ale malá prckovy říká Anička, jinak u nás to bude v pohodě, protože malá nastupuje do školky a já zůstanu doma na neschopence 🙂

mkr
7. led 2011

@monaberuska1 na začátku, ale letí to, vyšlo nám to na poslední chvíli 🙂

monaberuska1
7. led 2011

@mkr jojo to jo, letí to jako blázen že?? taky mám doma 3letou cácorku 🙂 🙂 😉 a ted 3 měsíční druhou 🙂 😉 ještě nevíte co se schovává v brušenku?? 😉 jedeš v tom cca 12tt na nějaký ten velký UTZ? 🙂 já na něm byla v Brně už v tu dobu ná to řekly co to bude, první jsme si nenechali říct a ted druhé ano♥

mkr
7. led 2011

@monaberuska1 my jsme to chtěli spojit, tak nám to nakonec vyšlo, jj čeká nás jdu, ale až 26.1., tak už odpočítávám dny, mužskej je ze mě hotovej 🙂 uvidíme, jestli si to necháme říct, první jsem chtěla holku a tu mám, u ní jsem to tušila, teď to těhotenství je úplně jiný, takže mám tucha na kluka

monaberuska1
7. led 2011

@mkr jo?? tak to už je za chvilku 🙂 tak to budu držet prstíky 🙂 určo písneš co ajak vid🙂ze mě byl mužskej hotovej když sem testovala 😀 měla jsme minimálně 10 testů po dvou koupných 😀 😀 😀 a čekala sem kdy už se objeví // nakonec se objevily až při předposledním testu 😀 😀 😀 😀 😀 docela sranda 😀
taky sem měla u prvního těhu tušení na holčičku a moje přání taky :D apřu druhé mi bylo blbě stejně jako u malý ale ještě víc bych řekla tak sem nevěděla ale tušení jsem měla opět na holčičku, kteoru sem si ale přála aji manža 😀 kluky u nás mají všichni právě já jsem byla nejmladší holka z naší celé rodiny ale Markétka naše rvní dcerka jsme to tím prorazily 😀 😀 😀 ale u tchánovců máme jediný holky docela sranda tam u nich nemají žádnou holčinku samé kluky třeba po svou nebo po třech 😀 😀 takže jsme jediný kdo máme hlčičky 🙂 🙂 😉 😀 😀 😀

mkr
7. led 2011

@monaberuska1 mně je to jedno co to bude, hlavně když to bude zdravý, u nás na všech stránech je i kluk, ale převážně holky, a i děda by si přál kluka, má doma jen ženský 🙂

monaberuska1
7. led 2011

@mkr tak to jo, tak uvás je to zas naipak 🙂 😀 😀 😀 😀

petullek
8. led 2011

Ahojky holky, chtěla jsem se zetat, jestli s prckama chodíte také ke svojí bývalé dětské doktorce a jaký mají přístup? Já jsem ted dost naštvaná, protože mě posledně vynadala sestra dost nevybíravým způsobem.. se mi chtělo až brečet,když sjem odcházela 😖 malej měl mít totiž koncem listopadu očkování, mudra mi řekla at prijdu az bude v pořádkdu, mel zvýšené teploty a chrchlal... ted jsem tam vlítla, tam ta blbá sestra, kde jako sem a že rýmička a dokašlávání nevadí a blaa bla... tak jsem jí řekla, že když kluk chrčí, že asi nedokašlává a že rýmu nemá.. no a doktorka mi řekla at prijdu v pondeli.. ale asi uteču. Chodila jsem k nim jako dítě a byla celkem v pohodě, za to teď jsem hrozně nespokojená.. čumí na mě, jako bych si všechno vymýšlela 😢

sjussi
8. led 2011

@petullek tak ja uz sem odstehovana jinde tak k moji byvale doktorce nechodime ale ja si na tuhle doktorku co k ni ted chodim s Matym stezovat nemuzu.Ani na sestricku.Obe jsou uplne perfektni,poradi,pomohou,jsou strasne ochotne a hodne

monaberuska1
8. led 2011

@petullek jejda tak to e mi líto.. já mám také soktorku ke které jsme chodila ale i jsme max.spokojeni. a určitě bych ti radila jestli máš sní problém já bych volila jinou, jelikož si mylsím osobně že vztahy mezi vámi by měli být dobré 🙂 já s doktorkou hodně se radím atak a pokecáme a prostě když tam jsme je to suer, popovídá si s markétkou s \nikolkou ještě ne ta je mrňavá a paráda, 🙂 podle mě je základ mít dobrého dokrota 🙂.. ♥♥

petullek
8. led 2011

@monaberuska1 když já mám dojem, že paní doktorka mi ani s ničim moc neporadila... S příkrmama mi řekla, že mám začít ukončením 4m a k tomu mi dala hrozmadu letáků... ať si to prej počtu, když se mi malej pořád točil na jednu stranu, řekla mi, že deti to dělají, a když jsem chtěla lékařskou radu na cokoliv, dala mi letáky ať si vyberu... ☹ Nevím jestli je to dobrý přístup... nevím, co si myslet... :( Když jsem odlítala do anglie, tak jsem chtěla radu co na nachlazení a na rýmu, zase jsem dostala letáky 🙄 No uvidím.. V pondělí tam jdeme zpátky, ještě se rozhoduju, uvidím.. jo a na netu má z 11ti hodnocení 6 špatných 😒 nevím co si myslet... a nevím, jestli to není pouze nějaký můj blbý pocit.... 😒

monaberuska1
8. led 2011

@petullek aha tak to je ale na prd bych řela já.. já bych byla stímto postupem nespokojená 😕 mě moje dr, vše vysvětlí sama si vyzkouší jak se malá očí, jak kouká, a tak, prostě si sní pohraje aby zjistila jak vnímá atak 🙂 a když není problém tedy a kojíme a přibíráme pěkně tak máme začít s prvním příkrmem až od 6 měsíce ale čajík dáváme, máme škytku hodně často. a ta vše mi pěkně vysvětlila, řekla čeho se nemám bát ačeho s evyvarovat a tak, prostě jsme v té ordinaci minimálně půl hodiny.. a jako vše mi krásně vysvětlí a všechno.. a myslím že by to tak mělo být, dokonce první návštěvu jsme byli doma aona přijela .. 🙂a byla u nás doma avysvětlovala mi úplně vše 🙂 za to jsme byla ráda jelikož když člověk přijel z porodky tak se 2 týdny vzpamatovával atak. aještě ab jsme cetovali nikam k dr. to mě vyhovovalo takhle 🙂 dala mi aji dvd o kojení atk 🙂 prostě opravdu s enám věnuje 🙂