Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

ba0terka
17. srp 2011

@mysiiickaaa: dokonce dvojčata jo? 😀 šiši,to se mi snad ani nechce věřit 🙄 a co králík? 🙂

mysiiickaaa
17. srp 2011

@ba0terka žije stále, už má skoro 6 let, má se dožít 5 tak nevím 😀 , asi je mu u nás dobře 😉

mysiiickaaa
17. srp 2011

@ba0terka prostě je to malá vesnička, jo a jak to, že jezdíte tak komplikovaně přes nás?

dilemma
17. srp 2011

@sjussi no jou pemprdy my kupujeme porad jsou jedny z nejlepsich zkouseli jsme i hugisky ale ty byly uplne na prd:( sme z nich byla nestastna:( a bempanthen by mel pomoci hned my to vzdy druhy den mely uplne krasny ani zminka po opruzenine🙂 a jinak teda ja tim nesetrila navalila mu te masticky tak ze mel vsecko bili uplne dala plenu a druhy den fakt ani znamka🙂 a jinak teda my male poprve takovy problemy:( malyho kdyz byl malinkatej tak snad jen 2x bolelo bricho a az ted tohle zkousela jsme svestky nic a taky fenykl po tom aspon prdi:D ale kde nic tu nic:( tak uvidime jaka bude dnesni noc a ja ani nevim z ceho to ma prozoze ji to co vzdy od mala takze tezko rict:(

dilemma
17. srp 2011

@kajulka001 jo me kazdy psal ze je to normalni kdyz dite nekadi i tyden ale prijde mi to takovy divny kdyz me kadil porad a nemely jsme s tim zadny problem..:( a navic ji vsecko to co my takze normalni jidlo a me prijde ze ho to v tech strevickach musi tlacit:( dekuji za radu s tema cipkama me fakt nabidla jen ibiskove projimadlo no des:( a zabralo az po 3 hodinach:(

kajulka001
17. srp 2011

@dilemma myslim si ze ty cipky jsou i setrnejsi nez projimadlo 😉 no me taky prislo ze ho to tam tlaci vzdycky byl pak urvanej a neslo mu to tak jsme museli pomoct cipkem

kajulka001
17. srp 2011

my pouzivali spis pytiol s tim jsme byla vzdycky maximalne spokojena opruzeniny byli hned pryc

dilemma
17. srp 2011

@kajulka001 dobre tak doufam ze to uz zabere jest ejsme koupily Laktulozu a s tou se to ani nehlo taks me z toho na prasky..:( a muzu se zeptat koli priblizen ty cipky stoji koukala jsme na netu a nenasla sme je :( dekuji🙂

kajulka001
17. srp 2011

@dilemma ty jo tak to fakt nevim uz je to preci jen nejaka doba co jsem je pouzivala a nedavno jsem je vyhazovala protoze uz byli prosle ale nebude to moc kdyztak se zeptej doktorky at ti je napise na recept kdyby byli drahe ale ja myslim ze ne

dilemma
17. srp 2011

@kajulka001 ja jen ze za to projimadlo jsme dala 300kc:( a za tu laktulozu 200:( tak mam z toho uz taky soky:D ale vzdy si rikam hlavne ze mu to pomuze🙂

kajulka001
17. srp 2011

@dilemma ty jo tak to jsou docela palky 😲 no zeptej se v lekarne a kdyztak rekni doktorce at ti je napise na recept 😉

dilemma
17. srp 2011

@kajulka001 jasn dekujimoc za radu snad uz to zabere:D

klaudiee
17. srp 2011

Ahoj maminy mě je 18 a v uterý rodím 🙂

ba0terka
17. srp 2011

@mysiiickaaa: no teda,to se má asi fakt dobře 😎 Protože v Rožnově žije manželův nejlepší kamarád s partnerkou a v Zubří je hrozně dobrá točená zmrzka,tak když jednou za čas jedeme do Shopinu v Ově,tak to bereme oklikou 🙂 Když něco,tak pořádně 😀

mysiiickaaa
17. srp 2011

@ba0terka ahááá já si říkala, protože my občas jezdíme přes vás 😀

ba0terka
17. srp 2011

@mysiiickaaa: taky nějaká oklika? 😀

kajulka001
17. srp 2011

@klaudiee tak at ti to dobre dopadne 😉

mysiiickaaa
17. srp 2011

@ba0terka ne ale líp se tama jede 😀

mitote
17. srp 2011

@mysicka15 a proc tu nemas zadnou svoji fotku s ditetem? vetsina maminek tu ma fotku sebe s detatkem

klaudiee
17. srp 2011

@kajulka001 děkuji a tobě je koliik??

kajulka001
17. srp 2011

@klaudiee me je 20

mysicka15
18. srp 2011

@mitote jelikot sem zatim nemela cas a musim ji najit ale dam tam fotku

nikoletka77
18. srp 2011

my se taky přidáváme k mladým maminkám 🙂 měly jsme problém s okolím i s jednou stranou rodiny :( nedali jsme se a máme krásnou Elišku 😅

ba0terka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikoletka77
18. srp 2011

@ba0terka škoda slov na takové lidi... něco podobného znám taky, ale ten náš problém není až tak dramatický :(
upřímně je mi tě líto, protože vím, čím jsi si prošla.

sjussi
18. srp 2011

@dilemma tak nam to vzdy trva to leceni dyl protoze maly ma citlivejsi plet,a hrusky jsi nezkousela?ty prej taky dobre prozenou 😀
@ba0terka tak to je smutny pribeh,muj tatka z toho taky nrbyl nadseny ale smiril se s tim,dokonce rekl ze svatbu zaplati ze je pry zvykem ze to plati otec nevesty a ted je rad ze ma vnoucka 🙂

ba0terka
18. srp 2011

@nikoletka77: děkuju... už jsme fakt ráda,že mám klid... kdo se má furt stresovat 🙄
a vy už máte klid nebo se to u vás řeší nějak průběžně? není-li to tajné tedy 🙂

ba0terka
18. srp 2011

@sjussi: to je hezké 🙂 my si svatbu platili nakonec sami s malou pomocí rodičů od manžela... naši se s tím nesmíří už asi nikdy,ale to je jejich problém... kdybych nad tím měla furt hloubat,tak z toho budu mít i snad noční můry 😠

nikoletka77
18. srp 2011

@ba0terka klid máme, ale jak se to vezme... naši jsou v pohodě, i přítelova rodina - jen se momentálně něco doslechly o nějakých pomluvách... jsem si říkala, kdyby to byla aspon pravda. no jo,já osobně si myslím, že je pro ně těžké smířit se s tím, že nejstarší syn už má svoji rodinu. a aby toho nebylo málo, tak já mám rodinu 300km daleko, takže tady jsem takovéj vetřelec :( ale člověk si časem zvykne 🙂

sjussi
18. srp 2011

@ba0terka ono je nekdy lepsi to prestat resit 🙂
@nikoletka77 ja bydlim ,,jen,, 80 km od domova a sice jsou manzelovy rodice v pohode ale i tak bych radsi byla bliz domovu 🙂 ale jak si psala clovek si zvykne,akorat kamaradi se hledaji hur