Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

clare379
2. bře 2011

@pellullinka fakt? a jak to vzali u vas? Jinak moc dekuju 🙂

pellullinka
2. bře 2011

@clare379 mamka dobrý, babička měla klasický řeči že si zkazím život, přítelovo rodiče byli nadšení a švagrová taky 🙂
Moje mamka měla první dítě v 17ti, takže neměla nárok mi něco říkat 😀

clare379
2. bře 2011

@pellullinka aha,tak to jo 😀 No u me jen mamka teda řádila,jinak to taky všichni vzali v pohodě,i přítelova rodina. No každopádně se na to malý moc těším 🙂

stylly
autor
6. bře 2011

Zdravím nové maminky 😉 jsem ráda že se tady tak pěkně scházíme,..já zatím druhé mimi taky nechci,..neboť to prvné těhu bylo komplikované 😒

stylly
autor
6. bře 2011

@clare379 přeji hodně sil,.je moc dobře že se všichni na miminko těšíte 😵

mihaulka
10. bře 2011

@stylly Přidávám se mezi mladé maminky, bude mi 21 a mám dvouměsíční holčičku.. 🙂

salilinka
10. bře 2011

Zdravím Vás mladé maminky , je mi 25 a mám 4letého syna a ať si kdo chce to chce myslí je to to nejlepší co mě v životě potkalo..

dorinka88
17. bře 2011

@pellullinka Ahoj maminky 🙂 taky se mužu přidat mám už skoro 5 měsiční dcerku a ted v lednu mi bylo 23 🙂 ja teda svoje okolí a ostatní moc neřešila...asi pro to že jsem na to neměla čas 🙂 malá se narodila v říjnu a já za těch 9 měsicu stihla odpromovat a u toho chodit do práce...tak že muj dení plán byl ..na 7 do školy..na 11 do práce a od 15h zase do školy až do 7 nebo do 8 🙂 v červnu jsem promovala a potom až do záři chodila do práce...ted mam do září čas a potom začínam zase s Ing. studiem tak jsem zvědavá jak to pujde...každopádně já jsem ráda že jsem mladá maminka...sice na všech rodiných akcich vždy poslouchám jak si to nemužu pořádně užít jako mladá...ale s tím vubec nesouhlasím....🙂 vždy se usměju a nediskutuju o tom prostě holt příbuzní že 🙂.....vidí to jinak když všichni měli nabo dokonce ted ají děti až ve 40!Jinka moji rodiče to bvzali celkem sporotvně a asi to čekali s přítelem jsem spolu žili už od 20 napřed u našicha potom už sami asi rok než se mala narodila a já sama za sebe jsem nesmírně spokojená a štastná naši malou zbožnujou a dělají pro ni a pro nás prvni posledni...myslim že byt mladou maminkou ma i sve vyhody.... 🙂

pellullinka
1. dub 2011

@dorinka88 já zase maturovala s 2měsíčním mimčem a příští rok budu končit bakaláře s 3letým prckem, snad to dám 🙂 pak bych ráda při práci to Ing.studium. ale hlavně toho Bc. si udělat aspon. Držím palce 🙂
určitě to má výhody 🙂 zase až nám bude 40 budeme si moc užívat manželů a dovolených 🙂

pellullinka
1. dub 2011

@clare379 to je dobře, že se těšíš 🙂 Já ted šla s malým do bazénu a máme zlevněný vstup rodiče + dítě a paní mi nevěřila, že Kuba je můj. Musela jsem jí ukázat občanku kde ho mám napsaného 😀

sarkadankova
2. dub 2011

to se mi libi

sarkadankova
2. dub 2011

ahoj holky , mohu se k Vám přidat? Jsem vdaná je mi 21 let. Bohuzel jeste mama nejsem, ale hrozne bych chtěla, je to tezky ty nazory lidi. Kdyz se podivam na 40 letou maminku tak si rikam , to nechci ja chci byt mlada maminka hlavne protoze ze chci mit energii na sve deti a chci se dozit vnoucat. Me segre je 25 ma dve deti 8 a 3 a je to super ma na ne cas silu energii, parada. Uprimne vam zavidim ze uz jste maminky

pellullinka
4. dub 2011

@sarkadankova ahoj šárko, neboj, taky určitě budeš brzo maminka 🙂

sarkadankova
6. dub 2011

ahoj jak se vam vede? doufam ze jo , touha je silnejsi a silnejsi 🙂 jaky jsou zacatky s miminkem? natlak oloki musi byt narocny.

pellullinka
8. dub 2011

@sarkadankova my měli začátky úplně suprový, já žádný depky, kila jsem shodila ani nevím jak. Kuba jen spal a jedl, plakal minimálně. Já bych si dala šestinedělí klidně znova 🙂

pavlina88
9. dub 2011

Ahoj holky 🙂 taky bych se k Vám ráda přidala pokud můžu. Je mi 22 a jsem v 13+5 tt. Vdaná nejsem, mám přítele a v červnu spolu budeme už 6 let, miminko nebylo plánované, ale moc se těšíme 🙂 V mém okolí je teď docela dost mladých maminek - staré jako já nebo i o malinko mladší, což je super. Jsem ráda, že budeme mladý rodiče a myslím, že by to tak mělo být, mému tátovi bude v květnu 40 let 😀 - taky začal brzy, tak to máme asi v genech.... Jinak nedávno jsem byla na ultrazvuku a překvapilo mě kolik starších maminek tam bylo 😕 a ta jedna byla už opravdu třeba tak kolem 40ti, dokonce si toho všiml i přítel a když jsme vycházeli z nemocnice, tak mi povídá: "Všimla sis těch starejch ženskejch?" 😀 😀 Já jsem to tak naplno říct nechtěla, ale on je bezprostřední člověk....všimla jsem si toho i na gyndě a když se nad tím tak zamýšlím, tak furt nevím co je to teď za trend - dítě nejlépe až po třicítce - viz. moje kolegyně v práci, je jí 30 let a o dětech tvrdí, že si je ráda pochová a pomazlí a pak má klid když je zase odevzdá a stačilo 😀..... Nepotřebuju si "užívat" a každej víkend propařit a zlít se pod obraz, nedělám to normálně, tak nevím proč bych si měla na něco stěžovat nebo aby mi něco takovýho snad mělo chybět....užila jsem si dost a co jsem chtěla jsem prožila a co ne tak to prožiju s miminkem a o to víc se na to těším 🙂 Tak jsem tady trošku sesmolila pátý přes devátý, tak snad to někdo pochopí a nezlobte se za takovej román, nějak jsem to přehnala 😀 Jinak si prostě myslím, že je super, že je zase tolik mladých maminek 😀 Jooo a ještě mě dost pobavilo, jak sem ze začátku psaly maminy přes 30 a snažily se někoho poučovat a moralizovat, asi tak vlezu do skupiny maminky po třicítce - postrádá to logiku 😵

pavlina88
9. dub 2011

a ještě bych chtěla dodat, že rozhodně žádnou maminku co má mímo po třicítce neodsuzuji, na to nemám právo, jen můj názor je, že rodiče by měli být mladý a rozhodně je rozdíl když ta ženská miminko mít nemůže a podaří se to až po tý třicítce a rozdíl když se žene za penězi a kariérou a pak si najednou uvědomí, že by taky možná mohla mít dítě....prostě první dítě po třicítce bych mít nechtěla, nevím jak na tom budu po zdravotní stránce a čím je člověk starší má méně energie nebo aspoň u mě to tak je. 1000 lidí 1000 názorů....

pellullinka
9. dub 2011

@pavlina88 ahoj 🙂 vítej 🙂
No jako mě třeba ještě tak do těch 32 to ještě přijde jakž takž, ale po 35 první dítě je podle mě fakt pozdě...

pavlina88
9. dub 2011

@pellullinka Ahoj , no po 35 to už je extrémní, pak jde pro dítě do školy a učitelka volá - máš tady babičku 😀 . My jsme byli v létě na dovolený s přítelovými rodiči a ty sebou měli malýho vnuka a pak tam byla jedna taková rodinka a taky jsme si řikali, že je to dědeček s babičkou a vnouček, ale až na konci jsme se od prcka dozvěděli, že je to maminka a tatínek, takže docela trapas 😀

kaculawagnerova
12. dub 2011

ahojky maminy .. vase tema mne velice zaujalo ..ja sem taky dosti mlada mamina je mi 21let a mam 2leteho prdolku.Otehotnela jsem jeste na skole.Mela jsem trosku problem dodelat skolu misto maturity v kvetnu jsem byla na porodnim sale.Takze jsem maturovala v zari.Byla to docela sila ucit se na maturu s Lukaskem a jeste s jeho nemoci(trpel trombocytopenii-spatna srazlivost krve) ze zacatku to byl kruty zacatek meho materstvi.Ale nastesti maturitu mam,Lukasek se uzdravil a roste jako z vody .A nelituju toho ze ho mam jak plno lidi rika hodne brzo.Maminky ktere chteji mit nejdrive karieru pote casto zjisti ze uz je na miminko pozde a nejde tak jak bych chtely

vally.
13. dub 2011

Ahoj maminky, taky se přidávám mě v červnu bude 22 let a mám doma 3 letého chlapečka a 8 měsíční holčičku... Otěhotněla jsem v posledním ročníku na učnáku ale po roce jsem si ho dodělala. S chlapečkovým otcem už nejsme (díky bohu) vyklubal se z něj docela dobrý grázl ale znáte to ružové brýle zamilovanosti. Našla jsem si nového přítele se kterého se později stal můj manžel a sním mám dcerku. Jsme svoji skoro 2 roky, Loni v listopadu jsme řešili nezrušitelné osvojení syna - syn vlastního otce uža si 2 roky neviděl, ex o něj nejeví zajem a dál se rozsévá a neplatí alimenty. No a už máme všichni stejné příjmení. Mažel je suprový jak táta tak manžel - takže jak se říká po pekle nastává ráj,. . Jakou krizi jsem měla když jsem se dozvěděla že jsem těhotná s chlapem který mě mlátí a ještě v necelých 18... A ted ? nejde srovnat -pravý opak.. Takže kdybych měla na vybranou klidně jdu do toho znova...Děti jsou pro mě vším a to že mi vyšel hned párečekv... 😵 😵 😵

renny.enny
13. dub 2011

já otěhotněla chtěle v 19ti letech a ted čekáme druhý 🙂 chtěně, nepřijde mi to brzo!

sarkadankova
13. dub 2011

Aholky , tak co vase radosti jak se maji? a jak se mate vy? ja jsem doma s manzelem oba koukame do pc , tak premyslim jestli to je stejny i u Vas nebo to je jen u me. Paradni je kdyz holka najde chlapa s kterym vi ze ji bude dobre a ze bude hodny na deti. (na rodinu) Vally to muselo byt hrozne tezke, je dobre ze ted jsi spokojena. Tak pěkný večer 🙂

pellullinka
15. dub 2011

Ahoj holky 🙂
@vally. je super, že je vám fajn 🙂 a páreček závidím, já bych taky chtěla druhou holčičku, ale samozřejmě nepohrdnu ani kloučkem, to je jasné...
Jsme doma dneska, já uklidila a nic jiného se mi nechce. Ve středu jsme se byli fotit zae v ateliéru na hodinku, jako minulý rok, ale Kuba nespolupracoval tak uvidíme jestli z toho nějaká fotka vůbec bude 😀
Jinak vybírám nábytek do ložnice. Holky máte zkušenosti s nábytkem z Ikei?

sjussi
15. dub 2011

@pellullinka hihi ja bych taky parecek ale myslim ze ty male potvurky si s tim hlavu stejne nedelaji 😀

pellullinka
15. dub 2011

@sjussi to určitě ne 🙂 ale lhala bych kdybych řekla že je mi to úplně jedno 🙂
Moc bych si holčičku přála, kluk se mi jako první splnil 🙂 ale já bych možná chtěla i tři

sjussi
15. dub 2011

@pellullinka no ja zatim mam co delal s jednim 🙂 druhe urcite chci ale vim ze ted bych jej jeste nezvladla 🙂 ale tri uz si nedovedu predstavit 🙂

pellullinka
15. dub 2011

@sjussi moje mamka říká, že dvě nebo tři už není žádný rozdíl 🙂
taky mi kubík zatím stačí, ale poslední dobou už mi přijde velkej, samostatnej celkem a nad miminkem uvažuju ikdyž vím, že ted ho mít určitě nebudeme 🙂

sjussi
15. dub 2011

@pellullinka no my chceme druhe tak po tech 2-3 letech tak uvidime zda se to podari 🙂

klosky
15. dub 2011

Je mi 23 a jsem štastná, že mám naše zlatíčko a nikdy bych neměnila...