Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

f161
12. lis 2010

Chtěla jsem se zeptat, můžeme si tykat?

sjussi
12. lis 2010

@f161 jako mne????a nedovolujes si trochu 😀 😀 😀 zajimave je ze driv to bylo ok a ted se to mnoha lidem zda brzy.ale proc?protoze chci byt fit a uzivat si s prckem zivota a ne skuhrat jak mne boli to to a nemoct s nim behat,poustet draka nebo tak???
@pellullinka na tohle taky cekam az nekdy pujdu s malym otevrit dvere nekomu cizimu 😀

pellullinka
12. lis 2010

tykáme si tu všechny rovnou ne?

@sjussi ale já chodím otvírat sama a už se mi to stalo 2x

Jinak já mám mladou mamku a života si užívá ted, chodí posedět s přáteli, na plesy. prostě si užívá ted a má energii na vnoučata. ikdyž někdy bych jí měla radši v důchodu 😀

sjussi
12. lis 2010

@pellullinka no mne jeste ne 🙂 skoda 😀
ja taky mamka mne mela v 17 skoro 18 letech a tedka ji bude v kvetnu 39 a tatkovi v lednu 40 a taky si to uzivaji,decka maji odrostene muzou jit kam chteji,klidne i s nama,na dovci si jezdi a sou v poho a za to sem rada 🙂

f161
12. lis 2010

Dobrá tedy🙂 Petulko chtěla jsem ti říct, že máš krásnou rodinu! a ty fotky z ateliéru se fakt povedly🙂) Jinak se taky určitě do budoucna těším, že budu celkem mladá a svěží na to, abych se šla pobavit s příteli, než abych ve 40 seděla doma na zadku a chodila jen do práce a cítila se odepsaná..
sjussi: Je fakt, že budeš mít víc energie na všechno to lítání s prckem. Lidi vždycky budou závidět druhýmu už jen pocit štěstí nebo úsměv na tváři. a budou to přesně ti, kteří se sami ze života nedokážou radovat.

f161
12. lis 2010

@sjussi Ještě jsem ti chtěla poblahopřát k bříšku🙂 Koukám, že to máš "za pár", tak hlavně pohodička, klídek, nechat se obcas obskakovat, rozmazlovat a tak🙂)) A musím říct, když teď vzpomínám na svůj melounek, že ti maličkato závidím, v dobrém slova smyslu samozřejmě🙂 Nikdy nezapomenu na ten moment, kdy se ve mě malej začal pohybovat, no něco neuvěřitelnýho🙂)

pellullinka
12. lis 2010

@sjussi tak já jsem nejmladší ze 3 dětí, takže moje mamka měla nejstaršího bráchu v 17 a ten je o 8let starší než já.
Mamka byla poprvé babičkou ve 36 a mysleli si že to je její 😀

@f161 děkujeme 😀 bylo to točo, kubíka nejvíc zajímal foták, byli jsme tam jen hodinku, ale zase to musíme zopakovat, jsou to krásné vzpomínky!

f161
12. lis 2010

@pellullinka No vidíš, to může tak mladou ženu a maminku tří dospělých dětí jedině potěšit🙂 A jak tak koukám na čas, zřím, že též využíváš nočních hodin, kdy malej spinká viď? :D

pellullinka
12. lis 2010

@f161 jojo já sem na počítači vždycky večer 😀
a plánujete druhé?

pellullinka
12. lis 2010

půjdu ale už spát, zítra mám celý den školu ☹

f161
12. lis 2010

@pellullinka Tak já bych určitě ještě jedno chtěla, akorát už nejsme s taťkou, protože to byla trochu smutná itálie, a mít dítě s někým jiným, to asi nee, takže nejspíš bude malej jedináček. Ale nikdy nemůže člověk říkat nikdy.🙂

pellullinka
12. lis 2010

@f161 to je mi líto, že vám to nevydrželo. a proč nemím mimčo s někým jiným? to by byla škoda ne?
my plánujem tak za 3roky

f161
12. lis 2010

Tak já už to tak nějak neberu, sice je to moje životní prohra, protože na toho člověka jsem byla napojená celým tělem, jestli mi rozumíš... A zatím bych nedokázala přijmout žádnýho jinýho partnera, ani do života ani intimně... Je to těžký no... Ale neříkám nikdy... Uvidíme co mi osud nalinkoval🙂 A chtěla bys holčičku viď?🙂

k.ate
12. lis 2010

Jee, po dlouhé době nakukuju a vidím, že se to docela rozjelo 🙂 no a s tím, že si někdo myslí, že jsme mladý, mám taky "veselou historku z natáčení". Někdo zvonil a já byla s malým, tak šel otevřít manžel, byla tam nějaká ženská kvůli elektřině a manžela se zeptala "Dobrý den, jsou doma rodiče?" manžel odpověděl "Ne" a ona "Aha, tak nashledanou", odešla pryč a už jsme ji neviděli 😀 Prostě ji nějak vůbec nenapadlo, že bychom mohli bydlet sami 😀 Ale já se tehdy válela smíchy 😀

f161
13. lis 2010

@k.ate Zdravím🙂 Pěkný příběh:D To víš, spousta lidí, nevím kde to vzali, si myslí, že ženský BUDOU rodit až kolem 30let první dítě... Jenže kdyby nebylo nás "mladejch" co do toho vlítnou rovnýma nohama a nebo si to naplánují, ČR by měla za chvíli problém s nedostatkem prcků🙂) Takže na sebe můžeme být náležitě hrdé, protože do naší společnosti vnášíme naději na další evoluci a existenčně zdravé jedince🙂)

sjussi
13. lis 2010

u nas sou hody asi si pujdu na cukrovou vatu 😀
@f161 njn za par 🙂 uz se straaasne tesime az maleho uvidime 🙂 a ja uz se tesim az zase budu moct spat na brichu a nikdo mne zevnitr nebude kopat 😀 a pak si zase budu stezovat ze musim k malemu vstavat a taaak a taky budu chtit mit zpet brisko 😀

f161
13. lis 2010

@sjussi aa tady má někdo chutě že? 🙂 ja nemela cukrovou vatu snad od detstvi 🙂 Taky sem se tesila, az si budu hovět na břiše, ale jak sem byla zvyklá jen na pravo a nalevo, tak mi to nějak zůstalo a na břiše už moc nespím, i když to byla má usínajcí poloha před těhu🙂 Uvidíš, že až bude mimčo venku, spadne z tebe taková ta tíha ve předu🙂 ale určitě se stane, že budeš chtít mít zase bříško, hladit ho a cítit ty kopanečky..No už teď se rozplývám, jen na to pomyslím🙂) Je to prostě nejkrásnější období🙂 To naše tělo umí fakt pěkný věci🙂)

sjussi
14. lis 2010

@f161 no s tou vatou to neni jen tehu chut,ja vatu a turecky med miluju od malicka takze se pokazde tesim na nejakou pout az si to budu moct koupit 🙂 akorat mne teda letos prekvapili protoze stala 30kc ale to se dalo asi cekat 😀

beruska1989
14. lis 2010

@pellullinka mě vypršelo zkouškový. jedna učitelka se na mě absolutně vybodla, neměla na mě čas, a pak už bylo pozdě, asi jsem jí měla víc nahánět, bohužel už s tim nic neudělám. ☹

f161
14. lis 2010

@sjussi To víš, financí není nazbyt🙂 Ale na cukru s vodou a vzduchem by se mě taky takhle dobře vydělávalo:D Jinak já jsem si jednou koupila cukrovou vatu v kelímku, v obchoďáku, protože byla zima no a to ti byl takovej blevajz :D nejlepčí je prostě na špejli že?🙂 A tureckej med to jako mužu🙂))))

kikulienkaaa
15. lis 2010

mi sme tady taky🙂)))) 🙂

sjussi
15. lis 2010

@f161 no to si pis,vcera sem koukala ze skakani na trampoline stoji 25kc 5minut tak si asi koupim trampolinu ktera stoji myslim neco kolem 3-4 000 a budu s ni objizdet poute,to se vyplati 😀 😀 tu vatu sem v kelimku jeste nezkousela ale asi ji testnu stejne myslim ze na tu na spejli proste nemaaa 😀
@kikulienkaaa 🙂

micha.bello
15. lis 2010

Ahojenky holky, tak mně je 22 let, Klárka se mi narodila ve 20 letech a teď čekám druhé miminko s přítelem. Ve čtvrtek budu začínat 7. týden. 😉 A Ještě tu novinku nikdo z rodiny neví. Těm to chceme oznámit na Vánoce jako dárek. Jsem zvědavá, jak to vezmou. Starší sestra bude mít koncem prosince 25 a žádné děti zatím do blízké budoucnosti neplánuje. Asi na mě budou všichni koukat jako na blázna ale co... já chtěla 2 děti a druhé bylo také plánované. :o)

sjussi
15. lis 2010

@micha.bello ahojik gratuluji k miminku,urcite to pro rodinu bude prekvapeni ale v dobrem slova smyslu 🙂 my to mame s manzou taky naplanove jako ty 🙂 prvni se nam narodi v lednu 🙂 a druhe pak planujeme o 2 roky pozdeji 🙂 tak pokud se nepozabijime a priroda da tak to bude bezva 🙂

micha.bello
15. lis 2010

@sjussi: Dívám se, že máš termín 12. ledna. 😉 U Klárky jsem taky měla termín 12.1.2009, a malá se mi narodila 10. ledna. 🙂 Ještě teď si pamatuju jak jsem byla těhotná s ní. Bylo to hezké období. My budeme mít od sebe děti skoro na den o 2,5 roku. Se současným přítelem se nám zadařilo hned první měsíc snažení, bylo to hodně velké překvapení tak rychle. Přítel se trochu obával aby nebyl neplodný... a vida jak je plodný. 😀 Stačilo jen mít tu správnou partnerku a hned to šlo. 😉

sjussi
15. lis 2010

@micha.bello no ja mam mam docela strach aby mne to nechytlo na silvestra az zacnou strilet ohnostroje 😀 my sme taky nemysleli ze se nam tak rychle zadari 🙂 a ejhle 14dni po vysazeni prasku 😀

pellullinka
16. lis 2010

ahoj holky, nějak sem se zapoměla 🙂
vítám novou maminku 🙂

Holky mám pro vás nabídku. Kdybystě některá potřebovala něco z oriflamu, cokoli pro chlapa, děti, pro sebe tak písněte.
ted třeba mají můj oblíbený zázračný kelímek ve vánoční vanilkové vůni a je slevněný z 219kč na 99.
kdyžtak napište. zbožíčko bych vám poslala poštou.
díky

petule201
17. lis 2010

@pellullinka Děkuju, to my si umíme vybrat 😉 Adélka se měla narodit na Mezinárodní den žen a Eliška na Vánoce... to je pomale jak osud! 😀

pellullinka
17. lis 2010

@petule201 to je hezký 😀

petullek
18. lis 2010

🙄 Ahojky holky, muzu se k vam pridat???? 😀 nevykopnete me, kdyz mi bude z0a chvilkuy 24??? 😀
ja abych vam pravdu rekla, tak me lidi doslova serou!!!! (omlouvam se za vyraz)vsichni na me cumej, jak kdybych se nechala zbouchnout 🙄 grrr nesnasim to.. a myslim,ze kdyz jsme mlade, tak to zvladame uuuplne jinak nez v 38 😝 ja Samulku chtela a planovali jsme ho, jenze jsem byla docela zivel, a lidi to nepochopili, znali me s panakem v ruce a s cigaretou v druhe 🙄 behem roku se muj zivot otocil a 180% a nikdy toho rozhodnuti nebudu litovat. Ale lidi me stvou.. vim,ze vypadam na 16, ale doprcic mam taky narok na to byt mamou.. nebo ne? nehlede na to, ze i u nas v rodine kolujou reci, ze jsem sobodna matka 😀 😀 to me dodelalo...
no jak uz jsem tady u nekoho cetla, pohodovej porod, tak ja to mela taky tak.. I kdyz jsem bebicko, na porod jsem se tesila a zvladla jsem to na jednicku a vsichni me hrozne chvalili jak jsem klidna..
Cele tehotenstvi jsem mela naprosty klid a byla jsem vyrovnana, bydlim u mamci, mam byt, ale nechtela jsem tam byt sama, tak jsem ho pronajala. Pritel je z UK a po cas tehotenstvi se mnou moc csau nestravil, protoze ho jeho kamarad zatahnul do prusvihu a on z toho mel doooost velike neprijemnosti,tak nemohl jezdit za mnou moc casto do cr.. Tezke casy, ale zvladla jsem to v pohode.
I s malym jsem vlastne "sama" protoze problemy maji dohru, ale ted jsme ve Walesu u tatinka a pohodicka.. a bude s nama na Vanoce..
Jinak co se tyka miminka, chci druhe 😀

a s tim vekem jeste 🙄 mela jsem komplikace v tehu, brali mi slepak, a pak jsem byla jeste jednou na rizikovce.. reknu vam, ze takove zachazeni zestrany zdr.sester jsem nezazila... byla tam sestra, ktera me poprve narkla, ze mam neco s prahem bolestivosti, ze jsem precitlivela (krava) tahnul me dren po slepaku a nemohla jsem se hybat.. No a pak ze si vymyslim kontrakce, ze pry se mi malej v tom brise vic navaluje, ze to neni tvrdnuti bricha 🙄 tak jsem mela sto chuti ji rict ze malej je asi genialni,kdyz co 20minut se mi navaluje ze ma v brise asi budika 😠 nebranila jsem se a obdivuju odvahu f161 ja bych to nedala 😀 No tak jsem ze sebe vypustila moje rozhorceni nad lidstvem a je mi lip 😀 😀 😀

snad me za ten roman nevyhodite 😅 😅 😅