Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

kajule
31. črc 2010

@stylly , ja teda doufam, ze nam ta prochazka vyjde, pac me nejak pobiliva bricho. Konecne tam je ale tak nejak rozumne a dychatelno. 🙂

@teriskaa , svata pravda. 🙂 A japak ses ty dostala do Prahy???

teriskaa
31. črc 2010

kajule: Studia..vůbec jsem nějak neplánovala,že se tak rychle vdám a stanu mamkou 😀 já bych se zas nevrátila do trutnova,ačkoli je tam krásně a mám to tam ráda.. Praha je prostě moje volba.. žije to tu..pořád někam chodíme.. 😀

kajule
31. črc 2010

@teriskaa , taky jsem koukala na fotky. Pata mel 7700 g na pul roce a to patril spis k tem vetsim. 🙂 Na roce mel cca 10 kg a ted ma kolem tech 15 kg, uz to nejde nahoru tak rychle, navic on je desne akcni.

kajule
31. črc 2010

@teriskaa , ja jsem si prave taky vyzkousela vetsi mesto, jenze to neni nejak pro me. 😒 Ja jsem puvodne ze Svatonovic, to je kousek od Trutnova a ted teda bydlime v Trutnove a ver mi i tady je kam jit, zvlast s detma, ale planujeme domecek nekde na vesnici. Puvodne jsem chtela mnohem vetsi zmenu, prave i prostredi (libi se mi Jizni Cechy, Morava, navic moje draha polovicka je z Brna, to je ale na me moc velky), ted ale vaham.

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

@stylly Jo no, musí ať nevýjde ze cviku když půjde po prázdninách zase do školky. A je to i pro mě lepší, je strašně ukecaný a tak je to pro mě dvou hodinový relax 😅 😀 Ale to je zase malá vzhůru, když se netrefím a nejdou spát zároven, tak se věnuji zase jí, ted spinká 🙂
Téda holky, vy máte supr plán, tady je zataženo a tak jsme doma a příjde mamka s bráchou nám zkouknout novou stěnu v obyváku 😀
Pak jak bude více času, musím Vám zkouknout fotečky a Vaše dětičky..

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

Malá měla tedka na 4 měs. kontrole 7kg a je taky dlouhá , ale kolik ted měří nevím už pomalu nosíme 74 vel.

kajule
31. črc 2010

@m.o.n.i.k.a , s tou ukecanosti ti uplne rozumim, Pata tu pusu taky nezastavi, kolikrat i ze spanku keca. 😀 Proto, kdyz usne, tak si vychutnavam tu chvilku ticha. Odpoledne taky chodi spat, ale ne vzdycky usne, nekdy jenom lezi a povida si, jindy usne na pul hodiny a nekdy je schopny spat i tri hodiny.

m.o.n.i.k.a
31. črc 2010

@kajule Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, kolikrát jak pak mluvím s dospělím, tak si připadám jak hotentod, protože se zasekávám 😀 Sním musím mluvit skoro pořád, jak mu neodpovím tak mluví do Té doby, než mu odpovím, je to šílené fakt 😀 A to jak jsme si říkali at už mluví, at už mluví ted jak mluví tak toho člověk má dost 😀

kaliska
31. črc 2010

U nás je teda venku hnusně 🙄 ,takže budeme sedět doma,celý měsíc si užívám klidu jen s nejmladším 😀 ,ale zítra se nám vrátí zbytek a já jsme ještě nebyla schopná udělat velké pokojíčkové pořádky...nejspíš se na to budu muset vrhnout 😒 ..chtěla jsme i vymalovat,ale nebudu to s prací přehánět 😉
Teď uspávám trpaslíka,tak až se mi to podaří,tak jdu na to 😎
@teriskaa to je teda obřík,to má náš malý teď 😀 ale my jsme tady všichni malí,tak se tomu nedivím 😅

kajule
31. črc 2010

@m.o.n.i.k.a , taky jsme si to rikali a babi porad volali a vzdycky se ptala jestli uz mluvi a on jakou dobu porad mlel jenom "nenene" nebo si povidal, ale jenom v postylce, kdyz ho nikdo nevidel a ted...je mu to jedno, tu pusu proste nezastavi. Kdyz mi neco rika, tak mi to rekne nejmin petkrat a kdyz neodpovim, tak jak rikas, opakuje to porad dokola. Ovsem to co z ty pusy vypusti to jsou nekdy doslova perly a nekdy me zase uplne dostane tim, jak premysli, pac si rikam, jak ho vubec urcity veci muzou v tomhle veku napadnout. 😎

kajule
31. črc 2010

Holt uz ale asi neni tak malej, jak ho porad vidim ja. 🙂

ruzenkas
31. črc 2010

@stylly No proto, že nemám mimčo, takhle jsem to myslela 🙂

k.ate
31. črc 2010

holky, tak my máme taky docela "obříka", v deseti měsících měl 10600g a 78,5 cm.... oblečení 80 už mu je malý, nosí 86, ale kupujem už 92, aby mu to taky trochu vydrželo 😀 NEčekala jsem, že mi to malý miminko tak rychle vyroste 😀

stylly
autor
31. črc 2010

@m.o.n.i.k.a já jsem hooodně spala v těhu a náš malušek teda kráásně spinká dopo a odpo 😉
@ruzenkas 😖 jejda promiň to jsem si nevšila 😉

simonceli
31. črc 2010

Ahoj holky, jsme se s malou vrátily z venku.... bylo to super, nakonec se počasí umoudřilo..... Plány na víkend? Sobota za náma a v neděli se jedem s malou podívat na závody našeho táty..... jedem ho pořádně podpořit.

andy2306
31. črc 2010

holky-tady někdo psal,že někoho urážíme tím,že je starší a má dítě až po pětatřiceti?já jsemmyslela,že my píšeme o tom,jaké to má výhody a nevýhody pro nás ne?
dyt nám přeci taky bude jednou přes třicet-a že já to tedy nemám daleko 😀 😀
jinak dnes to byl skvělý den-třihodinová procházka u naší přehrady,v lese-krása 🙂jinak malá v roce měla 10 kg přesně....

andy2306
31. črc 2010

já si taky myslím,že když je pohodové těhu,tak je i mimi.já to druhé měla uplně vklidu-a mimi je taky naprostý klidas a spáč...ale kdo ví..třeba to je jen náhoda.

terdulik
31. črc 2010

ahoj holky když se bavíte jak ste rozrostlí na základce a na učnácích a středních tak z učnáku nás je 5 mamin a ze základky jsme taky asi 5 maminek ze 4tříd vlastně 6

slunecinecko
31. črc 2010

Dobrý večer holky,

23 mi bylo v breznu, takze se sem namacknu tak tak 😎 😎 ale jinak jsme stepiho s přitelem dlouuuho planovali a vubec toho nelituju, ze jsem takova mlada mamina 🙂

simonceli
31. črc 2010

@slunecinecko já už bych tu asi neměla být, do limitu 23 se nevlezu, ale když jsem porodila, tak jsem pár dnů ještě 23 neměla.....

stylly
autor
31. črc 2010

@slunecinecko vítaj matko 😀

slunecinecko
31. črc 2010

@simonceli rok sem, rok tam 😀 😀
@stylly toz diky, teta 😉

simonceli
31. črc 2010

@slunecinecko přesně tak

stylly
autor
31. črc 2010

všechny už spíte? 😅 😕 😅

benjik
31. črc 2010

@andy2306 já měla v těhu dost stresů,ale malá je pohodářka a usměvavý sluníčko.

k.ate
31. črc 2010

my nespíme, před chvilkou jsme se vrátili z grilovačky 😀 teda malej vytuhnul cestou domů, tak ten naštěstí spí 🙂

verusa22
31. črc 2010

ahojky mladé maminky 😉
můžu se k vám přidat?
v 21 letech jsme měla první dítě🙂 teď je Natálce 8měsíců a mě 22🙂

terezka87
1. srp 2010

@verusa22 to máme stejně staré děti. Já jsem taky malou měla ve 22 🙂

brumdinka
1. srp 2010

ale no tak holky nechte toho 😖 😀

jinak stylly- malej se narodil v lednu a to mi bylo cca měsíc a půl už 24 🙂 --ale jinak mladá si připadám neustále 😀 😉

majatob
1. srp 2010

ahoj, taky se pridavam 🙂 my jsme meli prvni ve 21, druhy ve 23 a az se narodi treti uz mi bude dva mesice 24 😀