Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

kaczka
30. črc 2010

@stylly jaképak jsi měla problémy?

stylly
autor
30. črc 2010

@kaczka od 28tt stahy,...takže jsem ležela v nemocnici na kapačkách až do 34tt kdy se Andýsek narodil 😉

kjajule
30. črc 2010

já tam byla nejmladší...ale zase jsme se po porodu prospala 5 hodin a byla jsem fit jako kdybych nerodila...ostatní tam lezli po čtyřech s vypodloženejma zadečkama...myslim že i tím že jsem byla mladá jsem ten porod nesla fyzicky moc dobře...

stylly
autor
30. črc 2010

@kjajule tak tohle je o psychice,.. 😒

kaczka
30. črc 2010

já až na to šití a tím pádem sezení jsem se též cítila skvěle...bříško se mi zatáhlo tměř okamžitě

stylly
autor
30. črc 2010

@kaczka já měla císař 😖

kaczka
30. črc 2010

@stylly aha...no mě prskla vody a byla jsem několik hodin bez kontrakcí ale nakonec se rozjeliy samy,takže malý byl po necelých 12ti hodinách od prsknutí vody na světě

kjajule
30. črc 2010

@stylly jj to asi jo, po císaři jsou na tom ai všechny podobně.. 😖

k.ate
30. črc 2010

Holky, tak já bych se teĎ už dalšímu mimi taky nebránila, těhu jsem měla pohodový (až na začátek, to byl docela stres, ale všechno dobře dopadlo 🙂 ) a porod taky v pohodě (o čtvrt na dvě jsem se vzbudila s tím, že se asi něco začíná dít a malej se o čtvrt na šest (hodku a půl od příjmu) probudil), až teda na personál a na to, že jak byl malej velkej, docela mě uvnitř potrhal a museli mě nastříhávat... A celej den jsem byla teda potom vyřízená (možná i proto, že před porodem jsem spala cca hodku a půl a ztratila jsem dost krve... ), ale dalo se to 🙂

stylly
autor
30. črc 2010

@kjajule 😠 bohužel,..byl to mazec
@k.ate 😉 tak šup

k.ate
30. črc 2010

@stylly no šup... my to zatím nijak neřešíme, po porodu mi zatím ani nepřišla zatím ms 😀 Tak čekám, čekám 😀

kjajule
30. črc 2010

@k.ate si štastná žena já dostala MS hned po 6-ti nedělí...:-P

stylly
autor
30. črc 2010

@k.ate 😲 😲 😲 tak to já měla tak 3m po porodu 😠

hejdita
30. črc 2010

ja mam 23 este mesiac mozem sa pridat 😀 ? mam dve deticky 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

stylly
autor
30. črc 2010

@hejdita Jasně,..ahojky a vítej 😉

boobinka
30. črc 2010

Holky, pridavam se... mam 20 a chystame se na druhe mimi 😉 prvni jsem mela v 17ti 😅

kaczka
30. črc 2010

Kurník pěkně se tu rozrůstáme 😵 😵 😵

terdulik
30. črc 2010

Ahoj mohu se kvám přidat jsem maminka skoro 14ěsíční berušky jménem Krystínka a malou jsem porodila když mi bylo 19apůl

kaczka
30. črc 2010

Docela mi pčíjde,že teď docela dost rodí mladé maminy

luccib
30. črc 2010

Ahoooj,můžu se k vám taky přidat? Sice mi je už 24 ale snad to nevadí... 😉 Já mám skoro 2,5-letého klučinu Páťu... Jinak taky jsem ráda,že už teď si můžu užívat maminkování a když se chci jít jednou za čas pobavit tak naštěstí máme skvělou babi a ta vždy pohlídá... 😀

stylly
autor
30. črc 2010

@luccib jasně,...ahojky 🙂
@terdulik ahojky 🙂 i ty vítej
@kaczka I mě,..konečně se to vrací tam jak má,..mladé krásné svěží maminky a né staré brécy

kaczka
30. črc 2010

@stylly Jj přesně můj názor..my pak buddem mít děti dospělé a budeme ještě mladé

luccib
30. črc 2010

taaak přesně. Budeme krásné a svěží babičky... 😀 😀 😀 😀

luccib
30. črc 2010

Já teď mám taky celkem velkou hlavu nad tím zda jít do druhého nebo ještě počkat... Chtěla bych ale taky jít na chvilku do práce,prostě nevim nevim nevim. 😒

hejdita
30. črc 2010

noo ted to tu v CR fakt maminkam zneprijemnili aby mneli slusnou materskou tak nuti maminky mit deti od sebe o 4-5 let a kdyz se nezadari na poprve jak by rodice chteli tak je to .....

jj budeme vitalni babicky.....a budeme vnoucatum stihat 🙂 to se i mne libi.....
moje mamka mela brachu v 17 a mne ve 20 a MM mamka mnela taky MM v 18 takze taky hezky mladi rodice ....takze ted i babicka prababicka a dedo pradedo sou vcelku fit.....(az na cukrovku ale to uz jaksi doktrori rikaji ze je normalni 😅 😕 ) a i klarku si vyptali na prazdniny takze je to fajn...i kdyz ja sem nejak nechtela babi zatezovat...kdyz to se tezko kdyz je klarka jejich prvni holka.....v rodine 😀 do ted sami kluci ....tak se z ni tesi..... 😀

teriskaa
30. črc 2010

stylly: čáááu kočko,jak se vám dařííí? 🙂

Koukám, že další diskuze s mladejma maminama..tak snad to tady bude živé..ne jako v předchozích případech.. 🙂

terezka87
30. črc 2010

Ahoj holky je mi 23 a v listopadu se nám narodila holčička Romanka. 🙂

hejdita
30. črc 2010

jo a u nas ze zakladky co vim tak sme 4 mamky pak ze stredni 7 a z maturitaku 5 🙂 takze to se da..... 😀

teriskaa
30. črc 2010

tak u nás z ročníku z gymplu jsem jediná máma..a snad skoro jediná vdaná.. 😀

terezka87
30. črc 2010

Já jsem z naší třídy jediná vdaná a mám mimčo.